>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Play-off 2023

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie dyskutujemy i podajemy typy na play-off w sezonie 2023.

Ćwierćfinały:

Apator Toruń - Motor Lublin
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Sparta Wrocław


Półfinały:

Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Apator Toruń - Sparta Wrocław
 
Ostatnia edycja:
B 49,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Panowie czy Przedpełski dziś pojedzie w Toruniu ? Bo w ofercie jest ale dziwnie wysoki kurs na Apator 3,32 w STS. Jeśli pojedzie to Torunianie mogą to wygrać.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Panowie czy Przedpełski dziś pojedzie w Toruniu ? Bo w ofercie jest ale dziwnie wysoki kurs na Apator 3,32 w STS. Jeśli pojedzie to Torunianie mogą to wygrać.
A czemu ma nie jechać, jakaś kontuzja? Co do kontuzji to na bank Thomsen wypadł, ale i tak Gorzów jest w stanie wygrać (ostatnio 51-38 ,a Thomsen przywiózł wtedy 7 pkt,dziś też kto inny może śmigać na jego motorach)
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Tak ostatnio zaliczył upadek i miał problemy z ręką i nadgarstkiem,napewno się rehabilitował ,sądzę że pojedzie ale z jakim skutkiem zobaczymy....
Ja w każdym bądź razie pierwsze przemyślenia nawet z thomsenem chciałem grac Czewe,lub handi...w tej sytuacji gram win Czewy 1.45 Fortuna w dublu....
Toruń +6.5 też wygląda zachęcająco i to pogram....
Jeśli chodzi o mecz w Lesznie....hmmm zagwozdka ale jednak under Holdera 5.5i over Woffindena 6.5 mam nadzieję że się nie spali po ostatnich wydarzeniach te dwa zdarzenia wyglądają najlepiej na ten moment...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gorzów - Częstochowa [suma taśm - powyżej 0.5] 2.40 forbet / etoto

W Gorzowie sporo nerwów po wczorajszej rundzie GP w Rydze. Wyleciał im Thomsen i to jest spory problem. Dzisiaj cały zespół musi pojechać ponad 100%, jeśli chcą odnieść zwycięstwo. A wiadomo, jak się za bardzo chce, to często efekt jest odwrotny. Dlatego nie wykluczam, że któryś z zawodników zaliczy taśmę. Po przeciwnej stronie mamy Częstochowę, która potrafi gubić punkty w sytuacjach nieoczywistych, jak nikt inny w lidze. Dlatego tu też mogą dziać się cuda. Zdarzenie z taśmą w tym spotkaniu jest dla mnie prawdopodobne, więc spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Na przełamanie Lindgren under 9.5 kurs 1.7 Fortuna
Ostatnio brakło mi punktu więc dziś konsekwentnie ponawiam,będzie na styk,ale ma ciężkie 2 biegi i może trochę zmęczenia też wyjść dzisiaj....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1642
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lampart poniżej 3.5 pkt. 1.88 efortuna

Ze spotkania w Toruniu wybrałem linię poniżej 3.5 punktu Lamparta. Patrzę w rozpiskę biegów i ma trudne biegi. Szalenie trudny pierwszy bieg, gdzie jakakolwiek zdobycz punktowa będzie cudem. Pozostałe biegi też nie łatwe, a pewnie wskoczy tam jeszcze Cierniak z rezerwy. Według mnie Wiktor dziś robi 2 punkty, jeśli nic dziwnego typu upadek, taśma, wykluczenie się nie przydarzy u pozostałych uczestników biegów, więc jest jeszcze mały margines gdyby gdzieś ten punkcik więcej uciułał.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Stal Gorzów +6.5 @ 1,55 41-49

Spotkanie za kilka minut. Stal jeśli chce coś osiągnąć w tym meczu to muszą wygrać w Gorzowie bo w Częstochowie mi się to nie widzi, szczególnie bez Thomsena. Będzie walka i nie widzę tutaj jakiegoś pogromu ze strony Włókniarza, ale wydarzyć się może wszystko.

Sparta Wrocław @ 1,50

Zagram tą Spartę. Nie można się sugerować spotkaniem Leszna w Krośnie bo pojechali tam by po prostu odbębnić i wrócić. Sparta też ostatnie spotkania na luzie, nie ma co się dziwić, ale gdyby chcieli to i pewnie wszystkie w sezonie by wzięli. Unia przez większość sezonu a właściwie to prawie do końca, nie była pewna gru w Play offach, udało się to, ale tutaj uważam że Wrocław będzie górą, mimo wyjazdu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
I 24,7K

iti

Użytkownik
Najpierw liczą się duże punkty meczowe, w dalszej kolejności dopiero małe punkty.
W obliczu wyników pierwszych meczów i braku Thomsena można śmiało założyć, że Lucky Loser będzie wyłoniony spośród drużyn, które przegrają dwa mecze.
Osobiście stawiam na Lublin, że będą na pierwszym miejscu po pierwszej rundzie PO.
Mecze o tej samej godzinie, może być ciekawie.
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kołodziej [poniżej 13 pkt.] 1.95 etoto

Wysoka linia na Janka. Tak, wiem pojedzie zapewne sześć razy. Ale ma dziś z kim przegrywać: Janowski, Łaguta, Bewley, może i Woffinden zaskoczy. Już pierwszy bieg szalenie trudny. W serii zasadniczej Janek wykręcił we Wrocku 15 punktów, przyjeżdżając w swoich biegach pierwszy albo drugi. Idę, więc trochę pod prąd, ale jestem zdania, że ta seria na tym torze musi w końcu się skończyć i dziś o podobny wynik będzie trudniej.
 
Ostatnia edycja:
B 49,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Włókniarz -10,5 @ 1,68 forbet 50-40

Dla mnie to najpewniejszy typ z dzisiejszych spotkań. Jeśli Czestochowa zdobyła na wyjezdzie 49 to u siebie pojedzie napewno jeszcze lepiej, Tym bardziej że w Gorzowie zawiódł Woryna. Włókniarz też jedzie o to aby wygrać mała tabelkę i uniknąc w półfinale Motoru i Sparty. A jest na to ogromna szansa przy osłąbieniu Gorzowa. Wczoraj Wozniak awansował do GP nie wierze dzisiaj że pojedzie na bardzo wysokim poziomie nawet u siebie miewa ostatnio wpadki. W Częstochowie nigdy jakoś szczególnie nie latał. Zawodnicy jak Jasiński czy Poleestad będą dziś odstawać . Jeden Vaculik tego nie pociągnie. Dla mnie pewniak
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pollestad [poniżej 3.5 pkt.] 1.75 forbet

Linia niska, ale i zadanie trudne. Biegi wcale nie łatwe. Dwa razy jedzie na juniorów i to Maks co moim zdaniem młody Norweg wykręci. Przewiduję też, że wleci też w jego miejsce RT, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
Q 13K

quatr0

Użytkownik
Kołodziej - over 10,5 @ 1,57 STS
Janek lubi tor we Wrocławiu, kręci tam dobre wyniki. Wystarczy, że wygra jeden bieg a w pozostałych przyjedzie na drugim miejscu i typ wchodzi.

Woryna - over 8,5 @ 1,60 STS
Kacper na torze w Częstochowie potrafi wygrać z każdym. Jeśli tylko się spasuje, to myślę, że zakręci się w okolicach dwucyfrówki. Na pewno będzie chciał się odkupić po ostatnim mniej udanym meczu.

Lampart - under 3,5 @ 1,45 STS
Wiktor ma same ciężkie biegi, jak zdobędzie 2 punkty to będzie dobrze. Jest to tor na którym jeździł ale obecnie jego forma pozostawia wiele do życzenia.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Toruń +20 kurs 1.4 Fortuna do dubla
Toruń +18.5 kurs 1.75 Fortuna solo
P.Pawlicki under 8.5 kurs 1.55 Fortuna
Ch.Holder under 3.5 kurs 1.6 Fortuna
J.Hampel under 9.5 kurs 1.7 Fortuna
M.Drabik over 10.5 kurs 1.75 Fortuna

Generalnie Toruń nie umie jechac w Lublinie ale dziś uważam będą gryźć tor niesamowicie żeby wejść jako lucky looser i zarobić w kolejnych 2 meczach a 20 pkt to dużo tym bardziej że Grzelak i banbor muszą coś pojechać...czyli odjechać po 3 biegi...
Pawlicki znowu wczoraj leżał i ma ciężkie biegi...
Zagrałbym jeszcze under Lidsey lub Fajfer ale jeszcze analizuje bo linie 7.5 sporawe jednak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1449
I 24,7K

iti

Użytkownik
Włókniarz -10,5 @ 1,68 forbet

Dla mnie to najpewniejszy typ z dzisiejszych spotkań. Jeśli Czestochowa zdobyła na wyjezdzie 49 to u siebie pojedzie napewno jeszcze lepiej, Tym bardziej że w Gorzowie zawiódł Woryna. Włókniarz też jedzie o to aby wygrać mała tabelkę i uniknąc w półfinale Motoru i Sparty. A jest na to ogromna szansa przy osłąbieniu Gorzowa. Wczoraj Wozniak awansował do GP nie wierze dzisiaj że pojedzie na bardzo wysokim poziomie nawet u siebie miewa ostatnio wpadki. W Częstochowie nigdy jakoś szczególnie nie latał. Zawodnicy jak Jasiński czy Poleestad będą dziś odstawać . Jeden Vaculik tego nie pociągnie. Dla mnie pewniak
Ale to 49 na wyjeździe jest ciut przekłamane, bo kontuzja Thomsena spadła na Gorzów jak grom z jasnego nieba i nie mieli możliwości inaczej zestawić par, tak jak mieli już przed rewanżem. Czy Włókniarz jest w stanie wygrać wyżej niż np Lublin? Śmiem wątpić. A te 49 oczek na wyjeździe traktuje trochę w kategoriach porażki. Ja uważam, że Gorzów jest w stanie dobić w okolice 40 oczek, a to już może dać awans. Żeby pokrywać takie linie to trzeba mieć chociaż jednego mocnego juniora, a tego Czewa nie ma, ich młodzi ciągle się uczą tej ekstraligi, a Karczewskich dalej jebią Mencele za przeproszeniem (to cytat z klasyka, kibice żużlowi wiedzą o co chodzi ;) ) Przede wszystkim to Włókniarz u siebie z Grudziądzem w sparingu koszmarnie weszli w mecz, słaby na wyjazdach GKM zrobił im mały gang bang w pierwszych biegach. A Gorzów to drużyna paradoks - im mają trudniej, tym lepiej jadą.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kowalski over 4,5 sts 1,7✅✅✅ wszystko zgodnie z planem
Bartek dalej walczy o miano najlepszego juniora z M.Cierniakiem i priorytetem jest zdobycie 3 pkt w juniorskim, później w 4 biegu jedzie na juniora do pary z W.Lampartem i tu też śmiało można mu dopisać 2 pkt,w 8 biegu jedzie na Przedpelskiego ( który miał mecz życia ostatnio w Lublinie),którego cenię gorzej niż Kowalskiego,a więc wychodzi na realnie 5-6 pkt....,w sezonie zasadniczym w 4 biegach przywiózł 7 pkt(3,2,1,1),a więc jest potencjał i z takim kursem warto w to wejść
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1298
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Małkiewicz over 1,5 STS 2,68 (0, 0, 0)

Wypożyczony z Grudziądza Junior, może czuć się dziś na torze w Toruniu bardzo dobrze z uwagi na odjechanie dużej ilości imprez młodzieżowych na tym torze z racji tego, że jako zawodnik młodzieżowy reprezentuje barwy GKM-u. Toruńska młodzież do najsilniejszych nie należy, dlatego upatruje tutaj w tym kursie value. Do tej pory Kevin odjechał 3 mecze w Ekstralidze zdobywając odpowiednio 1, 2, 3 punkty więc w dwóch na 3 mecze linia była pokryta
 
Ostatnia edycja:
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Kowalski over 4,5 sts 1,7
Bartek dalej walczy o miano najlepszego juniora z M.Cierniakiem i priorytetem jest zdobycie 3 pkt w juniorskim, później w 4 biegu jedzie na juniora do pary z W.Lampartem i tu też śmiało można mu dopisać 2 pkt,w 8 biegu jedzie na Przedpelskiego ( który miał mecz życia ostatnio w Lublinie),którego cenię gorzej niż Kowalskiego,a więc wychodzi na realnie 5-6 pkt....,w sezonie zasadniczym w 4 biegach przywiózł 7 pkt(3,2,1,1),a więc jest potencjał i z takim kursem warto w to wejść
Dziwne troche bo w 4 biegu dajesz mu 2 pkt gdzie powinienes liczyć 1. Pawelek u siebie ma srednią 1.6 ostatnio widac że cos zatrybiło także bedzie na styku ta linia jak na moje. Ale zycze zielonosci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom