>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plazma czy LCD

180michal 17

180michal

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, co polecacie kupić Plazmę czy LCD. Kupuje tv i właśnie nie wiem co jest lepsze i z chęcią usłyszał bym wasze opinie. Tak gdzieś do 42 max cali żeby był.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wiem ze duzo moich znajomych kupuje LCD. Ja jestem zielony w tym i Ci raczej nie pomoge. Dlatego napisalem Ci co kupuja moi znajomi
 
S 0

strugo

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, co polecacie kupić Plazmę czy LCD. Kupuje tv i właśnie nie wiem co jest lepsze i z chęcią usłyszał bym wasze opinie. Tak gdzieś do 42 max cali żeby był.
Przede wszystkim napisz do czego chcesz używać TV, tylko do telewizji naziemnej? Sprecyzuj
 
serce 0

serce

Użytkownik
Nie wiem czy można linkować,jeśli nie to bardzo przepraszam i proszę o usunięcie ich,nie reklamuje tych for tylko chce pomóc a najlepiej o informację na forach danej kategori więc...
Polecam ci 2fora
hdtv*klik
hdforum*klik
=====
Ja mam zamiar kupienia tv do 3miesięcy i moim faworytem jest sharpx20e*klik.Ten telewizor to 46cali więc dość spory a w dodatku kosztuje tylko 4tys,na 46cali bardzo przystępna cena.Za sony głównie się płaci dlatego tej marki nie polecam.Czytałem około miesiąca o tv lcd i wybrałem właśnie owego sharpa.Ma wszystko co inne tv nawet w lepszej cenie,co jest potrzebne w codziennym użytkowaniu,nie ma tylko jednej znaczącej rzeczy za którą się grubo płaci,mianowicie 100hz.Przy szybkich ruchach np. piłka nożna miały być smugi jednak ja parę razy widziałem/sprawdzałem tv i nic nie było widać,ja miałem tylko problemy z reklamami b.szybkimi a reszta ok.
Wydaje mi się że jest to najlepszy typ w cenie/opłacalność gdyż wszystko ma co lepsze modele a cena ciągle spada gdyż wyszedł jego nowy brat xl2e który ma 100hz jednak za ten dodatek musimy dopłacić aż 1000zł ... więc dla mnie szkoda kasy,lepiej stary model wziąść.Samsung-a również nie polecam gdyż dobrze grają tylko te lepsze modele,philips jest dobry jednak sporo kosztuje a te zwykłe bez dodatków są słabe.
Napisz do czego potrzebujesz tv bo to też ważne,czy full hd będzie wykorzystywane itp. napisz również do jakiej ceny i ile cali.
Sprawdź tego sharpika bo jest to dobry tv,sporo opini pozytywnych ma i jak był najnowszym modelem to sporo osób go kupiło i polecało.
-
Plazmy radził bym nie brać gdyż sporo żre a w dodatku może się popsuć nawet po 3latach ... a koszty takich rzeczy są drogie więc lepiej w standard czyli lcd.Nawet najlepsza marka Pionier skończyła z plazmami i zajęła się lcd.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Dzieki wszystkim za odp. Tv ma mi służyć do normalnego ogladania, będe miał Polsat cyfrowy, więc głownie też sport ale czasem tez jakis film sie obejrzy.
 
Do góry Bottom