>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

columbo 17

columbo

Użytkownik
Napisałem na ten adres co podali i 30 min później zaakceptowali zlecenie wypłaty, zaraz po tym kasa była na skrillu i o dziwo dokładnie taka sama kwota jak wpłata. Czyli nie pobrali tych 3%, płakać nie będę. ???? Gdyby ktoś miał ochotę spojrzeć ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
tak, tylko za rachunki ja nie place i sie nimi nie zajmuje, wiec jedna droga do potwierdzenia zostaje ucięta ????
najbezpieczniej iść do urzędu miasta czy gminy i poprosić o zaświadczenie o zameldowaniu - koszt 17 zł
jeżeli masz konto w banku możesz kombinować z wyciągami, ale gorzej im idzie ich weryfikowanie...
 
K 3

klaczums

Użytkownik
Panowie czy jest jakakolwiek szansa, że pinnec wróci zakład?
Sprawa wygląda w ten sposób, że przypadkiem wklepałem na mecz sumę 10X niż zwykle gram. Po 5min się zorientowałem, że hajsu na koncie brak.
Napisałem do nich email, że w tym konkretnym zakładzie postawiłem sumę 10x większa niż zwykle i czy mogą to cofnąć. Napisałem donich z 20min przed rozpoczęciem meczu, a aktualnie mecz trwa?, jakieś minimalne szanse?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Napisałem donich z 20min przed rozpoczęciem meczu, a aktualnie mecz trwa?, jakieś minimalne szanse?
Może kilka/kilkanaście godzin przed meczem byłyby jakieś szanse. O ile stwierdziliby, że stawka mocno odbiega od normalnych jakimi operujesz. Teraz, gdy mecz trwa, to praktycznie nierealne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

jejajulek

Użytkownik
Sam kiedyś tylko na innym buku postawiłem na mecz który mi się porypał.. miałem zupełnie coś innego postawić, po jakiś 20 minutach dostałem zwrot(i dobrze bo takto bym wszystko przegrał). Tylko, że napisali mi, iż to było jednorazowe i następnym razem muszę uważać. Tak więc jedną szansę byś miał no ale mecz się już zaczął.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Panowie czy jest jakakolwiek szansa, że pinnec wróci zakład?
Sprawa wygląda w ten sposób, że przypadkiem wklepałem na mecz sumę 10X niż zwykle gram. Po 5min się zorientowałem, że hajsu na koncie brak.
Napisałem do nich email, że w tym konkretnym zakładzie postawiłem sumę 10x większa niż zwykle i czy mogą to cofnąć. Napisałem donich z 20min przed rozpoczęciem meczu, a aktualnie mecz trwa?, jakieś minimalne szanse?
nie ma opcji niestety, sam niedawno miałem podobną sytuację, akurat postawiłem nie ten handicap, to powołali się na zapisek regulaminu, cosw stylu że użytkownik ponosi odpowiedzialność za złożone zakłady
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
nie ma opcji niestety, sam niedawno miałem podobną sytuację, akurat postawiłem nie ten handicap, to powołali się na zapisek regulaminu, cosw stylu że użytkownik ponosi odpowiedzialność za złożone zakłady
To dziwne, widocznie inaczej patrzą na różnych klientów, ja prosiłem ich dwa razy i dwa razy mi się udało. Najśmieszniejsze, że za drugim razem napisali o tym, że to tylko jednorazowe odstępstwo od reguły ???? Może ma znaczenie jakie robisz im obroty ????
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Widzę że ostro jadą użytkownicy po pinnacle. Osobiście będąc za granicą grywalem sobie stan konta się powiększał nie robilem wypłaty ale dostałem wiadomość że nie mogę już stawiać bo muszę zweryfikować adres. Na szczęście brat podesłał mi na messagerze zdjęcie pitu i wysłałem im nie pamiętam już dokładnie 1 albo 2 dni i ju z mogłem stawiać zakłady później przyszły wypłaty i nie było problemów , nie chce wprowadzać nikogo w błąd ale całe to zamieszanie z weryfikacja może jest spowodowane zmianą licencji przez pinnacle niestety nie wrzuce linka , bo nie pamiętam gdzie dokładnie czytałem o tym że pinnacle zmienia licencje.A le wiem napewno że mają inną licencje .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę że ostro jadą użytkownicy po pinnacle. Osobiście będąc za granicą grywalem sobie stan konta się powiększał nie robilem wypłaty ale dostałem wiadomość że nie mogę już stawiać bo muszę zweryfikować adres. Na szczęście brat podesłał mi na messagerze zdjęcie pitu i wysłałem im nie pamiętam już dokładnie 1 albo 2 dni i ju z mogłem stawiać zakłady później przyszły wypłaty i nie było problemów , nie chce wprowadzać nikogo w błąd ale całe to zamieszanie z weryfikacja może jest spowodowane zmianą licencji przez pinnacle niestety nie wrzuce linka , bo nie pamiętam gdzie dokładnie czytałem o tym że pinnacle zmienia licencje.A le wiem napewno że mają inną licencje .
Pisałem o tym już wcześniej.
Pinnacle:
- Zmieniło WŁAŚCICIELA
- Zmieniło licencję z Curacao na Maltańską
- Zmieniło layout strony
- Od 2017 roku planują wejść na rynek UK.
Od siebie mogę napisać, że nigdy żaden bukmacher nie prosił mnie o jakieś wyciągi, paszporty, prawa jazdy, zameldowanie itd.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Pisałem o tym już wcześniej.

Pinnacle:
- Zmieniło WŁAŚCICIELA
- Zmieniło licencję z Curacao na Maltańską
- Zmieniło layout strony
- Od 2017 roku planują wejść na rynek UK.

Od siebie mogę napisać, że nigdy żaden bukmacher nie prosił mnie o jakieś wyciągi, paszporty, prawa jazdy, zameldowanie itd.
widocznie wtapiasz.. ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
widocznie wtapiasz.. ;)
Snujesz tylko niepotrzebne domysły na bazie własnych widzimisię, mam też u nich program afiliacyjny więc widocznie dbają o dobro swoich &quot;lepszych&quot; klientów. Jednak nie mi to oceniać, ja piszę jak jest. Nigdy też nie kombinowałem z multikonami u buków, dziwnymi wpłatami, graniem surebetów itd.
Odnośnie dyskusji na temat czy istnieje możliwość wycofania zakładu po postawieniu bo ktoś tam wcześniej pytał, to zdarzyła mi się w tym roku taka sytuacja ze 2-3 razy i nie było problemów ze zwrotem zakładu.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Od siebie mogę napisać, że nigdy żaden bukmacher nie prosił mnie o jakieś wyciągi, paszporty, prawa jazdy, zameldowanie itd.
To ja od siebie dodam, że nie pamiętam, żeby jakiś bukmacher przy weryfikacji NIE prosił o któreś z wyżej wymienionych.
 
cock 756

cock

Użytkownik
mam też u nich program afiliacyjny więc widocznie dbają o dobro swoich &quot;lepszych&quot; klientów.
Łobuz jesteś, bo żerujesz na cudzym nieszczęściu. ;) W innych też masz?
czy istnieje możliwość wycofania zakładu po postawieniu bo ktoś tam wcześniej pytał
To prawda - przy kontakcie z supportem przed pierwszym gwizdkiem można prosić o anulowanie zakładu i nie ma z tym problemu.
 
klook 366

klook

Użytkownik
Panowie czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że mam mały...problem.
Od dłuższego czasu mam konto na pinnacle, nigdy nie byłem proszony o żadną weryfikację. Wcześniej bez problemu wypłacali mi pieniądze, teraz boję się, że będą chcieli skany dowodu/innych dokumentów potwierdzających moją tożsamość.
Dlaczego się boję? Jakiś czas temu zmieniłem adres zameldowania, a na stronie pinnacle mam nadal wpisane stare dane.
Dowód osobisty mam nowy - nie ma na nim adresu. Jednak mogą prosić o dodatkowe dokumenty z moim adresem, wtedy może być kłopot.
Pytanie, czy zgłosić teraz zmianę adresu, czy liczyć na to, że nie będą chcieli żadnych skanów? Jeżeli będą chcieli, to czy będą robili duży problem, że nie zgłosiłem PRZED wypłatą faktu, że zmieniłem adres?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Panowie czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że mam mały...problem.

Od dłuższego czasu mam konto na pinnacle, nigdy nie byłem proszony o żadną weryfikację. Wcześniej bez problemu wypłacali mi pieniądze, teraz boję się, że będą chcieli skany dowodu/innych dokumentów potwierdzających moją tożsamość.
Dlaczego się boję? Jakiś czas temu zmieniłem adres zameldowania, a na stronie pinnacle mam nadal wpisane stare dane.
Dowód osobisty mam nowy - nie ma na nim adresu. Jednak mogą prosić o dodatkowe dokumenty z moim adresem, wtedy może być kłopot.

Pytanie, czy zgłosić teraz zmianę adresu, czy liczyć na to, że nie będą chcieli żadnych skanów? Jeżeli będą chcieli, to czy będą robili duży problem, że nie zgłosiłem PRZED wypłatą faktu, że zmieniłem adres?
Najlepiej poprosić o zmianę adresu i mieć przygotowane od razu dokumenty do weryfikacji. Załatwisz teraz sprawę to nie będzie ewentualnego problemu w przyszłości, gdyby Cię zechcieli sprawdzić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
“Pinnacle named eSports Operator of the Year”
Pinnacle.com continues to lead the eSports betting field at the 2016 EGR Operator Awardsbettor’s minds.

At a glittering event at The Artillery Garden at the HAC in London Pinnacle cemented its place as the leader in eSports betting worldwide by winning the EGR 2016 eSports Operator of the Year Award.

In a night celebrated by a packed house of the great and the good in online gaming Pinnacle was up against stiff competition but managed to clinch the title to cement its place as the leader in the fast growing world of eSports betting.

Marco Blume, Trading Director at Pinnacle (and the first person to ever take an eSports bet) said:-

&quot;When we took our first bet on eSports in 2010 there was no market at all – but through persistence and developing our odds and limits in line with the needs of the growing eSports fan base Pinnacle is now growing eSports betting volume at over 200% per year. This award is a great validation of that success and supports our ongoing intent to lead integrity in eSports betting”.
Ciekawe czy za 10-20 lat e-sporty będą na Igrzyskach Olimpijskich.
 
M 8

moleee

Użytkownik
Witam, mam ogolne pytanie, postawilem dwumecz pucharu Hiszpani, Marathonbet rozliczyl go jako przegrany a Pinnacle choc zespol przgral to widnieje nadal ?
 
Do góry Bottom