>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

ted 9,5K

ted

Forum VIP
czasem kase i widac po obstawieniu zakladu, ale to normalne
na skril jak zleciles to odrazu powinna byc chyba ze weryfikacje chca
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
tez nie moglem sie zalogowac napisalem do suportu i podali mi ten link https://www.pin1111.com dziala.
A teraz moje pytanko, ile trwa wyplata z pinnacle na konto skrilla ? zadnego e maila nawet nie dostalem na koncie mam cala kase, a nie chce probowac wyplacac jeszcze raz bo jest tu ostrzezenie *Kliknij tylko raz. W przeciwnym razie zlecenie Skrill zostanie złożone wielokrotnie.
 
N 0

nikoafc

Użytkownik
Witam mam pytanie, przeprowadzilem sie do UK i chcialbym u nich grac jednak maja zablokowana strone na rynek brytyjski. Czy jest jakis sposob aby tam logowac bez problemow ? U niektorych bukow rowniez niedostepnych na rynek UK po kontakcie z supportem moglem zalozyc konto na moje polskie dane. Pisalem do supportu czy da rade zalozyc konto odpisali ze Polacy moga ale z UK sie nie zaloguje bo jest zablokowana strona ;) Moze sie jednak jakos da ? heh
 
P 8

przemsky

Użytkownik
Jak rozliczają totale w piłce nożnej?
Mam total powyżej 1 i poniżej 1. W przypadku jednej bramki w meczu będzie zwrot?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Witam mam pytanie, przeprowadzilem sie do UK i chcialbym u nich grac jednak maja zablokowana strone na rynek brytyjski. Czy jest jakis sposob aby tam logowac bez problemow ? U niektorych bukow rowniez niedostepnych na rynek UK po kontakcie z supportem moglem zalozyc konto na moje polskie dane. Pisalem do supportu czy da rade zalozyc konto odpisali ze Polacy moga ale z UK sie nie zaloguje bo jest zablokowana strona ;) Moze sie jednak jakos da ? heh
maja zablokowany dostep na IP z UK - mozna sie zawsze bawic z programami zmieniajacymi VPN ale tutaj juz nie pomoge.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Właśnie, mogę nawigować po stronie ale nie mogę zaznaczyć kursów? Sprawdzałem na kilku dwóch przeglądarkach (aktualizowane, bez adblocka) i nadal nie mogę zaznaczyć kursów i zobaczyć kuponu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pinnacle coś nie ogarnia ostatnio ???? teraz emaila dostałem
Skorzystaj z najlepszych kursów na UFC
Witaj

UFC 193 odbędzie się w tę sobotę w Australii – walka wieczoru pomiędzy Rondą Rousey i Holly Holm rozpocznie się o godzinie 16:45 PST.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
BZWBK-&gt;skrill-&gt;pinek zazwyczaj pieniądze jak wpłacałem szły mi maksymalnie do minuty czasu. Obecnie czekam 20 minut i cisza...ktoś tak miał na dniach? Jakieś opóźnienia znaczne?
 
Do góry Bottom