>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play blokuje dostęp do stron buknacherskich

A 0

alande

Użytkownik
U mnie dla odmiany nie ma problemu z zalogowaniem się, natomiast depozytu już nie mogę dokonać..
U mnie np. betgun na Singapurskim IP śmiga, jednak przez Skrill nie da się wpłacić bo prawo Singapurskie chyba zabrania zakładów. Paranoja
Wie ktoś z jakiego kraju wpłata Skrill działa?
 
A 0

alande

Użytkownik
Bo mam internet Play, a on blokuje stronki typu: Unibet, Betgun, Marathonbet itp. i aby strona się wyświetliła trzeba skorzystać z VPN. Zmiana DNS nic nie daje. Póki co IP z Indii działa do logowania i wpłat skrill.
 
A 185

adikos

Użytkownik
póki co zmiana DNS w dalszym ciąga działa w Play( i każdej innej sieci również), a co do używania VPN to wiedz że za jego używanie mogą ci konto zamknąć w Unibecie, bo nie jest to dozwolone u tego buka.
 
F 0

flavius2

Użytkownik
A kto ma internet w UPC moze? Mam tel w play bah dzis nie dziala, tak samo na necie w domu tez nie dziala. |Na komputerach w innych lokalizacjach dziala.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Więc pytam:
- czy zmiana DNS jest warta świeczki?
- co mi jeszcze grozi?
- czy są jeszcze inne DNS bardziej wiarygodnych firm?

Skoro się nie znasz na &#39;informatyce&#39;, to po co (głupie zresztą) wnioski tego typu?
Nie odróżniasz pytań od wniosków?
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Napisalem do upc i dostalem taka pomoc &quot;Ustaliłem, że Pana adres IP jest zablokowany na listach spamerskich i zdarza się, że administratorzy korzystają z tych list
Zleciłem zdjęcie adresu z bazy, ale może to potrwać do 48 godzin&quot; Moze to cos da. Ale ogolnie anrazie wyplacilem szybko cala kase...
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Ja mam internet lokalny i wszystko działa - na wszelki wypadek wszystko wypłaciłem z buków i każdemu to radzę bo przez najbliższe 10 dni może być niezły burdel zanim wszystko się poukłada i powstaną pewne sposoby.
 
Do góry Bottom