>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play-off w Jupiler Pro League / 30. kolejka Eredivisie (10-12.04.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W Jupiler Pro League w ostatni weekend bez większych niespodzianek. W walce o mistrzostwo nie było niespodzianek. Triumfy odnieśli zawodnicy Clubu Brugge, Gentu i Anderlechtu. W ten weekend jednak Fiołki łatwo mieć nie będą. Jadą do Liege, gdzie podejmą Standard. Najciekawiej natomiast ponownie zapowiada się mecz w walce o utrzymanie. Lierse gra z Cercle. Pierwszy mecz wygrali gospodarze (3:2). Zatem ekipa z Brugii musi gonić wynik.
Natomiast w Holandii coraz bliżej rozstrzygnięć. PSV w ostatniej kolejce rozbiło, zmiażdżyło wręcz Twente i już nie wydaje się by cokolwiek mogło powstrzymać ten zespół przed zdobyciem mistrzostwa. W nadchodzącej kolejce zagrają z Zwolle na własnej murawie. Ajax natomiast pojedzie na teren Heraclesu. I wbrew pozorom mecz ten nie będzie należał do łatwych. Gospodarze walczą o utrzymanie i motywacja będzie po ich stronie.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, jak wygląda sprawa awansów/baraży w 2 lidze belgijskiej?
Bo są trzy kolejki do końca, dwie drużyny walczą o awans bezpośredni a ile drużyn potem gra baraże? Bo coś mi się wydaje, że tam są jakieś baraże po 34 kolejce. Ktoś coś?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie, jak wygląda sprawa awansów/baraży w 2 lidze belgijskiej?

Bo są trzy kolejki do końca, dwie drużyny walczą o awans bezpośredni a ile drużyn potem gra baraże? Bo coś mi się wydaje, że tam są jakieś baraże po 34 kolejce. Ktoś coś?
Zgadza się. Trzy drużyny poza pierwszą będą walczyć o awans do Jupiler Pro League. Czwartą ekipą będzie zwycięzca rywalizacji Lierse vs. Cercle Brugge (do 3 wygranych, przegrany automatycznie spada do Proximus League).
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
30 kolejka Holenderskiej Eredivisie
PSV Eindhoven : PEC Zwolle
.. jak już opisałem w analizie na ten pojedynek w TD dziś na Philips Stadion powinno być ciekawe spotkanie z jednej strony praktycznie nowy mistrz Eredivisie PSV i dobrze grające w tym sezonie Zwolle , oprócz tego typu na gole ze strony gości widzę tu też takie opcje
- over 2.5 za 1.36 / Bet365 ✅
- obydwie drużyny strzelą za 1.8 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą za 2.00 / Bet365 ✅
przewidywane składy :
- PSV: Zoet - Brenet, Rekik, Burma, Willems - Maher, Guardado, Wijnaldum - Narsingh, De Jong, Depay
- Zwolle: Hahn - Polen, Broerse, Werff, Hintum - Reinstra, Brama - Lukoki, Drost, Thomas - Necid
jak widzimy PSV w optymalnym zestawieniu co możemy przyjąć jako poważne traktowanie tego meczu , co do Zwolle to jest paru nieobecnych Becker, De Boom, Karagounis, Lam (kontuzje)ale jedynie brak tego ostatniego czyli środkowego obrońcy Thomasa Lama może być odczuwalny bo pozostali to mniej ważni tak więc liczę że obie ekipy pokażą kawałek dobrego futbolu no i trochę bramek nastrzelają !​
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSV - Zwolle
Również chciałem się odnieść do tego meczu ale widzę, że Stanley 63 może nie za dużo, ale dobrze opisał to spotkanie. Trudno cokolwiek dopisać, po prostu jeśli podopieczni Cocu wyjdą z odpowiednim nastawieniem i nie zlekceważą rywala to myślę, że powinno być bez problemu. Ze swojej strony proponuję na to spotkanie dwa typy:
PSV &amp; over 2,5 @ 1,55 ✅
PSV strzeli gola w obydwu połowach @ 1,62
✅
exp i uni
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Ponadto w barwach FC Zwolle nie wystąpi Wout Brama (20/1), który brał udział we wspomnianym meczu finału pucharu Holandii i zdobył nawet bramkę. To defensywny pomocnik z dużym doświadczeniem (prawie 250 występów w Eredivisie - znany głównie z gry właśnie w Twente) - bez wątpienia czołowa postać 6. drużyny holenderskiej ligi.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ponadto w barwach FC Zwolle nie wystąpi Wout Brama (20/1), który brał udział we wspomnianym meczu finału pucharu Holandii i zdobył nawet bramkę. To defensywny pomocnik z dużym doświadczeniem (prawie 250 występów w Eredivisie - znany głównie z gry właśnie w Twente) - bez wątpienia czołowa postać 6. drużyny holenderskiej ligi.
Skoro tak to może warto dorzucić PSV wygra obie połowy @ 2,25 ?
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
SC Heerenveen : AZ Alkmaar 5:2
Szersza analiza na to spotkanie w TD ale jedno jest chyba pewne to spotkanie może przynieść sporo emocji i goli , oprócz jak wspomniałem w TD typu z gatunku s/f czyli powyżej 3,5 gola ze strony Heerenveen to widziałbym jeszcze coś takiego :
- over 3.5 gola / 2.50 / Bet365 ✅
- obie strzelą / 1.53 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą / 1.83 / Bet365 ✅
- Heerenveen wygra i over 2.5 / 2.75 / Bet365 ✅
- Heerenveen strzeli w obydwu połowach / 2.50 / Bet365 ✅
- Heerenveen strzeli przed 41 min gry / 1.83 / Bet365 ⛔ ( no i tu jestem zawiedziony ale trudno )
no i wyszło sporo tych typów jak na jedno spotkanie ale też chyba coś a może większość powinno wejść . ZOBACZYMY !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Charleroi vs. Gent 2, 2.25 Betsson 2/10 ⛔
Druga kolejka w play-off JPL. Może dojść do niespodzianki. Mianowicie Kortrijk wygrywa z Clubem Brugge. Tym samym przy wygranej Gentu, ci awansują na pierwsze miejsce w tabeli. Wiele wskazuje, iż ten scenariusz może się spełnić. Goście są w genialnej dyspozycji. Wygrali pięć spotkań z rzędu, a w ostatniej kolejce pokonali Kortrijk 2:0. Świetne spotkanie rozegrała wówczas drużyna Gandawy. Simon popisał się pięknym strzałem z dystansu, a Milicevic nie dał szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam. Na dzisiejsze spotkanie przyjezdni mają w pełni zdrową kadrę i to może być kluczem do sukcesu dla Gentu. Charleroi w pierwszej rundzie uległo Fiołkom 0:1. Niemniej w stolicy grali bardzo dobrze i mogli sprawić niespodziankę. To cecha gospodarzy, lubią mieszać silniejszym ekipom. W szeregach gospodarzy zabraknie Willemsa (13/0 defensywa), a i nieskutecznego napastnika Francois (24/0). Zatem minimalne braki w zespole Charleroi. W tym sezonie padły dwa remisy w dwóch konfrontacjach pomiędzy tymi zespołami. Niemniej obecnie stawka jest zbyt duża. Zatem liczę na dobrą postawę Gentu i kolejne zwycięstwo z rzędu po niezłym kursie.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Standard-Anderlecht 1 2.62 bet365✅
Gospodarze jesli chca sie jeszcze liczyc w walce o puchary musza ten mecz wygrac,w fazie zasadniczej ograli fiolki 2 razy 2-0,w tej kolejce czolowka stracila punkty i jak to zwykle bywa jak traca punkty to wszyscy,przewaga psychiczna jest na pewno po stronie gospodarzy.Pod znakiem zapytania stoi wystep Ezekiela,jesli zagra moze sporo namieszac w obronie gosci.Andrade(przez jego bledy byly 2 karne w przegranym meczu z Club Brugge) powinien zastapic Van Damme.Jednym z kluczy tego meczu bedzie powstrzymanie Mitrovica.Mimo wygranej 1-0 z Charleroi ,fiolki bardzo slabo zagraly caly mecz,natomiast Satndard mimo dobrej postawy przegral,mysle ze dzisiaj bedzie wygrana gospodarzy choc wiem ze jest to trudny mecz do typowania.
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
Willem II : Feyenoord 2:2
Pozostaję w Holandii i przenoszę się z Heerenveen do Tilburga na Koning Willem II Stadion gdzie miejscowy Willem II podejmować będzie Feyenoord i tu też powinno być ciekawe widowisko no może nie tak szalone jak wczorajsza potyczka Heerenveen z AZ chociaż jak wiadomo Eredivisie lubi czasami zaskakiwać takimi meczami . Beniaminek w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i główny ich cel czyli pozostanie na następny sezon jest już wykonane teraz tylko dokończyć sezon na jak najlepszym miejscu a jak na teraz zajmują wysokie 9 miejsce czyli środek tabeli a ich bilans po 29 kolejkach 11-5-13 i zaglądam na bramki a tu stosunek 39:42 czyli ze straconymi jest OK , z drugiej strony Feyenoord który zajmuje 3 pozycję z bilansem 17-6-6 i br. 52:28 . Feyenoord ostatnio nie zwalnia tempa i od 6 kolejek nie zaznał goryczy porażki a w tych 6 meczach 5 zwycięstw i 1 remis strzelił 14 bramek tracąc 5 i jak widać chłopaki są w doskonałej formie , w ostatniej kolejce swój mecz także rozegrali na wyjeżdzie z AZ czyli tym zespołem który ma dziurawą obronę i pokonali ich 4:1 , trener Feyenoordu Fred Rutten zapowiedział że w dzisiejszym pojedynku w Tilburgu jego podopieczni wystąpią w takim samym składzie jak z AZ zatem tak , jak w Alkmaar , tak i w Tilburgu w ofensywie zagrają Anass Achahbar , Colin Kazim-Richards i Elvis Manu i myślę że bramki z ich strony możemy liczyć bo ta trojka wymienionych strzeliła razem 20 bramek z 52 zdobytych przez Feyenoord w tym sezonie , na początku sezonu w 5 kolejce na De Kuip kiedy Feyenoord podejmował u siebie beniaminka z Tilburga doszło do niespodzianki bowiem Willem II ograł Feyenoord 2:1 tak więc podopieczni Freda Ruttena chyba nie pozwolą drugi raz ograć się beniaminkowi i powinni dziś kontynuować swoją dobrą serię i wygrać w Tilburgu a dodatkowo liczę że przynajmniej 3 bramki w tym pojedynku zobaczymy .
Moje propozycje :
- Feyenoord i powyżej 2.5 / 2.60 / Bet365 ⛔
- obie strzelą / 1.66 / Bet365 ✅
- over 2.5 gola / 1.72 / Bet365 ✅
- Feyenoord strzeli w obydwu połowach / 2.50 / Bet365 ✅
- Feyenoord wygra / 1.72 / Bet365 ⛔
( trochę mnie zawiedli podopieczni Freda Ruttena ale też nie było w ich grze jakiegoś błysku taka monotonna gra bez większego zaangażowania jedynie przy niekorzystnym wyniku 2:1 trochę zrywu ! )
... no i znowu się trochę tych typów nazbierało i zobaczymy co się z tego urodzi !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom