>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jakos dziwnie mi sie wydaje, ze dzis wygra Turow. Z wybitna pomoca sedziow sa u siebie w stanie zrobic niespodzianke. Jakby kurs na nich byl ze 2,50 to bym pograla moze. Slaba liga to i bez trenera mozna dojsc do finalu. Problem Trefl bedzie miec spory jak beda wpadac rzuty z dystansu bez pozycji a to jest mozliwe. Dobry mecz Brkica, Wysokiego, Thomasa i Kickerta moze zakonczyc ta rywalizacje na korzysc druzyny ze Zgorzelca. W normalnych okolicznoscia juz dawno Trefl swietowalby awans ale jest inaczej i dzis bedzie ciezko wygrac. No bet bo kurs na 1 za maly a Trefl moze nie dac rady. Dzis faworytem jest Turow. Fiedler Zgorzelec 1,65

Zgodnie z przewidywaniami wygrana chociaz +12 po III kwarcie na prawie remis w polowie IV to jest naprawde zabawne. Popisal sie znow Jacius W. trzyma Kickerta z 4 faulami, Tomaszek z 4 robi jakies chore zaslony z przesuwaniem sie wylatuje jeden i drugi, grac musi Gabinski bo Bochno tez ma 5 fauli (odpadala trojki co jedna to debilniejsza) i Zigeranovic za ktorym nie przepadam skazany na gre do konca meczu. Jacus - Trener Roku ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Nie ma wątpliwości, że rywalizacja w PLK została zakończona. Walka o trzecie miejsce otwarta ale finał już rozstrzygnięty. PGE &quot;Fiedler&quot; Zgorzelec bez trenera, taktyki, ustawień nie ma żadnych szans z Asseco Prokomem. Jedna wygrana Turowa już będzie zaskoczeniem chociaż trzeba przyznać, że często Prokom ma przestoje w grze i raz może to Zgorzelec wykorzystać. Na każdej pozycji wyraźna przewaga drużyny z Gdyni. Ciekawie wygląda handicap bowiem z lepszą drużyną Czarnych było nawet 11,5 a teraz ze słabym Turowem 9,5. Mimo wszystko taka gra raczej jest pozbawiona sensu bowiem przewidzieć kiedy akurat Asseco zagra gorzej nie jest możliwe a zdecydowanie opłacalniejsza będzie gra Gdyni w meczach wyjazdowych. Zdecydowanie ciekawsze mogą być linie punktowe lub zbiórkowe. Turów nie ma zmiennika na jedynce a zamiłowanie Jacka Winnickiego do Tomaszka i innych drewnianych grajków można będzie wykorzystać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie ma wątpliwości, że rywalizacja w PLK została zakończona.
Została zakończona tak samo jak wtedy co Sopot miał już pewny awans po 1 spotkaniu ?? Litości...Zachowajmy odrobinę zdrowego rozsądku i dajmy rozegrać wszystkie spotkania do końca...Wiadomo, że Prokom jest faworytem, ale drażniące jest takie ferowanie pewnych wyroków. Sytuacja z Treflem powinna Ci dać do myślenia, że nie warto tak pisać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A no tak sorry to bylo do przewidzenia ze Fiedler da win Turowowi i nie bedzie 4-2. Jezu jaka ja głupia. A teraz przeciez sprawa otwarta Turow wygra 4-2 4-3 moze? No kto wie przeciez maja pake i super treneiro.

To marne zachowanie powagi. Nie piszesz nic na temat tej rywalizacji a wtracic musisz cos od siebie. Zreszta jak chcesz ale niewiele to wnosi do tego tematu.

Mozna pomyslec albo nad handi ujemnym albo nad overem bo Prokom ma luzie moze podejsc do gry z takimi rywalami i smialo 150 jest do przekroczenia. Turow powalczyc moze tylko celnymi rzutami z dystansu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A no tak sorry to bylo do przewidzenia ze Fiedler da win Turowowi i nie bedzie 4-2. Jezu jaka ja głupia. A teraz przeciez sprawa otwarta Turow wygra 4-2 4-3 moze? No kto wie przeciez maja pake i super treneiro.
No tak przecież Fiedler gwizdnął ostatnia akcję spotkania i Kikowski nie był już SAM NA SAM z koszem ;) Przepraszam - masz rację ;)
Nie piszesz nic na temat tej rywalizacji a wtracic musisz cos od siebie. Zreszta jak chcesz ale niewiele to wnosi do tego tematu.
Wiele czy nie wiele, ale skreślanie drużyn przed samym rozpoczęciem rywalizacji w taki sposób jak Ty to robisz - czyli totalne pewniactwo i cfaniactwo wg mojej opinii jest bezsensu. Ostatnio mało zabieram głosu z powodu braku czasu (był czas, że codziennie po parę postów pisałem - różne są okresy w życiu raz czasu pod dostatkiem raz za mało) - ale czy to mnie skreśla w zabieraniu głosu od czasu do czasu gdy widzę zdania z którymi kompletnie się nie zgadzam ?? Chyba nie.
Podsumowując - być może i będzie 4-0 dla Prokomu i murowanym faworytem rywalizacji jest Prokom, ale sposób w jaki to piszesz jest naprawdę dziwny. To samo było z Treflem. Po 1 meczu namaściłaś go finalistą w takim samym tonie jak teraz. Oczywiście Trefla nie ma w finale z powodu 1 pomyłki? sędziowskiej, a nie z powodu przegrania 4 spotkań i nie trafienia sam na sam przez Kikowskiego w najważniejszym momencie i spotkaniu tej rywalizacji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Asseco Prokom Gdynia - Turów Zgorzelec (HC -6,5/0) --&gt; 1 - 1,47 (betsafe) ✅ (88-79)
Finał TBL czas zacząć. Faworytem bez wątpienia jest Prokom. Turów wg mnie może wygrać co najwyżej 2 spotkania w tej rywalizacji. W 7 meczowy finał nie wierzę. Plusem dla Turowa jest to, że cel został osiągnięty czyli finał. Więc Turów już co najwyżej może a nic nie musi. Zawodnicy Turowa bez presji mogą grać lepiej niż dotychczas. Prokom jak to Prokom cel minimum mistrz zatem Gdynianie muszą i pewnie wygrają rozgrywki po raz kolejny z rzędu, ale jakaś tam presja na nich cały czas ciąży. Dziś 1 spotkanie w Gdyni. Kursy na win Prokomu małe. Co do pełnego HC nie jestem przekonany. Myślę, że Turów bez presji może przegrać mniej niż 10 pkt. Ale z 2 strony hala w Gdyni, gdzie Prokom jest mocny więc jeśli będzie &quot;siedziało&quot; to może być i wyższa wygrana niż 10 dlatego osobiście myślę, że warty zagrania jest HC -6,5 po kursie 1,47.
 
ak23 2

ak23

Użytkownik
Plusem dla Turowa jest to, że cel został osiągnięty czyli finał. Więc Turów już co najwyżej może a nic nie musi.
Celem Turowa był awans do pierwszej czwórki, to, że awansowali do finału jest dla nich sukcesem i planem nad miare możliwości.
Sądzę, że warto zaryzykować i postawić na Turów, szczególnie, że kurs jest dość spory wacha się około 4,5/
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ja już bardziej po meczach ... jednakże podzielę się z wami swoimi refleksjami (piszę to przy wyniku 62-54 dla Gdyni). Zacznę od walki o miejsce trzecie i medal brązowy.

Trefl - Czarni - mecz walki jednym słowem. Widać było zmęczenie w nogach Sopocian i brak na rozegraniu Giedrusa. Jerel Blassingame i William Avery do tego rozgrywali dobre zawody i zadziwił mnie Davis tym jak kończył te swoje akcje (ma chłopak w nogach sprężyny, szkoda że jeszcze mało okrzesany, ale jest potencjał). Ze strony Trefla tylko Waczyński grał powiedzmy swoje. Ciężko opisać mecz bo był strasznie rwany aczkolwiek widać było lekką przewagę w grze po stronie Słupszczan. Typowałem przed meczem po cichu Czarnych do wygrania tego i nie pomyliłem się .. ale w końcówce były emocje :cool:.

Asseco - Turów - na ten mecz czekałem z niecierpliwością aby potwierdzić swoje wcześniejsze dywagacje.

I kwarta - byłem zdziwiony na początku świeżością Turowa i skutecznością. Wpadała ładnie jednak fale i &quot;gwizdki&quot; powoli rysowały mi obraz widowiska i byłem jakoś dziwnie spokojny... (jest 3.39 do końca 79-65). Widać było przebłyski Woodsa.

II kwarta - ciągle mecz na styk i prowadzenie Turowa... oddane w ostatniej akcji po coraz to większych błędach. Prokom ciągle grał jednostajną koszykówkę.

III kwarta - tutaj zobaczyliśmy tak naprawdę tego czego się spodziewałem czyli różnicy klas.... 4 min bez punktu i to tak naprawdę zaczęło zaważać na wszystkim.

IV kwarta - kwarta bez historii Gdynia odjeżdżała do 4min przed końcem kiedy to osądzili ze wygrali mecz i Turów zaczyna dochodzić. Jak to się skończy sami zobaczycie.

Tutaj grałem HC dla Prokomu na poziomie -9.5 i na niego liczę... mam nadzieję ???? trzymajcie kciuki.

Wiem wiem .. po meczu można mówić co się grało itp. jednakże.... wybaczcie.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Handicap na Prokom - Turów na jutro ustawiony jest na poziomie 9 punktów w bet365. Oglądając pierwszy mecz można było zauważyć kilka ważnych dla dalszego typowania faktów:
1. 62% skuteczności z linii i 13 wolnych niecelnych w wykonaniu Prokomu,
2. Aż 15 zbiórek w ataku Turowa przy 21 w obronie Prokomu, czyli niemal w co drugiej akcji szansa na punkty z ponowienia,
3. Słabnięcie w oczach Turowa z upływem minut.
Mimo tego, Prokom wygrał 9oma punktami. Jutro zmęczenie podstawowych graczy powinno być ciut bardziej widoczne. Pacesas trenerem jest, jakim jest, ale na pewno uczuli swoich graczy na zastawienia przy zbiórkach, do tego spodziewam się lepszej egzekucji rzutów wolnych.
Win - 1.16 - moim zdaniem lokata, handi -9, moim zdaniem najlepsza opcja na jutrzejszy meczyk. Przy 9 punktach przewagi mamy zwrot stawki.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tauron Basket Liga 9.05.2011 18-00
Spotkanie: Asseco Prokom- Turow Zgorzelec
Typ: -8,5 pkt Prokom ⛔ totalna klapa..
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Analiza
Dziś w drugim spotkaniu finalu tauron basket ligi aktualny mistrz polski asseco prokom gdynia zagra na wlasnym parkiecie z turowem zgorzelec. Pierwsze spotkanie, rozegrane rowniez w Gdynii wygral pewnie prokom 88-79. Dla Turowa sam awans do finalu rozgrywek jest sporym sukcesem. Sklad Zgorzelczan zostal przed sezonem okrojony, budzet zostal zmniejszony i zapewne przed rozpoczeciem rozgrywek zaden z sympatyzujacych z Turowem nie oczekiwal ich obecnosci w finale. Zgorzelczani sprawili jednak mila niespodzianke swoim kibicom i medal mistrzostw polski maja juz w kieszeni. Zawodnicy ze Zgorzelca moga czuc sie juz jednak bardzo zmeczeni sezonem. W poprzednich dwoch rundach playoff konczyli swoja rywalizacja dopiero w decydujacych spotkaniach. W pierwszej rundzie z Basketem Poznan 3-2, natomiast w polfinale z Treflem Sopot 4-3. Asseco zdecydowanie przewyzsza Turow zarowno budzetem, jak i kadra personalna. Poza tym Asseco swoje rywalizacje w poprzednich rundach konczylo szybko, wiec sa napewno duzo bardziej wypoczeci od swoich przeciwnikow. W moim odczuciu dzisiejsze spotkanie może skonczyć sie pogromem w wykonaniu gospodarzy.
Prokom poza jednym ze spotkan z Czarnymi, z pozostalych szesciu ostatnich spotkan u siebie az 5 wygral roznica ponad dziesiecio punktowa.
07/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Turów 88:79
27/04-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Czarni 74:61
14/04-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Czarni 63:76
12/04-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Czarni 74:59
02/04-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Koszalin 106:82
01/04-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Koszalin 104:78

Sadze, ze dzis rowniez wygra conajmniej taka roznica i powiekszy swoja przewage w rywalizacji z Turowem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dobry mecz duetu Kickert &amp; Thomas i mamy 1:1, chyba każdego to cieszy w konteksie kursu/ów na mecz/e w Zgorzelcu. Skoro ponad 1,60 wystawili przy 1:1 z Czarnymi a wyżej cenią buki Turów no to można się spodziewać kursu roku w koszykówce w tym sezonie. Asseco ma te same przestoje co z Czarnymi a potem wiadomo jak to się skończyło. Dziwi mnie troche postawa Gdyni bo akurat na 1 i 4-5 mają kogo wystawić przeciwko liderom PGE ale cóż tak to czesto jest w tym sezonie z APG a teraz pojawia się szansa na super kurs. Pacek robi takie bledy podczas meczów, że to naprawde jest niesamowite.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Miałem to przemilczeć jednakże ...

Zgadzam się z Roxanne co do kardynalnych błedów Packa. Jak tak teraz na to patrzę to nie wzięcie czasu podczas pierwszego odjazdu na 11 punktów było chyba najważniejsze i dalsze konsekwencje widzieliśmy. Te zmiany... hm... tych 2 polaków to oprócz Szczotki cholernie ciężko mi ustawić kogoś ... Szkoda że nie ma Łapety ???? . Trzeba dodać że Prokom zagrał na katastrofalnej skuteczności i nic naprawdę nie wpadało. Skumulowały się zbiórki w ataku Turowa i przez to ponawiania akcji co też miało niebagatelny wpływ.

Winnicki superstar ? broń boże ... myślę że nic nie zmienił w tym co grali wcześniej. Bardzo dobre mecze Kublera, Thomasa, Kickerta załatwiły sprawę. Dodać do tego należy że skuteczność w najważniejszych momentach nie zawodziła. Nie dali się złamać.

kursu roku w koszykówce w tym sezonie :cool: w pewnym sensie muszę się zgodzić. Mówimy o Prokomie bo już takowe były wcześniej (patrz mini konkurs TBL i moje strzały...np Siarka Tarnobrzeg). Myślę że mecz 3 do singla nawet HC w granicach -3,5 do wzięcia jeżeli kurs będzie w granicach 2.20.

Nie polecam z niczym łączyć bo może zaboleć.

Co mi się nie podoba w Prokomie to ich po prostu olewactwo tematu.. Są bardzo pewni siebie i czy przegrają u siebie czy też nie to zmobilizują się na kolejne i pokarzą klasę. Videnov, Ewing, Adams, Pacek nie umie tego dobrze wykorzystać. Czuję że Ewing pójdzie na fałszywą 1 w następnym meczu. Wykorzystać Videnowa do wjazdów po izolacji i Ratkę na spokojnie ustawione pomalowane.

hm.. zastanawia mnie jakby wyglądało krycie Wysockiego przez Burrela.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Koszykarze Energi Czarnych Słupsk po raz drugi w historii zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski! Po dramatycznym i emocjonującym spotkaniu drugi raz pokonali Trefl Sopot, tym razem zaledwie jednym punktem - 72:71.

Przy okazji Mutapcic zostaje w Anwilu!
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Fajny mecz w Słupsku. Ostatnie rzuty osobiste sopocian (przy wyniku 72:70 dla gospodarzy) wykonywał Kikowski. Pierwszy trafiony, drugi przestrzelony, ale jest zbiórka w ataku. Do końca 11 sekund, a Kikowski nie wiadomo czemu z kompletnie nie przygotowanej pozycji odpala trójkę, która nie mogła wpaść. Zbierają gospodarze. I od razu zostają faulowani. Na tablicy 72:71 dla Energi. Białek nie trafia dwóch osobistych, do końca meczu jeszcze 8 sekund. Ale Harrington nie trafia i ze zwycięstwa cieszą się gospodarze. MVP tego pojedynku zostaje Brian Davis i to zasłużenie. Dwa dobre mecze w jego wykonaniu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jesteśmy przed 3 meczem finałów a tutaj porównania do piłkarskiej Barcelony :cool:. Do tego oczywiście nasze durne i bezsensowne analizy wszystkim oczy mydlą bo my &quot;kochamy&quot; Prokom i &quot;nienawidzimy&quot; Turów. Pacek to nasz mistrz i Winnicki powinien mu buty czyścić (a obaj siebie warci) :cool:.

Hm... czasami ręce opadają... Adrianos81 machnąłeś 7 postów i tak naprawdę ani jednego argumentu przemawiającego za tym czego się trzymasz a już nas negujesz ?

Porównywanie Pluty, Wójcika do Hracyniuka, Szczotki, Białka ? Panowie Moderatorzy na tym forum jest sporo osób interesujących się basket i uważam że takie rzeczy są zbędne i kaleczące rzemiosło.

PROSZĘ WAS SERDECZNIE.... zróbcie tutaj porządek z końcem sezonu i pozwólcie nam coś jeszcze dla was ustrzelić w tych 2 meczach.

Rox, Haftus, Panczas, Dawczan i inni .... dziś mecz w którym kursy 2.35 - 1.60 już wyglądają smakowicie a opinie innych by się przydały...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgodnie z prosba usunięte.

Zaniżają kursy jak mogą. Wyższy był kurs przeciwko Czarnym w tej samej sytuacji a handi na Czarnych wyższe w poprzednich meczach. Krotko mowiac nie dadza zarobic a Prokom jak wyjedzie stad z bilansem 2:2 to czy cos sie zlego stanie? Nie sadze aby oni byli na tyle ambitni aby się tym przejeli a sytuacja w tym finale nadal bedzie znakomita. Ale przypomne, ze w rywalizacji z Treflem drużyna Turowa rozegrała tylko jeden dobry mecz i byl to wyjazd. W meczach domowych ciagle na styk lub wtopa. Znow jeden dobry mecz juz mają za soba i teraz widze dwa scenariusze. Albo 4-1 szybkie i bezbolesne albo Pacek Show przestoje i 4-2 po jakis dziwnych niepotrzebnych meczarniach.

Co by nie napisać i tak musze to zakończyć tym:

Asseco Prokom -3,5 pkt 1,95 3,5/10 ✅

Wyzej jak 1,60 nie ma a handi nie duze wiec wole tak (pinnacle 1,59 bf 1,60).
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm... ten trzeci mecz to jednak duża niewiadoma. Kursy tak jak Roxanne wspomniała zaniżone konkretnie. Typ zaproponowany również popieram bo tak naprawdę nic innego sensownego nie ma. Kombinować z wyższym HC nie ma sensu bo może być styk poprzez rozprężenie (patrz mecz nr 1). Jeżeli ktoś patrzy na mecz nr 2 to trzeba jedną rzecz przypomnieć. Zerową dosłownie skuteczność jeżeli chodzi o pierwszą część meczu. Potem już pogoń wyglądała tak jakby mogli ale nie chcieli.

Zastanawia mnie tylko kto pokryje Kickerta.

Liczę też na sędziów którzy albo zaczną puszczać i pozwolą na wzajemne trzymania się Wysockiego ze wszystkimi albo zaczną mu normalnie gwizdać bo to cwana bestia i większość sędziów się nabiera że to jego trzymają a nie on wkłada ręce pod ręce.

Liczę też że Pacman już nie odwali kichy i będzie brał czasy kiedy trzeba. Rotacje w składzie tzn. dwójkowe zmiany całkiem fajnie wyglądały i dają przewagę ale ci Panowie muszą chcieć.

Liczę na izolację dla Woodsa i Videnowa którzy z meczu na mecz powinien ciułać punkty.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tauron Basket Liga 12.05 18-00
Spotkanie: Turow Zgorzelec- Asseco Prokom
Typ:-10,5 pkt Prokom
Kurs: 2.84
Bukmacher: Betsafe
Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu finalowym tauron basket ligi turow zgorzelec na wlasnym parkiecie podejmie zespol mistrza polski- asseco prokom gdynia. Pierwsze dwa spotkania zostale rozegrane w Gdynii. Zespoly podzielily sie zwyciestwami. Trzeba przyznac , ze podopieczni Tomasa Pacesasa w drugim spotkaniu zagrali po prostu fatalnie. Prokom przegral to spotkanie szesnastoma punktami. Turow Zgorzelec dosyc nieoczekiwanie znalazl sie w rozgrywce finalowej. Przed sezonem nikt nie typowal Zgorzelczan do miejsca w strefie medalowej. Tymczasem Turow zarowno w rundzie zasadniczej gral bardzo dobrze, zajal w niej drugie miejsce. W playoff najpierw wyeliminowal Basket Poznan 3-2, w polfinale natomiast ogral Trefl Sopot 4-3. Jak widac jednak obydwie te rywalizacje konczyly sie maksymalna mozliwa liczba rozegranych spotkan. Dlatego tez Zgorzelczanie moga juz czuc sie troche podmeczeni tym sezonem. W ostatnich tygodniach grali z bardzo duzym natezeniem spotkan. Prokom natomiast w kazdej z rund playoff przegrywal zaledwie po jednym spotkaniu i zapewne podopieczni Tomasa Pacesasa zachowali wiecej swiezosci. O ile nie bylo widac , przynajmniej bardzo, zmeczenia po zawodnikach Turowa po pierwszych dwoch spotkan to sadze, ze dzis moze juz to byc widoczne. Poza tym kadrowo o wiele silniejszy jest aktualny mistrz Polski i to jego typuje jako zwyciezce tego spotkania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Liczę na izolację dla Woodsa i Videnowa którzy z meczu na mecz powinien ciułać punkty.
Analizuje analizuje i dokladnie o tym samym pomyslalam, przeciez to jest taki potecnajl w ataku, ze naprawde trzeba miec talent aby tego nie wykorzystac. Pacesas momentami to sie przy lawce totalnie kompromituje.

Nie wierze, ze tak beznadziejna druzyna jak PGE Turów obejmie prowadzenie 2:1 bo to naprawde nie bedzie wyglada jak Asseco ciekawie. Musza wtedy wygrac nastpeny mecz inaczej bedzie 1-3 i noz na gardle batalia 7 meczowa po co kusic los skoro na przeciwko maja druzyne o 2-3 klasy gorsza.

1,60 9/10 bez handi bo cos czuje, ze moze byc na styk a sedziowie kochaja Turow. ✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Analizuje analizuje i dokladnie o tym samym pomyslalam, przeciez to jest taki potecnajl w ataku, ze naprawde trzeba miec talent aby tego nie wykorzystac. Pacesas momentami to sie przy lawce totalnie kompromituje.
Nie wierze, ze tak beznadziejna druzyna jak PGE Turów obejmie prowadzenie 2:1 bo to naprawde nie bedzie wyglada jak Asseco ciekawie. Musza wtedy wygrac nastpeny mecz inaczej bedzie 1-3 i noz na gardle batalia 7 meczowa po co kusic los skoro na przeciwko maja druzyne o 2-3klasy gorsza.
1,60 9/10 bez handi bo cos czuje, ze moze byc na styk a sedziowie kochaja Turow.
Bez przesady na pewno Turów nie jest ekipą gorszą o 2-3 klasy. A jeżeli twoim zdaniem jest gorszą, to na pewno ten Turów jest lepszą drużyną jeżeli chodzi o ambicję i to myślę o 2-3 klasy. Prokom ma gwiazdeczki, które wydają się często, że im nie zależy ( może tylko oprócz Ewinga ), za to Turów widać, że walczy z całych sił. Ale niech wygra lepszy... Oby Turów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom