>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
W Treflu jakiś strajk?nie ma Franke,Kolendy info nie było do samego końca plus wynik 0:16 na rozpoczęcie....pierwsze punkty po 8 minutach gospodarzy...do tego Ziółkowski w pierwszej piątce,dziwnie to wygląda a kurs na Trefl 1.3 do samego końca buki trzymały...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 1,2K

saek

Użytkownik
Udało się doklepać 11 wygranych z rzędu w tym temacie na kursach - 1.90, 2.16, 1.80, 1.85, 1.85, 1.95, 1.85, 1.90, 1.85, 1.90, 1.95. Będzie 12?

09/01/2022 17:30 CET
Trefl Sopot - Spojnia Stargard over 80.5 - 1 połowa
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dosyć podobny zakład do ostatniego z Kingiem Szczecin. Spójnia z krótką rotacją, ale pierwszą połowę mogą naparzać swoje i ganiać. Od przyjścia Gildera i Steelego jest mega atak, a zarazem słabiutka obrona. Trefl myślę, że w pierwszej połowie może jeszcze polecieć ze Spójnią w szybsze granie, a potem od drugiej połowy mułowanie i błoto, co może ubić over na cały mecz, ale linia niska jak na mecz Spójni i myślę, że w 1 połowie się uwiną z tym.
Nie ma jak zagrać po 11 typach trafionych 12 i przegrać to się nazywa mieć szczęście :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 69,6K

krzepki89

Użytkownik
Buki trzymały kurs 1.3 bo Spójnia to frajerzy sezonu , 7-0 z Kingiem , teraz w 4 kwarcie 15:0 , hajs z PGE nic nie znaczy , umowa się skończy i nie wejdą w kolejny sezon :)
 
czoker 119,5K

czoker

Użytkownik
Mks Dąbrowa Górnicza - Hydrotruck Radom
Typ: D. Ostojić powyżej 11,5 pkt Betclic kurs 1,73 ✅ 12 pkt
Ostatnio betclic usunął pozycję w niecałe pół godziny, dzisiaj mam nadzieję że nie będzie takich problemów ;)

Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń
Typ: A. Cel powyżej 11,5 pkt 1,80 Totalbet ✅ 17 pkt

Bardzo ważny mecz dla jednych i drugich. Pierniki potrzebują tego zwycięstwa, żeby nie wypaść z czołówki.
W Gdyni największa dziura na pozycji 4, na której właśnie gra Cel.
Kryć go będzie albo 41letni Dylewicz albo niższy o 7cm niższy Wołoszyn. Stawiam, że będzie dużo grania na Aarona dzisiaj, pod wykorzystanie przewag indywidualnych. W pierwszym meczu tych drużyn dorzucił do dorobku zespołu 15 pkt.
Myślę, że Cel spokojnie pogra dzisiaj około 30 minut i nie będzie miał problemu z dorzuceniem 12pkt.

Taka sama linia i kurs w ewinner, w pozostałych bukach 12,5.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
I niestety seria wygranych z rzędu zakończyła się na 11.

12/01/2022 18:00 CET
Zastal Zielona Gora (-11.5) - King Szczecin
2.00 (STS)

King jest zniszczony przez kontuzje. Nie zagrają Dorsey-Walker i Schenk. Nie ma już Salica. Niepewny występ Threatta, Richardsona i Borowskiego. Jeśli nie zagraliby trzej ostatni, to King gra w 6, a dodatkowo Thomas Davis jest w słabej formie ostatnio, a Kroczak gra słabo. Zastal wtedy powinien się przejechać po nich i powinno się zakończyć wysokim pogromem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +858
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Zastal tylko z Mazurczakiem na rozegraniu czy pojawił się ktoś nowy?bo nie widzę żadnej informacji...ma ktoś informacje?
I kolejne pytanie czy zagra Zyskowski?będę wdzięczny za info 😉
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
I niestety seria wygranych z rzędu zakończyła się na 11.

12/01/2022 18:00 CET
Zastal Zielona Gora (-11.5) - King Szczecin
2.00 (STS)

King jest zniszczony przez kontuzje. Nie zagrają Dorsey-Walker i Schenk. Nie ma już Salica. Niepewny występ Threatta, Richardsona i Borowskiego. Jeśli nie zagraliby trzej ostatni, to King gra w 6, a dodatkowo Thomas Davis jest w słabej formie ostatnio, a Kroczak gra słabo. Zastal wtedy powinien się przejechać po nich i powinno się zakończyć wysokim pogromem.
Dorsey-Walker, Schenk, Borowski w składzie meczowym. Nie ma Threatta.
e: jeszcze można poczekać czy wybiegnie Dorsey-Walker w wyjściowym.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Schenk oczywiście nie zagra tak jak Dorsey-Walker. Jeśli są to na papierze, a Borowski jeszcze 2 tyg temu miał szynę na ręce.
Mam dobre wieści dla kibiców @KingWilki. Do gry wraca Sherron Dorsey-Walker. Wszystko wskazuje na to, że będzie mógł grać do końca sezonu, zabieg podobno nie jest w tym momencie konieczny. To ważny powrót! #plkpl
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
No to naprawdę jestem mega zaskoczony - sam Miloszewski tydzień temu mówił że że wszystkich kontuzjowanych Dorsey Walker ma planowany najdłuższy powrót do zdrowia. Mój błąd.
 
