>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2011/2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W czas się obudziłeś. Mimo osłabień z Czarnymi (liderem) przez większość meczu grali jak równy z równym i dopiero w ostatniej kwarcie pozwolili gościom odjechać
Nie ważne, że przez 3 kwarty gra się jak równy z równym. Co to kogo obchodzi, skoro w 4 dostaje się 16 pkt. W przypadku ŁKS-u to jest reguła, że jedna kwarta wystarczy drużynie przeciwnej do pokrycia handicapu.
Mecze z Czarnymi to 2 przegrane 4 kwarty, 9:24 i 12:28. Z Anwilem 2 kwarta 14:26. Z Treflem pierwsza 9:25. I jakoś równa gra przez pozostałe 3 kwarty im nic nie dawała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Typ niezły,chociaż mimo ze gra Polpharmy to jedna wielka kompromitacja to ten zespół nadal ma dużo większy potencjał niż ŁKS.Prędzej zagrałbym ten handicap.
Atutem ŁKS jest brak Okafora,który nieźle walczy na tablicach.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Panowie nie ma się co rozwodzić :] Zauważyć należy tylko tyle, że drużyny te prezentują podobny poziom (oczywiście sugerując się pozycją w tabeli), ŁKS gra u siebie, a kurs jest absolutnie nieadekwatny do tych czynników :] oczywiście może Polpharma wygrać i nie ma o czym mówić, ale warto spróbować za drobne zagrać na Łodzian, którzy z pewnością będą zdeterminowani, żeby zrobić prezent świąteczny swojej publiczności :] a kurs co najmniej jakby przyjeżdżał Turów do zdziesiątkowanego ŁKSu, a to tylko Polpharma... - trzeba spróbować ???? Pozdrawiam ???? Wesołych Świąt ????
 
X 39

xrico6

Użytkownik
Skoro ŁKS traci sporo punktów w 4 kwarcie to może wartałoby się zastanowić nad handi 1/2 do przerwy (+6) dla ŁKS ? Co o tym sądzicie, bo niby początki grają jak równy z równym ?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
No cóż ja jestem w szoku że Groven wyskoczył z typem na ŁKS ???? no ale jak zobaczyłem stawkę jaką gra to wszystko jasne ;)
Porównywanie pierwszego spotkania ŁKSu z Polpharmą nie ma najmniejszego sensu.
Tak jak napisali na SF o tamtym meczu:
Po interesującym meczu, trzymającym do końca w napięciu, gospodarze wygrali 81:76. Z tych 76 &quot;oczek&quot;, jakie uzbierał wtedy ŁKS, aż 51 było jednak autorstwa trójki Amerykanów, którzy w łódzkim klubie już nie grają: 27 Kirka Archibeque&#39;a i po 12 Jermaine&#39;a Malletta i B.J. Holmesa.
Więc nie ma co porównywać meczy! Amerykanów nie ma to kto ma rzucać??
Strata Okafora to właściwie żadna przewaga dla ŁKSu (no dobra Polpha straciła silnego centra niby) - Okafor grał fatalnie - 17min, 7.3ppg, 3.3rpg (!!!).
Ja stawiam na zdecydowane zwycięstwo Polpharmy!
Polpharma -10,5 stawka: 3,5/5 kurs: 1,85 bwin ✅ 53:86
Polpharma -21 stawka: 1,5/5 kurs: 3,8 bwin (zrobione z zakładów na przewagi) ✅
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 6

jukenduit

Użytkownik
C1amak bez przesady składy &#39;ciut ciut&#39; lepsze po stronie Polpharmy ale Łks gra u siebie Gdzie ma łapać punkty ja nie z zespołami takimi jak gdańszczanie? Dla mnie no bet ale mysle, ze Polpharma wygra minimalnie ale nie 22:&gt;
 
N 196

nicks

Użytkownik
pytam tu
nie ma ktoś wiedzy na temat zarobków w plk
jak ma kontrakt taki Hodge z Zastalu?
Koszarek w Treflu? Itp jestem bardzo ciekawy

zastal brak pomysłu jakiejkolwiek mysli trenerskiej na dziś a dzisiaj to tylko 3 dalo sie wygrac bo tam to momentami to tylko fliger i hodge gra reszta to drawna ale po porazce z pbg basketem dzis sie upewnilem tam brak kogos mądrego na lawie a powinni wszyscy aut oni nawet nie prubuja a nie mówie o realizacji i co ten Sroka robi w tym teamie co?i te jego wywiady na plk ze hehe a turów był do ogrania.Hodge uciekaj bo mozesz być kimś w niemczech bądz wloszech a tu majstra nie łykniesz jak zapowiadałeś szkoda zdrowia i kariery
 
zabold 26

zabold

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - AZS Koszalin
typ: under 162


W Zastalu mamy nowego trenera - Mihajlo Uvalina, który wreszcie zastąpił nie radzącego sobie na ławce Jankowskiego. Już pierwsze słowa po objęciu funkcji pokazują, jaki charakter ma mieć drużyna:&quot; będziemy walczyć od pierwszej do ostatniej sekundy we wszystkich meczach&quot;, &quot;Na pewno będziemy grać mocniejszą obroną niż to było dotychczas&quot;. Motywy zmiany szkoleniowca tłumaczy także prezes Zastalu: &quot;Decyzja o zmianie trenera zapadła we wtorek wieczorem. Głównym akcentem do podjęcia takiej decyzji było to, że według naszej oceny ten zespół źle funkcjonował w grze obronnej.&quot;
Jak widać drużyna z Zielonej Góry ma się prezentować przede wszystkim lepiej w obronie. Trener pojawił się dopiero we wtorek, więc z zespołem przeprowadził pewnie 1 zajęcia, jednak tak doświadczony szkoleniowiec na pewno wie, jak reagować podczas meczu i będzie chciał zaszczepić wolę walki koszykarzom zastalu. Myślę, że u Jankowskiego właśnie tego najbardziej brakowało. Ktoś może powiedzieć, że to tylko zmiana trenera, jednak czasem taki impuls jest kluczowy, żeby drużyna zaczęła lepiej grać. Zastal w ostatnich 3 spotkaniach tracił 74,75,78 punktów tak więc nie było nawet źle.
Z drugiej strony mamy AZS, który gra dobrą zespołową obronę. Co prawda ze Śląskiem stracili aż 103 punkty, jednak część drużyny zmagała się z grypą żołądkową. Drużynę prowadzi Andrej Urlep, który też skupia się na dobrej, drużynowej obronie. Świadczą o tym wcześniejsze wyniki: AZS stracił 69 punktów z PBG, 71 z Politechniką i 70 z Kotwicą. Myślę, że dzisiaj na parkiecie możemy być świadkami zażartej walki o każdą piłkę i nie odpuszczania przy każdym rzucie, dlatego gram under.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
Już dziś w w hali im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim odbędzie się derbowy pojedynek między Polpharma Starogard Gdański a Treflem Sopot.
Przytoczę to co pisałem w swoim temacie i to co można wyczytać na stronie PLK.
▶ Trefl Sopot (-7) ▶ jedna sprawa którą to można spokojnie wyczytać na PLK... a mianowicie słowa Dąbrowskiego : &quot;jak zaczniemy trafiać za trzy to nikt nas nie pokona we własnej hali. Ważna będzie też twarda obrona i bieganie do kontr.&quot; Jeżeli tak się stanie to może być to close game. Inaczej ten mecz szybciutko się rozstrzygnie w pomalowanym. Mega mocni są Sopocianie pod koszem. Notabene oglądałem ich ostatni mecz i jakby nie rozprężenie to Czarni nie mieli nic do powiedzenia.
Nadmienić trzeba bardzo dużą przewagę podkoszem w postaci Dylewicza, Turek-a i Burgess-a.
Jermaine Mallett - to będzie bardzo duże wzmocnienie Trefla który moim zdaniem z tym składem spokojnie może mierzyć w majstra.
O Polpharm-ie może pisać że powoli odradzają się i widać rękę Kamińskiego jednakże ... Trefl w tym momencie to za wysokie progi moim zdaniem. Wszystko zależy od Hicks, Weeden i Simmons. Ta trójka amerykanów może ciągnąć mecz ale przy krótkie rotacji i twardej obronie gości nie powinni mocno rozwinąć skrzydeł.
Reasumując HC -7 to moim zdaniem ciekawy typ na to spotkanie.
E: no tak pisząc szybko nawet tego nie zobaczyłem (pisałem amerykanie, potem zmieniłem na trojkę amerykanów wyszło amerykaninów ???? ... Masterp.... no jak szukasz tanich sensacji to pogratulować.
E2 : Typ na ⛔ choć na 1.05 przed końcem meczu było 68-75 i Koszarek miał pozycję do trójki którą spudłował... potem to już się potoczyło. Ogólnie liga wygląda śmiesznie i będę musiał wziąć poprawkę na to że ta liga robi się &quot;podwórkowa&quot;. Cechuje ją minimalizm lepszych zespołów w starciu z gorszymi + gra bez obrony ???? to już nie to co kiedyś w PLK...rozmyliśmy się na drobne... ale to moje subiektywne zdanie.
 
M 16

masterp

Użytkownik
Wszystko zależy od Hicks, Weeden i Simmons. Ta trójka amerykaninów
Amerykaniny... ciekawe...
Ja myślę, że nie wszystko zależy od Hicks, Weeden i Simmons, ale zależeć również od innych graczy (wiem, że czarni są bardziej widoczni, ale Polpharma to jeszcze kilku chłopaków), a PSG być na samo dno, jak nigdy dotąd (odkąd być w ekstraklasa) i najwyższy czas, aby zrobić coś, żeby ten sezon nie był zawczasu stracony.
Trefl faktycznie jest mocny, bodaj najmocniejszy teraz w Polsce, ale ta seria wygranych nie potrwa wiecznie, w końcu ręka im zadrży. Zresztą oni są nierówni.
Oprócz tego proponuje zagrać we wszystkich 5 meczach na nie-faworytów (polecam zwłaszcza Kotwicę - kurs 5.25), bowiem to może być kolejka niespodzianek, a kursy od wczoraj w większości wydarzeń spadły wyraźnie. Chyba jedynie na Polpharmę kurs urósł...
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Spotkanie: Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg
Typ: Kotwica Kołobrzeg (+9.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś do Hali Mistrzów w Włocławku przyjezdza zespół Kotwicy Kołobrzeg. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku wg bukmacherow jest drużyna z Kujaw. Ja mam nieco inne zdanie do tego meczu, co postaram sie wlasnie przedstawic. Zespół Kotwicy po 4 zwyciestach ( z ŁKS, Politechnika, Siarką i do niedawna liderem TBL - TUROWEM, i 1 porazce na wyjezdzie w Koszalinie) awansowali na 4 miejsce w tabeli. Gołym okiem widac zwyzke formy, co przejawia sie szczegolnie w wygranym spotkaniu z Turowem. Gospodarze to zespół nieprzedidywalny i himeryczny, wiem bo czesto przebywam na ich meczach. Potrafia wygrac praktycznie kazdy mecz, ale potrafia i zawieść jak w spotkaniach na inauguracje z ŁKS czy innych spotkaniach. To nie ten Anwil, ktory zdobywal jedyne jak dotychczas mistrzostwo Polski. Mysle, ze Kotwice stac na pokrycie Handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zabold 26

zabold

Użytkownik
Łks Sphinx Łódź - PBG Basket Poznań
Typ: under 148,5
Dzisiaj pojedynek &quot;gigantów&quot; TBL – Łks podejmuje PBG. Dzisiaj któraś z drużyn w końcu odniesie zwycięstwo. Stawiam na under, ponieważ nie widzę potencjału w ofensywie u obu drużyn. Ostatnie mecze PBG to zdobycze punktowe na poziomie: 55,66,69,75 oraz 90 z rozbitym wtedy po odejściu Lawala Zastalem. Łks też bardzo słabo: 58,53,61,71,68. Dzisiaj bardzo ważny mecz dla obu drużyn i nie sądzę, żeby któraś z drużyn szalała na parkiecie w ataku.

Siarka Jezioro Tarnobrzeg - Zastal Zielona Góra
Typ: under 163,5
Po raz kolejny stawiam na under Zastalu, bo wierzę w nowego szkoleniowca. Z Koszalinem u siebie udało się wygrać, po tym jak Zastal zaczął 4 kwartę od 0-14. Potencjał w tej drużynie naprawdę jest i mam nadzieję, że będzie on pokazywany z meczu na mecz. Liczę na to, że Siarka po laniu w Zielonej Górze, gdzie momentami przegrywała nawet 30 punktami, dzisiaj będzie lepiej broniła. Niedawno w Zielonej Górze padł wynik 90-75 dla Zastalu, tak więc bardzo blisko dzisiejszej linii zaproponowanej przez buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zabold 26

zabold

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - AZS Politechnika Warszawa
Typ: 2 ( +14,5) /betsson


Zastal dzisiaj gra z Politechniką - do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy mecz się odbędzie, czy nie ze względu na złą sytuacją finansową AZS. Zastal po zmianie szkoleniowca odniósł już 2 zwycięstwa: u siebie z Koszalinem 83-77 i na wyjeździe z Siarką 96-82. Widać, że Chanas i Sroka pewniej się czują przy trenerze Uvalinie, Hodge to klasa sama w sobie, pod koszem trochę zawodzi Archibeque, ale suma sumarum jest nieźle.
Mam nadzieję, że trener dzisiaj da pograć więcej rezerwowym: Chodkiewiczowi, Rajewiczowi czy nawet Matczakowi. Sezon jest w pełni, mecze grane co 3 dni i trzeba grać szerokim składem. Zastal gra u siebie w miarę dobrze, jedyną wpadką była przegrana z Łks. Warto zauważyć, że linię handicapu ustawioną tak wysoko Zastal pokrył w Zielonej Górze tylko raz ( z Siarką 90:75).
AZS z kolei po 5 kolejnych meczach u siebie w końcu rozegra wyjazdowe spotkanie. Bilans tych meczów to:
- wygrane z PBG 77:55 i Polpharmą 92:72,
- przegrane z Kotwicą 64:80, Koszalinem 71:94 oraz Energą Czarnymi 66:75.
Bolączką w tych meczach były 3 kwarty ( z Kotwicą przegrana 13 punktami, z Koszalinem 15), które decydowały o wysokich przegranych AZS. Czuję, że dzisiaj AZS będzie chciał tego za wszelką cenę uniknąć i może się im to udać. Zespół złożony jest z naszych młodych talentów: Pamuły, Ponitki, Michalaka, Pełki wspieranych przez doświadczonego Leszka Karwowskiego. Taka mieszanka zawodników może w każdej chwili wybuchnąć i rozegrać świetne spotkanie. Liczę, że dzisiaj reprezentanci młodzieżówki pokażą trochę solidnego basketu i będą trzymać wynik w okolicy 10 punktów.


Śląsk Wrocław - Łks Łódź
over 154,5 / betsson

Kierowany przez Skibniewskiego Śląsk gra szybką koszykówkę, zdobywają dużo punktów, raczej bez skupiania się na defensywie. Na początku wyglądało to bardzo średnio, ale drużyna zgrywa się z tygodnia na tydzień. O sile ofensywy świadczą ostatnie wyniki: 91:83 z Siarką, 103: 78 z Koszalinem, 87-88 z Turowem. C W każdym z tych spotkań wysokie overy. zuję, że dzisiaj może we Wrocławiu pęknąć 100 pkt. Z kolei Łks, jak pisałem wcześniej, nie ma siły w ataku. Ostatnio zatrzymują się w okolicach 50-60 punktów. Stawiam jednak na over, ponieważ gra będzie szybko prowadzona przez Śląsk i możliwe jest, że Łks rzuci 65-70 punktów.

po prostu fatalnie, typy zupełnie nieudane:/ Zastal od stanu 50:50 resztę meczu wygrał 42:11!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marjol 102

marjol

Użytkownik
Jeżeli betsafe nie zrobił wielbłąda to overek w meczu Siarka-AZS Koszalin jak najbardziej do brania.
W betsafe linia na poziomie 153.5, w pozostałych bukach 167-169...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Polska DBL 18:00 8.01.2012
Siarka Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin
typ: 1/1 88:93 (44:42) fatalna III kwarta przegrana roznica 11 punktow.. ⛔
4.25
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu Tauron Basket Ligi Siarka Jezioro Tarnobrzeg na wlasnym parkiecie zmierzy sie z AZSem Koszalin. Druzyna dzisiejszych gospodarzy jest jak do tej pory oczko wyzej od swoich dzisiejszych przeciwnikow, na osmym miejscu, ma jednak o dwa spotkania rozegrane wiecej od AZSu. Obydwa zespoly chca dzis przerwac zla passe meczow bez zwyciestwa, po stronie Siarki wynosi ona trzy spotkania, po stronie AZSu dwa mecze. Siarka chyba wiecej niz przyzwoicie radzi sobie na wlasnym parkiecie, z bilansem 5-4 i z ostatnich pieciu spotkan na wlasnym parkiecie Tarnobrzezanie wygrali az cztery, w tym z takimi zespolami jak Anwil czy PBG. Druzyna AZSu Koszalin slabo radzi sobie natomiast w spotkaniach wyjazdowych, aktualnie moze pochwalic sie bilansem 3-6. Koszalin na wyjezdzie potrafil wygrywac tylko z najslabszymi zespolami ligi - LKSem i Politechnika oraz PBG Poznan. Zdecydowanym faworytem bukmacherow jest zespol z Koszalina, co mnie bardzo dziwi. Kursy powinny byc raczej wyrownane, gdyz druzyny prezentuja w tym sezonie podobna forme i maja podobny potencjal skladowy. Nic tylko sie cieszyc, ja na tym korzystam. Nie wierze aby druzyna gospodarzy miala dzis przegrac ten mecz. Amerykanie: Doaks, Tiller, Corbett i Miller powinni poprowadzic dzis gospodarzy do zwyciestwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Czarni - Kotwica
Nie stawiam zwykle sam koszykówki w PLK, ale wpadł mi w oko dzisiejszy mecz i handi z nim związane. Czarni są jakby w dołku i 3 ostatnie mecze wydają się to potwierdzać. Przegrali wprawdzie na wyjeździe z Anwilem i Treflem, ale też z Polpharmą. Kotwica w ostatnich meczach przegrała tylko raz - z Anwilem i odprawiła z kwitkiem m.in. Trefl. Nie twierdzę, że goście są faworytem, ale wygląda, że handi +6,5 jest do pokrycia? Do tego, przy rewelacyjnej grze w obronie Kotwicy, suma punktów poniżej 148,5 wydaje się być prezentem...
Kotwica +6,5 @ 1.83 ⛔ sprężyli się chłopaki
suma punktów poniżej 148,5 @ 1.83 ⛔
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Oglądałem ostatni mecz Śląska na żywo i mam parę wniosków które mogą się przydać do typowania dzisiejszego spotkania. Mianowicie, warto zaznaczyć bardzo słabą skuteczność, jedynym zawodnikiem który jako tako grał na dobrym poziomie był Slavisa Bogavac, zdobywca 18 punktów, reszta zespołu była dość marnym wsparciem, największy zawód to zdecydowanie Qa&#39;rraan Calhoun który nie trafił ani jednego rzutu z dystansu, ogólnie nie wiele zaangażowania z jego strony było widoczne w rywalizacji z Anwilem. Inna sprawa to Robert Skibniewski który od kilku dobrych spotkań spędza na parkiecie praktycznie całe mecze, może i jest na tyle przygotowany, ale nie wydaje mi się by w rywalizacji z Treflem ten wariant sprawdzał się w 100% Również zwraca uwagę łatwe dochodzenie do pozycji rzutowych przez rywali, przynajmniej w przypadku Anwilu tak było, a jeśli Trefl gra jeszcze lepiej to nie sądzę by miał większe problemy. Ogółem niespodzianki bym się nie spodziewał, nie widzę w Śląsku osoby która by mogła swoją grą przechylić szali zwycięstwa na ich korzyść.
Propozycja: Prokom Trefl ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Chcialem tu zagrac over 150,5 bo mysle ze Trefl swoje rzuci w okolicach 80, defensywa Slaska nie jest najlepsza.troche mnie zmartwiles opinia ze w Slasku ostatnio nie ma kto zdobywac punktow.Co myslisz o overku?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 2,12 ----1,70

