>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pizza w betsson

J 5

jastov

Użytkownik
Bukmacher Betsson oferuje każdemu nowemu graczowi voucher na 30 PLN do wykorzystania na Pizzaportal. Korzystał ktoś ???? ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Betsson STAWIA PIZZE ... wszystkim nowym graczom!!
Kosmiczna oferta tylko u nas! 2 bonusy (400PLN + 120PLN) + Pizza - takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji!
1. Zarejestruj się na Betsson z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
2. Dokonaj pierwszej wpłaty
3. Wypełnij formularz na stronie betssonstawia.com


Regulamin promocji „betssonstawia.pl”:

  • Organizatorem promocji jest Betsson Malta Ltd. z siedzibą w G.B. Buildings Watar Street, Ta’ Xbiex, Malta, Registration No.C34836.
  • Promocja dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce, którzy dokonali pierwszej wpłaty na Betsson.com po 15.08.2013.
  • Nagrodami w promocji są vouchery o wartości 30zł do wykorzystania na portalu pizzaportal.pl (zwane dalej voucherami).
  • Każde zgłoszenie po nagrodę jest weryfikowane z danymi na koncie Betsson.com (nazwa użytkownika, adres e-mail, imię i nazwisko, kwota wpłaty, data wpłaty) – przetwarzane będą tylko zgłoszenia, które przejdą pomyślnie weryfikację.
  • Adres e-mail podany w zgłoszeniu, będzie traktowany jako aktualny adres doręczenia vouchera.
  • Użytkownicy, którzy prześlą swoje zgłoszenia do godziny 18&lt;sup&gt;00&lt;/sup&gt; i przejdą pozytywną weryfikacje (patrz pkt.4) otrzymają voucher tego samego dnia do godziny 23&lt;sup&gt;59&lt;/sup&gt;. Zgłoszenia przesłane po godzinie 18&lt;sup&gt;00&lt;/sup&gt; będą realizowane dnia następnego.
  • Instrukcja w jaki sposób zrealizować voucher znajduję się pod adresem betssonstawia.pl/regulamin.
  • Promocja jest ważna do 30.09.2013 (lub do wyczerpania voucherów) i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika portalu betsson.com / pizzaportal.com.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w czasie jej trwania.
  • W razie problemów związanych z promocją prosimy o kontakt mailowy.
    Betsson: [email protected] ; Pizza Portal: [email protected] .
 
M 0

makseo

Użytkownik
Ja mam takie pytanie - czy do otrzymania vouchera wymagane jest przesłanie skanów dowodu itd, czy takie procedury dopiero przy wypłacie wygranych?
 
E 3

e63

Użytkownik
Ja mam takie pytanie - czy do otrzymania vouchera wymagane jest przesłanie skanów dowodu itd, czy takie procedury dopiero przy wypłacie wygranych?
&quot;Każde zgłoszenie po nagrodę jest weryfikowane z danymi na koncie Betsson.com (nazwa użytkownika, adres e-mail, imię i nazwisko, kwota wpłaty, data wpłaty) – przetwarzane będą tylko zgłoszenia, które przejdą pomyślnie weryfikację.&quot;
 
E 3

e63

Użytkownik
Jak dokładnie działa ta promocja? Wypełniłem dane do otrzymania vouchera wczoraj i do dzisiaj nie dostałem żadnego maila z kodem promocyjnym. Konto mam zweryfikowane.
 
Do góry Bottom