K 69,6K

krzepki89

Użytkownik
nenadic 25 pkt , moze amator ale prawda jest taka ze jak roacja krotka i 7 biega to nie jesteś tak w stanie intensywnie biegać przez 40 minut
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
nenadic 25 pkt , moze amator ale prawda jest taka ze jak roacja krotka i 7 biega to nie jesteś tak w stanie intensywnie biegać przez 40 minut
Napisałem komentarz i zaczął grać, pierwszy raz zobaczyłem u niego jakieś umiejętności. Mnie ten facet zawodzi od początku sezonu, dużo więcej od niego wymagałem. Ogólnie bardzo dziwny był to dziś mecz.
 
czoker 119,5K

czoker

Użytkownik
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń
Typ: A. Cel powyżej 11,5 pkt 1,80 Totalbet ✅ 17 pkt
Na dzisiaj ode mnie

Wks Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia
Typ : T. Trice poniżej 16,5 pkt Betfan 1,90 (taka sama linia jeszcze ewinner i etoto) ✅
edit. Lekko, łatwo i przyjemnie ;) 2 pkt rzucone 1/5 z gry, tylko 16minut rozegranych.

W normalnych warunkach Śląsk powinien się przejechać po Arce +20 lub więcej ale ... Śląsk jest po covidzie, zawodnicy niedawno wrócili do treningów, a jak mocno potrafi to wybić z rytmu pokazał ostatni mecz Zastalu, gdzie tylko dwóch graczy z Zielonej zagrało na dobrym poziomie.
Gram dzisiaj przeciwko Triceowi z racji tego, że był on jednym z chorych zawodników, ponadto jest niezaszczepiony, więc mógł przejść chorobę gorzej niż jego koledzy z zespołu. Oprócz tego linię 16,5 przekraczał tylko w 3/6 dotychczasowych spotkaniach (wszystkie zacięte i grał w nich ponad 30min). Poza tym Śląsk do końca stycznia ma mega napięty terminarz, więc jeśli tylko będzie szansa go oszczędzać to pewnie tak zrobi Urlep. Liczę na to, że mecz będzie pod kontrolą i trochę minut pograją Kolenda oraz Gordon.
Forbet i Sts linia o 1pkt niższa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/01/2022 17:30 CET
Slask Wroclaw - Arka Gdynia over 158.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)

Arka ostatnio świetnie sobie radzi overowo. Zabraknie dziś w Arce Musica, co wg mnie pomaga dla overa. Musić ma tragiczny rzut i prawie wszyscy go olewali i pozwalali mu rzucać z dystansu. Dodatkowo dobrze bronił. Durham gra szybciej i bardziej szalenie. Śląsk też w ostatnich meczach we własnej hali zawsze robił tę linię ze słabszymi zespołami, gdzie szli w luźny wymiany i łatwo rozbijali przeciwników.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/01/2022 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Start Lublin over 166.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

W meczu nie zagra Mateusz Kostrzewski (26 MPG, 10.1 PPG, 46%FG, 26% za 3 - 10/38). Dla mnie to stwarza, że Start powinien grać więcej smallballu, a ofensywa powinna być lepsza. Dla mnie to jest źle od początku sezonu stworzony duet podkoszowy Taylor/Szymański-Kostrzewski, gdzie wszyscy nie mają dobrego rzutu z dystansu i sobie przeszkadzają, bo chcą grać blisko kosza, a przeciwnik zagęszcza. Tutaj powinni grać więcej smallballu i szybciej grać, bo Kostek lubi pograć ustawione akcje 1 na 1 na plecy.

Spodziewam się dziś ognia i wielu punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +516
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Typu kolegi nie neguje natomiast zasadne jest czy dwójka nowych Zastalu zagra?jeśli tak to jak nowi gracze wkomponują się w zespół...może to utrudnić over tym bardziej że Lublin jeśli bez kostka to mocno zawężona rotacja i moga trochę zamulać...ja pograłem osobiście
Apic over 14.5 kurs 1.84 Fortuna
Liczę tu głównie na zmęczenie podkoszowych Lublina i trochę zbiórek Apica bo wątpię żeby nowi mieli mega skuteczność do tego Mazurczak nie grzeszy skutecznością ale często gra dwojkowo z Apicem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +652
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom