>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
Zauważyłem już na Instagramie :)
Ale dziekuje za pomoc :)

1 Liga
Slask Wrocław II +9.5 @1.70

Nie rozumiem takie faworyzowania Starogardu. Śląsk w takim samym składzie jak dzisiaj był wstanie powalczyć na wyjeździe z Łańcutem . Myśle ze to będzie wyrównany mecz jak pierwszy ich mecz.
 
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/03/2022 17:30 CET
Cleveland Melvin (Start-Arka) poniżej 17.5 punktów
1.95 (STS)/1.90 (Totalbet)/1.88 (Betclic)/1.85 (Fortuna)

Melvin z wysoką linią, a uważam, że z Arką będzie mu trudno to zrobić. Zapewne na początku będzie go krył Tomaszewski, który jest jednym z najlepszych obrońców w lidze. Potem Wołoszyn, którego również cenię w defensywie. Jest Scott, Wilson, Kostrzewski. Swoje też będą chcieli Dziemba, Taylor oraz Walker. Melvin nie jest pewną pierwszą opcją i uważam, że przy tak wysokiej linii przeciwko underowej Arce warto zagrać poniżej.

17/03/2022 18:00 CET
James Florence (Trefl - Stal) poniżej 15.5 punktów
1.85 (Fortuna)/1.75 (STS/Totalbet). 14.5 punktów - betclic (1.83)

Trefl gra prawie najwolniej w lidze, a to powoduje, że Florence będzie miał mniej szans na punkty. On praktycznie będzie musiał punktować minuta gry to jeden punkt rzucony w niej, bo zazwyczaj gra 16-22 minuty w meczu. Kobi Simmons jego zmiennik, który wchodzi z ławki zapewne jest mega wkurzony na to i ostatnio zaczyna grać coraz lepiej, a wtedy Florence traci minuty i swoją ważność w drużynie. Ostrów ma masę graczy z ego, którzy chcą punktować - Garbacz, Dreschel, Palmer, Simmons, Florence oraz dodatkowo jeszcze są Young oraz Kulig. Linia jest bardzo wysoka, a chętnych do minut i punktów wielu. Jeśli Florence nie złapie jakiegoś szybkiego fajnego flow to nie sądzę, aby przebił dziś tę linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +949
A 918

andrusek1905*

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję:

Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 2 (1.93 Fortuna).

Kurs już leci. Dąbrowa po odejściu Marble wydają się tylko dogrywać sezon, King ciągle w walce o play off. Po ostatniej wpadce z Arką u siebie nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, bo to mogłoby ich pozbawić szans walki o 8mkę.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
To niezłe argumenty na Kinga.. King od kilku sezonów wydaje się być najbardziej przereklamowaną drużyną. Zawsze ambicje bardzo wysokie, a sezon kończy się dość szybko. Tak, są dziś minimalnym faworytem. Dąbrowa po odejściu? Nowakowski też się pożegnał. Marble? Nie grał już z Anwilem, a jakoś Dąbrowa wzięła ten mecz. Do Czarnych aktualnie nikt nie ma podjazdu, a i tak trzymali się tam. Odjechali im trochę już w 3 kwarcie.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
To niezłe argumenty na Kinga.. King od kilku sezonów wydaje się być najbardziej przereklamowaną drużyną. Zawsze ambicje bardzo wysokie, a sezon kończy się dość szybko. Tak, są dziś minimalnym faworytem. Dąbrowa po odejściu? Nowakowski też się pożegnał. Marble? Nie grał już z Anwilem, a jakoś Dąbrowa wzięła ten mecz. Do Czarnych aktualnie nikt nie ma podjazdu, a i tak trzymali się tam. Odjechali im trochę już w 3 kwarcie.
Generalnie zgoda ale z tym nikt nie ma podjadu trochę Cie poniosło 🙈nikt nie miał podjazdu do Zeptera w latach 90 czy Prokomu... Czarni grają mega basket, ponad stan na pewno ale zejdźmy na ziemię 😉

Też uważam że dziś Wilki na spokojnie, wręcz +10 typuje.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Jak był kurs powyżej 2 na Kinga po wystawieniu kursów to chciałem wchodzić grubo, bo dla mnie to byłby na dzisiaj pewniak.
Ale zasięgnąłem informacji i King zagra dzisiaj bez dwóch podstawowych zawodników :) Dlatego z graniem bym się wstrzymał.
Jeden zawodnik wyleciał z drużyny, drugi nie zagra przez kontuzje. Dziwne że od środy, a nawet wtorku nie ma nigdzie żadnego przecieku
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Generalnie zgoda ale z tym nikt nie ma podjadu trochę Cie poniosło 🙈nikt nie miał podjazdu do Zeptera w latach 90 czy Prokomu... Czarni grają mega basket, ponad stan na pewno ale zejdźmy na ziemię 😉

Też uważam że dziś Wilki na spokojnie, wręcz +10 typuje.
Ok, trochę poniosło :) Ale jak ktoś mi pisze, że King musi wygrać, bo PO to śmiech mnie ogarnia. King mógł też wygrać 3 ostatnie mecze i tego jakoś nie zrobił.

ed: ta liga jest tak nieprzewidywalna
 
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/03/2022 19:30 CET
MKS Dabrowa (under 84.5) - King Szczecin
2.05 (etoto)/1.96 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Kolega czoker czoker napisał o problemach Kinga. Z tego, co się dowiedziałem to nie zagra dzisiaj w Kingu Jakub Schenk, a występ Filipa Matczaka jest niepewny. Jak podał Karol Wasiek na Twitterze to wypada jeszcze Stacy Davis. To oznacza, że na rozegraniu większość meczu powinien być Jay Threatt, który w tym sezonie gra powoli i słabo grozi rzutem - dają mu wolne pozycje, a on i tak dalej klepie i szuka kolegów, a dodatkowo wesprzeć go może Dorsey-Walker, który jednak od rozgrywania nie jest zazwyczaj. Jest jednak w tym składzie dużo dobrych obrońców - Threatt, Dorsey-Walker, Thomas Davis.

MKS Dąbrowa straciła Marble'a, który był ich najlepszym strzelcem, stracili najlepiej punktującego podkoszowego Mijovica oraz nakręcającego szybkie granie Nowakowskiego. Dawanie więcej piłek Sobinowi to wolniejsza gierka. Ogólnie wszystkie kontuzje skłaniają ku underowi, ale dla mnie bezpieczniej jest dać na drużynę Dąbrowy, bo oni grają już o nic, a King powinien tutaj mocno walczyć i spodziewam się ich wygranej, ale under Dąbrowy uważam za najpewniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1497
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
C. Langevine powyżej 10,5 pkt Betfan kurs 1,80 15pkt


Cyril pokrył te linię w dwóch ostatnich spotkaniach (12 pkt z Arką i 13 ze Słupskiem)
Dzisiaj w Kingu nie zagrają silny skrzydłowy Stacy Davis (średnio 33min, prawie 18pkt i prawie 15 oddanych rzutów na mecz), a także Schenk (średnio 12pkt, prawie 8 oddanych rzutów / mecz). Matczak pewnie zagra ale może nie być tak agresywny jak zwykle (problemy z łydką). Wydaje mi się że jest szansa na to, że Langevine dostanie trochę więcej rzutów, a w rotacji podkoszowej zostają jeszcze tylko Bartosz I Borowski.
Dąbrowa ma pod koszem ogromną dziurę, został tylko Sobin, na zmianę jest Motylewski, który nie gwarantuje żadnego poziomu. Do tego na 4 Czujkowski i to tyle.
Langevine nie ma rzutu ale lubi twardą, fizyczną grę, do tego jest bardzo dynamiczny i na takie pojedynki 1na1 będzie miał pewnie dzisiaj sporo okazji. Do tego zbiórki w ataku i dobitki.
11 pkt to nie jest wygórowana linia, a dla Kinga jest to bardzo ważny mecz w kontekście walki o play-off, także myślę, że spokojnie zagra koło 33-35 minut.
W innych bukach linia 11,5 tylko w ewinner widziałem 12,5pkt.
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1208
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Stal dziś najprawdopodobniej bez Drechsela a więc świetnego obrońcy i gracza od czarnej roboty to zwiastuje sporo minut Palmera który ostatnio z ławki grywa...liczę na jego głód gry...
Palmer over 13.5 kurs 1.85 Fortuna
Oraz myślę że Spójnia na drugim kuponie over 79.5 po kursie 1.63 do gry Fortuna
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Też się czaiłem na ten over Palmera, duże rozbieżności u buków, w niektórych nawet linia 15,5 lub 16,5 na niego, także jak najbardziej popieram typ over 13,5
Ja dorzucam Younga over 11,5, dzisiaj ma nie grać również Wojciechowski, więc wracamy do starej rotacji podkoszowej - Kulig, Young, Andersson. Sporo minut i raczej słabi obrońcy po drugiej stronie + duże tempo obu drużyn, Young powinien się dzisiaj bez problemu odnaleźć w takim graniu. Kryć go przez większość czasu powinien Młynarski, który dobrym obrońcą nie jest.
W 5 ostatnich spotkaniach pokrywał tę linię 3 razy, w ostatnim meczu z Sopotem 11 pkt ale tylko 19min rozegranych przez problemy z faulami ... Dzisiaj myślę, że tych minut będzie spokojnie 25-30 i nie będzie problemu z rzuceniem 12+ pkt. U większości firm linia własnie 12,5 pkt

PGE Spójnia - Stal Ostrów 17:30
Typ: Young powyżej 11,5 pkt Fortuna 1,85 14 pkt już do przerwy, w sumie 16
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Panowie a Palmer +15,5 ? Bo u mnie taka linia
Czy Young +11,5 pkt pewniejszy?
 
Ostatnia edycja:
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Value jest na 13,5 pkt, masz dalej taką linie w stsie, fortunie i betclicu. Jak rzuci 14 albo 15 pkt to się okaże, że typ super ,tylko ty wybrałeś złą linię ... 15,5 może pokryć ale nie musi
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
[LIVE] Przerwa między połowami.
W Sopocie katastrofa w pierwszej połowie w wykonaniu Słupska ...
Nie wierzę, że Trefl to utrzyma w 2 połowie. Cesnauskis na bank zmotywuje zawodników na tyle żeby wyszli z tego meczu z twarzą.
Skończy się pewnie 18-24 różnicy ... Czarni zrobili w pierwszej połowie 11 strat i rzucali 11/32 z gry.
Superbet ma 1,9 na +28,5 , polecam, sts i fortuna po 1,8 103:78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom