>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plebiscyt na sportowca roku 2013 w Polsce

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
oferta w Betsafe, ale juz zabawa popsuta
Dlaczego popsuta? Oferta nadal jest u tego bukmachera:

Justyna Kowalczyk 1.29
Kamil Stoch 3.40
Paweł Fajdek 5.00

Oprócz tego są zakłady Head 2 Head na przykład interesujący:

Robert Kubica 3.10 Robert Lewandowski 1.30

I nie wiem czy to pomyła, czy co oznacza ten zakład, ale warty uwagi na pewno.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
w sensie, ze na Lewego chcesz grac?
Tak, moim zdaniem on jest tak wylansowany, że bez trudu złapie się w top 5. Zwłaszcza, że nie było w tym roku spektakularnego sukcesu Polskich sportowców, a jeśli jakiś się wydarzył bo mogę nie pamiętać to w dyscyplinie mało medialnej i nie przebił się do mainstreamu. Natomiast Kubica dużo stracił na popularności od czasu kiedy nie jeździ w F1. Nawet Polsat rezygnuje z transmisji F1. W dodatku spójrzmy na mecze reprezentacji, pomimo że niespecjalnie się prezentuje to większość plebiscytów sms na najlepszego gracza to właśnie on wygrywa. I jeszcze warto wrócić do ślubu Lewego, którym świat plotek i pudelków żył ze 2 miesiące. 30% lokata warta zastanowienia.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no to właśnie podałem tu dubla Włoszczowska + Lewy ako 2,03 ale teraz już chyba z 1,50..
dlatego dupa.
inna sprawa, że potem rozkminialiśmy ankiety na stronie PS i tam Kubica ma ponad 900 głosów z czego 98%, że zasłużył na zwycięstwo. Lewy ma 170, z czego tylko 58% na tak. Dla porównania jeszcze &quot;justysia&quot; ma tylko ponad 300 oddanych głosów.. nie wiem czy fanklub Kubicy zadziałał, ale coś dziwnie to wygląda, a także mi się Lewy wydawał peffką. Tak samo jak Janowicz z Kubicą.
Włoszczowska to lokata 20%, ale teraz to już odechciało mi się to grać ;)
Stoch z Janowiczem @ 1,20 to również lokata.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
no to właśnie podałem tu dubla Włoszczowska + Lewy ako 2,03 ale teraz już chyba z 1,50..
dlatego dupa.
inna sprawa, że potem rozkminialiśmy ankiety na stronie PS i tam Kubica ma ponad 900 głosów z czego 98%, że zasłużył na zwycięstwo. Lewy ma 170, z czego tylko 58% na tak. Dla porównania jeszcze &quot;justysia&quot; ma tylko ponad 300 oddanych głosów.. nie wiem czy fanklub Kubicy zadziałał, ale coś dziwnie to wygląda, a także mi się Lewy wydawał peffką. Tak samo jak Janowicz z Kubicą.
Włoszczowska to lokata 20%, ale teraz to już odechciało mi się to grać ;)
Stoch z Janowiczem @ 1,20 to również lokata.
przed edycją pierwszego postu pisałeś ze kurs na Majke to bardzo duże value bo Włoszczowka po kontuzji i tak dalej nagle robson zedytował twój post i już uważasz że 1.20 na Maje to lokata ?? czemu taka nagła zmiana frontu ??
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
przed edycją pierwszego postu pisałeś ze kurs na Majke to bardzo duże value bo Włoszczowka po kontuzji i tak dalej nagle robson zedytował twój post i już uważasz że 1.20 na Maje to lokata ?? czemu taka nagła zmiana frontu ??
oj nie zlapaliscie :cool: nie wiem co robson mi edytował, ale nie widzę nic.

ci co byli wczoraj w hp wiedzą ocb.

Wstawiłem tutaj typki na Włoszczowską po kursie 1,45(!) i Lewego 1,40. Krótkie analizy i co ludzie myślą o tym. Wydawały mi się oba opór pewne, to wolałem się upewnić, ale już kasiorkę przelewałem na betsafe żeby zagrać. Nie sądziłem jednak, że ktoś od razu to zagra mocniej bądź są kręty z betsafe na forum, bo po dosłownie 2-3 min kurs na Maję spadł do 1,24 (teraz już 1,20). Wnerwiłem się i skasowałem tamte analizy i napisałem dla żartu, że Majka pewniutki po takim kursie (oczywiście nie liczyłem, że nagle spadną na Majkę, a wzrosną na Maję W.). Włoszczowska to lokata, tak samo jak Stoch (z JJ) i wydaje mi się, że pary przeciwko Kubicy, aczkolwiek zastanawia ta sonda.
Cała tajemnica, mam nauczkę.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Może ktoś głosował w tym Plebiscycie? (internet/kupon) Jeśli tak, niech napisze swoją dziesiątkę i sposób głosowania, w jaki głosował.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
I jakie buki opórcz Betsson i Betsafe mają w ofercie zakłady na ten plebiscyt? No I POKAŻCIE, jak głosowaliście.
 
Do góry Bottom