>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 1

koraspl

Użytkownik
ile czekacie na wyplate na konto bankowe w pinnacle? Przychodzi od nich jakis mail ze wplata zostala przelana na konto?Zlecilem w srode wyplate mozliwe ze dzis bede mial na koncie?
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Mam takei pytanie zalozylem dzisiaj u tego buka konto i wplacilem hajs przez przelewy24 teoretycznie zawsze mialem u buków hajs po paru minutach a tutaj wyskoczylo mi ze przelew nie zostal przyjety a kasa z konta bankowego poszla i teraz kasa wroci mi na konto czy jak mial ktos taki problem?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Strona przelewy24 nie działa, może przez to. Jak zacznie to spróbuj przez ich formularz na stronie internetowej zgłosić transakcję.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
kurcze zrobilem tak jak pisales Ted i teoretycznie po rozmowie z supportem przelewy24 wczoraj kolo 20 przyszlo mi potwierdzenie na miala o przelewie ty ze do teraz dalej nie mam pieniędzy u buka i nie wiem czy teraz pisac znowy do nich czy teraz do bukmachera
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie jest jakiś kontakt do pinna telefoniczny w języku polskim.?
Jeśli dobrze się orientuje to takowego nie ma. Jedynie poprzez formularz można się skontaktować. Suport działa szybko i na wysokim poziomie ;)
 
A 22

admek69

Użytkownik
Czy ja źle patrzę czy na tym buku jest taka uboga oferta Piłki nożnej?
W LE są zakłady na 1X2 FT HT, Handicapy, Over goli.
Brak BTTS, suma goli drużyny, kartki itd?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Czy ja źle patrzę czy na tym buku jest taka uboga oferta Piłki nożnej?
W LE są zakłady na 1X2 FT HT, Handicapy, Over goli.
Brak BTTS, suma goli drużyny, kartki itd?
Jezeli chodzi o sume goli to wchodzisz w zakladke UEFA - Europa League nastepnie klikasz UEFA - europa league team totals i tam masz sume goli na dana druzyne, ale masz propozycje narzucona z gory przez buka, nie masz wyboru zagrania ov 0,5 ov 1,5 itd tylko zazwyczaj jest taki over zeby bylo w granicy kursy 1-70-1,90.
Jezeli chodzi o BTS to zazwyczaj powinny byc takie zaklady w zakladce UEFA - europa league propositions ale nie na kazdy mecz sie pojawiaja chyba z tego co kojarze i zazwyczaj pojawiaja sie na krotko przed meczem, ciezko znalezc je duzo wczesniej.
Co do kartek to nie pamietam ( przyznaje ze dawno juz nie gralem na tym buku) ale z tego co kojarze to chyba w Pincu nie ma takiej oferty.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Banalne pytanie ale kto pyta nie bladzi, jestem nowy na Pinnacle ... jak sparowac dwa single w AKO na ich stronie ? Wybieram dwa odrebne zdarzenia i nie moge tego polaczyc zeby zrobic kupon ... HELP
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po zalogowaniu na górze klikasz zakładkę accumulators i tam wybierasz interesujące cię dyscypliny i kleisz AKO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Może i prymitywnie, ale dla mnie ma swój urok i ja nie oczekuję zmian. Kwestia przyzwyczajenia ????
A tak w ogóle to wejdź sobie na stronkę 5Dimes, tam to się strona nie zmieniła chyba od powstania internetu, a buk pierwsza klasa i ranking A+ :]
 
Do góry Bottom