>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plemiona

A 2

areklipno

Użytkownik
no własnie byśmy zawarli sojusz i by było git

ja rozbudowałem hute i te do gliny na 2 poziom i tartak na 3
ratusz mam na 2
teraz czekam do 15:30 bo nie mam surowcow
 
acmkowal 0

acmkowal

Użytkownik
ehehe miałem swoj sojusz na poczatku gry teraz jestem w jedenym z najlepszych sojuszy i nie odejde z niego bo mam naprawde dobre wsparcie w w czasie atakow ;) Wiślak nie masz sie narazie co martwic jestes na obrzezach i tam jest spokoj ???? ja jestem w samym srodeczku wiec mam pełno preblemow ;P areklipno chcesz to Ci sie pochwale jak mam rozbudowana moja stolice :p bo mam juz 2 wiochy
Ratusz (Stopień 23) )
Koszary (Stopień 13)
Stajnia (Stopień 10)
Warsztat (Stopień 6)
Pałac (Stopień 1)
Kuźnia (Stopień 20)
Plac (Stopień 1)
Rynek (Stopień 14)
Tartak (Stopień 29)
Cegielnia (Stopień 30)
Huta żelaza (Stopień 28)
Zagroda (Stopień 20)
Spichlerz (Stopień 22)
Schowek (Stopień 10)
Mur obronny (Stopień 17)
 
A 2

areklipno

Użytkownik
ty ale ile ty grasz ile ja

teraz mi powiedz jak sie nazywa ten sojusz bo dostałem zaproszenie do sojuszu Dragonia
i nie wiem czy wstąpić
 
icius 0

icius

Użytkownik
5 minut temu zacząłem w to grać i jak na internetową gierke to niczego sobie, dosc dobrze rozudowana gra mająca wiele plusów jak cos to piszcie w grze do Icius.
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ja mam plemie &quot;kampus&quot; (ktore sam zalozylem) , narazie 3 czlonkow, jakby ktos chcial dolaczyc to pisac moj nick DiegoMaradona gram na 1 swiecie.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja na razi tylko buduje, mam pytanie; kiedy mnie mogą zaatakowac, i co moge stracic... domyslam sie ze wojsko i surowce, ale czy mam pewnosc ze budynki bede mial po kazdym ataku na tym samym poziomie?
aha, czy jest jakis limi tak jak w Ogame pola planety? ze nie moge wiecej niz iles tam poziomow zbudowac?
 
A 2

areklipno

Użytkownik
napewno jest górny limit poziomow budowy bo masz tam taka tabelke w pomocy za co ile pkt

a co do najazdow nie mam pojecia czy ci coś wyburza ale chyba nie
 
Do góry Bottom