>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Playpoker77 - 7$ no deposit

Status
Zamknięty.
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Mnie tam konto zablokowali. Powinni wszystkich traktowac rowno, bo chyba chodzi o to ze mialem juz konto w tej sieci. Zaznaczam ze zadnego podwojnego konta nie mialem.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
No zablokowali. Powod - inne konto w tej sieci. Jak dla mnie nie powazna firma. Szkoda ze tak na ipoker nie robia albo ongame:grin:
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Jak byl podany ten 1 kod to wpisalemladnie pieknie i nie pamietam dokladnie ale chyba nie bylem na LC tylko sie zalogowac nie moglem. Dalem sobie spokoj. A mowie dzis zoabacze, pisalo ze zle dane do logowania. Przypomnialem haslo, loguje sie na stronie i komunikat &quot;Multiple&quot;. Mam tam jedno konto, ale w sieci napewno kilka. Jedno jest pewne, napewno do nich nie wplace i nie bede robil z siebie szma....y o 7$.:]
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
to jest jeden wielki bezsens z tym zamykaniem kont,maja jakies socjalistyczne zasady chyba.mam nadzieje ze mi nie zablokuja,bo tam pare $$ od czwartku jest do wyplaty i ciagle status wyplaty jest open i strach wchodzic na live chat jak nie wyplaca teraz na dniach bo mnie w bazie znajda i blok
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Mnie tam konto zablokowali. Powinni wszystkich traktowac rowno, bo chyba chodzi o to ze mialem juz konto w tej sieci. Zaznaczam ze zadnego podwojnego konta nie mialem.
Napisz do nich,żeby zablokowali Ci wszystkie inne konta z sieci Everleaf ,a odblokowali PP77 bo tam chcesz grać.
Bez problemu powinni spełnić Twoją prośbe ????
Instrukcja dla tych,ktorzy wpisali kod a nie dostali 7$ (wciąż mają &quot;techniczne problemy&quot; ???? )
To redeem your bonus, please login and from the Lobby screen go to Cashier &gt; Bonuses and on your Bonus Overview click on “Check Bonus”. The amount of $7 will be credited to your account within an hour.
Should you have any queries or concerns please contact us at [email protected] . We are open 24 hours, every day.

It&#39;s a pleasure to serve you. Good luck at the tables!

Kind regards,


Pauline
Your PlayPoker77 Cashier
[URL='http://www.playpoker77.com']www.playpoker77.com[/URL]
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
We want to inform you that the $7 sign up instant bonus (PP7) will expire tomorrow on Thursday 28th April 2011 at 12:00 o&#39;clock UTC +2!
A new bonus will be activated on Friday 29th April 2011 at 12:00 o&#39;clock UTC +2 at the latest!
This will be a permanent deposit bonus, where every player (new players and already registered players) gets $7 free on his random deposit, he will get this $7 free on each deposit he makes!
Please use the following codes:
  • Special Bonus Code : PR1
  • For new sign ups Bonus Code : FREE7
  • For aready registered players Bonus Code : FREE7R

[URL='http://www.playpoker77.com']www.playpoker77.com[/URL]
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
a u nich w kolko ta sama spiewka z wyplatami,wczoraj kolo na livechacie napisal ze do 24h,dzisiaj laska ze jutro ale nie jest pewna,jutro jest piatek,kasa pewnie nie dojdzie,potem sobota,pewnie nie wyplacaja w wekendy,w pon pewno tez nie wyplaca i tak w kolko.jedyny plus tego bajzlu to jest szczescie ze nie zablokowali mi konta,czyli kiedys ta darmowa kasa jednak do mnie dotrze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom