>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/04/2023 15:30 CET
GTK Gliwice (over 80.5) - King Szczecin
1.85 (STS/Superbet)/1.83 (Fortuna)
5/10

GTK w tym meczu powinno być na najwyższym poziomie motywacji, bo balansują na granicy spadku. King grał ostatnio wiele spotkań we własnej hali, a wg mnie szło im to słabo/średnio i teraz w końcu jadą na jakiś wyjazd. GTK we własnej hali jest ostatnio groźne i spodziewam się, że dziś mocno się postawią i będą walczyć o wygraną.

+bonusowo
Malachi Richardson (GTK-King) over 15.5 punktów
1.75 (STS)/1.70 (Fortuna)
5/10

Były klub Malachiego, z którego odchodził w słabym stylu. Dziś powinien być mocniej zmotywowany, żeby pokazać byłemu trenowi, że był w błędzie. Dodatkowo to najlepszy zawodnik ofensywnie GTK i jeśli mają powalczyć to on dziś musi rzucić te 18 punktów, a nawet zdecydowanie więcej. Liczę, że będzie agresywny, a to już powinno dać wiele, bo King dużo fauluje i Malachi wtedy będzie rzucał dużo rzutów wolnych.

22/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrów - Śląsk Wrocław (over 80.5)
1.95 (STS)
5/10

Śląsk dziś z Martinem, co powinno mocno dać kopa w ataku i na rozegraniu piłki, bo jednak Wiśniewski i Kolenda na tak dużych minutach z piłką były tragiczne dla gry Śląska. Ostrów dla mnie ostatnio bez szału. Śląsk za to wzmocniony, a też jednak Nizioł, Karolak, Mitchell czy Dziewa to dobrzy ofensywni zawodnicy, a linia jest niska i dla mnie wydaję się fajna do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1653
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Poziom niektórych spotkań w EBL jest porażający. Czy oni tam grają za karę?
Poprostu mam wrażenie że nikt nie chce wygrać tego meczu😉stal-slask😉😉,a niektóre wyniki to aż nasuwa się stwierdzenie że fryzjer by się nie powstydzil takich rezultatow 😉i albo to paraliż przed Anwilem albo jakaś nadludzka mobilizacja drużyn które grają o utrzymanie...a które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wygrywają wszystko jak leci hehe
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Masakra jakaś, takie wyniki i taka grę to prezentują dzieciaki w U-11 w rozgrywkach wojewódzkich. Najgorsze jest to że zwykle jak mam czas i siądę do oglądania to trafie ku.... na taki paździerz 🤦‍♂️
 
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
23/04/2023 15:30 CET
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Anwil Włocławek
1,90


Na wstępnie chciałbym przyznać się do błędu i przeprosić za wielBŁĄD jakiego dopuściłem się w analizie meczu Arka - Ostrów. W ogóle nie wziąłem pod uwagę aspektu przeciążeniowego, który dotknął drużynę gości. Typ na Stal był w meczu, który to był ich czwartym spotkaniem na przestrzeni tygodnia. Nasze orły nie są przystosowane do gry co trzy dni, a co dopiero do czwartego spotkania w tak krótkim czasie. Ostrów zagrał przede wszystkim na niskiej intensywności z widocznym brakiem świeżości, a ja muszę od siebie wymagać i takie czynniki jak natężenie spotkań w krótkim okresie czasu barć pod uwagę.

Przejdźmy do dzisiejszego widowiska. 1.85 vs. 1.85 to biorąc pod uwagę budżet, kadrę, trenerów i ogólnie rzecz biorąc szerokorozumiany potencjał, jest wystawione poprawianie. Ale.. i tu przechodzimy do argumentów, które stawiają Anwil w roli… faworyta (przynajmniej na papierze). Zaczynajac od dwóch spotkań jakie w tym sezonie zagrały między sobą zainteresowane drużyny:

737BAA56-5802-47D8-99CE-23C3E4D8EEE7.jpeg

Trefl dwa razy w tym sezonie załatwił Anwil Nevelsem, Salumu i Freimanisem. Dwóch pierwszych nie zagra. Są to w mojej subiektywnej opinii dwaj najlepsi zawodnicy Trefla. Nie zagra też Wells. Dodatkowo piątkowego treningu nie ukończył Gordon i występ rosłego podkoszowego stoi pod znakiem zapytania.

❌ Nevels 25.1 min. 14.5 pkt, 4.5 zb, 3.3 as.
❌ Salumu 23.2 min. 12.4 pkt, 2.1 zb, 1.9 as.
❌ Wells 25.1 min. 8.9 pkt, 2.5 zb, 3.9 as.
⁉Gordon 25.8 min 7.9 pkt, 9.6 zb, 2.0 as.



Zaraz przejdziemy do ostatnich spotkań gospodarzy oraz gości i zobaczymy jak mocno Sopot uzależniony jest od dobrej dyspozycji tej dwójki, która zmaga się z kontuzjami.

702CED38-8765-4631-89E7-3D7AB4B71BBF.jpeg

Ta grafika mówi nam dużo, a przede wszystkim to, że te dwa zespoły są aktualnie na dwóch różnych biegunach jeżeli chodzi o dyspozycję. Anwil sięgając po wzmocnienia w trakcie sezonu wysłał jasny sygnał - walczymy o złoto. Sześciu naprawdę bardzo dobrych zagranicznych koszykarzy uzupełnionych Łączyńskim weszło na przyjemny dla oka poziom. Włocławianie wygrali pierwszy mecz finałowy europejskich rozgrywek + ruszyli do odrabiania strat w lidze w początku sezonu.

Jak duże są to osłabienia niech potwierdzi poniższa grafika. Jest to grafika z meczu Pucharu Polski, kiedy to Trefl grał naprawdę przyjemną dla oka koszykówkę i mógł cieszyć się pełnym zdrowiem.

52978352-1D33-4D58-871D-C953F056E7E1.jpeg

Na koniec dodatkowa dawka motywacji dla gości. Dzięki porażce Zielonej Góry na nowo wszystko zależy tylko i wyłącznie od Anwilu. Nie muszą się na nikogo oglądać, liczyć punktów. Los mają w swoich rękach i wygrana w tym meczu wprowadza ich na dwie kolejki przed końcem do strefy play off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4335
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Fajna analiza. Jedyna obawa u mnie to fakt, ze Anwil ma zaraz rewanż w pucharach. movieplk movieplk jak to widzisz ?
Nie mam żadnego zdania, bo ta kolejka i ostatnie tygodnie powodują, że już tylko trzymam kciuki, żeby ten sezon się zakończył jak najszybciej, bo jednak zdecydowanie przedawkowałem PLK w tym sezonie i rzygam tymi meczami i tylko już czekam na zakończenie sezonu oraz odpoczynek od PLK. Jedynie jak pisałem jakiś czas temu - kontuzję w PLK nie mają wielkiego znaczenia i często są za mocno brane pod uwagę. Wczoraj Martin wypadł na 75% meczu, a Śląsk i tak wygrał dość gładko mecz.
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Dla Anwilu to mecz o życie(o PO)ciężko o inny typ w tym meczu.

Sam frasunkiewicz mówił że problem w lidze były wybierane mecze w którym niektórym zawodnikom się chciało grać a w których nie. Dzisiaj na pewno tak nie bedzie to jest absolutny must win. Za treflem bez nevelsa nie ma logicznych argumentów aczkolwiek nadal według mnie to skład na lepszą grę wygląda obecnie.

Anwil jest on fire, wszystko tam gra jest mega atmosfera i są naładowani. Jaka jest w lidze panika żeby na nich nie trafic widać po ostatnich wynikach. Pucharem bym się nie przejmował typując Anwil- są jedyną drużyną oprócz Legii której można w tej chwili ufać w płk.

Jedyny minus tego typu to tak jak movieplk napisal-w tym sezonie nie ma żadnej logiki+ mimo wszystko moim zdaniem trefl nawet w tym składzie to nie leszcze ale ewidentnie coś tam nie gra w drużynie.

W każdym razie typ na Anwil popieram.
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Dla Anwilu to mecz o życie(o PO)ciężko o inny typ w tym meczu.

Sam frasunkiewicz mówił że problem w lidze były wybierane mecze w którym niektórym zawodnikom się chciało grać a w których nie. Dzisiaj na pewno tak nie bedzie to jest absolutny must win. Za treflem bez nevelsa nie ma logicznych argumentów aczkolwiek nadal według mnie to skład na lepszą grę wygląda obecnie.

Anwil jest on fire, wszystko tam gra jest mega atmosfera i są naładowani. Jaka jest w lidze panika żeby na nich nie trafic widać po ostatnich wynikach. Pucharem bym się nie przejmował typując Anwil- są jedyną drużyną oprócz Legii której można w tej chwili ufać w płk.

Jedyny minus tego typu to tak jak movieplk napisal-w tym sezonie nie ma żadnej logiki+ mimo wszystko moim zdaniem trefl nawet w tym składzie to nie leszcze ale ewidentnie coś tam nie gra w drużynie.

W każdym razie typ na Anwil popieram.
Jest jeszcze jeden argument przeciw Anwilowi-trener Frasunkiewicz,to jest Jacek Nawrocki koszykówki
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, co powiecie na typy na Spójnie i Słupsk w najbliższej kolejce ? Obie drużyny w sytuacji, kiedy misza wygrać. Spojnia walczy o lepsze miejsce a Słupsk aby się załapać do ósemki.

Podejrzewam, ze do weekendu kursy mogą spaść.
 
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie, co powiecie na typy na Spójnie i Słupsk w najbliższej kolejce ? Obie drużyny w sytuacji, kiedy misza wygrać. Spojnia walczy o lepsze miejsce a Słupsk aby się załapać do ósemki.

Podejrzewam, ze do weekendu kursy mogą spaść.
Tylko pytanie czy zagra Fortson w Spójni?bo w ostatnim meczu zszedł z kontuzją...
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Fortson i Penava będą game time decision.

Najważniejsza informacja: poniewaz utrzymanie pewnie Sokół parę godzin temu rozwiązał kontrakt z liderem zespołu, Sandersem. Bez niego tracą 50 proc w ataku. Oczywiście nadal jakiś Szczypinski czy Nowakowski może mieć dzień konia za 3 ale to naprawdę ogromna strata dla zespołu.

Jeśli grać na spójnie to teraz, bo kursy tego braku nie uwzględniają.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Łańcut - Stargard powyżej 173.5
3.15
Fortuna


Bardzo ciekawe dzisiaj spotkanie w polskiej EBL mężczyzn, niewalczący o nic Łańcut gra u siebie ze starającym się o awans Stargardem, obecnie goście są na miejscu premiowanym awansem do fazy play-off ale przewaga nad dziewiątą Zieloną Górą to tylko punkt.
Łańcut to nie taka overowa drużyna, ale ostatnie kilka meczy starali się o awans i w każdym z ostatnich sześciu meczu padało minimum 160 punktów, natomiast Spójnia ostatnie kilka meczy to ładnie bym powiedział.
173 punkty padło w meczu z Dąbrową, 183 z Zieloną Górą, 174 z Toruniem czy 165 z Ostrowem.
Biorąc pod uwagę fakt że gospodarze już nie uzyskają awansu to będą może raczej chcieli pokazać jakąś koszykówkę swoim fanom która będzie bardziej atrakcyjna dla oka, nie piszę tego żeby poprzeć swój typ ale Stargard potrafi grać szybki kosz i rzucać punktów, w ostatnich dwóch meczach na ich overze zaważyła np. z Dąbrową ostatnia kwarta gdzie było aż 57 punktów, w meczu z Zieloną Górą rzucali równo po ponad 40 punktów na kwartę żeby w trzeciej rzucić 54..
Jeśli nikt nie będzie się tutaj bawił w kotka i myszkę i będą rzucać na swoim standardowym poziomie + jedna kwarta gdzie zaszaleją to ten over może siąść.
 
Ostatnia edycja:
A 354,8K

adams235

Znawca - Żużel
Łańcut - Stargard powyżej 173.5
3.15
Fortuna


Bardzo ciekawe dzisiaj spotkanie w polskiej EBL mężczyzn, niewalczący o nic Łańcut gra u siebie ze starającym się o awans Stargardem, obecnie goście są na miejscu premiowanym awansem do fazy play-off ale przewaga nad dziewiątą Zieloną Górą to tylko punkt.
Łańcut to nie taka overowa drużyna, ale ostatnie kilka meczy starali się o awans i w każdym z ostatnich sześciu meczu padało minimum 160 punktów, natomiast Spójnia ostatnie kilka meczy to ładnie bym powiedział.
173 punkty padło w meczu z Dąbrową, 183 z Zieloną Górą, 174 z Toruniem czy 165 z Ostrowem.
Biorąc pod uwagę fakt że gospodarze już nie uzyskają awansu to będą może raczej chcieli pokazać jakąś koszykówkę swoim fanom która będzie bardziej atrakcyjna dla oka, nie piszę tego żeby poprzeć swój typ ale Stargard potrafi grać szybki kosz i rzucać punktów, w ostatnich dwóch meczach na ich overze zaważyła np. z Dąbrową ostatnia kwarta gdzie było aż 57 punktów, w meczu z Zieloną Górą rzucali równo po ponad 40 punktów na kwartę żeby w trzeciej rzucić 54..
Jeśli nikt nie będzie się tutaj bawił w kotka i myszkę i będą rzucać na swoim standardowym poziomie + jedna kwarta gdzie zaszaleją to ten over może siąść.
Typu nie neguje,ale ciężko o taki over bez najlepszego gracza Sokoła jakim jest Sanders,główny strzelec i kreator gry....do tego Spójnia wątpię żeby forsowała tempo gdy niepewny jest występ Fortsona i Penavy oboje są game decision więc jeśli zagrają to może mniejsze minuty....
Ja tu pograłem Sokół under 82.5 kurs 1.6 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
movieplk 351,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Typu nie neguje,ale ciężko o taki over bez najlepszego gracza Sokoła jakim jest Sanders,główny strzelec i kreator gry....do tego Spójnia wątpię żeby forsowała tempo gdy niepewny jest występ Fortsona i Penavy oboje są game decision więc jeśli zagrają to może mniejsze minuty....
Ja tu pograłem Sokół under 82.5 kurs 1.6 Fortuna
Penava gra dziś, Fortson za to dziś nie zagra. W Sokole nie będzie na pewno Sandersa i ma nie grać Thornton. Ogólnie chciałem podać typ, ale w trakcie pisania zakłady na ten mecz zostały zablokowane i ktoś wrzucił dużo kasy na wygraną Spójni lub handicap, bo kurs przeleciał z 1.55 na 1.15 i to na 2,5 godziny przed meczem, co jednak nie jest łatwą sztuką w PLK przy braku oficjalnych informacji o brakach i oznacza włożenie dużej kasy w to ze swoim bractwem, ale też chyba też ten ktoś nie wie o braku Courtneya Fortsona w Spójni.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dobre argumenty podaliście panowie powyżej i zgadzam się z wami w pewnych kwestiach ale nawet w obliczu braku Sandersa obie drużyny powinny skorzystać na zmiennikach, po prostu nie wydaje mi się żeby ktoś tutaj starał się jakoś szczególnie bronić, Łańcut już po ptokach z Spójnia o awans czyli może nie będzie 24 sekundowych akcji i deep defence, myślę że może się dziac tutaj sporo
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Brak mi słów do obu drużyn, 6 i pół minuty do końca drugiej kwarty, 57 punkty rzucone, linia na żywo 172,5 ale nie, po co kontynuować taką skuteczność, najlepiej to przestać w ogóle grać w kosza i się połozyć na parkiecie
 
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
na siłę próbujesz tu jakieś swoje teorie tworzyć, a jak Ci movie pisał ;P + oglądałbyś mecze Spójni, i wiedział ze nie ma tam kto za 3 rzucać , + argumenty koledzy wyżej to bys nie szedł w tak wysoki over, tymbardziej ze to kolejka cudów, rozegranie ostatniej akcji Łańcuta, + dyskusyjne zaliczenie pkt Bensona , generalnie jaja i koszykarski poker ;) p.s nic nie grałem ale oglądałem i 3mam kciuki za top 4 ( ale w PO bez wzrostu formy ekipy + zdrowego Fortsona) niestety pewnie się skończy 0-3 ewentualnie 1-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom