>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Play Station 3 czy 4?

blads 187

blads

Użytkownik
Ceną :p a tak poważnie to nie ma nawet co porównywać jedną do drugiej bo to zupełnie inne generacje. PS4 to nowy sprzęt, co za tym idzie posiada wszystkie najnowsze technologie. Problem w tym że na tą chwilę niewiele gier jest po prostu stworzonych pod tą generacje konsoli, na wszystko potrzeba czasu i PS4 to w tym momencie inwestycja na przyszłość, myślę że w połowie przyszłego roku gry będą już wykorzystywać w pełni możliwości konsol nowych generacji. Wystarczy popatrzeć na nowe GTA, różnica w grafice nie jest jakaś super widoczna, chociaż nie można powiedzieć że nie różni się niczym, jednak mając na uwadze cene i możliwości człowiek spodziewa się czegoś lepszego. Osobiście jestem fanboyem xboxa i puki co nie śpieszno mi do nowej generacji, gry cały czas się ukazują na x360 i jeszcze przez jakieś parę lat wsparcie jest zapewnione, to samo tyczy się PS3. Jeżeli miałbym myśleć o kupnie nowej konsoli pewnie kupiłbym Xone jak PS4. Wybór należy do Ciebie, jeżeli się zastanawiasz nad jednym, a drugim to jednak wybrałbym next gena bo masz sprzęt na lata bez konieczności wymiany w latach późniejszych, a nowe konsole to kombajny niesamowite i inwestycja w przyszłości się na pewno zwróci. Jeżeli jednak nie masz na tyle kasy to PS3 spokojnie Ci wystarczy.
 
Do góry Bottom