Bardzo interesujący pojedynek zapowiada nam się jutro w Zielonej Górze.4-ty w tabeli Zastal Zielona Góra podejmie wicelidera-Anwil Włocławek.Minimalnym faworytem bukmacherów jest ekipa gości i wg mnie słusznie.Obie ekipy ostatnio grają bardzo dobrze,Zastal ostatnio 4W a Anwil 5W.Jutro któraś z tych drużyn zakończy swoją dobrą passę i będzie musiała przełknąć gorycz porażki,która?Według mnie będzie to drużyna Zastalu.Owszem gospodarze po przyjściu nowego trenera grają lepiej,ale z kim oni grali?Koszalin,Siarka,Politechnika,ŁKS?Dopiero jutro team z Zielonej Góry czeka prawdziwy test,który według mnie obleją.Of course można rzec,że własny parkiet,że Anwil away taki mocny nie jest jak u siebie,ale 5-4 u siebie Zastalu wcale takiej przewagi parkietu nie robi.Drużyna gości ma taki sam bilans away i do tego jest bardziej doświadczona niż gospodarze.Dodatkowo mobilizacji nie powinno zabraknąć w obu zespołach,ale jednak Anwil ma tylko jedno zwycięstwo mniej od lidera-Trefla (który dzisiaj pokonał Śląsk) i wypadałoby im wygrać.Reasumując ostatnie wyniki Zastalu godne uwagi,ale przeciwników z górnej półki z pewnością nie mieli.Przewagi parkietu też zbytniej nie ma o czym świadczy ich bilans,doświadczenie po stronie gości i te ich ostatnie zwycięstwa bardziej mnie przekonują by to właśnie na nich zainwestować ;)

Anwil Włocławek 1,70
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
dziś typowałem zwycięstwo Trefla -2,5 i powiem szczerze że sporo nerwów się przy tym najadłem. Polskie zespoły są strasznie nierówne i to jest ich główny mankament.

Piszę bo nie do końca zgadzam się z argumentami dzidzok-a choć typu do końca nie neguję.

Mianowicie atut sali Zielonej góry jest, co nie pokazują statystyki które przytoczyłeś. Jest to hala bardzo specyficzna, jednakże ona nie gra a zawodnicy. Ogólnie wybrał kolega najcięższy mecz do typowania.

Raz jeszcze przeczytałem twoj post i wybacz ale dupa ;) Wszystko co przytoczyłeś nic nie mówi nam o tym meczu.

Przytaczam składy :

Anwil : Dardan Berisha, Seid Hajrić, Lorinza Harrington, Krzysztof Szubarga, John Allen, Łukasz Majewski, Corsley Edwards, Nick Lewis, Lawrence Kinnard

Zastal : Jakub Dłoniak, Marcin Flieger, Uros Mirković, Kamil Chanas, Walter Hodge, Piotr Stelmach, Marcin Sroka, Kirk Archibeque

Bardzo szerokie składy obydwu zespołów dadzą bardzo wiele możliwości taktycznych trenerom. Na każdą pozycję rywala jest odpowiedź rywala. Na pewno Anwil ma nazwiska które do tej pory jednak grają przeciętnie ale mogą w każdej chwili odpalić. Przewagi Zastalu można szukać w Polakach, Hodge-u i mobilizacji. Liczę po cichu na Chanasa i Srokę.

Jeżeli chodzi o Anwil to na pewno pozycja pomalowanego jest wyraźnie mocniejsza. Amerykanie też mogą zrobić różnicę. Ogólnie z takim składem mogą nieźle namieszać w play-off. Jedyne czego obawiam się to Polaków i tego że ich tam mało.. Szybkie faule mogą nieraz ustawić mecz i dać mniejsze pole rotacji.

Uwierzcie mi na słowo ale tego meczu nie da się dobrze ugryźć. Ktoś na pewno będzie mieć rację ale to jak wróżenie z fusów. Nie ma value wg mnie w żadnym z zakładów na ten mecz.

Zastal jak i PSG ▶ NO BET

Czarni -5,5 ▶ 1.52 wygląda apetycznie. Czarni po wykolejeniu się wrócili na właściwe tory w meczu z Kotwicą. PBG 7 zawodnikami tego nie wygra, a Czarni nie będą chcieli doprowadzić do nerwowej końcówki (lekcja z PSG). Żadna to analiza jednakże tu nie ma co analizować ???? Zawodnicy, każdy element gry, dosłownie wszystko jest po stronie Czarnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom