>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 1.70 Unibet

Przecież ten kurs to prezent jakiego dawno nie było, Stelmet nauczony błędami z wtorku, wystarczy aby wyłączył obwód Turowa i mecz do przodu
( pierwsza połowa ostatniej rozgrywki)
Przecież gdyby potrafił wyłączyć to by było 3-0 dla Stelmetu a jakoś nie jest.Nawet gdy się zna słabsze strony drugiego zespołu to jest spora różnica między teorią ,a wcieleniem tego w życie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mocno kontrowersyjna sytuacja w samej koncowce gdzie Taylor wybil prowokacyjnie pilke Koszarkowi w twarz, ktory wyrzucal pilke zza lini bocznej. Sa sedziowie ktorzy za to daliby technika wiec jak widac sedziowie nie tylko w strone Stelmetu.
Turow wygral zasluzenie. O ile w 1 polowie wygladalo to calkiem dobrze dla Stelmetu o tyle w 2 spuchli.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Oddali to co zabrali w G3, analizuj i interpretuj sobie jak chcesz ale dla mnie tam faulu Prince&#39;a nie było, a zasad i podstaw koszykówki mi nie musisz tłumaczyć bo ten sport mam we krwi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to jesli ten sport masz we krwi i nie widziales faulu zawodnika ktory zostal sciety w powietrzu po rzucie to coz mozna dodac ;)
I nigdzie nikogo nie ucze ani zasad ani podstaw koszykowki bo nawet mi sie nie chce tego robic.
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Wlasnie teraz bylo widac jak potrafi grac Turow. Doskonaly Dylewicz i cien samego siebie dzisiaj - Zamojski. Swietna skutecznosc &quot;Ksiecia&quot; z gry i mamy wynik taki jaki mamy. Moim zdaniem gracze z Zielonej Gory powinni sie cieszyc, ze jeszcze jada do Zgorzelca, bo wynik powinien byc juz taki jak przed rokiem, z tym ze w druga strone. W niedziele koniec rywalizacji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zamojski dziś świetny mecz. Najlepszy zawodnik Stelmetu. Uruchomił3kę w najważniejszym momencie. Turów wg mnie troszkę zbyt pewny siebie był i Stelmet wyrwał ten mecz. Wracają do Zielonej Góry i może się zrobić ciekawie 3-3...:] Ciekawa i fajna ta seria.
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik

No i koniec sezonu w polskiej lidze ...
Moim zdaniem jak najbardziej zasłużony tytuł dla Turowa Zgorzelec. Próbowali już kilka razy, byli bardzo blisko ale zawsze czegoś brakowało do sukcesu.
W tym sezonie najlepsi zarówno po części zasadniczej jak i w play-offach (zaledwie dwa przegrane mecze).
W trakcie sezonu z Turowem bywało różnie, zdarzały się dziwne porażki (Śląsk u siebie, Asseco na wyjeździe), było głośno o klubie z powodu afer - przetrwali to wszystko i zdobyli mistrzostwo. Przyjemnie ogląda się zespół w którym tak dużą rolę odgrywają Polacy - Dylu, Kulig, Wiśnia czy Chyliński. Świetny, nieszablonowy, amerykański obwód, który zrobił różnice na tle mało atletycznych graczy Stelmetu. (2x Taylor vs Koszarek &amp; Zamojski).
Ja chciałbym zwrócić uwagę na osobę Rajkovicia, który jako jeden z dwóch trenerów, drugim był Lazić(może się ktoś przyczepić ale oglądałem baaaaaardzo dużo spotkań PLK w tym sezonie i nie zauważyłem tego u innych ekip) tak bardzo w grze zespołu stawiał na kontynuację szybkiego ataku. Rozgrywający non stop starali się napędzać akcje swojego zespołu, wysocy błyskawicznie przemieszczali się na low post po stronie mocnej.
Powtórzę się - świetnie się to oglądało.
W Zielonej Górze na pewno duży niedosyt po tym jak nie udało się obronić tytułu - jako ciekawostkę podam fakt, że na pewnym forum koszykarskim, tuż po ogłoszeniu pierwszych nazwisk eksperci pisali, że ten skład nie wypali ;) Jak widać - nie pomylili się.
Kilku zawodników ma kontrakty na przyszły sezon, jestem bardzo ciekaw jak ten zespół zostanie przebudowany w okresie wakacyjnym.
Jak widać polski, gwiazdorski obwód się nie sprawdził, potrzebują na pewno amerykańskiego combo na dobrym, wysokim poziomie.
Brązowi medaliści z Sopotu, zaraz po zakończeniu sezonu musieli przyjąć spodziewany cios - ich szeregi opuścił niekwestionowany lider - Adam Waczyński.
Trefl osiągnął tak naprawdę maksimum tego co mógł osiągnąć w tym sezonie, wygrał ze wszystkimi słabszymi drużynami, a uległ dwóm mocniejszym.
Pojawiają się informację o sponsorze tytularnym, jeżeli zostaną one potwierdzone to w przyszłym sezonie te 3 zespoły stoczą ze sobą walkę o złoty medal.
Niedosyt na pewno w Radomiu, Słupsku, Włocławku i Wrocławiu.
Radom był o krok od historycznego medalu, gdyby nie kontuzje .... Kto wie.
Czwarte miejsce przed sezonem pewnie wzięliby w ciemno ale jak wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia.
W Słupsku myślami byli już w półfinale, 6 minut i chyba 15 punktów przewagi, co złego może się stać? Ano można roztrwonić zaliczkę i zakończyć sezon.
Wydawało się, że Słupsk ma wszystko żeby włączyć się w tym sezonie do walki o medal - zawodników, trenera itd.
Włocławek został pokonany przez kontuzje, bardzo ciężki sezon dla tego klubu łącznie ze zmniejszeniem środków od sponsora tytularnego. Możliwe że od przyszłego sezonu będą dryfować między środkiem, a dołem tabeli.
I wreszcie mój Śląsk. Niedosyt z powodu braku awansu do play-offów był ogromny, jeszcze większy niesmak pozostaje posiadając wiedze o tym co dzieje się w klubie.
A nie dzieje się dobrze.
Długi, ucinanie pensji zawodnikom, w tym momencie brak perspektyw na lepsze jutro.
Nie zdziwie się niestety, jeżeli powtórzy się sytuacja z klubem Koelnera i Śląsk nie wystartuje w rozgrywkach.

W lidze pojawią się cztery nowe zespoły - z Kutna, Torunia, Lublina i Szczecina.
Myślę, że co najmniej jedna z tych ekip zakwalifikuję się do play-offów.
16 drużyn w lidze (takie jest założenie) mam nadzieje, że zapewni nam jeszcze więcej emocji niż w tym sezonie. a oprócz emocji, jeszcze większe profity bukmacherskie niż w tym roku ;) Czego sobie i wam życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W lidze pojawią się cztery nowe zespoły - z Kutna, Torunia, Lublina i Szczecina. Myślę, że co najmniej jedna z tych ekip zakwalifikuję się do play-offów.
Podobno Dąbrowa Górnicza też się mocno stara o TBL. Dostali zresztą chyba nawet zaproszenie.
I wreszcie mój Śląsk. Niedosyt z powodu braku awansu do play-offów był ogromny, jeszcze większy niesmak pozostaje posiadając wiedze o tym co dzieje się w klubie. A nie dzieje się dobrze. Długi, ucinanie pensji zawodnikom, w tym momencie brak perspektyw na lepsze jutro. Nie zdziwie się niestety, jeżeli powtórzy się sytuacja z klubem Koelnera i Śląsk nie wystartuje w rozgrywkach.
Jest jeszcze WKK, a tam chyba dzieje się lepiej i też jest opcja walki o TBL ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
Jest jeszcze WKK, a tam chyba dzieje się lepiej i też jest opcja walki o TBL ?
Do Dąbrowy się nie odniosę,bo nie wiem jak tam wygląda sytuacja na ten sezon, w poprzednich nie było parcia na ekstraklasę i raczej woleli grać w 1 lidze ;)

Jeśli chodzi o WKK to na tą chwilę na pewno nie chcą ekstraklasy - Koelner zadłużył się na jednym sezonie tak, że nie spłacił wszystkiego do dzisiaj.
1 liga jest optymalna, ciekawe co się stanie jak jego syn będzie chciał grać w innym miejscu (na ekstraklasę w tej chwili na pewno jest za słaby).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
(na ekstraklasę w tej chwili na pewno jest za słaby).
Wg mnie bedzie za słaby na nią zawsze chyba, że WKK ;) Być może się mylę, ale fizycznie na TBL bez szans...
Do Dąbrowy się nie odniosę,bo nie wiem jak tam wygląda sytuacja na ten sezon, w poprzednich nie było parcia na ekstraklasę i raczej woleli grać w 1 lidze
Woleli woleli. Ale teraz wiem, że temat TBL jest dość rozwinięty...Dostali zaproszenie i chyba obecnie są załatwiane papierkowe sprawy. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom