>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2011/2012

Status
Zamknięty.
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław / Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra
Typ: Czarni + Trefl
Kurs: 2.02
Buk: Gamebookers
Stawka: 8/10
Czarni - Śląsk
76:65

Trefl - Zastal
84:67

+8.16j

Kilka faktów:
Czarni - Śląsk. Czarni w trzeciej kwarcie przegrywali chyba 6-7 punktów maksymalnie i brak skuteczności raził. Na koniec trzeciej kwarty Czarni mieli -3. Czwarta kwarta, to jednak zupełny zwrot sytuacji i ostatnią odsłonę gospodarze wygrali aż 21:7!

Z meczu Trefl - Zastal, to, to co najbardziej liczyłem. Zbiórki : 35:21 dla Trefla.
Dylewicz kolejny raz pokazuje, że jest jednym z najlepszych polskich skrzydłowych w PLK- 22 punkty i 7 zbiórek.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
PBG Basket Poznan - Kotwica Kołobrzeg
2(+4.5)
1.85
betway
5/10
Nie rozumiem tych kursów. Mecz jest z serii 50/50, nawet ze wskazaniem faworyta na gości.
Kotwica zachowuje wciąż szansę na awans do &#39;szóstek&#39;. Choć szanse są małe, to jeśli klub dostał dotację od miasta w wysokości 1.200.000 złoty, to o problemach, które przyszły z początkiem roku i efektem były przegrane - nie powinno być znaku.
Kluczowy pojedynek będzie na pozycji centra.
Damian Kulig zmierzy się jednym z wyróżniających się centrów w lidze, w ciągu ostatnich kilku sezonów - Darrellem Harrisem (śr 12 pkt i 12 zbiórek).
Polak może mieć sporo problemów, bo w ostatnich meczach potrafił złapać dwa przewinienia w pierwszej kwarcie, przeciwko szybszym centrom.
Zawodnik Kotwicy bez wątpienia jest lepszym i szybszym zawodnikiem od Kuliga.
Jeśli Kotwica zagra od początku spotkania szybciej w ataku, wykorzysta przewagę pod koszem, Poznań może mieć spore problemy.
Próbowałem wnioskować dlaczego Poznań jest w roli faworyta. Ostatnie wyniki Kotwicy - ok - ale to raczej przez słabszy stan kasy klubowej, teraz zawodnicy powinni być bardziej zmotywowani do walki.
Jednak najważniejszy aspekt, to wg. mnie fakt dla buków, że PBG Basket Poznań rozegra dziś ostatni mecz przed swoją widownią, w tym sezonie. Kolejne dwa mecze ma na wyjeździe i sezon dla drużyny z Poznania się kończy. Tylko albo aż tyle zawodnicy będą mieli motywacji, by zagrać dla kibiców.
Mecz w Kołobrzegu zakończył się wynikiem 82:51, a Harris zanotował w ciągu 26 minut gry 12 punktów i zebrał aż 17 piłek z tablicy. Jego rywal Kulig - 27 minut - 4 punkty i 6 zbiórek.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pojedynek centrow nie powinien miec zadnego znaczenia w tym meczu. Zdecyduje rzut z dystansu, trojki i gracze z 1-3. Kulig jesli ma dobrego obronce to nie potrafi grac w koszykowke. Dlatego jest w Poznaniu a nie w NBA, chociaz i tak naleza mu sie brawa za postep i moze do ciut lepszego zespolu trafic. Dobry moze z niego sporo wyciagnac, kilka elementow jest do poprawy.

Mecz jest 50 na 50 wiec widac na gosci value, tylko, ze gra jakosciowa Kotwica jest na tyle niska, iż ciezko przewidziec jak akurat dzis zagraja. Na &quot;6&quot; szans już praktycznie nie ma. Slask gra trzy razy u siebie i rywali maja slabych Poznan, Polpharma i wlasnie Kotwa. To powinny byc trzy wygrane WKS. Z Energa, Treflem i Anwilem Kotwa nie mogla rzucic nawet 65 punktow. U siebie wtopa z Polpharma 81-88. W tej chwili to tam jest moze 7 graczy do gry liczac Kesickiego, Nowakowskiego a bez Rducha. Poznan na tym tle nie wyglada gorzej. Sapp gra padake, jak sie gralo przeciw Kotwie to mial oczywiscie 100% z gry ale tak to jest w walce z bukami. Poznan wyglada mniej wiecej podobnie obecnie. Kto wygra to nie do przewidzenia a zdecyduje gra niskich.
 
pawros 23,8K

pawros

Użytkownik
29.01.2012 18.00
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
typ 1 hc+8,5p
bwin
Przedmeczowe wieści dochodzące z Koszalina można traktować różnie, dla jednych może to być przykrywka, inni mogą przyjmować to za prawdę!. Ja, uwzględniając fakt że pracuje tam Urlep nie wierzę w ten &amp;quot;szpital&amp;quot;, ponoć cała pierwsza piątka jest niezdolna do gry!, AZS próbował przełożyć spotkanie. Uwzgledniając powyższe rozważania kurs na handi (+8,5p) proponowany przez większość buków dla mnie jest atrakcyjny i dośc pewny, gdy okaże się że AZS faktycznie wyjdzie do gry rezerwami to Anwil mimo fatalnej postawy w ostatnich spotkaniach (grał zdecydowanie poniżej możliwości) powinien bez kłopotów to handi zniwelować i będzie pudło. W takiej sytuacji statystyka jest nieistotna. Mecz w TV PLK dogrywka 79-80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 33

wroclawiak

Użytkownik
a ja wbrew przeciwnie, Urlep to cwany lis-wiadomy,ale.. pisząc pismo do związku coś na rzeczy musi być,jeśli zabraknie z tej piątki chociażby 2/3 to zmienników na podobnym poziomie ze świecą szukać...nie ma tam ludzi którzy wezmą na siebie granie. Forma Anwilu jaka by niebyła,to przy takich brakach będzie izi win. Bo Anwil,oprócz piątki ma ludzi którzy wchodząc z ławki potrafią także coś pokazać.
Najlepiej czekać na live i wtedy gdy na 100% się dowiemy kto wyjdzie na parkiet będziemy mogli coś postawić.
Na tą chwile patrząc ,nawet tak wysokie handi Anwil pokryje przy brakach AZS.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Mi z tego co udało się WCZORAJ dowiedzieć, jedno ze źródeł bliżej klubu AZS, to robiono wszystko, by kilku z tych kontuzjowanych zagrało. Robili wszystko, by ich postawić &quot;na nogi&quot;.
Drugie, co słyszałem z kilku źródeł, to ponoć Urlep w ogóle nie wypuści swoich zawodników na parkiet.
Jeśli chodzi o Urlepa, to sama zagrywa, która by miała na celu zdeprymować rywala nie zdziwiłaby mnie kompletnie.
To samo z tym, że nie wypuści swoich zawodników.
Jeśli nawet AZS wyjdzie rezerwami, jaki sens ma Mutapcic narażać kontuzje swoich podstawowych zawodników? Zagrają maksymalnie dwie kwarty i da pograć rezerwom - wg. mnie - czysto teoretycznie.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: Energa Czarni Slupsk - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 1
Kurs: 2.29
Buk: Pinnacle

Analiza:
Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia sezonu zasadniczego. Dość niespodziewany vice lider ze Słupska podejmuje u siebie Turów, który jest uważany za personalnie najlepszy zespół ligi.

U siebie Słupsk przegrał jedynie dwa mecze, wygrywając aż 9. Jeśli uda się pokonać Turów, koszykarze Słupska będą na dobrej drodze do utrzymania drugiej pozycji w lidze. Jeśli przegrają, mogą spaść aż na piąte miejsce, jest więc o co walczyć.

Turów wpadł ostatnio w mały kryzys i od trzech meczów nie potrafi wygrać meczu w regulaminowym czasie gry. Co ciekawe, w pierwszej rundzie w meczu obu zespołów górą był Słupsk, który na wyjeździe pokonał Zgorzelczan 61-60. Jeśli nie udało się wygrać ze Słupskiem na własnym terenie, to tym trudniej będzie o zwycięstwo na wyjeździe.

Z oficjalnej strony Energa Czarni Slupsk:
,,Największym problemem zgorzelczan jest konieczność wypełnienia limitu jednoczesnej gry dwóch Polaków na parkiecie. Z tego powodu trener Winnicki nie może jednocześnie wykorzystywać swoich najlepszych graczy, a także ma zablokowaną możliwość desygnowania Kickerta na jego nominalną pozycję silnego skrzydłowego. Wszystko dlatego, że tylko skrzydłowi Wysocki i Cel spełniają pokładane w nich nadzieje, a jednoczesna obecność na parkiecie dwóch graczy z trójki Chyliński – Jankowski – Mielczarek znacząco wpływa na jakość gry PGE Turowa. I tą słabość będą musieli wykorzystać nasi koszykarze.&quot;

Liczę na to, że przed własną publicznością ekipa Energa Czarni Slupsk pokaże na co ją stać i pokona silnego rywala. Od dawna już gospodarze nie przegrali na własnym terenie, mam nadzieję że dobra passa zostanie podtrzymana.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spore HC dziś na Koszalin i Łódź. Osobiście nic z tego nie gram, ale warto się przyjrzeć +15,5 na Koszalin w Sopocie i + 11,5 na Łódź w Łodzi :] AZS tydzień temu co prawda u siebie, ale jednak prawie ograł Anwil. Ciekawe też jak się zaprezentuje Michalak przeciwko Ponitce i Pamule.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja tez nie rozumiem kursu 1.15 na Politechnike. ŁKS powalczy w tym meczu o wygrana wiec handi smialo mozna lekko wziac. Łodz jest nieobliczalna jest kasa na nich nigdy nie mozna isc duza. Wawa stracila swoch ciekawych graczy, Michalak teraz zagra przeciw swojej bylej druzynie. Szanse ŁKS-u oceniam na jakies 40%. Handi 13.5 gruba przesada kurs spada.

65-77 a Michalak 1/9 z gry, to sie ostro pokazal na tle kolegow buhahaha
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Warszawa
Typ: 1(+11.5)
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Stawka: 5/10
Uważam, że to jest mecz z cyklu 50/50. Oba zespoły w tym sezonie zmuszone były przeciwstawić się wielu problemom. Z Warszawy odeszło kilku ważnych zawodników. M.in. Michał Michalak, który obecnie gra w Łodzi. W ostatnim meczu w Tarnobrzegu zanotował aż 31 punktów. Dla ŁKSu będzie to ostatni mecz w sezonie. Ostatni przed własną publicznością. Nie wygrali od listopada, gdzie właśnie ostatnim zwycięstwem była wygrana nad drużyną ze stolicy. Liczę, że chłopaki będą zmobilizowani by przerwać serię 12 porażek z rzędu i sezon zakończyć zwycięstwem. Kurs warty ryzyka, bo AZS znacznie słabiej gra na wyjazdach niż na własnym parkiecie.
Polpharma - Zastal over 155 @ 1.91 Pinnacle 5/10
ŁKS - AZS over 148 @ 1.85 Pinnacle 5/10
Powodzenia!
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
2(+15.5)
1.85
betway
6/10

Ładną linię przyznał ten buk na dzisiejsze spotkanie.
Uważam, że to mecz 60/40 - bo Śląsk gra u siebie.
Kotwica będzie zmotywowana na te spotkania, za przykład niech będą słowa Tomasza Kęsickiego - centra Kotwicy Mieliśmy zebranie po meczu z Basketem Poznań i myślę, że wyciągnęliśmy z tego odpowiednie wnioski. Potrafiliśmy pokonać zespół z Poznania trzydziestoma punktami, by przegrać ostatni mecz z tą drużyną. Z kolei w meczach z Turowem Zgorzelec zarówno nam, jak i naszym ostatnim rywalom udało się pokonać wicemistrzów Polski. Wszystkie mecze ligowe są trudne i jak widać z tabeli każdy może wygrać z każdym. Musimy podejść do najbliższego spotkania maksymalnie skoncentrowani i postarać się odnieść zwycięstwo.

Jeśli Kotwica nie pozwoli Śląskowi rozrzucać się z dystansu, to zachowa szansę na wygraną.
Gdyby dziś ekipie z Kołobrzegu udało się wygrać, to będą mogli po sezonie zasadniczym znaleźć się nad drużyną z Wrocławia.
Kotwica zagra wzmocniona już ze skrzydłowym Demetriusem Brownem, który zdobył zaufanie trenera Kotwicy i został podpisany z nim kontrakt.

Powodzenia!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
65-77 a Michalak 1/9 z gry, to sie ostro pokazal na tle kolegow buhahaha
Spalił się chłopak, ale ja jednak bym go nie wyśmiewał ;) Jest młody, a presja pokazania sie przeciwko drużynie w której jeszcze przed chwilą grał była duża. A 1wszy mecz po przejściu to 33 pkt dla ŁKSu :] w wieku 18 lat w Ekstraklasie taki meczyk to jednak świadczy o potencjale.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawa - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2(-9.5)
Kurs: 1.60
Buk: betsafe
Stawka: 9/10

Michalak odszedł do ŁKSu, w ostatnim meczu podstawowy center gospodarzy - Leszek Karwowski - średnio 9 punktów oraz 4.6 zbiórki doznał kontuzji złamania szczęki - czeka go przerwa 5-6 tygodni.
WIELKIE osłabienie Politechniki, bo Turów po dwóch porażkach z rzędu nie może sobie pozwolić na kolejną, przeciwko prawdopodobnie jednej z najsłabszych ekip w lidze, mając pod koszem taką przewagę w rotacji jak Kickert - Edwards - Lauderdale.

Powodzenia!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Turów dodatkowo może jeszcze powalczyć o wyższe miejsce przed play off.Więc na 100% końcówki nie odpuszczą nawet przy solidnym prowadzeniu.Ostatnio Karwowski był w dobrej formie więc może być to bardzo widoczne osłabienie.
Spotkanie powinno się skończyć +20 dla Turowa.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? AZS Politechnika Warszawska - Turów Zgorzelec (HC HT 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,80 (Unibet) ✅ HT 33-50
Innej opcji niż zwycięstwo Turowa - przy braku najbardziej doświadczonego zawodnika Politechniki Karwowskiego - nie wchodzi w grę. Tym bardziej, że Turów ma o co grać. Politechnika co prawda już nie raz zaskakiwała, ale dziś myślę, że Turów powinien spokojnie wygrać ok 15 pkt. Ponitka i Pamuła pewnie będą robić co mogą, ale myślę, że Turów wie na co stać młodzianów i będą się starać tą dwójkę powstrzymać. Wydaje mi się, że team ze Zgorzelca do przerwy powinien prowadzić ok. 10 pkt. Więc HC do połowy -6,5 wg mnie jak najbardziej realny. Już bardziej Turów może odpuścić 4tą kwartę, gdy będzie wysoko wygrywał. O ile oczywiście tak się stanie ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Turów Zgorzelec-Prokom
Turów +2,5✅
Kurs:1,86
Turów-Prokom
Turów
2,12✅
betsson

&quot;Bez Jerela Blassingame&#39;a i Donatasa Motiejunasa wystąpi w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z PGE Turowem Zgorzelec zespół Asseco Prokom Gdynia&quot;
cytat ze Sport.pl
Na stronie Turowa nie znalazłem żadnego info o absencjach.
Dziwi mnie,że w tak prestiżowym pojedynku Prokom zagra bez 2 najlepszych zawodników.Turów to rzeczywiście całkiem solidny zespół z dobrą ławką i głodny zwycięstwa,po porażkach ligowych.
Staty tych zawodników z VTB
Motiejunas-13,5pkt 7,5zb
Blassingame 11,6pkt 4,9as
Dodatkowo grali oni długie minuty i nie wiem kto zastąpi Blassingame&#39;a na rozegraniu (chyba Kuelber albo Day?).
Turów ma teraz znacznie więcej dobrych zawodników,większe pole manewru.
Sklad gdynian nie prezentuje się tak,źle bo wielu zawodników byłoby w TBL solidnymi graczami,ale to zdecydowanie za mało na graczy Turowa.
Jeśli nie zdarzy się tak jak w NBA gdzie z końca ławki wszedł lin i Novak i zaczęli mecze wygrywać to Turów odniesie pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia
1
2.15
Sportingbet
8/10
Prokom we wtorek grał mecz na Litwie z Lietuvosem, gdzie po wyrównanym i zacięty meczu uległ gospodarzom.
Po meczu koszykarze samolotem polecieli przez Kopenhagę do Wrocławia.
Z Wrocławia autobusem do Zgorzelca.
Na pokładzie z Gdyni prawdopodobnie zabrakło Motiejunasa i Blassingame&#39;a - dwóch najważniejszych zawodników Prokomu.
Pacesas powiedział, że teraz czekają ich ciężkie mecze,a ze względu, że nie udało się przełożyć jutrzejszego meczu, więc daje odpocząć swoim liderom przed ciężkimi meczami.
Turów gra u siebie, więc zapewne będą zmobilizowani na Prokom z dwóch wiadomych względów.
Powodzenia!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Prokom we wtorek grał mecz
Sprostuję,że grali w poniedziałek,bo ktoś jutro to przeczyta i pomyśli sobie,że są w morderczym b2b.A mają ten dzień przerwy.

Fajnie wygląda na WH Turw -2,5 ewentualnie super mega pewny(chociaż takie też nie wchodzą) jest Turów +7,5 po 1,4
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Biorąc pod uwagę w jakiej formie jest Prokom i co podopieczni Packa wyrabiali w rozgrywkach Euroligi to ciezko ich uznac za faworytow w starciu z Turowem. To, ze grali w poniedzialek w VTB to nie ma wiekszego znaczenia. Po prawie 30 minut zagral Blassingame i Motiejunas a reszta ciagle sie zmieniala i w sumie wystapil pelny sklad - az 11 graczy. Jak ktos pobiegal 15-20 minut po parkiecie w Wilnie to raczej to nie spowoduje, ze nie bedzie mogl ruszyc noga w Zgorzelcu. Atak Gdyni na poziomie 33%, 24% za trzy. Nie wyglada to dobrze chociaz ufac ekipie Winnickiego tez zabardzo nie mozna. Stawiam mimo wszystko na Turow.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nawet Pacesasa zabrakło w tym meczu. Jak dla mnie parodia koszykówki. I to jeszcze robi trener który mimo wszystko fajnie pisze na blogu, nie zostawiając suchej nitki na śmiesznych działaczach krajowego basketu. Błagam, skopcie Asseco odrazu w Play-offach, może tam się coś ruszy, z pożytkiem dla polskiej koszykówki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom