>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

zmooking 1

zmooking

Użytkownik
Witam. Chodzi o rozliczenie bramek w hokeju. Przykładowy typ to over 7,5 gola w meczu (wlacznie z dogrywka i rzutami karnymi). Jezeli mecz konczy sie wynikiem 3-3, w dogrywce nie pada rozstrzygniecie, a w rzutach karnych padaja przynajmniej 2 bramki, to jak typ w Pinnacle bedzie rozliczany?
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
Konkurs rzutów karnych są ujmowane jako część doliczonego czasu gry (overtime, OT). Jeśli konkurs rzutów karnych jest rozgrywany wówczas dla rozliczenia zakładu przyznaje się zwycięzcy jeden umowny gol.
Przykład: W meczu Dynamo vs CSKA uzyskano wynik remisowy 2-2 po trzech tercjach, po czym rozegrano dogrywkę w tym konkurs rzutów karnych, w którym zwyciężyła drużyna Dynamo. Rozliczenie zakładu na podstawie kursu &quot;Dynamo including OT&quot; (Dynamo wliczając dogrywkę) vs &quot;CSKA including OT&quot; (CSKA wliczając dogrywkę), będzie polegało na przyznaniu dodatkowego umownego gola drużynie Dynamo, tak że końcowy wynik będzie 3-2.
regulamin Pinnacle
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
mam pytanie, niestety nie znalazłem odpowiedzi
w Pinnacle jest jedna darmowa wypłata na miesiąc
to oznacza, że jeśli zrobiłem wypłatę bodajże 15 października, to mogę zrobić kolejną darmową na początku listopada czy dopiero 15 listopada? ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam. Chodzi o rozliczenie bramek w hokeju. Przykładowy typ to over 7,5 gola w meczu (wlacznie z dogrywka i rzutami karnymi). Jezeli mecz konczy sie wynikiem 3-3, w dogrywce nie pada rozstrzygniecie, a w rzutach karnych padaja przynajmniej 2 bramki, to jak typ w Pinnacle bedzie rozliczany?
Tak jakby padło 7 goli ,zawsze dogrywka lub karne to 1 bramka dodatkowo
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
mam pytanie, niestety nie znalazłem odpowiedzi
w Pinnacle jest jedna darmowa wypłata na miesiąc
to oznacza, że jeśli zrobiłem wypłatę bodajże 15 października, to mogę zrobić kolejną darmową na początku listopada czy dopiero 15 listopada? ;)
Możesz zrobić 1 listopada nastepną darmową wypłatę
 
zelazny-roman 0

zelazny-roman

Użytkownik
Witam, dlaczego po wybraniu spotkań pojawia mi się zakład z pojedyńczymi spotkaniami a nie zakład kombinacyjny prosze o pomoc jak zrobic zaklad kombinacyjny
 
zelazny-roman 0

zelazny-roman

Użytkownik
GDy mam przed soba oferte kursów bądź klikam w kulumne akumulatory po czym wyskakuje oferta z wybraniem lig AKUMULATORY(ROBIN ROUND) po czym wybrałem kursy nastepnie mam do wybory tylko opcje OPen Parlay Ticket Selection gdzie wybieram po czym dostepny jest kupon systemowy jak puscic kombinacyjny
PO wybraniu zakładów klikam Otwarty wybór opcji akumulatora i odrazu pojawia mi sie systemowy zakład a ja chce kombinajce prosze o pomoc jak zrobic kombinacyjny zakład
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
GDy mam przed soba oferte kursów bądź klikam w kulumne akumulatory po czym wyskakuje oferta z wybraniem lig AKUMULATORY(ROBIN ROUND) po czym wybrałem kursy nastepnie mam do wybory tylko opcje OPen Parlay Ticket Selection gdzie wybieram po czym dostepny jest kupon systemowy jak puscic kombinacyjny
PO wybraniu zakładów klikam Otwarty wybór opcji akumulatora i odrazu pojawia mi sie systemowy zakład a ja chce kombinajce prosze o pomoc jak zrobic kombinacyjny zakład
nie ma kombinacyjnego w pinku
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Grał ktoś wczoraj w nocy w kasynie albo miał sytuację że gdzieś pomiędzy transferem między kasynem a zakładami wcięło daną kwotę? Mam od prawie 24h zablokowane ponad dwa tysiące gdyż nie przelało mi środków po zamknięciu okna kasyna (dodatkowo nie można było przez większość czasu wejśc w jakąkolwiek grę - wyswietlal się jakiś error). Support mówi że bada sprawę ale nie są w stanie dać jednoznacznej odpowiedzi co jest nie tak i kiedy balans mojego konta będzie przywrócony.
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Dostalem niski limit na jeden z zakladow kombinacyjnych i aby go &quot;ominac&quot; postawilem ten sam zaklad kilkukrotnie..orientujecie sie moze czy jest to dozwolone i czy nie wyciagaja z tego jakichs konskewencji?
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Czy nikt nie ma teraz problemów z zalogowaniem się na swoje konto? wpisuje po raz enty login i hasło i nie chce mnie zalogować....????
 
Do góry Bottom