>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Duży szacunek dla sokoła. W klubie była pełna mobilizacja na ten mecz, reanimowany cały skład podobno była też rozmowa motywacyjna przed meczem bo wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja w klubie. Nwamu też ściągnięty za (jak na sokoła) niemałe pieniądze żeby ratować się przed spadkiem. Po czym przyjezdza kiepsko grający Lublin grający 3 dni temu mecz w Danii, po kłopotliwej podróży i robi co chce. Jak Łukomski dzisiaj nie poleci to naprawdę nie wiem. Za typ sorry, ciekawe jakie są w sokole problemy bo ten mecz to kompletny żart mając na uwadze okoliczności.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Dzisiaj 3 ciekawe mecze, ja osobiście wybrałem pojedynek w Gliwicach

Gtk Gliwice- King Szczecin , King -6,5 fuksiarz 1,82 stawka 5/10 79:105 lekko, łatwo i przyjemnie od 1 kwarty

Szczecin gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, tego nie da się ukryć. Ostatni mecz z Dąbrową ciężko wytłumaczyć, przez prawie 2,5 kwarty King miał wszystko pod kontrolą, a później stanął i przyglądał się temu co robili goście. Meczu nie wygrywa się po 22 minutach, dlatego skończyło się finalnie -20.
Dzisiaj dobry przeciwnik na to, żeby podnieść morale w zespole.
Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Kinga 112-86.
Po ostatniej porażce i mocnych wywiadach trenera Miłoszewskiego nie będzie miejsca na lekceważenie rywala.
Matchupowo Szczecin też wygląda tu nieźle, na Graya pewnie cały czas będą naciskać Żołnierewicz/Matczak i ewentualnie Cuthbertson co może wybić GTK z ich rytmu. Do krycia Price jest Meier/Borowski/Nowakowsk i może spróbują też Zaca, myślę że to może być ten mecz, w którym Josh Price w końcu przestanie trafiać.
W GTK nie zagra Martins Laksa, czyli jedyna "trójka" w tym składzie. Stwarza to dodatkowy problem dla GTK, bo Szczecin lubi wykorzystywać przewagi tyłem do kosza i na pewno będzie bardzo dużo grania z niższymi obrońcami przez Żołnierza/Cutbertsona i Nowakowskiego.

Pobieram linię -6,5 na Kinga na ten mecz, powodzenia!

edit. Mazurczak zbite biodro i nie wiadomo czy zagra... Ale myślę, że King i tak to pokryje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2727
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Ja z kolei proboje handi na Arkę...ostatnio za dużo przegrywają,coś jak wczoraj Lwów w siatke ,skład nie jest taki zły,Śląsk ostatnio gra lepiej ,nieźle grali w pucharze ostatnio ale dziś bez Mccolluma już który poleciał do Izraela(chyba?)...na zwycięstwo może nie liczę ale dużo walki ze strony Arki...
Arka +8.5 do dubla kurs 1.56 Fortuna
Arka 1 kwarta over 19.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Trefl -13.5 (linia pół na pół)

Zastal mial być wzmocniony ale na tą chwilę zagrają w tym składzie co ostatnio dostali łomot od Torunia(-21), nie wiem co z Musiciem ale w tym sezonie to marne wzmocnienie...
Silny Trefl u siebie wzmocniony jeszcze Grosselem(przechwyt wlasnie z Zielonej Góry), spokojnie myślę wyższe linie nawet do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +389
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
MKS dzisiaj bez Garcii, nie trzeba dodawać co to oznacza w takim meczu. Anwil obecnie to maszyna, w teorii MKS nie matchupuje się źle, ale goście z Dimcem i Kyzlinkiemcto zdecydowanie najlepsza drużyna w lidze obecnie. MKS bez Garcii nie ma tu czego szukać. Komfortowy win Anwilu.

Anwil -4,5 1,86 można wchodzić mocniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
Baqu 803,4K

Baqu

Forum VIP
W zakończonej dziś 18. kolejce #plkpl było łącznie 6 zawodników trafiających minimum 4 trójki bez pudła - Matczak, Chatman, Nizioł, Van Vliet, Scruggs, Musiał.

Od sezonu 2003/04 były zaledwie 2 kolejki z 3 takimi występami, więc 6 takich występów to sytuacja bezprecedensowa.

Link

Trefl Sopot wygrywając 124:74 z nowymi rekordami:

124 punkty, 21 celnych rzutów za trzy, 64.7% skuteczności z gry oraz EVAL zespołu na poziomie 165 - to od dziś nowe rekordy drużynowe @PLKpl 2023/2024 ❗😎

Link
 
Otrzymane punkty reputacji: +1033
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Dziki-Trefl 2 kurs 1.62 Fortuna
Dziwi mnie taki wysoki kurs na gości,ale go rozumiem i pobieram,dziki ostatnio graja ponad zdecydowanie stan i ostatnimi wygranymi mocno podciągnęli kursy gdzie w zasadzie przestali być underdogami,ale dziś rywal inny kaliber w zasadzie na każdej pozycji kompletny plus grający coraz bardziej poukładaną koszykówkę...myślę że opanują ten spontan Dzików i dziś sprowadzą ich trochę na ziemię taka wyrachowaną i zimną grą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
Z 650,3K
Dyscyplina: Koszykowka Polska PLK
Godzina: 19:30
Spotkanie: Anwił Włocławek - Gliwice
Typ: over 170,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher : Fortuna
Analiza: W tym pojedynku Orlen Basket Ligi Praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytania są takie iloma punktami koszykarze gospodarzy Anwil Włocławek wygra to spotkanie i jak wysoki padnie w nim wynik punktowy.Drużyna ta w tym sezonie rozgrywkowym gra bardzo dobrze i zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów zdobytych i jest głównym kandydatem do zdobycia tytułu mistrzowskiego.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 16 meczy i tylko 2 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.W ostatniej kolejce po bardzo zaciętym pojedynku wygrali wyjazdowy mecz 87-84 z Dąbrową Górniczą.Gwiazdami tego zespołu są dwaj amerykańscy koszykarze Petrasek i Sanders.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Do adminów - serio nie można czegoś zrobić z tym użytkownikiem Z zwyciestwo1960? Dział w którym większość analiz jest rzeczowa, a tu wjeżdża taki ... z tymi swoimi gotowymi formułkami. Żal czytać, zero argumentów za typem, przepisanie bilansu z tabeli.
Z drugiej strony jest postęp - Z zwyciestwo1960 sprawdził nazwiska zawodników grających w tym meczu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1038
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Do adminów - serio nie można czegoś zrobić z tym użytkownikiem Z zwyciestwo1960? Dział w którym większość analiz jest rzeczowa, a tu wjeżdża taki ... z tymi swoimi gotowymi formułkami. Żal czytać, zero argumentów za typem, przepisanie bilansu z tabeli.
Z drugiej strony jest postęp - Z zwyciestwo1960 sprawdził nazwiska zawodników grających w tym meczu :)
Ja rozumiem wasze podejście do tego rodzaju typów i nie ukrywam że być może gdyby w moim dziale o Irlandii ktoś tak pisał to też bym się irytował. Ale musicie też rozumieć drugą stronę że z punktu formalnego zwyciestwo1960 nie łamie żadnego regulaminu forum. Inna sprawa jak ta analiza wygląda.
Koniec końców bądźmy wyrozumiali i po prostu akceptujcie czasem taki stan rzeczy abstrahując że ten typer jest kupę lat na naszym forum, ma ponad 5 tysięcy postów i szacunek dla niego że mu się dalej chce to robić..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1314
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do adminów - serio nie można czegoś zrobić z tym użytkownikiem Z zwyciestwo1960? Dział w którym większość analiz jest rzeczowa, a tu wjeżdża taki ... z tymi swoimi gotowymi formułkami. Żal czytać, zero argumentów za typem, przepisanie bilansu z tabeli.
Z drugiej strony jest postęp - Z zwyciestwo1960 sprawdził nazwiska zawodników grających w tym meczu :)
Miał zwróconą uwagę, gdzie wcześniej faktycznie w większości postów miał gotowe "formułki" i wstawiał nazwy drużyn, w tym aspekcie się poprawił, a to, że swoje typy opiera głównie na statystykach nie można mu zabronić, regulaminu tym nie łamie. Najprostszą metodą jak ktoś nie chce widzieć postów danej osoby jest opcja Ignoruj w profilu takiego użytkownika i wtedy nie widzi się jej wpisów na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +277
Z 650,3K
Dyscyplina: Koszykowka Polska
Godzina : 17:30
Spotkanie: Pierniki Toruń-Stargard
Typ: over 156,5 pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher : Fortuna
Analiza:Koszykarze gospodarzy w tym sezonie rozgrywkowym na razie grają w kratkę i bardzo dobre pojedynki w ich wykonaniu przeplatają nie zbyt udanymi meczami.Obecnie zajmują oni 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali 10 meczy i 9 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrali wyjazdowy pojedynek 90-65 z Czarni Słupsk.Przeważnie w pojedynkach tych drużyn padał wysoki wynik i w tym meczu typuje że będzie podobnie.Gwiazdami tego zespołu są tacy koszykarze jak Filipowić i Diggs którzy zdobywają dużo punktów.
 
Z 650,3K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina : 17:30
Spotkanie: Czarni Słupsk- Trefl Sopot razem z dogrywką
Typ: over 159,5 pkt
Kurs: 1,92
Bukmacher : Fortuna
Analiza:W tym meczu faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gości Trefl Sopot,ale jednak moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku wcale znowu nie jest takie pewne i jednak nie będzie ono zbyt wysokie.W obecnym sezonie drużyna ta jednak gra bardzo dobrze i zajmuje teraz 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 31 meczy i 5 razy schodzili z boiska pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce po zaciętym spotkaniu wygrali wyjazdowy mecz 80-75 z Dziki Warszawa.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wysokim wynikiem i Trefl niespodziewanie przegrał na swoim terenie 81-90 z Czarni Słupsk.
 
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Krótko bo do meczu parę minut. Spójnia nigdy nie wygrała w Toruniu. Czas najwyższy bo jest już gorąco w klubie. Istotny mecz w kontekście Po. Spójnia z Ostrów em była blisko i tak naprawdę ostatnie dwie minuty zdecydowały. Spójnia ma przewagę pod koszem i liczę na to że Stein zagra kolejny mecz a Daniels nie będzie fochowal plus Brown w końcówce nie będzie miał piłki. Na spójnie kursy over 2 zł. Spójnia over 76.5 pkt było po około 1.6.powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1132
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
Znowu ciężko z czasem. Na tapetę dwa mecze. Ja wiem ze lancut i ich hala jest nie przyjazna ale rozumiem równe kursy to lekki szok. Dziki nie mają blow outow mają pełny równy skład więc raczej bym szedł w ich stronę i spodziewam się raczej wyniku under 150 niż over ale przyznam że nie wiem jak linie są wystawione. Co do gtk i Lublina tu już raczej over bi tam jest run and gun i zero obrony. Linie na bensona over 12.5 a nawet 13 brałbym w ciemno bo Gliwice pod koszem mają ogórków a Price nie broni. Generalnie jak mam. Być szczery nic odkrywczego nie napisałem co byście nie wiedzieli albo nie widzieli. Ekspertem nie jestem ale mecze w tle oglądam plus słucham radio PLK. To tyle z głową i powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +394
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Gliwice - Lublin

Benson over 11,5 pkt @1,82 go+bet ✅

Linijka w tym bukmacherze na niego jest ustawiona dwa punkty niżej niż na innych bukmacherach i moim zdaniem warto ją pobrać. Środkowy Startu w sezonie zdobywa średnio 13,5 pkt/mecz. Miał już mecze w tym sezonie, gdy zdobywał w okolicach 30 oczek. Gliwice natomiast w każdym meczu mają problem pod koszem, co rywale skrzętnie wykorzystują. W każdym z ostatnich 6 meczów, środkowi rywali rzucali przeciwko Gliwicom min. 12 pkt. W pierwszym meczu tego sezonu Benson zdobył przeciwko GTK 16 pkt. Jeśli nie złapie głupich fauli, to tą linię spokojnie powinien przekroczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1899
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
co tu dużo pisać, to co zrobił trefl to jakiś kryminał, miałem na szczescie zyskowskiego Over, bo tak mi kolezka podał typ , ciezko sie oglada Słupsk i Michalaka wolne , ale Benson to ogórek jesli chodzi o wolne tzn musi potrenować, bo chyba ma klatwe Grossele, a swoja droga, ze ktos mu płaci kosmiczne pieniądze, a gosc w trumnie boi sie rzucac pod koszem . co do meczy Jutro to grałbym arke poniżej 83,5 pkt , bo cięzko mi w to uwierzyć ze rzuca wiecej , chociaż King gra radosna koszykówke .( i tu mi kolega podpowiada ze tam jest run and gun ) więc raczej over, bo Arka nic nie broni i gra jak na podwórku) Stal bez Kuliga , i na legie 1,78 , jak na moje do gry ;) bo Stal na wyjazdach to ogórkowa, jak Legi siadzie trójka nie bedzie czego zbierac. na dabrowe 1,62 , to jakis żart , dla mnie Zastal to pomyłka , i tutaj tez raczej dużo pkt bo obrecze sprzyjaja :) tyle madrosci czekamy na linie na graczy
 
A 353,7K

adams235

Znawca - Żużel
Legia - Stal 1 kurs 1.73 Fortuna
Kurs do jutra spadnie zapewne,niewiem czy Buki uwzględniają brak Kuliga w stali,oprócz niego nie zagra Chyliński oraz Chatman który pojechał do Wawy ale ma nie zagrać,brak Kuliga i Chylinskiego powoduje bardzo dziwną rotację Polaków,bo Sulima musi zagrać swoje minuty jako nominalny center,ale to nie jest zawodnik na 30 min,pewnie Djurisic będzie łatał dziury na 5,spowoduje to że swoje minuty może dostać przyspawany do Ławki Zalucki a to może być sporą dziurą...żeby nie było tak łatwo to w Legii nie zagra Kolenda ale to raczej mniejsza strata ,po dojściu Jacksona który rozruszał towarzystwo trochę, Legia wygląda zdecydowanie lepiej i uważam że ten mecz wygra,w Stali debiut zaliczy Bielauskas bardzo ciekawy gracz na pozycję 1-3 ale jest po 2 treningach i czy okaże się zbawieniem?? zobaczymy...dla mnie pewniejsza opcja z Jacksonem który zagrał już w meczach o stawkę Legii i jest bardziej zgrany i idę w tym kierunku 😉😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom