>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Czarni Słupsk ogłosili wczoraj dwa transfery - do Polski wraca Jakub Schenk (rozgrywający) oraz dochodzi amerykanin Turner (rzucający obrońca).
Raczej niemożliwym jest żeby zagrali w dzisiejszym spotkaniu - na porannym treningu ich nie było.
Ponadto prezes Czarnych naprawdę dokładnie obraca każdą złotówkę, także bez dokładnych badań medycznych przed zgłoszeniem graczy do ligi się nie obejdzie. Będą gotowi pewnie na kolejne spotkanie (11.12 w Dąbrowie).
Dalej value w stronę Torunia - w Unibecie aktualnie 3,20 z polskich Betcris 3,07

Na piątek ciekawą opcją wydaję mi się Toruń.

Czarni już jakiś czas temu pożegnali swoich dwóch obwodowych zawodników - Watkinsa i Bryanta. W ich miejsce póki co nikt się nie pojawił (i jak podaje na Twitterze Karol Wasiek w piątek znowu zagrają w tym samym składzie).
O ile Czarni pod koszem wyglądają nienajgorzej (DiLeo rozkręcił się po odejściu obowodowego duetu, w miarę gra Witliński, w kratkę Lake i do tego doświadczony, chociaż szukający formy Leończyk), tak na obwodzie jest słabo.
Na głęboką wodę został wrzucony Musiał - jest praktycznie jedynym rozgrywającym i piłkę przeprowadza on albo Coleman (naturalnie niski skrzydłowy...). W ostatnim meczu ta dwójka zanotowała w sumie 14! strat. Coleman dorzucił do tego jeszcze 3/16 z gry.
Zmiany podobno dobrze wpłynęły na atmosferę w zespole, jednak na pewno nie na wyniki - 2 porażki. Do tego na obowodzie weteran Chyliński, oraz Jankowski.

Po drugiej stronie zespół Twardych Pierników, który dokonał korekt dokładnie na tych samych pozycjach gdzie Czarni.
Bezbarwnych Burnsa oraz Burka zastąpili Gibbs oraz Pusica. Pierwszy zagrał już w 4 spotkaniach, ten drugi w dwóch.
Toruń ma fatalny bilans, jednak po korektach grał z naprawdę mocnymi drużynami (Śląsk, Anwil, Legia, Szczecin) i wyglądał w tych spotkaniach coraz lepiej. Pod koszem porównywalna siła do Słupska - Brunk, Cel oraz Kenić.
Obwód w tej chwili mocniejszy Gibbs, nieźle prezentujący się w tym sezonie Gordon, Pusica, Diduszko oraz wszechstronny Tomaszewski.

Na tę chwilę to są zespoły o zbliżonym potencjale z delikatną przewagą Torunia.
Do momentu wzmocnienia Czarni nie będą dla mnie faworytem w żadnym spotkaniu, głównie przez wzgląd braku zawodnika na najważniejszej pozycji - rozgrywającego.
Duże value, w ewinnerze jako chyba jedynym z polskich buków kursy niewystawione całkowicie po tabeli - 1,48 vs 2,53. Do meczu moim zdaniem jeszcze wzrośnie.

Ja gram Toruń ML kurs 3,60 Superbet 5/10 pinnacle ma 3,39
Toruń +7,5 Iforbet/Betclic kurs 1,86 6/10 pinnacle 1,877


Powodzenia!
 
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cleveland Melvin (Anwil-Start) over 12.5 punktów
1.85 (Fortuna/STS/Betfan/Fuksiarz)/1.83 (betclic)
5/10

W meczu nie grają Klavs Cavars i Michał Krasuski. Na pozycjach PF-C pozostają Romek Szymański (11.5 MPG, 3.3 PPG), Kacper "Młynarz" Młynarski (19 MPG, 4.6 PPG) i Cleveland Melvin. W rotacji do gry na ten mecz jest 7 graczy w tym bardzo ubogo na pozycjach od 3 do 5. Melvin ma dużą szansę zagrać +33 minut, a nawet 38 i być na parkiecie praktycznie cały mecz. Powinien też tym razem otrzymać więcej rzutów i przy chociaż średniej/miernej skuteczności przerzucić tę niską linię przy takiej rotacji meczowej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
A 362,7K

adams235

Znawca - Żużel
Na jutro od wczoraj chodzi za mną typ na Szczecin który ostatnio gra naprawdę dobrze,na 7 meczy licząc puchary wygrali 6,wreszcie graja na miarę oczekiwań,mają w miarę długa ławkę...po drugiej stronie Dąbrowa z konfliktami w tle....choć Verge zagra i pewnie będzie chciał odrobić ostatni mecz....
Dąbrowa też gra ciekawą koszykówkę,ale wydaje mi się że będzie brakować im argumentów w postaci Polaków i krótszej ławki...
Na czysty win Szczecina się nie odważe może ale zagram handi:
Szczecin +3.5 kurs 1.76 Fortuna solo
Można wziasc większy handi już wtedy do dubla w zależności kto co potrzebuje😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1308
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Według mnie ryzykowny typ. Dąbrowa po powrocie z kontuzji Cheleya gra naprawdę bardzo ciekawy i efektywny basket. Bardzo przyjemnie się ich ogląda w ataku. Co do ławki...jeśli zagra Verge a wszystko na to wskazuje to do gry mają 9 zawodnikow, ciężko powiedzieć że to bieda ;)

Typu nie neguje, jednak osobiście nie widzi mi się tutaj close game. Albo pewnie wygra dabrowa która rozstrzela Kinga za 3 albo wygra King. Dlatego, jak już to wg.mnie bardziej value jest granie na czysto samego winu Kinga.

Na dzisiaj podoba mi się kurs na Stal. Fortson oczywiście gra jakby przerastał te ligę ale do reszty Clarków Bensonow i bieda Mathewsow nie mam kompletnie przekonania.
W stali z tego co wiem wszyscy zdrowi, jest w tym składzie jakość. Nie jest to na pewno okazja roku ale jeśli nie będzie ceglenia za 3 to ze spójnia powinni dać sobie radę.

Stal -5,5 1,9
 
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/12/2022 13:30 CET
Delano Spencer (Trefl-Sokół) under 17.5 punktów
1.90 (ETOTO)1.85 (wszyscy inni)
5/10

Do drużyny doszli Kemp i Sanders. Powinni mu zabrać trochę grania i rzutów. W końcu też jest jakieś granie podkoszowe, bo Kemp stwarza zagrożenie i powinien dostawać swoje posiadania/piłki, Thornton gra lepiej, niż na początku sezonu. Do tego dochodzi duża szansa na blowout i Spencer będzie wtedy na ławce. Poza tym nowy trener i możliwa nowa wizja, a Delano na pewno więcej już raczej nie zyska, bo gra ponad stan patrząc na jego ostatni sezon na Ukrainie.

04/12/2022 19:00 CET
GTK Gliwice - Slask Wroclaw over 161.5
1.90 (STS)
5/10

Slask mocno szarżuje z wysokimi wynikami ostatnio. GTK pod Rowlandem wg mnie też gra szybciej i lepiej w ataku. Spodziewam się, że przekroczą tę linię, jeśli mecz będzie szybko, a tak raczej być tutaj powinno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2452
A 362,7K

adams235

Znawca - Żużel
Dąbrowa-Arka 1 kurs 1.62 Fortuna
Dąbrowa gra naprawdę fajnie tylko różnie z wynikami ale potencjał jest,kurs wysoki w miarę,Arka mnie kompletnie nie przekonuje ,osobiście nie lubię ich oglądać,jakości jakby mniej...
Dla mnie Dąbrowa pewnie po brudnym i ciężkim meczu to weźmie....
Fortuna widzę wystawiła Garreta w punktach...nie uwzględniając że on nie zagra...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +580
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/12/2022 17:30 CET
Sokol Lancut - Arka Gdynia over 158.5
1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Widzę tutaj ofensywny mecz z szybkim graniem i dużą ilością punktów. Trener Łukomski chce zmieniać atak Sokoła i to powinno pójść w kierunku szybszego grania, co da więcej posiadań i szans na punkty. Arka natomiast gra topowe tempo gry w PLK i powinno to się złączyć w szybki mecz. O ile nie będzie jakiejś mega biedy ofensywnej powinni zrobić te punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2595
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
11/12/2022 14:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Czarni Slupsk over 156.5
1.90 (STS)/1.85 (Fortuna) - można szukać po innych może są lepsze kursy
5/10

Dąbrowa ostatnio u siebie robiła bardzo wysokie wyniki oprócz meczu z Kingiem. Czarni grali ostatnią krótką rotacją, ale dziś z 2 nowym zawodnikami. Linia niska, a ja liczę na dalsze wysokie wyniki w Dąbrowie Górniczej.

11/12/2022 16:00 CET
Pierniki Torun - Spojnia Stargard over 160.5
1.92 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Spójnia pod Fortsonem gra szybciej i bardzo agresywnie w ataku/obronie, co powoduje wiele fauli i rzutów wolnych. Toruń fatalnie rzucał za 3 w Słupsku, ale nie sądzę, że drugi raz zrobią taki mecz i spodziewam się dziś lepszej ofensywny, co da over punktowy.

11/12/2022 18:00 CET
Devyn Marble (Legia-GTK) under 14.5 punktów
2.00 (STS/ETOTO)/1.90 (Fortuna)
5/10

Marble rozegrał najwięcej minut w wyjazdowym spotkaniu w Izraelu w tym tygodniu. Rotacja Legii na jego pozycjach jest teraz o wiele bardziej szeroka, bo od jakiegoś czasu wrócił Leslie po kontuzji, a do zespołu doszedł Billy Garrett, który po powrocie na parkiety PLK jest bardzo głodny rzutów i oddaje ich bardzo wiele. Marble może rozegrać mniejsze minuty, a zarazem być już podającym jak w Zastalu Zielona Góra w poprzednim sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2721
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Mamy jakieś przecieki o kontuzjach/absencjach na najbliższą kolejke?
Wczoraj w Adria cup w Dąbrowie nie zagrał Krampelj
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Bez Marble`a, z Garrettem w takiej formie jak każdy widzi będzie Legii ciężko z Treflem. Oj bardzo ciężko :)
Kurs ponad 2 na Sopot kusi ..
 
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/12/2022 17:30 CET
Legia Warszawa - Trefl Sopot over 157.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Legia wyrzucając ostatni mecz u siebie z GTK w PLK radziła sobie ostatnio bardzo fajnie w ataku w PLK. Trefl natomiast bez Wesley'a Gordona powinien mieć zdecydowanie słabszą defensywę i to stwarza możliwość na wyższy wynik dziś. Nie ma Marble'a, ale to powinno dać więcej Garretta, McCalluma i Koszarka, którzy do tuzów obrony nie należą, ale są zawodnikami ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
A 362,7K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś próbuje
Legia 1 kwarta over 18.5 kurs 1.56 Fortuna...do dubla choć wczoraj było około 1.7
McCallum over 13.5 kurs 1.82 Fortuna
Liczę na oczyszczenie atmosfery w Legii i zupełnie inna gra ....i tak myślę że przy mocnym przeciwniku Legia zaskoczy....czy wygra niewiem ale podobnie jak movieplk liczę na sporo punktów😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
K 72,9K

krzepki89

Użytkownik
jak na moje odbija w druga strone, bo na spojnie bylo przeszacowane jakies 1,7 , z ludzi mądrzejszych ode mnie , jak bedzie niski wynik , to spójnia moze to wziac, jak zacznie bronić plus jest lekkie cisnienie, mial byc bojkot meczu , kibice sie wkurzaja dwa mecze przy + 18 pkt oddane, matthews jak nie rozegra sie dzis to moga go tez pozegnac bo nie spelnia oczekiwan , i ja moze jego pkt zagram na totalbet jak sie wyrobie :)
 
movieplk 353,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/12/2022 17:30 CET
MKS Dabrowa Górnicza - Pierniki Torun over 80.5 1 połowa
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

MKS ostatnio szarżuje mocniej z wysokimi wynikami. Toruń po dojściu do lepszej formy Pusicy zaczął się lepiej prezentować w ataku. Linia na cały mecz wzrosła dosyć wysoko na 163,5, ale sądzę, że w 1 połowie oba zespoły jeszcze nie będą mieć problemów z faulami ważnych zawodników i będą w stanie wrzucić tę dosyć niską linię.

18/12/2022 19:00 CET
GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (over 82.5)
2.00 (STS/Fortuna)
5/10

92 z Keravnosem, 86 ze Startem, 94 z Kormendem, 82 z Dąbrową, 93 z Karhu. Ofensywa Anwilu ostatnio działa dobrze i mocno. GTK miało jeden dobry mecz z Legią, ale tak pozwalali w niedawnych meczach wrzucać przeciwnikom +83 punkty we własnej hali i myślę, że Anwil też dziś to uczyni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Cześć.
Czy mamy jakieś info o absencjach na najbliższą kolejkę?
Do Śląska we wczorajszym meczu wrócili Bibbs oraz Nizioł (ale ten meczu nie dokończył, ciekawe na ile poważna jest kontuzja)
Z Trefla odszedł Watson, a do Arki Gdynia dołączył D.J Fenner
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj Malachi Richardson wraca do Szczecina w barwach Gtk. Jeśli jest w formie to spore wzmocnienie, bo główna bolączką Gtk była bardzo krótka ławka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom