>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

O 3

odrodzony

Użytkownik
jeśli jeszcze moge coś od siebie w tym temacie powiedziec na temat strony wizualnej jak i praktycznej pinnacle to poprostu koszmar;p a wy ca o tym sadzicie?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Myślę,że gdybyś chciał skorzystać z metody wpłaty/wypłaty z użyciem karty to sa potrzebne te 4 ostatnie cyfry. To tzw.Card Verification Number.Podając nr konta i kod (nie PIN!) karty będa wiedzieli w Pinnacle,że rachunek na 100% należy do Ciebie.
Bardzo dobrze ,że jako nieliczni tak robią,bo świadczy to o tym,że dbają o bezpieczeństwo swoich klientów.
Kod CVV/CID to funkcja zabezpieczenia, która umożliwia sprzedawcy i wystawcy karty kredytowej identyfikację posiadacza karty i zapewnienie mu dodatkowego zabezpieczenia przed nadużyciami.
Inaczej rzecz biorąc po tym kodzie w postaci 4 cyferek łatwo jest sprawdzić czy właściecielem rachunku i karty jest ta sama osoba.
Dzięki temu np: wpłatomat rozpoznaje Twój nr rachunku jak wpłacasz kasę na swoje konto przez maszynę.Zauważ ,że do wpłaty we wpłatomacie nie woła żadnych pinów itp tylko przekierowuje kasę do zaksięgowania na rachunku do którego wydana jest karta.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Wysłałem i odpisali mi:
Dear Pinnacle Sports’ Client,
We note you have sent us a copy of a bank statement, unfortunately bank statements are not accepted as a proof of address.
In order to complete the verification process we require further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation (Bank/Card statements are not accepted as proof of address).

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.
Nie mam nic z tych rzeczy, bo chodzi im o rachunek za usługi komunalne, rachunek telefoniczny, medyczny rachunek lub za ubezpieczenie zdrowotne, umowa najmu lub dokumentacja z rządu. Rachunków nie płacę ja bo nie mieszkam sam, telefon mam na kartę. Chyba, że książeczkę wojskową można podpiąc pod dokumentację z rządu no ale tam nie ma nr konta.
no ja mialem potwierrdzi ponizsze 2 rzeczy, a mialem ostatnio sytuacje ze chcialem chwilowo zamknac konto i zeby to zrobic chcieli do potwuerdzenie takie dokumenty:
Also, please scan this information and email to our Compliance Department at [email protected] .
1) A copy of your ID (passport /driver&#39;s license)
2) A copy of a utility bill with your name as proof of address
i poszedl skan dowodu i poszedl wydruk z banku taki o:

i zero problemow. wiec nie ogarniam ????
 
O 3

odrodzony

Użytkownik
cały czas problemy;p byc moze sam je sobiue robie ale poprostu nie wiem co mam zrobić, juz bylo na tym forum to wklejanie no ale nie mam pojecia co im wysłac

1) A copy of your picture ID (passport, driver’s license, national ID card).
2) A copy of a recent utility bill showing your name and address (bank statements are not accepted as proof of address). Other acceptable documents for proof of address include: a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation.
I teraz tak, oczywiscie dowod osobisty to nie problem, ale żadnych rachunków nie mam na siebie, mieszkam z rodzicami i nie mam chyba jak im udowodnic że mieszkam jak w dowodzie napisane:/ wysłałem maila z zapytaniem czy może to być poprostu bezposredni przelew bankowy na ich konto, zobaczymy co odpisza, a wy co radzicie?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Wysłałem i odpisali mi:
Dear Pinnacle Sports’ Client,
We note you have sent us a copy of a bank statement, unfortunately bank statements are not accepted as a proof of address.
In order to complete the verification process we require further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation (Bank/Card statements are not accepted as proof of address).

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.
Nie mam nic z tych rzeczy, bo chodzi im o rachunek za usługi komunalne, rachunek telefoniczny, medyczny rachunek lub za ubezpieczenie zdrowotne, umowa najmu lub dokumentacja z rządu. Rachunków nie płacę ja bo nie mieszkam sam, telefon mam na kartę. Chyba, że książeczkę wojskową można podpiąc pod dokumentację z rządu no ale tam nie ma nr konta.
Pisałem do supportu jak sprawa wygląda i kazali mi przesłać skan paszportu bądź prawa jazdy. Wysłałem, potem znowu napisałem do supportu polskiego jak się ma z tym sprawa i konto zostało odblokowane.
 
O 3

odrodzony

Użytkownik
cały czas problemy;p byc moze sam je sobiue robie ale poprostu nie wiem co mam zrobić, juz bylo na tym forum to wklejanie no ale nie mam pojecia co im wysłac


1) A copy of your picture ID (passport, driver’s license, national ID card).

2) A copy of a recent utility bill showing your name and address (bank statements are not accepted as proof of address). Other acceptable documents for proof of address include: a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation.

I teraz tak, oczywiscie dowod osobisty to nie problem, ale żadnych rachunków nie mam na siebie, mieszkam z rodzicami i nie mam chyba jak im udowodnic że mieszkam jak w dowodzie napisane:/ wysłałem maila z zapytaniem czy może to być poprostu bezposredni przelew bankowy na ich konto, zobaczymy co odpisza, a wy co radzicie?
Chyba nigdy nie odbiore swoich pieniedzy, odpisali mi tak jak koledze wyżej, że moze być prawo jazdy lub paszport jako drugi dokument, niestey ani tego ani tego rowniez nie posiadam:/
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chyba nigdy nie odbiore swoich pieniedzy, odpisali mi tak jak koledze wyżej, że moze być prawo jazdy lub paszport jako drugi dokument, niestey ani tego ani tego rowniez nie posiadam:/
Spróbuj wysłać im skan książeczki wojskowej zamiast prawa jazdy lub paszportu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Odrodzony a ile ty wypłacasz? I jest to twoja 1-sza wypłata? Ja wypłacałem 2 razy po około 600zł i nic jeszcze nie musiałem im wysyłać.
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o nowych zasadach wprowadzonych przez Pinnacle?
&quot;Please note our new general rule #3: Pinnacle Sports reserves the right to refuse, reject or suspend without prior notification any customer who is suspected of cheating, hacking, attacking, manipulating or damaging our normal betting operations (including the Internet Betting Service). Any bets made with the intention to cheat, hack, attack, manipulate or damage our betting operations will be void without prior notification at the discretion of Pinnacle Sports.&quot;
Coś poważnego Waszym zdaniem?
 
Baqu 912,7K

Baqu

Forum VIP
cheat=obchodzenie limitow, tj stawianie max stawki na ten sam kupn x razy?
nie, to jest zgodne z regulaminem pinnacle, zauwaz ze po takim zagraniu najczesciej nastepuje pozniej zmiana kursu, czyli bukmacher reaguje na stawki wniesione przez graczy. moim zdaniem zabezpieczaja sie jedynie przed kartelami graczy operujacych na specjalnych programach, ktore moga same skladac bety na ich stronie, zwykly gracz nie ma sie czego obawiac.
 
drzewiaty 0

drzewiaty

Użytkownik
A mnie zastanawia to &quot;including the Internet Betting Service&quot; czyli chodzi o np taki portal jak betbrain?
No właśnie. Takich stronek jest więcej i udowodnienie komuś grę surbetami to żaden problem. Z drugiej jednak strony Pinnacle wydawał się bukmacherem który wręcz żyje dzięki surebetowcom...
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
No właśnie. Takich stronek jest więcej i udowodnienie komuś grę surbetami to żaden problem. Z drugiej jednak strony Pinnacle wydawał się bukmacherem który wręcz żyje dzięki surebetowcom...
jesli chodzi o surebety to pinnacle pozwala na granie takich zakladow nawet u siebie, maja to napisane w regulaminie i nie maja nic przeciwko.
In theory all bookmakers shouldn’t care about the motivation for placing a bet, but should simply look to balance the bet volume. Unfortunately, the reality is different, with many bookmakers taking a negative view of arbitrage. This limiting of arbitrage players is a reflection of a bookmaker’s short-comings, such as posting ‘bad odds’, or an inability to move odds fast enough to avoid being the focus of arbitrage players. The confidence we have in our trading staff is one of the reasons why we do not fear arbitrage action.
Why Arbitrage Players Use Pinnacle Sports
We do not discriminate against arbitrage players.
We do not apply limits subjectively.
We will not close accounts because of arbitrage activity
 
Do góry Bottom