>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlayOffy (Polska - 24.08)

Status
Zamknięty.
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Mam już kilka ciekawych typów na dzisiaj. Pożniej znajdę chwile czasu to edytuje tego posta, i dodam argumentacje. Jak na tę chwilę
K.Bjerre poniżej 9.5 pkt. @ 1.9 ⛔
Gollob - Pedersen (-2) 2 @ 1.8 ✅ ✅
W.Jagus-N.K.Iversen(+2) 1 @ 1.8 ✅ ✅
S.Nicholls(+2)-J.Crump 2 @ 1.8 ✅ ✅
Milenium

Stal Rzeszów - Atlas Wroclaw +6 2 @ 1.83 ✅ ✅
Tomasz Jedrzejak Powyżej 9 @ 2.15 ✅ ✅
Leigh Adams Powyżej 13 @ 1.57 ⛔
bet365
Hans Andersen powyżej 10.5 pkt @ 1.72 ⛔
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (kto wygra pierwszy wyścig) X @ 2.25 ⛔
Janusz Kołodziej powyżej 9.5 pkt @ 1.8 ✅ ✅ lub K.Kasprzak-J.Kolodziej(+3) 2 @ 1.8 ✅ ✅
bwin

Analizowałem pary w jakich będzie jeżdził K.Bjerre. Dwukrotnie będzie startował z J.Crumpem i juz w tych pojedynkach straci punkty. Po za tym jeżdzi w parze z S.Nichollsem. I myślę , że to właśnie Nicholls będzie zdobywa łwięcej oczek.
Pedersen według mnie jest w stanie wygrać wszystkie biegi. Gollob będzie jechał raz z Nickim i jeśli przegra to myślę, że Pedersen spokojnie zrobi więcej. Myślę , że mistrza świata uzbiera 14-15 oczek. Ten typ na styk.
Jaguś, to według mnie jeden z pewniejszych typów na dzisiaj. Obcokrajowcy w Zielonej Górze słabo się spisują. Nawet na włąsnym torze a co dopiero w meczu wyjazdowym.
Myślę, że 6 punktów to dosyć duży handicap na Wrocław. Jeśli Crump pojedzie tak mocno jak chociażby w Gorzowie, a do niego dołączy Jędrzejak, który widać po tych 2 pierwszych kolejkach jest mocnym punktem w zespole to Wrocław nie powinien. wysoko przegrać o ile wogule przegra.
Pierwszy bieg w Gorzowie zakończy sie remisem. Ponieważ , Czestochowa ma lepszych młodzieżowców od Szewczykowskiego ale Jonasson na własnym torze wie jak jechać i to on powinien wygrać.
Kołodziej to zdecydowany lider drużyny. Praktycznie większość punktów zdobywa własnie on. Analizowałem jego pary. I myślę, że może dać radę przywieźć 10 oczek. Dobry jest także typ na Kołodzieja (+3) w parze z Kasprzakiem.
o Adamsie to tak jak kolega poniżej wspomniał, że jeśli nie przytrafi mu sie wpadka. To może zrobić komplet punktów.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja mam również kilka typów na dzisiaj.
Adams over 13 1,57
Typ może nie wejść jedynie przez defekt Australijczyka czy wykluczenie. A że opcje te zdarzają się w wykonaniu leszczyńskiego mistrza bardzo, bardzo rzadko - ja dziękuję bukmacherom za bdb kurs ;)
Częstochowa +4 1,9
Mecz w Gorzowie. Stal to beniaminek - nie stawiajmy ich na podium tylko ze względu na Golloba i Holte... Włókniarz ma w swoich szeregach zawodnika, który nie pozwoli gospodarzom pokryć nawet tak niskiego handicapu. Żaden z liderów Gorzowian nie jest w stanie wygrać z Pedersenem. Nie sądzę, by Stal była lepsza od Unii Leszno - przypomnę - Leszczynianie pomimo dużej przewagi w meczu otwierającym 1. kolejkę zdołali uzyskać jedynie 8-punktowy handi.. Wszystko przez parę Nicki-Ułamek, która w końcówce wygrała dwa biegi. W Gorzowie może być podobnie - ok. 6-8 punktowa przewaga Stali + joker Pedersena = +4 dla Włókniarza na lajcie..
Gollob (-1) - Hancock (1) 1,75
Tomek jeździ, zdobywa punkty, ale chyba nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieję.. Zdarzy mu się zgubić głupio punkty. Liderem Stali jest na chwilę obecną bardziej Rune Holta.. Dzisiaj Bet365 wystawił Golloba w parze w Gregiem Hancockiem. Amerykanin to doskonały zawodnik, każdy kibic żużla o tym wie. Ostatnio jednak nie błyszczy swoim pełnym blaskiem - w Lesznie dołował całkowicie, a w spotkaniu z Tarnowem o punkty trudno nie było :p . Powyżej pisałem, że Gorzowianie łatwo nie będą mieć w tym meczu - zdanie podtrzymuję. Jednak nasz krajowy mistrza ze starcia z lekko zakurzonym Gregiem powinien wyjść zwycięsko..
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Marma Rzeszów - Atlas Wrocław+6 2

Ten mecz grałbym na Wrocław +6 , poniewaz jest jeden powod ktory zadecydowac moze o przegranej marmy..... jest nim tor.

Gdzies koło 13 byłem na stadionie i tor był całkowicie jak bagno....brak słow... a wiadomo mi,ze zespół rzeszowski na takim torze nie umie jechac, zawsze nastawiaja na dobrze ubity ...i trenuja takze na takim wiec jak dzisiaj to dla mnie Atlas bedzie gora w 95%

Przykładem był mecz z zeszłego tygodnia z Unia Leszno...tez tor był tragicznynom ale lepszy jak dzisiaj :-D

Sam gram ten mecz za wysoka kase ???? Bo jak dla mnie to PROMOCJA ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja grubo zaatakowałem na dobrą jazdę Tomka Golloba ;)

Tomasz Gollob over 10,5 pkt ⛔ Gollob 10pkt
1,60
Bwin
9/10

Czas najwyższy aby kapitan beniaminka z Gorzowa swoim dobrym występem poprowadził drużynę do odniesienia korzystnego rezultatu z mocnym rywalem. Dzisiejsze spotkanie z Częstochową rozpatrywane jest pod względem rywalizacji Tomka Golloba z Nickim Pedersenem, czyli zawodników zaliczających się do czołówki ligowej. Dlatego dziwię się trochę, że bukmacher Bwin wystawił stosunkowo niski próg punktowy dla Golloba 10,5punktów, który moim zdaniem powinien pewnie przekroczyć. Tomek punkty może stracić w biegu kiedy przyjdzie mu rywalizować z Pedersenem (bieg10 Gollob 2 pole, Nicki 3 pole). Ewentualnie w biegu nominowanym może być drugi - trzeci. Jednakze w pozostałych biegach moim zdaniem jak na kapitana i lidera druzyny przystało powinien pewnie wygrywac. Rywalami w tamtych biegach będą m.in Ułamek i Hancock, ale Tomek wydaje się startować z lepszych pół od nich. Tomek będzie startował z 1 i 4 kiedy rywale z pół wewnętrznych 2 i 3. Innymi słowy liczę na 3x3 + 2x2 = 13pkt. czyli spokojnie over 10,5 powinien wejsc.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
1 Maj - 4 kolejka.
UNIA TARNÓW - CAELUM STAL GORZÓW
9 Sławomir Drabik
10 Marcin Rempała
11 Jacek Rempała
12 Ales Dryml
13 Janusz Kołodziej
14 Kamil Zieliński
15 Tobias Busch

1 Tomasz Gollob
2 Paweł Hlib
3 Peter Karlsson
4 Jesper B. Monberg
5 Rune Holta
6 Thomas H. Jonasson
7 Adrian Szewczykowski

ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA - MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW

Marma Polskie Folie Rzeszów:
1. Scott Nicholls
2. Dawid Stachyra
3. Davey Watt
4. Kenneth Bjerre
5. Matej Zagar
6. Dawid Lampart
7. (Martin Vaculik)
ZKŻ Kronopol Zielona Góra:
9. Grzegorz Walasek
10. Fredrik Lindgren
11. Piotr Protasiewicz
12. Niels Kristian Iversen
13. Rafał Dobrucki
14. Grzegorz Zengota
15. (Ricky Kling)
ZŁOMREX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - UNIBAX TORUŃ
Unibax Toruń:
1. Wiesław Jaguś
2. Adrian Miedziński
3. Hans Andersen
4. Łukasz Lipiński
5. Ryan Sullivan
6. Damian Celmer
Złomrex Włókniarz Częstochowa:
9. Greg Hancock
10. Lee Richardson
11. Sebastian Ułamek
12. Tomasz Gapiński
13. Nicki Pedersen
14. Mateusz Szczepaniak
ATLAS WROCŁAW - UNIA LESZNO
Unia Leszno:
1. Leigh Adams
2. Adam Shields
3. Krzysztof Kasprzak
4. Damian Baliński
5. Jarosław Hampel
6. Robert Kasprzak
7. Jurica Pavlic
Atlas Wrocław:
9. Tomasz Jędrzejak
10. Krzysztof Słaboń
11. Daniel Jeleniewski
12. Mariusz Węgrzyk
13. Jason Crump
14. Maciej Janowski
15. Filip Sitera
UNIA TARNÓW - STAL GORZÓW
Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest drużyna z Gorzowa. Unia w tym sezonie ma poważne kłopoty. Do drużyny dołączył Drabik ale nie sądzę, aby ten zawodnik był na takim poziomie, żeby wygrywac z z Gollobem czy Holtą. Po za tym Ci dwaj panowie wracają na tor do Tarnowa. Znają więc go wyśmienicie i dzisiaj powinni zaprezentowac sie bardzo dobrze. W Tarnowie po raz kolejny osamotniony bój toczyc będzie Kołodziej. W stali natomiast wystąpi Paweł Hlib. Po raz pierwszy w tym sezonie. Zastąpi on Ferjana, który słabo się spisywał. Myślę, że będzie chciał sie zaprezentowac jak najlepiej aby wywalczyc miejsce w skladzie na mecz z Unią Leszno. Myślę, że Stal wygra około 16 punktami.
ZKŻ ZIELONA GÓRA - STAL RZESZÓW.
Mecz ten zapowiada się niezwykle interesująco. Od kiedy do składu wrócił Nicholls to ekipa z Rzeszowa zaczęła lepiej jeździc. Wygrali ostatnio pierwszy mecz w sezonie. Falubaz u siebie jest mocny, ale dzisiaj stoczy wyrównany pojedynek z ekipą z Rzeszowa. Dużo zależy od Watt i Zagara. Jeśli pojadą w miarę dobrze, to przecież Bjerre i Nicholls swoje zrobią. Chciałbym żeby rzeszowianie wygrali to spotkanie. Dlatego typuje zwycięstwo gości 3 punktami ????
ZŁOMREX CZĘSTOCHOWA - UNIBAX TORUŃ
No najciekawszy mecz w tej kolejce. Cięzki do wytypowania. Gospodarze mają silna ekipę, ale goście także. Ostatnio świetnie w ZŁOMREX Cup spisał się Sullivan i jeśli dzisiaj także będzie tak dobrze jeżdzic to Toruń może to wygrac. Bo przeciez i Jagus i Miedziński są w świetnej formie. Ten drugi ostatnio wygrał polskie eliminacje do gp 2009 i ime. Zobaczymy także pojedynek z finału ostatniego gp w Krsko. Pomiędzy H.Andersenem a N.Pedersenem. Ciekawy mecz. Typuje zwycięstwo gości.
ATLAS WROCŁAW - UNIA LESZNO
Według mnie Unia wygra to. Są w doskonałej dyspozycji. No i Ci niesamowici młodżieżowcy. Pavlic i Kasprzak. Do tego Hampel i Adams. Baliński także dobrze jeżdzi. Jędrzejak w ekipie Atlasu spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie ale myślę, że ten mecz mu nie wyjdzie. Crump ostatnio w gp też zawiódł. Więc nie sądzę, aby Atlas stawił czoło ekipie z Leszna. Zwycięstwo goście różnicą 8-11 punktów.
▶ ZKŻ Kronopol - Stal Rzeszów (0-17) 2 @ 1.88 ✅ ✅
Po prostu z czystej sympatii do Rzeszowa. Chociaż Zielona Góra może wygrac więcej.
▶ Unia Tarnów - Stal Gorzów (11-0) 2 @ 1.88 ⛔
bukmacher betgun
▶ T.Jedrzejak-J.Hampel(+2) 2 @ 1.85 ✅ ✅
▶ J.Kolodziej-R.Holta(+2) 2 @ 1.85 ✅ ✅
▶ G.Walasek-K.Bjerre(+2) 1 @ 1.65 ✅ ✅
bukmacher: milenium
Szczerze powiedziawszy, że na razie niewiele bukmacherów wystawiło ofertę. A ta co dali naprawdę uboga. I tak trochę na siłę te typy.
Jędrzejak mam przeczucie, że nie wyjdzie mu ten mecz. A Hampel chociaż ostatnio nie zachwycał to dobry zawodnik. Powinien swoje zrobic. Bodajże 2 razy będą jechac razem w biegu, po za tym Jędrzejak w 1 biegu pojedzie z Adamsem. Dwa razy pojedzie z Balińskim. Cięzkie starty
Kołodziej jest dobrym zawodnikiem, ale w pierwszych 5 startach (bez jokera) nie wiem czy zrobi więcej punktów niż Holta. A jeszcze handi dla norwega z polskim paszportem. Można spróbowac.
Walasek na własnym torze powinien zrobi w granicy nawet 12 punktów. Bjerre myślę, że stac go na 7-8

EDIT: Doszły nowe typy ???? bukmacher bet365 wystawił ofertę.
Mozna z tego spróbowac:
▶ Lindgren - Watt 2 @ 1.83 ⛔
▶ Drabik - Karlsson (-2) 2 @ 1,72 ✅ ✅
▶ Matej Zagar Poniżej 9 @ 2.20 (tutaj ewentualnie może by równo 9)dokładnie 9 ✅
▶ Ryan Sullivan Powyżej 12 @ 2.75 ⛔
▶ Zlomrex Wlokniarz Czestochowa -2 - Unibax Toruń 1 @ 1.9 ⛔
▶ Wroclaw(+6)-Leszno 2 @ 1.80 ⛔
▶ ▶ Unia Tarnów - Stal Gorzów (11-0) 2 @ 1.83 ⛔
W Ryana ja wierzę, Mam nadzieje że dzisiaj ładnie pojedzie. Dobrze czuje się na tym torze i powinien zawalczyc. Lindgred z Wattem. Myślę, że lepszy będzie zawodnik z Rzeszowa, bo zielonogórzanin spisuje się bardzo słabo i myślę, że w tym meczu dalej będzie jeździł na &quot;swoim poziomie&quot;
A Zagar jakoś średnio mi się widzi, żeby zrobił więcej punktów. Ewentualnie może dojechac do granicy 9 oczek. I tego trochę się boje.
EDIT 2 Kompletnie nie weszły wyniki meczów. Częstochowa jechała bez 2 zawodników. Leszno i Gorzów strasznie męczyły się w meczach wyjazdowych.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie zgodzę się z Tobą w paru typach: Atlas jest na pewno słabszy od Unii, ale Jędrzejak na swoim torze jest bardzo groźny. Cieślak na pewno coś pokombinuje i uważam, że Tomek znowu może być bliski kompletu, bo układ biegów ma nie całkiem dobry. Natomiast Jarek może mieć 12 punktów, a może mieć 8, jest strasznie nierówny w tym sezonie i wątpię czy zdobędzie więcej jak 10. W meczu z Toruniem Jędrzejak zdobył komplet ????
Podobnie w mecze Częstochowy z Toruniem. Nie sądzę, żeby Sullivan był taki mocny jak w niedzielę, ponieważ na pewno tor zostanie inaczej przygotowany i skłaniam się ku 6-8 punktowemu zwycięstwu gospodarzy. Sam postawiłem na zwycięstwo Ułamka z Jagusiem.
P.S. Również mam nadzieję, że Rzeszów wygra ;)
 
yarexxx 0

yarexxx

Użytkownik
Ostatnio 4/5 więc z formą nieźle :cool:
Lejonen(-5.5) - Smederna 1 1,90 (Unibet) ✅
Dackarna(-18) - Indianerna 1 1,83 (Bet365) ✅
Rospiggarna - Västervik(-4) 2 1,72 (Bet365) ⛔
Poole(-13) - Coventry 1 1,75 (Bet365) ✅
Chris Harris(Coventry) over 10pkt. 2,40 (Bet365) ✅


A dziś czekają nas kolejne zmagania w polskiej Ekstralidze... IV kolejka w moim spojrzeniu:

Atlas Wroclaw - Unia Leszno(-6) 2 ▶ 1,83 (Bet365)

No cóż tu dużo mówić... Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu spotykają się dwie drużyny z przeciwległych biegunów w tabeli... Atlas jak do tej pory bez zwycięstwa na koncie, Unia odwrotnie - bez porażki w dotychczasowych 3 spotkaniach... Pojedynki tych drużyn były jednak zawsze niezwykle emocjonujące... Czy tak będzie i tym razem? Moim skromnym zdaniem emocji nie zabraknie. Wrocław już był skazany na pożarcie w meczu z dream teamem z Torunia, a do połowy zawodów toczył niezwykle wyrówanany bój... Jednak we dwójkę nie mogli wygrać tych zawodów - tak praktycznie to tylko Jason Crump i Tomek Jędrzejak potrafili pokonać zawodników popularnych &quot;aniołów&quot;... No ale nic było minęło, a dziś w miejsce Schleina i Maxa, którzy kompletnie zawiedli w dwóch pierwszych spotkaniach pojadą Słaboń i Węgrzyk. Czy ta zmiana coś da gospodarzom... No już chyba gorzej niż 2pkt. w sumie pojechać się nie da więc Cieślak podjął zapewne dobre decyzje o zmianach w składzie... No jednak nie zapominajmy, że dziś do dolnośląskiej stolicy przyjeżdża sam Mistrz Polski... &quot;Byki&quot; jak na razie prezentują się fantastycznie. Na początek zwycięstwo 50:42 nad &quot;Lwami&quot; z Częstochowy - jakby nie było z jednym z kandydatów do medalu... Potem pogrom drużyn z Rzeszowa i Tarnowa.... Ale jak ma się tak wspaniałą czwórkę: Adams, Kasprzak, Hampel, Baliński wspartą Pavlicem - jak do tej pory najlepiej punktującym zawodnikiem ekstraligi :szok: A jeszcze przecież do tego dodajmy dwójkę kangurów: Shieldsa i Batchelora, no i oczywiście polskich juniorów R.Kasprzaka i A.Kajocha... Lepiej ostatnio zaprezentował się młodszy z braci Kasprzaków i to jego zobaczymy w dzisiejszym pojedynku...No praktycznie nie widać słabych punktów...
Moim zdaniem zdecydowanie mocniejsza &quot;druga linia&quot; zadecyduje o dość pewnym zwycięswie &quot;byków&quot;... Bo rajderzy typu Kasprzak, Baliński powinni być zdecydowanie lepsi od Słabonia, Węgrzyka czy Jeleniewskiego... Największą niewiadomą w leszczyńskim zespole jest postawa Shieldsa, a jeśli i on dołoży kilka oczek to obstawiam zwycięstwo ekipy z Leszna 10-12pkt. różnicą ????

Składy:

Atlas Wrocław:

9 T. Jędrzejak
10 K. Słaboń
11 D. Jeleniewski
12 M. Węgrzyk
13 J. Crump
14 M. Janowski
15 F. Sitera

Unia Leszno:

1 L. Adams
2 A. Shields
3 K. Kasprzak
4 D. Baliński
5 J. Hampel
6 R. Kasprzak
7 J. Pavlic

Zlomrex Wlokniarz Czestochowa - Unibax Torun 1 ▶ 1,72 (Bet365)

Pojedynek na szczycie w naszej rodzimej ekstralidze... Bardzo ciężko wskazać tu zwycięzcę. Toruń jak na razie bez porażki na koncie... Częstochowa z jedną porażką w Lesznie... Na pewno obie drużyny aspirują to złota w tym sezonie... Piekielnie mocne składy dają taką gwarancję... W minioną niedzielę odbył się tu Złomrex Cup który wygrał Ryan Sullivan pokonując lidera gospodarzy N.Pedersena w dodatkowym wyścigu... I dzisiaj właśnie ich pojedynki powinny dodać dodatkowego smaczku temu spotkaniu... Oprócz nich przecież jeszcze wiele gwiazd:

Pedersen - Sullivan 1
Hancock - Andersen 1
Ułamek - Jaguś x
Gapiński - Kościecha 2
Richardson - Miedziński x
Szczepaniak - Holder 2

Tak to mniej więcej będzie wyglądało... Tylko w takim przypadku żużlowcy spod jasnej góry mają szanse na zwycięstwo. Kluczowa wydaje się być postawa Richardsona i Gapińskiego... Dzisiaj Hancock z Pedersenem muszą być lepsi od stranieri toruńskich no i moim zdaniem tak będzie... Andersen jakiś taki chimeryczny na polskich torach jak na razie i tu Hancock powinien być lepszy. Nicki dzisiaj musi jechać na samych &quot;3&quot;, a na pewno jest w stanie zrobić maxxxa... Ułamek i Jaguś czyli teoretycznie krajowi liderzy - tu wynik w granicach podobnej ilości punktów... Kościecha jak do tej pory znakomity sezon więc z pewnością będzie lepszy od Gapińskiego... Holder lekkim dydkiem zdobędzie więcej niż Szczepaniak... Czyli decydująca wydaje się być postawa Richardsona, który kompletnie zawiódł w Lesznie... Lee wie że to dla niego występ ostatniej szansy i nie może zawalić... No i musi zdobyć te kilka ważnych punktów dla drużyny... Własny tor i tłumy kibiców wiwatujących na cześć gospodarzy to dodatkowy handicap dla Częstochowian.. Tor może być tu kluczem do zwycięstwa... Na pewno dzisiaj okaże się czy jest drużyna - oprócz tej leszczyńskiej :jezora: , która może pokonać ekipę z piernikowego grodu ???? Myślę, że jak najbardziej tak i dlatego 1 w tym spotkaniu ????

Składy:

Włókniarz Częstochowa

9 G. Hancock
10 L. Richardson
11 S. Ułamek
12 T. Gapiński
13 N. Pedersen
14 M. Szczepaniak
15 T. Woffinden

KS Unibax Toruń

1 W. Jaguś
2 A. Miedziński
3 H. Andersen
4 R. Kościecha
5 R. Sullivan
6 D. Celmer
7 C. Holder

Oprócz tych spotkań odbędą się dwa inne... Zielona Góra z pewnością poradzi sobie z Rzeszowem, ale trudno przewidzieć granice wygranej, moim zdaniem tak koło 10-14pkt. przewagi jest najbardziej realne ... A Tarnów będzie próbował stawić czoła gorzowskiej Stali z Gollobem i Holtą na czele... Tu faworytem są goście i nie powinni zawieźć... Unia będzie z pewnością starała się o jak najlepszy wynik, ale oprócz Kołodzieja nie ma tam niestety zawodników na ekstaligowym poziomie... Ciekawi mnie zwłaszcza postawa Sławka Drabika, który nie zmieścił się w składzie Częstochowian... Stal wygra 8-10pkt. ????
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Program meczów 5. kolejki:

▶ Atlas Wrocław - ZKŻ Kronopol Zielona Góra, godz. 17

▶ Unibax Toruń - Unia Tarnów, godz. 17

▶ Marma Polskie Folie Rzeszów - CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa, godz. 18.30

▶ Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno, godz. 18.30.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Zdecydowanie nasuwa mi się tu zwycięstwo Unii Leszno w Gorzowie... wiadomo Unia wyrównany skład, Stal zmęczyła w Tarnowie, gdzie pojechało praktycznie 2-3 zawodników. Milenium jakie daje hc 38 na Tarnów wydaje się chyba nie do przyjęcia natomiast 32,5 w totomixie można wziąć spokojnie. Myślę, że Atlas dziś zrobi taki tor, że będzie w stanie zagrozić Zielonej Górze, a nawet skłaniałbym się ku gospodarzom. W końcu ostatnie spotkanie Rzeszów(+6), ciężko, ale chyba raczej ku Częstochowie wiadomo Nicki swój tor, Greg swoje pojedzie, Seba również i przewaga juniorów, ale zobaczymy może ktoś szerzej o tych meczach napisze ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ Atlas Wrocław - ZKŻ Kronopol Zielona Góra
Tutaj więcej szans daję gościom. WTS ma bardzo nieciekawy kalendarz i na początek jeździ u siebie z samą czołówką. Dziś niby rywal słabszy niż Unibax czy Unia ale to wciąż jest według mnie ekipa zbyt silna by Wrocławianie mogli wygrać. Crump, Jędrzejak fajnie, swoje pojadą ale brakuje drugiej linii. Falubaz ma bardzo wyrównany i silny skład i to moim zdaniem zaprocentuje. +4 na ZKŻ moim zdaniem warto brać.
▶ Unibax Toruń - Unia Tarnów
Co tutaj dużo mówić. Pojedynek Dawida z Goliatem. Wielki błąd popełnił Totomix bo dał handicap - 32.5 i po dosłownie kilku minutach już zablokowali to zdarzenie. Inne buki dają 38-39 handicapy. Niby wielkie ale tak naprawdę jak najbardziej realne do przebicia. 65-25 i jest 40 punktów przewagi. Tarnów nie ma nikogo kto byłby w stanie powalczyć z gospodarzami. Nawet Kołodziej na tym torze za wiele nie zwojuje . Toruń -38
▶ Marma Polskie Folie Rzeszów - CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa
Tego meczu nie typuje, bo według mojego źródła ten mecz się nie odbędzie.
▶ Caelum Stal Gorzów - Unia Leszno
Jestem wielkim fanem Tomasza Golloba, a za ekipą z Leszna nie przepadam ale mimo to stawiam tutaj na gości. Tor gorzowski jest krótki niczym te brytyjskie a Leszczynianie na takich czują się dobrze. Mają wszak 3 Australijczyków w składzie i dwóch Polaków, którzy regularnie jeżdżą na Wyspach. Gorzów ma za wiele dziur. Mecz do łatwych napewno należeć nie będzie ale zwycięsko powinna wyjść Unia. Mimo, że Polacy w tej drużynie są bez formy.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jacques nie przesadzaj Jarek Hampel ma 5 średnią w lidze, a Damian Baliński 10 i Krzysiu Kasprzak 15 wszysycy przed Tomkiem Gollobem... więc jak to bez formy?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ta pojechali mecz u siebie z Tarnowem to sobie nabili.
Zobacz wyniki meczow wyjazdowych, lig zagraniczych ...
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Oto seria moich typów. Na początek te z naziemnych, które zagrałem an kuponach:
Holta - Hampel (+2) 1 @ 1.85
Jędrzjak - Dobrucki (+3) 2 @ 1.7
Watt - Gapiński (+2) 1 @ 1.85

to takie najbardziej prawdopodobne:
dodatkowo można jeszcze zagrac
Crump powyżej 12.5 pkt @ 1.75
Stal Gorzów - Unia Leszno 2 @ 1.85

Bukmacher : milenium
Myślę, że przesadzili trochę z tym handi na Dobruckiego. Jędrzejak ok jeśli na początku sezonu bardzo dobrze, no ale Rafał także w żadnym meczu nie zawodzi. Jędrzejak nawet jeśli zrobiłby komplety to Dobruckiemu starczy 13 oczek. Nie sądzę, żeby Jędrzejak wszystko wygrał bo przecież w 15 biegu pojedzie chociażby z Crumpem. A każda strata punktów zwiększa szansę zielonogórzanina.
Watt trzeba przyjąc że to lider drużyny z Rzeszowa. W końcu prowadzi pare. Gapiński będzie jeździc w parze z Hanckokiem więc nie sądzę, aby z nim wygrywał. Watt pojedzie 2 razy z Pedersenem i z nim pewnie przegra. Ale drugie miejsca bardzo możliwe. raz z Ułamkiem i myślę, że z nim wygra. I raz bezpośrednio z Gapińskim i Hanckokiem. Liczę, że Watt objedzie Amerykanina i już odrobi handicap. Jedynym utrudnieniem może byc fakt, że Gapa pojedzie w 14 biegu a Watt 15. No ale zobaczymy.
Holta pojedzie raz z Hampelem, Adamsem, Balińskim i jeden bieg z Shieldsem i K.Kasprzakiem ( we 2 w jednym biegu)I według mnie Rune jest w stanie wygrac wszystkie te 4 biegi. Według mnie spełnia on w 100 % rolę lidera drużyny. Walczy w każdym biegu. Hampel ostatnio wyraźnie bez formy. Po za tym pojedzie 2 razy z Gollobem. Więc może byc ciezko.
Crump generalnie przyzwyczaił nas wszystkich do tego, że zdobywa mase punktów. W takim meczu jak ten z Zieloną Góra, kiedy wydaje sie ze jest to ostatni dzwonek na ratowanie tej 6 pozycji Jason musi stanac na wysokości zadania. Dlatego według mnie Crump zrobi komplet punktów.


Jaguś - Kołodziej (+1) 1 @ 1.9
Monberg - Baliński (-1) 2 @ 1.9

Monberg jeździ równo ale bez rewelacji. I jeśli zrobi około 5 oczek to będzie dobrze. Natomiast Damian mimo , że pojedzie 2 razy z Gollobem i raz z Holta może przebic ten wynik. Stawiam często na Damiana i do tej pory mnie nie zawiódł.
Kołodziej nie sądzę, aby w tym meczu zrobił jakaś rewelację. Postawiłem w Milenium nawet na zwycięstwo jagusia (-3) bo Janusz pojedzie 2 razy z Andersenem i raz z Sullivanem i raz z Jagusiem. Już pierwszy wyścig własnie z Jagusiem może przegrac. Pozniej też bedzie cięzko, chyba że Tarnów zaskoczy jakąś taktyką jokerów i zmian taktycznych no, ale zobaczymy

i trochę bardziej ryzykowne:
Rune Holta Powyżej 12 @ 2.25
Scott Nicholls Dokładnie 11 @ 6.00
Rafal Dobrucki Powyżej 10 @ 2.50

bukmacher: bet365
Stal Gorzów - Unia Leszno ( Gorzów wygra różnicą 1-4 punktów) @ 5.00
bukmacher: sportingbet
Szczerze mówiąc taki typ podpowiada mi serce. No a logika? Mówi , że to Leszno wygra 1-4. Ale cóż Jak bym dał tutaj typ taki na Leszno to bym bardzo chciał, żeby nie wszedł, dlatego typuje na zwycięstwo Stali. ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Ta pojechali mecz u siebie z Tarnowem to sobie nabili.

Zobacz wyniki meczow wyjazdowych, lig zagraniczych ...
Kasprzak i Hampel przyzowicie gorzej Balli, ale to i tak lepiej od Monberga czy Karlssona. O Adamsa jestem spokojny zaliczył jedną wpadkę we Wrocławiu, a wiemy jakie tam tory przygotowują...więc Gollob i Holta to maks 26 punktów i myślisz, że reszta jest w stanie dorzucić 19 ? to i tak za dużo, ale zgadzamy się chociaż w tym, że Unia wygra
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
no tych 19 punktów jak rozłożyc na Karllsona Hliba Monberga i Jonassona to wychodzi po 5 pkt na głowę. Więc jest to jak najbardziej możliwe. Każdy musi pojechac równo. Jak na razie o to w Gorzowie trudno, bo jeszcze chyba nie było meczu, żeby każdy jechał na swoim poziomie. Co stawia Unię w roli faworyta. Szczerze powiem, że zdziwił mnie fakt że bukmacherzy nie wystawili handi na Unie. Myslę, żeby wystawic po równo kursy to tak około 3-4 punktów plusu dla Gorzowa. A Leszno ma bardzo mocny, wyrównany skład. Ostatnio nawet A.Shields pojechał dobre zawody. I według mnie brak minusów w tym monolicie ????
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Stal Gorzów - Unia Leszno : Czyli jak przedsezonowe nabytki objechały Drużynowych Mistrzów Polski.
Faktem jest to że to właśnie Tomasz Gollob Rune Holta i Peter Karlsson stanęli na wysokości zadania. (odpowiednio 15, 12 , 11 punktów). Cała trójka liderów gorzowskiej Stali pojechała na bardzo dobrym poziomi co dało Stali 3 zwycięstwo w obecnym sezonie i jak widać klub z zachodu Polski nie odstaje od czołówki ekstraligowej. W kontekście dzisiejszego zwycięstwa jeszcze bardziej boli przegrany mecz z Częstochową, bo Stal miałaby tylko jedną ligową porażkę.
Druga linia dzisiaj może nie zachwyciła, ale waleczność Pawła Hliba i Thomasa Jonassona zasługują na słowa uznania. Łącznie z Monbergiem zawodnicy Ci dorzucili cenne 10 oczek.
Jeśli liderzy utrzymają taką formę w następnych meczach to zawodnicy z drugiej linii punkty będą dorzucać. A nad Gorzowem zaświeci jaśniej słońce.
a teraz czekamy na dobry występ Golloba i Holty na torze w Lesznie podczas drugiej eliminacji GP.
 
yarexxx 0

yarexxx

Użytkownik
No Kucharz_TM trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużenie wygraliście to spotkanie... Fantastyczna jazda Tomka, który zdecydowanie poza zasięgiem &quot;byczków&quot;, Holta - tylko 1 porażka z Hampelem... Karlsson - szczerze nie spodziewałem się aż tylu punktów z jego strony... A reszta na swoim poziomie, choć podobał mi się ten Jonasson - choćby za walkę w kilku biegach i ta niespodziewana &quot;3&quot; w drugim starcie... A tak ogólnie to piękny stadionik macie, doping nawet całkiem dobry momentami...
U nas poza kozakiem Juricą zawiedli praktycznie wszyscy co tu dużo mówić...
Ale i tak super wyjazd... Nawet sporo nas było :jezora:
???? dla naszych rajderów za to, że po meczu nie wyszli podziękować za doping :kwasny4565:
A teraz przed nami GP i po tym co widziałem Tomka stać na kolejne zwycięstwo... No, ale Lee i Krzysiu w Lesznie to też inni zawodnicy i na pewno powalczą, a o co - to już w innym wątku...
Pozdrawiam i zapraszam do Leszna 10.05 ????
 
ematys 0

ematys

Użytkownik
To co zrobili nasi zawodnicy to przechodzi wszelkie granice teraz to my-kibice powinnismy sie od nich odwrócic.
 
yarexxx 0

yarexxx

Użytkownik
Dzisiaj przed nami 6.kolejka Ekstraligi... Przypomnę, że pierwszym spotkaniu rozegranym awansem Stal Gorzów zwyciężyła Stal Rzeszow 51:41

Unia Leszno - Apator Toruń(+4) 1 ▶ 1,85 (Milenium)

Pojedynek &quot;gigantów&quot; naszej ekstraligi... Ojj będzie się działo w końcu spotykają się aktualny mistrz z aktualnym liderem... No i pojedynek z pewnością będzie niezwykle wyrównany...
Unia w pełnym składzie z Adamsem, Hampelem, Balińskim, Kasprzakiem, rewelacyjnym Juricą i powracającym do składu Batchelorem... Adams i Hampel - znakomita postawa w niedawno rozegranym GP w Lesznie i dzisiaj to oni powinni dyktować warunki na leszczyńskim torze. Kasprzak może i słabiej wypadł w GP, ale postawa w tym tygodniu w Anglii i Szwecji napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem... Może właśnie dzisiaj Krzysiu pojedzie wreszcie na miarę swoich możliwości. Bally w Lesznie zawsze jest pewnym punktem zespołu i swoje na pewno zrobi... Jurica czuje się wyśmienicie na leszczyńskim owalu co zaowocowało zaufaniem trenera Czernickiego i wreszcie miejscem w 1.składzie - w końcu objeżdżał już w tym sezonie samego Hancocka czy Ułamka, a w poprzednim choćby Andersena więc pewnie zdobędzie kilka ważnych punktów dla zespołu. Największa niewiadoma to Troy - na co go w tej chwili stać zadają sobie pytanie leszczyńscy fani... W tygodniu słabiutko w Szwecji, ale za to wczoraj w Anglii czysty komplet 15pkt.!!! To napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem :spokodfhgfh: W dodatku klub udostępnił mu na wczorajszym terningu silnik na którym to Troy podobno ładnie śmigał na wczorajszym treningu. No i R.Kasprzak czyli zawodnik tylko i wyłącznie na 1.bieg - a kto wie może wystrzeli spod taśmy i zdobędzie &quot;3&quot; ????
Zespół gości czyli &quot;toruńskie anioły&quot;... Zespół praktycznie bez słabych punktów w składzie... W tym sezonie jeszcze nie zaznali goryczy porażki... W dodatku w Lesznie zawsze doskonale czują się ich liderzy Wiesiek Jaguś i Ryan Sullivan... No ale gdzie mają przegrać jak nie na torze mistrza? Andersen po ostatnio odniesionej kontuzji wyraźnie jeszcze się nie pozbierał i spokojnie będzie dzisiaj do objechania... Na pewno &quot;Uniści&quot; będą musieli wozić za sobą Miedzińskiego i Kościechę jeśli liczą na zwycięstwo... A nie będzie to łatwe zadanie... Adrian ten sezon wyraźnie lepszy od poprzedniego, Robert też nieźle po ubiegłorocznej kontuzji choć na wyjazdach na pewno nie jest jakimś pewniakiem... Do tego dochodzi jeszcze Ch.Holder, który ma kapitalny sezon, ale dzisiejszy mecz jest z pewnością prawdziwym wyzwaniem dla niego i wg mnie nie zdobędzie więcej niż 5pkt. Ale jego pojedynki z leszczyńskimi młodzikami Pavlicem oraz Batchelorem powinny być ozdobą meczu...
Podsumowując bardzo wyrówane siły obu ekip powinny sprawić, że na torze będzie walka o każdy centymetr toru - który powinien być jednak sprzymierzeńcem gospodarzy... Do tego pewnie komplet 20tys. fanów gorąco dopingujących &quot;biało-niebieskich&quot;, fantastyczna oprawa która jest przygotowana ze względu na 70-lecie klubu sprawia że gospodarze po prostu nie mogą dzisiaj zawieźć... :jezora:
Mój typ na wynik: 48:42


J.Rempala( Unia Tarnów) - T.Jedrzejak(Atlas Wrocław) 2 ▶ 1,65 (Milenium)

Polski pojedynek w którym jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest T.Jędrzejak... Jacek na torze w Tarnowie z pewnością te kilka punktów zdobędzie, ale każda zdobycz powyżej 8pkt. byłaby z pewnością sukcesem seniora z rodu Rempałów... Jędrzejak ma fantastyczny sezon - w Polsce jak i w Szwecji cały czas punktuje na poziomie 10pkt. - często nawet wyższym i nic nie zapowiada, aby dzisiaj miało się coś zmienić. Tym bardziej, że rywale Tomka nie są najwyższej klasy... Ostatnia drużyna tabeli skazana na degradację dla której jest to pojedynek ostatniej szansy można powiedzieć. Średnia biegowa Tomka to w tej chwili 2,19 ( 5pkt. zdobył w I kolejce na trudnym terenie w Gorzowie i był to jego najsłabszy występ w tym sezonie, no i 11pkt. w Rzeszowie)
Średnia Jacka 1,33 (1,81 u siebie - 8pkt. z Falubazem, jednak pamiętajmy, że Zielona Góra przyjechała wtedy z 4 juniorami w składzie, i 12pkt. w 6 startach ze Stalą, ale Gorzów na wyjazdach na razie nie błyszczy) Jak dla mnie pewniaczek bo Tomek ma sezon życia i nie może być inaczej - gorąco polecam po ładnym kursie... :spokodfhgfh:

Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra(+14.5) 2 ▶ 1,85 (Unibet)

Tak spojrzałem w ofertę to aż mnie zatkało... Tak wysokie handi na gości biorę bez chwili zastanowienia - ciągle to mój &quot;czarny koń&quot; tych rozgrywek.
Włókniarze dzisiaj korzystają z Z/z za Lee Richardosona, dla którego ostatni upadek w Elite League zakończył się kontuzją... Jednak może wyjść im to na dobre, ponieważ Anglik jak na razie w Polsce nie błyszczał.. A tak możliwość większej liczby starów będą mieli liderzy &quot;Medalików&quot; Hancock i Pedersen... Obaj zaliczyli kapitalny występ w ubiegłym tygodniu w Lesznie gdzie zajęli kolejno 2 i 3 miejsce... Dzisiaj z pewnością również nie zawiodą... Gapiński koło tych 8-9pkt. powinien zrobić. Największa niewiadoma to juniorzy i Seba Ułamek, który zawodzi ostatnio na każdej linii... Jeśli nie poprawi dyspozycji w dzisiejszym spotkaniu będzie niezywkle ciekawie.
Zielona Góra przyjeżdża w najmocniejszym zestawieniu z Walaskiem na czele... Grzesiu zna doskonale Częstochowski tor i dzisiaj powienien poprowadzić Falubaz do wyrównanego boju... Wsparty Dobruckim, dla którego ten sezon jest najbardziej udanym od kilku lat czy Pepe Protasiewiczem mogą sporo namieszać... Jednak kluczowa będzie postawa dwójki stranieri Lindgrena i Iversena, którzy kompletnie zawodzą w Ekstralidze... Po stałych uczestnikach GP oczekuje się pewnych zdobyczy punktowych, a skoro Lindgren nie potrafi zdobyć nawet paru punktów w meczu no to coś jest nie tak... I jest to dziwne tym bardziej, że Szwed na torach GP, Szwecji czy w Anglii spisuje się przyzwoicie... To samo Iversen - w GP dwu-krotnie potrafił awansować do czołowej &quot;8&quot;, a w Polsce to nawet 8ptk. zdobyć nie umie.... No z pewnością jest to dla nich mecz prawdy bo prezes Dowhan traci cierpliwość... Jeśli oboje pojadą na poziomie 7-9pkt., a tego się od nich oczekuje to z pewnością czeka nas fascynujące widowisko...
Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy powiedzmy 47:43 , choć liczę na miłą niespodziankę w wykonaniu gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom