>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plaska stawka + krotkie analizy. Zapraszam!

arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Nie mam obecnie polskich znakow, wiec nie bede sie tutaj rozpisywal ????
--&gt; Tylko zaklady przedmeczowe
--&gt; Plaska stawka 1j.
Jestem ciekaw statystyk pod koniec marca ;) Zapraszam do dyskusji!

#1
Manchester United - AFC Bournemouth

Typ: powyzej 3.5 kartki
1.90
✅

Polpharma - Polski Cukier Torun
Typ: 2
1.58
⛔

3.03
royrichie.com
-1

--------------------------------------------------------------------------
Sedziuje Jonathan Moss. Na 9 meczow w 2017 roku pokryl linie 7 razy. Manchester United jako druzyna lapie bardzo czesto te 1-2 kartki na mecz. Bournemouth prawdopodobnie wiekszosc czasu spedzi w obronie i z ich strony rowniez licze na spora ilosc przewinien ???? . 4 kartki spokojnie do pokrycia.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
#2

FaZe - Immortals (CS:GO)

Typ: 1
1.40 ✅
Cracovia - Arka Gdynia

Typ: over 2.5 gola
2.10 ⛔

2.94
royrichie.com
-1

------------------------------------------------------------------
FaZe po przejsciu Niko i odpadnieciu VP i SK wydaje sie byc jednym z glownych faworytow do koncowego zwyciestwa w IEM Katowice. Na Immortals nikt przed turniejem nie stawial i licze ze ta ekipa zakonczy turniej na polfinale ????
Obie druzyny w ostatniej kolejce pokazaly sie z dobrej strony jesli chodzi o gre ofensywna. W defensywie jednak spore dziury, a w dobrej formie znajduja sie K. Piatek czy chociazby D. Formella. Mysle ze 3-4 bramki obejrzymy ????
Edit: &#39;Sedzia&#39; Gil i wszystko jasne
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
#3

West Brom - Crystal Palace
Typ: 1
2.25
royrichie.com

West Brom swietnie gra u siebie, Crystal Palace cieniutko na wyjazdach. Forma w ostatnich tygodniach tez raczej po stronie gospodarzy. W takich okolicznosciach kurs 2.25 na WBA wyglada atrakcyjnie, wiec trzeba sprobowac ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
#4


West Ham United - Chelsea FC
Typ: Kto więcej kartek? (azjan): West Ham (0)
1.72

royrichie.com


Typ czysto statystyczny, ale wydaje się być dość pewny. West Brom w ostatnich meczach łapie średnio 2-3 kartki na mecz i bardzo rzadko schodzą poniżej tej liczby. Chelsea natomiast zazwyczaj kończy mecze z maksymalnie 1 upomnieniem, a żeby znaleźć mecz, w którym drużyna Antonio Conte otrzymała więcej niż 2 kartki to trzeba by się cofnąć do 2016 roku i spotkania rozgrywanego w sylwestra ze Stoke. Derby Londynu, sędziuje Marriner (średnia 4 kartki na mecz), więc tych kartek nie powinno zabraknąć, a to wg mnie dobre okoliczności dla West Hamu, aby zbudować bezpieczną dla mojego typu &quot;przewagę&quot; ;)
 
Do góry Bottom