>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A ja jednak pójdę w drugą stronę.
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni
Typ: Stelmet -15,5 @1,90 Bet365 ✅✅✅✅

Handicap wysoki, tylko jedna sprawa. Czy Twoim zdaniem Rosa, Anwil to ogórkowe zespoły? Śmiem twierdzić, że nawet rosterem i rotacją lepsze niż Energa. A każdy dostawał różnicą 20+. Oczywiście w pierwszym meczu Energa się postawiła, ale prądu starczyło jej na 3 kwarty. Nawet Asseco się postawiło w początkach spotkania Zastalowi i,co? 30+ różnicy pkt. Zielona jest zespołem kompletnym, gdyby jeszcze lepsza postawa Hrycaniuka (znowu narzekam na niego, ale moim zdaniem to najsłabsze ogniwo zespołu) to już wcześniej Stelmet by odjechał. Czy w pierwszym spotkaniu wynik choć przez chwilę był zagrożony? No nie, Blassingame oczywiście próbował, ale sam meczu nie wygra. Cóż przewiduję, że ponownie Zastal zagra jak to przystało na mistrzów w swojej twierdzy i wynik +20 nikogo nie zdziwi.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Anwil Wloclawek - Rosa Radom. ⛔ 56:71
1
1.55
20.00
Totolotek

Juz jutro 3 mecz w tej parze, po meczach w Radomiu mamy wynik 1:1. Anwil u siebie bardzo mocny, 17 meczy u siebie i wszystkie wygrane. Przegrywali tutaj najlepsi tej ligi z Zastalem na czele. Gospodarze maja dobry obwod, dobrze lacza ten element z gra pod kosz. Radom ma problem, CJ Harris jest kontuzjowany i jutro ma nie wystapic. To duza strata dla druzyny Kaminskiego. Uwazam, ze zespol Anwilu odniesie jutro pewne zwyciestwo. Kurs na pewno bedzie spadal. Transmisja od 20.00 w Polsat Sport News.

⛔ Sport jest piekny. Anwil dno, brawo Rosa.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/05/2016 20:00 CET
Anwil Wloclawek (-8) - Rosa Radom
1.93 (Pinnacle) ⛔
5/10

CJ Harris (28 MPG, 14.9 PPG) w drugim meczu tej serii przeprowadził chyba swoją najbardziej efektowną akcję w sezonie, ale przypłacił to prawdopodobnie urazem do końca sezonu, a na pewno zabraknie go dzisiaj. To ogromna strata, bo mecze są na wysokiej intensywności, a Harris to obok Sokołowskiego, Toreya oraz Zajcewa najważniejszy zawodnik Rosy. Szczególnie można na niego liczyć z mocnymi przeciwnikami, bo ze słabszymi często miał problemy z motywacją.

Strasznie to psuje rotację na pozycjach PG/SG/SF, bo oprócz Harrisa tam nie ma rasowego SG i będzie musiał grać na tej pozycji Sokołowski (SF) albo Szymkiewicz (rezerwowy PG). Co powoduje, że Torey (PG) nie ma zmiennika i będzie musiał zamiatać prawie cały mecz, a ostatnio jest bez formy, a przynajmniej w tej serii. Szymkiewicz gra na wysokim poziomie energii i wkłada całe serce w obronie, ale dzisiaj może zagrać duże minuty i powinno mu odciąć prąd albo będzie miał problemy z faulami przez taki styl gry.

Seria szła wyrównanie w Radomiu, a jednak Anwil jest zdecydowanie mocniejszy w domu, gdzie nie przegrał dotychczas w tym sezonie i lał Wilki Morskie u siebie, a dopiero w Szczecinie spotkania stały się bardziej wyrównane. Dzisiaj w tej serii może być nagły przeskok i Anwil może wygrywać na luzie. Rosa ma sześciu ludzi w rotacji + Hajrić, Bonarek i Jeszke, z których Kamiński korzysta niechętnie.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Energa Czarni Slupsk - Stelmet Zielona Gora
1\2 do przerwy\koniec. ⛔
5.40
20.00
Fortuna

Mysle ze ten mecz bedzie wyrownany, Czarni u siebie graja zdecydowanie lepiej i skuteczniej. Celne trojki plus optymalne wykorzystywanie gry pod kosz do wysokich daja im szanse na wygrana w tym meczu. Do przerwy minimalnie prowadzic beda gospodarze, jednak po przerwie zmecznie i waska rotacje w skladzie Czarnych moga wykorzystac Mistrzowie Polski z Z.G. Trener gosci ma znacznie wiecej opcji czy to w ataku czy to w obronie, ma bardziej doswiadczonych graczy, dluza i jakosciowa lepsza lawke. Mysle, ze ostatecznie w tym meczu wygraja goscie i zakoncza dzisiaj rywalizacje.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przypomnę tylko mecz Czarnych z Zastalem u siebie -31 pkt różnicy. Potem 3 w Zielonej i każdy 20 różnicy. Dzisiaj będzie podobnie, przewiduje wysokie zwycięstwo Zielonej, gdyż: Pantery maja zdecydowanie bardziej wąską rotacje, a po drugie Zastal w PO włączył już tryb walca, czyli rozjazd każdego, kto stanie na drodze. Idę dzisiaj w dwa typy.
Zielona Góra -12.5 @2.30 Bet365, a także ✅✅✅
Zielona Góra wygra różnica 20 pkt i więcej @4.50 Bet365 minimalnie zabrakło, Zastal odpuścił końcówkę 4 kwarty, a szkoda ???? ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
panczas 117

panczas

Użytkownik
Co do meczu w Słupsku to dodam tylko, że gościem specjalnym na hali będzie Kenneth Faried wspierający gospodarzy, co może być czynnikiem mobilizujacym ;)
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/05/2016 20:00 CET
Czarni Slupsk (+10) - Stelmet Zielona Gora
1.90 (Pinnacle)
5/10

Czytając wpisy na Twitterze, forach oraz kursy - wszyscy już widzą Stelmet w finale. Ja jednak myślę, że dzisiaj w końcu zobaczymy wyrównany bój w PO ze Stelmetem. Są dwa bardzo ważne czynniki dla Czarnych - powraca rezerwowy rozgrywający Cesnauskis, który wzmocni Polską rotację oraz da trochę odpoczynku Blassingame&#39;owi, który w tej serii preferuje bardzo szybką koszykówkę i chwila odpoczynku na pewno mu się przyda.

Poza tym mamy naładowane talentu w postaci Harpera, Campbella, Jacksona oraz Mbodja. I teraz o drugim ważnym aspekcie - między meczami były trzy dni odpoczynku, a nie dwa i zawodnicy Czarni będą mieli więcej sił, bo mają mniejszą rotację od Stelmetu. Dzisiaj dadzą z siebie wszystko, bo porażka kończy sezon.

Stelmet to mocna drużyna w warunkach PLK, ale u siebie. Na wyjazdach bywa różnie i sezon regularny pokazywał, że są do pokonania i toczyli wyrównane boje z Rosą, Polskim Cukrem, Turowem, Anwilem czy Wilkami Morskimi. Jeśli nie będzie funkcjonował rzut za trzy, to powinno być ciekawie, bo pod koszem Jackson oraz Mbodj są w stanie się przeciwstawić. Linia jest maksymalnie wyżyłowana po ostatnich meczach, bo w meczu sezonu regularnego była na poziomie 2,5! A z Polskim Cukrem czy Anwilem wynosiła 6,5/7,5.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wlasnie, sezon zasadniczy... Łączony z europejskimi Pucharami... Teraz są PO Stelmet gra na stówę swoich umiejętności, także nie widze dzisiaj szans dla Energii.
 
A 332

abes1

Użytkownik
Od siebie dodam, że Anwil w dzisiejszym meczu będzie miał naprawdę okrojoną rotację:


Dlatego wydaje mi się, że typ
Anwil Włocławek - Rosa Radom 2 @2.76 Pinnacle ✅
jest rozsądnym, tj. zawiera w sobie value. Czy wejdzie, zweryfikuje parkiet, jednak po takim kursie szkoda nie spróbować.

Edit: Zgodnie z przewidywaniami, Anwilowi brakło potencjału w ataku
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Anwil Włocławek - Rosa Radom
Rosa Radom @2.60 7/10 ✅✅✅
Rosa Radom różnicą 6 lub więcej @4.30 2/10 ✅

Przed starciem tych drużyn obstawiałem, że to Anwil wyjdzie zwycięsko z tej pary. Bardzo dobrzy zawodnicy, własna hala, gdzie czują się wyśmienicie, trener który wszystko idealnie ułożył. Nic bardziej mylnego. Coś poszło nie tak, a co? Tego chyba nie wie sam Milicić... Być może mały staż trenerski, bo w tej serii widać, że pod względem taktycznym Kamyk zjadł Igora. Czas na czwarte spotkanie i być może już ostatnie tej pary. Moim zdaniem ostatnie. Czy nie za szybko skreśliłem Anwil tego nie wiem, ale nie widzę żadnych argumentów po ich stronie. Jelinek, który zaginął podczas tej serii czy twierdza, która legła w gruzach nie napawają optymizmem. Do tego Skiba, który wyleciał z rotacji, a ponadto widać po graczach gospodarzy zmęczenie(Tomaszek, Jelinek). W szeregach gości wypadł najlepszy strzelec Harris, ale o dziwo wpłynęło to korzystnie na drużynę. Przede wszystkim Rosa jest super przygotowana pod względem taktycznym. Rozwalają strefę Anwilu jak chcą - raz rzutami z dystansu, następnie wjazdami Thomasa i Szymkiewicza. Rozpracowani są pod każdym względem dwa ostatnie spotkania dość łatwo wygrali, a pierwsze wydaje się, że przypadkowo przegrali. Ostatnio wpuszczenie na boisko Diduszke to był pokaz bezradności Milicića. Rosa wszystko ma w swoich rękach i jak zagrają swoje odniosą kolejne spotkanie i zamkną serię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Zielona Góra - Rosa
Typ: Zielona Góra -12.5 Bet365 @1,90
Typ: Zielona Góra -18,5 Unibet @3,50

No to mamy finał!
28/04 ZAS-ASS 91:57
30/04 ZAS-ASS 81:53
03/05 ASS-ZAS 55:92

13/05 ZAS-ENE 93:73
15/05 ZAS-ENE 87:67
18/05 ENE-ZAS 61:77

Te wyniki robią, a nawet powiem, że muszą robić wrażenie. Walec, walec i jeszcze raz walec. Tak powinna się nazywać drużyna z Zielonej Góry. Na przeciwko niej na parkiecie aspirująca Rosa Radom. Obstawiałem taki finał przed sezonem. Cóż Rosa w swoich spotkaniach playoffów męczyła się z Polfarmexem i rodziła w bólach swoje zwycięstwo nad Anwilem, w którym Jellinek jest bez formy, a trener nie mając żadnego pomysłu na grę wstawił kontuzjowanego Diduszkę na parkiet. Składowo również moim zdaniem różnica klas. W zespole Zielonogórskim zawodnicy ograni i obyci w europejskich Pucharach (Euroliga, Eurocup), natomiast Rosa przygodę z Europą skończyła bardzo wcześnie i to w rozgrywkach dalekiej kategorii, czyli FIBA Europe Cup. Cóż no bez owijania w bawełnę. Kilka razy już argumentowałem na forum typy dotyczące handicapu ujemnego na Zieloną Górę za każdym razem się to sprawdzało mimo gromkiego ataku na mnie, m.in. podczas spotkań z Energą, gdzie każdy uważał, że w twierdzy Pantery się postawią Stelmetowi. Nic bardziej mylnego. Na ten sam scenariusz liczę również dzisiaj!

Wynik: ⛔
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Potwierdzam to co napisał kolega wyżej, jak najbardziej warto zagrać takie handi na Zielonych. Ja, aby nie powielać typu polecam zagrać Stelmet/Stelmet @1,4 Bet365. Mały kurs, ale do ako za dużą stawkę w sam raz. Stelmet jest zdecydowanie lepszą drużyną od Rosy, która naprawdę nie gra jakoś rewelacyjnie. Gospodarze zmiotą przeciwników z boiska, szykuje się jednostronny finał zakończony w Radomiu.
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Zielona Gora Rosa Radom 88 : 64 Rosa Radom Zielona Gora 74 : 64 Rosa Radom Zielona Gora 88 : 86 (75 : 75) Rosa Radom Zielona Gora 66 : 67 Rosa Radom Zielona Gora 64 : 72 Ostatnie mecze tych zespołów , gdzie oprócz ostatniego mecze bardzo wyrównane i raz wygrana Rosy. Jeśli Rosa będzie grała tak jak dwa ostatnie mecze z Anwilem na wysokiej skuteczności i dobrze w obronie to stawianie na wygraną Zastalu to chyba żart po kursie 1.12 . Sam stawiam na Rosę , wierze że wygrają jeden mecz w Zielonej górze a kurs na Rosę 7.8 biorę pięknie i w trakcie meczu myślę że dadzą zarobić kontrą.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Zielona Gora Rosa Radom 88 : 64 Rosa Radom Zielona Gora 74 : 64 Rosa Radom Zielona Gora 88 : 86 (75 : 75) Rosa Radom Zielona Gora 66 : 67 Rosa Radom Zielona Gora 64 : 72 Ostatnie mecze tych zespołów , gdzie oprócz ostatniego mecze bardzo wyrównane i raz wygrana Rosy. Jeśli Rosa będzie grała tak jak dwa ostatnie mecze z Anwilem na wysokiej skuteczności i dobrze w obronie to stawianie na wygraną Zastalu to chyba żart po kursie 1.12 . Sam stawiam na Rosę , wierze że wygrają jeden mecz w Zielonej górze a kurs na Rosę 7.8 biorę pięknie i w trakcie meczu myślę że dadzą zarobić kontrą.
ahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahaahahaahahahahahahaaahhaahahahahaha

Tyle chyba wystarczy, zobacz na składy, statystyki. Rosa nic tu nie ugra, a Anwil sam przegrał ten dwumecz kontuzjami i debilnymi decyzjami Milicicia. Napisałeś idealnie, jeżeli Rosa zagra jak z Anwilem, ale Anwil nie dorasta do pięt Zastalowi. Zamykaj póki możesz, aby coś jeszcze uratować.
I nikt tu nie gra Zastalu za 1,12 ????
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Szkoda Rosy, zagrali bardzo dobre spotkanie.Moga miec troche do siebie pretensje za koncowke. Stelmet szczesliwie i przy pomocy sedziow wygrywa zasluzenie. Brawo Rosa za walke, dobry mecz.
 
W 30

wladyslaw50

Użytkownik
Quintana pewnie już zaczynasz wydawać wygraną? Nie chcę być złośliwy ale rzadko udzielam się na tym forum między innymi dla tego że jeśli ktoś ma odmienny tok myślenia na dany tym to przeważnie jest wyśmiewany przez pseudo znawców. Szkoda, Rosy ale mam nadzieje że w następnym meczu również powalczy. Kursy chyba będą trochę inne. Pozdrawiam i życzę samych wygranych kuponów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ciekawe ile Stelmecik zapłacił za sędziów? Ciekawi mnie może ja dam więcej w kolejnym meczu, bo postawa tych ***** to jedna wielka patologia, 1 dogrywka rzut za 3 Rosy EWIDENTNY faul dający 3 wolne i... piłka dla Stelmetu. Takich sytuacji było mnóstwo aż komentatorzy nic nie mówili bo pewnie też im by się oberało za słuszną krytykę &quot;nieomylnych&quot; Po raz kolejny udowodniono sport = $ i można stawiać all-in 4:0 bo Rosa może zagrać fenomenalnie ale czy ktoś wygrał w kosza grając 5 vs 8?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
No to prawda, Rosa zagrała świetny mecz, a Stelmet jeden z gorszych jakie widziałem w ich wykonaniu. W ataku slabiutko, tylko w obronie nawet nieźle. Koszmarek zawsze był dla mnie beznadziejny co idealnie wczoraj pokazał. No i sędziowie, musze im podziękować, bo inaczej by mój typ nie wszedł
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Quintana pewnie już zaczynasz wydawać wygraną? Nie chcę być złośliwy ale rzadko udzielam się na tym forum między innymi dla tego że jeśli ktoś ma odmienny tok myślenia na dany tym to przeważnie jest wyśmiewany przez pseudo znawców. Szkoda, Rosy ale mam nadzieje że w następnym meczu również powalczy. Kursy chyba będą trochę inne. Pozdrawiam i życzę samych wygranych kuponów.
Popieram w 100%. Quintana zrobiłeś z siebie idiotę i gdybyś miał jaja to byś już więcej tu nic nie pisał. Postawiłeś wszystko na jedną szalę wyśmiewając typ &quot;wladyslawa50&quot; i robiąc z niego durnia. A koniec końców sam na niego wyszedłeś.

Widać wyraźnie po Twoich wpisach, nicku i avatarze (Travis Scott? litości) że jesteś młodym człowiekiem. Ochłoń trochę i więcej pokory i szacunku dla innych osób/typerów.

Wladyslaw50, szacun za typ i przemyślenia. Mam nadzieję, że takie osoby, skromne, bez kolorowych avatarów, bez lansowania się na wszystko inne oprócz celnych typów, wkrótce wyprą z forum pseudo-znawców jak wyżej wymieniony.

Quintana, jak masz honor to zniknij z tego tematu. Można się nie zgadzać, można nawet lekko wyśmiać, ale to co zrobiłeś to żenada. Wyszedłeś na pajaca. Może jakieś przeprosiny dla kolegi?

ahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahaahahaa hahahahahahaaahhaahahahahaha
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Popieram w 100%. Quintana zrobiłeś z siebie idiotę i gdybyś miał jaja to byś już więcej tu nic nie pisał. Postawiłeś wszystko na jedną szalę wyśmiewając typ &quot;wladyslawa50&quot; i robiąc z niego durnia. A koniec końców sam na niego wyszedłeś.

Widać wyraźnie po Twoich wpisach, nicku i avatarze (Travis Scott? litości) że jesteś młodym człowiekiem. Ochłoń trochę i więcej pokory i szacunku dla innych osób/typerów.

Wladyslaw50, szacun za typ i przemyślenia. Mam nadzieję, że takie osoby, skromne, bez kolorowych avatarów, bez lansowania się na wszystko inne oprócz celnych typów, wkrótce wyprą z forum pseudo-znawców jak wyżej wymieniony.

Quintana, jak masz honor to zniknij z tego tematu. Można się nie zgadzać, można nawet lekko wyśmiać, ale to co zrobiłeś to żenada. Wyszedłeś na pajaca. Może jakieś przeprosiny dla kolegi?
Wyśmiałem jego typ, bo był całkowicie odmienny niż moje przemyślenia. Tak przepraszam. To co widziałem na boisku mnie zaskoczyło, co nie zmienia faktu, że mój typ mimo męczarni wszedł. Co do moich upodobań to co Cie to obchodzi? Moge sobie wstawiać jaki chce avatar, lubie artystę jakiego lubie i tyle.
Racje masz, że powinienem nabrać wiecej szacunku dla innych w typowaniu, po prostu mnie to trochę rozśmieszyło, bo miałem całkowicie inne podejscie do tej serii, oglądałem większość meczów PO i nie spodziewałem się takiego przebiegu spotkania i, że ktoś poda taki typ.

Dzisiaj powtarzam typ z większym kursem Stelmet/Stelmet @1,5 ✅✅Bet365 Poprzedni mecz bardzo słaby w wykonaniu Zielonogórzan i dzisiaj będzie lepiej. Trener Fillipovski zmieni to co trzeba, poprawi się obrona, w ataku będą grali bardziej rozważnie. Dzisiaj będzie całkowicie inne spotkanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom