>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pko bp konto regulamin

C 945

celka 40

Użytkownik
Witam czy tez dostaliscie info od Pko bp o zmianie regulaminu? Zastanawia mnie jeden Punkt wypowiedzenie umowy ze mogą wypowiedzuwc z godnie z ustawa o praniu pieniedzy jak to się ma do graczy w bukach kasynach myslicie ze bedą wypowiadac umowy ze są wstanie dosc ze gracz gral w kasynie czy u buka? pozdrawiam Was 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
zapisy jakies musza miec
Jak moga wypowiadac umowe klientowi, ktory gra zgodnie z ustawa w legalnych firmach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jak grasz
Witam czy tez dostaliscie info od Pko bp o zmianie regulaminu? Zastanawia mnie jeden Punkt wypowiedzenie umowy ze mogą wypowiedzuwc z godnie z ustawa o praniu pieniedzy jak to się ma do graczy w bukach kasynach myslicie ze bedą wypowiadac umowy ze są wstanie dosc ze gracz gral w kasynie czy u buka? pozdrawiam Was 😉
Jak grasz na Pl legalnych bukach/kasynach to pytanie jest z dupy bo grasz u "Państwowych" firm i wypłacasz na "Państwowe" konto więc nie robisz nic nielegalnego. Jak grasz na zagranicznych i wypłacasz pieniądze na konto bankowe, do tego jeszcze "Panstwowego" banku to jesteś niestety idiotą proszącym się o duuuże problemy.
Post automatycznie złączony:

J
Pytanie czy wiedza czy w legalnych czy ñie swoją droga trzeba zamknac wkoncu konto w najgorszym banku
Jak przyjdzie co do czego to napewno się dowiedzą. Tam nie pracują idioci.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Noo gram ale po kilku wpłatach zalozylam portfele internetowe one chyba nie sa podejrzane dla banku mam nadzieje ze to byl ogolny zapis
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Myslę że wplacam portfelami I wyplacam rownież nimi na konto jak wielu użytkownikow,wygrywanie ostatnio się ukrõciło😉
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Myslę że wiekszosc graczy wplava i wyplaca przez portfele.zastanawiam się co można jesCze oplacic jetonem mifinity poza gra w bukach kasynach?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Myslę że wplacam portfelami I wyplacam rownież nimi na konto jak wielu użytkownikow,wygrywanie ostatnio się ukrõciło😉
Nie kolego. Po to są portfele żeby nie używać kont bankowych. Pieniądze to pieniądze i przy ewentualnej kontroli nikogo nie obchodzi czy przesłałeś je z portfela czy z konta cioci. Pytanie będzie co to za pieniądze i skąd je masz. I nie, nie wystarczy powiedzieć, że dostałes bo to na Tobie będzie leżał obowiązek udowodnienia pochodzenia tych pieniedzy. Urząd wezwie ciocie, wujka czy kogo tam wskarzesz. Dlatego konta bankowe się omija szerokim łukiem.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Witam wplacam przez portfele internetowe wyplacam raczej w krypto
Post automatycznie złączony:

Ale z konta pko idzie na portfel inaczej się nie da. Nie wiem nic na temat kontroli raczej się nie slyszy
Post automatycznie złączony:

Total legalny więc na konto można tylko pko rozsylal regulamin wydawało mi się to dziwne
 
Do góry Bottom