>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
new 0

new

Użytkownik
[center:46ad59508b] Pozwole sobie dodać temat o PLS [/center:46ad59508b]


BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
BOT SKRA BEŁCHATÓW
J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
JADAR SPORT S.A. RADOM
KS GWARDIA WROCŁAW
KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.
KS PZU - AZS OLSZTYN
MOSTOSTAL AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE
RESOVIA SSA RZESZÓW
WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA




Liga rozpoczyna sie 15.12.2006r spotkaniem:


[center:46ad59508b] BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ - KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.
[/center:46ad59508b]
Pełen terminarz http://www.pls.pl/terminarz.php





Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ????



Dodam jeszcze transfery, które można znaleść w innym temacie, ale wkleje je tu, żeby było wszystko na swoim miejscu.


KPS Skra Bełchatów

przychodzą:
-Evgeni Ivanov - BUL(Fakieł Nowy Urengoj - RUS)
-Janne Heikkinen - FIN(Taranto - ITA)
-Piotr Gruszka(PZU AZS Olsztyn)
odchodzą:
-trener Ireneusz Mazur
-Jarosław Sobczyński
-Damian Dacewicz
-Andrzej Stelmach
-Robert Szczerbaniuk
-Michał Winiarski


PZU AZS Olsztyn

przychodza:
-Richard Lambourne - USA(Noliko Maaseik - NED)
odchodzą:
-trener Waldemar Wspaniały
-Mark Siebeck - GER
-Piotr Gruszka


Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

przychodzą:
-Riley Salmon - USA(Arkas Izmir - TUR)
-Andrzej Stelmach(Skra Bełchatów)
-Robert Szczerbaniuk(Skra Bełchatów)
-Marcin Wika(Jastrzębski Węgiel)
-Michał Żuk(Polska Energia Sosnowiec)
odchodzą:
-trener Stanisław Gościniak
-David McKienzie - USA
-Marcin Kocik
-Wojciech Jurkiewicz


AZS Politechnika Warszawska

przychodza:
-Pavel Chudik - SVK(Gwardia Wrocław)
-Mark Siebeck - GER(PZU AZS Olsztyn)
odchodzą:
-Maciej Oczko
-Krzysztof Grzesiowski
-Peter Turiansky - SVK
-Bartosz Szcześniewski
 
new 0

new

Użytkownik
Jutro zaczyna się liga - moje typy (narazie bez anazlizy, jutro będzie na 100%)

[center:b425950603]Jadar Sport SA Radom - BOT Skra Bełchatów 2 ✅0:3
BKSCh Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel SA 2 ✅ 1;3
PZU AZS Olsztyn - Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn -Koźle 1 ✅ 3:0
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Resovia SSA Rzeszów 1 ✅ 3;2
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - KS Gwardia Wrocław 1 ✅3;2 [/center:b425950603]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
[center:8b70e7c372] :siata: BKSCh Delecta Bydgoszcz vs KS Jastrzębski Węgiel SA

Typ: ponizej 180.5 punktow ⛔

Kurs: 1.72 (Expekt) [/center:8b70e7c372]



Mecz inaugurujący rozgrywki PLS :!: Spotykają się w tym meczu Beniaminek i Wicemistrz Kraju.Do Jastrzebskiego Węgla powracają Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński i Grzegorz Szymański po MŚ ,jakże udanych dla naszych Siatkarzy.Faworyt w tym meczu jest tylko jeden i takim wynikiem pewnie zakończy sie to spotkanie. Jastrzębie zmienilo kilku graczy, przyszedł Dawid Murek z Cimone Modeny ,nowy rozgrywający Bułgar Nikolay Ivanov,oraz 19-stoletni Igor Yudin z wielkimi mozliościami i dużym talentem . Delecta jeśli ugra seta to i tak bedzie to niespodzianka, w tym meczu moga liczyc na swoją publicznośc, ma bowiem na trybunach zasiąść kilka tysiecy fanów. W druzynie Beniaminka możemy wyróżnic takich graczy jak Stanislav Vartovnik,Krzysztof Kocik czy Marcin Olichwer , nie sa to gracze światowej klasy....
Wiec Jastrzebie powinno wygrać ten mecz 3:0

pozdro ;-)


edit: szkoda zabrakło zaledwie 2 punktów.....
daimler
 
new 0

new

Użytkownik
Jadar Sport SA Radom - BOT Skra Bełchatów typ 2 kurs 1,10 (STS)

Myślę że beniaminek ligi z Jadaru nie będzie miał tu za dużo do gadania - Mistrz polski i zdobywca pucharku polski - BOT Skra Bełchatów, powinna bezproblemowo wygrać z siatkarzami gości. Świadczyć może o tym wysoka forma jaką pokazała skra w meczu z mistrzem Włoch w Lidze Mistrzów. Zwyciężyli 3;1.
Wlazły&amp;spółka nie powinni mieć problemów - stawiam na szybkie 3;0
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
PZU AZS Olsztyn - Mostostalem Kędzierzyn - Koźle

Goście przystąpią do tego pojedynku bez swych dwóch środkowych bloku: Damiana Domonika i Arkadiusz Świechowskiego (kontuzja). Natomiast w Olsztynie kontuzje ma tylko Kuciński ale to raczej nie bedzie miało żadnego wpływu na wynik spotkania. Skład AZSu naprawde imponuje: Zagumny, Papke, Bąkiewicz, Tanik, Grzyb, Możdżonek, Lambourne (libero) i w tym meczu powinno bez problemu ograć gości. Dla mnie każdy inny wynik niż 3:0 będzie niespodzianką.

Poprzedni sezon:
Olsztyn - Mostostal 3:0
Mostostal - Olsztyn 0:3

Mój typ: 1 (1.17)
Dokładny wynik: 3:0 (1.60)

----------------------------------------------------------------------------------------
Jadar Radom - Skra Bełchatów

Początek sezonu, wiadomo - nie zgranie zawodników, druzyny dopiero po paru kolejkach bedą mogły pokazać swoje prawdziwe oblicze, jednak Skra mimo tylko paru treningów ze sobą potrafiła pokonać na wyjeździe mistrza Włoch Macerata w Lidze Mistrzów. Wlazły i Gruszka bez problemu poradzą sobie w tym spotkaniu.

Mój typ: 2 (1.12)
Dokładny wynik: 0:3 (1.5)

----------------------------------------------------------------------------------------
Politechnika Warszawska - KS Gwardia Wrocław

W Politechnice przed sezonem zaszło sporo zmian, odeszło paru podstawowych graczy, ale także pozyskano nowych, którzy powinno bez problemu wypełnić tę lukę. Warszawa takich spotkan jak to nie moze przegrywac skoro jak przed sezonem zapowidano ma walczyć o pierwszą czwórtkę. Natomiast gości to głownie młodzi gracze, i jak ich trener zapowiada powacza w tym sezonie o utrzymnie.

Mój typ: 1 (1.25)

-------------
analizy pisane na podstawie sportowefakty.pl
 
new 0

new

Użytkownik
[center:796e08d1d3]No i jesteśmy po pierwszej kolejce, żadnych niespodzianek nie było - moża dobra forma resovii która ostatecznie poległa w Częstochowie 3:2.
Beniaminkowie ligi - na pewno nie sprzedaja tani skóry - będą walczyć i raczej spadek im nie grozi.

Za tydzień kolejna kolejka - najciekawiej zapowiada się pojedynek tegorocznych mistrzów - mistrza i vice mistrza ligi - BOT Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla. Będzie to dla zawodników okazja do rewanżu. Po obu stronach siatki zobaczymy 4 srebrnych i (jednego brązowego) medalistów mistrzostw świata. Nielada gratka dla kibiców jednej jak i drugiej drużyny.

BOT Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel SA

2006-12-23 godz. 15:00 Transmisja w TV4 i Polsat Sport


Jadar Sport SA Radom - KS Gwardia Wrocław
2006-12-22 godz. 17:00

Resovia SSA Rzeszów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
2006-12-22 godz. 18:00

Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn -Koźle - Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
2006-12-22 godz. 17:00 Transmisja w TV4 i Polsat Sport


BKSCh Delecta Bydgoszcz PZU AZS Olsztyn
2006-12-22 godz. 18:00


[/center:796e08d1d3]​
 
D 0

damian591

Użytkownik
Skra - Jastrzębie 1
Jadar - Gwardia 1
Resovia - Warszawa 1
Mostostal - Wkręt-Met 2
Delecta - PZU AZS Olsztyn 2

Skra - Jastrzębie: Hit kolejki. Zapowiada sie wyrównany mecz. Faworytem tego spotkania jest BOT Skra Bełchatów, grają bowiem u siebie i nie wyobrazam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Skry.

Jadar - Gwardia - Zawodnicy z Radomia swoje szanse muszą szukać właśnie z takimi drużynami. Rówńież bardzo wyrównany mecz. Mecz może zakończyć się tie-breakiem, ale zwycięstwo typuje gospodarzy.

Resovia - Warszawa - Jak dla mnie to pewniak dnia. Resovia wywiozła cenny punkt z Hali Polonia w Częstochowie. Jak widać są bardzo mocni. Warszawa przed tygodniem straciła punkt u siebie z Gwardią Wrocław przegrywając dwa sety bardzo wysoko (12 i 14). Jak dla mnie to skończy się w trzech setach, albo czterech na korztysc siatkarzy z Rzeszowa.

Mostostal - Wkręt-met - Akademicy z Częstochowy, chcąć byc w czołówce nie moga sobie pozwolić na stratę punktów. Mostostal dostał szybkie 3-0 w ostatniej kolejce z Olsztynem, więc uważam, że ten mecz wygra Wkręt-met.

Delecta - PZU - w tym meczu PZU nie powinno mieć żadnych problemów z pokonaniem beniaminka. Mój typ to 3-0 dla PZU.

POZDRAWIAM
 
new 0

new

Użytkownik
Skra - Jastrzębie 2
Jadar - Gwardia 2 ⛔ 3:2
Resovia - Warszawa 1 ✅ 3;0
Mostostal - Wkręt-Met 2 ✅ 1:3
Delecta - PZU AZS Olsztyn 2 ✅ 0:3

Nie chce mi się podawać dziś analiz, ale polecam zagrać te typy, napewno są głęboko przemyślane.

Skra - Jastrzębie
Jastrzębie wg mnie to w tym sezonie drużyna która napewno będzie walczyła o mistrzostwo. Kilku nowych graczy i 3 vice mistrzów w składzie. Skra będzie zmęczona grą w Lidze Mistrzów, w środę rozegrała trudny, pięciosetówy pojedynek. Jedynym minusem dla Jastrzebskiego węgla może być brak zgrania pomiędzy środkowymi a rozgrywającym. Kolejną niedogodnością jest hala w Bełchatowie, gdzie zawsze kibicuje wspaniała publiczność.
Wg mnie Jastrzebie wygra w tie-breaku 3:2
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Grałbym na Skrę nawet z handi, ale ze składu wypadł Iwanov, a Wnuk dopiero co wyleczył kontuzję. Zobaczymy ile Wlazły wytrzyma i czy Jastrzbianie poprawili przyjęcie, bo bez tego to ciężko im będzie cokolwiek ugrać. Mam nadzieję, że Wasza wiara w Resovie jest naprawdę bardzo głeboka ;). Chłopaki w tamtym roku mieli dziwne wahania formy, potrafili zagrać kilka naprawdę dobrych spotkań, by w paru innych bez zadnego logicznego wytłumaczenia przegrywać z nizej notowanymi druzynami (mam tutaj na myśli pierwszą rundę).
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja też skłaniam się za Jastrzębskim. Myślę, że Jastrzębie poprawiło przyjęcie, w końcu Murek doszedł ;). Skra tak jak zauważył new może być zmęczona pięciosetówką w LM. Brak Ivanova uważam za kluczowe osłabienie.Wnuk na pewno nie prezentuje tej klasy. Wg mnie Pliński z Kadziewiczem, którzy zagrali całe MŚ ze sobą, będą rządzić i dzielić na środku. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji Wlazłego i Gruszki. Jeżeli oni pociągną grę Skry to mają szanse na zwycięstwo. W przeciwnym razie, przy dobrej dyspozycji Grześka Szymańskiego, Bełchatów będzie miał ogromne problemy. Stawiam na Jastrzębski.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Mostostal Kedzierzyn Kozle - AZS Czestochowa 2 1.50 ✅

Częstochowa nie miała łatwo w pierwszej kolejce z Resovią. Zwycięstwo za 1pkt 3-2 na pewno nie sprawiło satysfakcji akademikom. Słabe było przyjęcie, a Resovia zaimponowała zagrywką. Plusem dzisiejszych gspodarzy jest fakt, że wzmocnili skład przed sezonem, czego przykładem jest choćby rzogrywający A.Stelmach, czy też świetnie serwujący Marcin Wika. Mostostal to już nie ta klasa co kiedyś. W pierwszej kolejce dostali lanie od Olsztyna. Częstochowa na ten mecz sie zmobilizuje, żeby odrobić niwątpliwie stracony, a nie zyskany jeden punkt z inauguracji sezonu i wygra dziś zespół po prostu lepszy.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
BOT Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel S.A. 2 2,40 Bwin ⛔

Coś o tym meczu. Myślę, że Jastrzębski dzisiaj wygra. Jest kilka powodów. Nie zagra czołowy gracz Skry Evgeni Ivanov z powodu kontuzji. Oglądałem mecz Skry w LM i mało brakowało i by dostali. Są chyba troszeczkę zmęczeni a szczególnie Mariusz Wlazły. Ale myśle, że śmiało można jeszcze stawiać że będzie time-break w tym meczu. ;-)


Jastrzębski do boju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
M 0

mlooody

Użytkownik
BOT Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel SA typ 2

Jastrzębski powinien wygrać składa się na to wiele czynników:
- kontuzja Ivanowa
- zmęczenie zawodników Skry a w szczególności Wlazłego
- na środku siatki powinni rządzić kadziewicz z pińskim co ułatwi grę na skrzydłach
- większość zagrywek będzie kierowana w piotrka gruszkę, który nie jest asem w przyjęciu przez co ograniczona będzie gra środkiem a na podwójnym(wysokim) bloku pomęczony wlazły i spółka nie dadzą rady.
 
new 0

new

Użytkownik
Dzisiejsza gra Jastrzebia pozostawia wiele do życzenia... Po pierwsze, zerowa skuteczność środkowych. Nie wiem, czy taka taktyka była przyjęta, czy poprostu rozgrywający nie wyczuł jeszcze środkowych. Jak dlamnie totalne nieporozumienie.
Po drugie - gra libero - Ruska. Złe przyjęcie, w obronie radził sobie lepiej, ale w tym meczu pozostawał tylko tłem Ignaczaka.
W ataku dobrze radził sobie Szymański, ale miał pare złych piłek.
A na koniec kilka rażących błędów sędziego... Na takim poziomie te błędy były za duże.

Mecz był bardzo wyrównany, ale bardzo dziwił mnie brak gry środkiem :-? Praktycznie cała gra opierała się na skrzydłach... Nie wiem co o tym myśleć...

BOT Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel S.A. 2 2,40 ⛔ 3:2
 
M 0

mlooody

Użytkownik
Mecz mnie bardzo zadziwił a w szczególności gra Jastrzębia…
Fatalne przyjęcie zagrywki. Według mnie coś złego dzieje się w zespole. Brak motywacji, spięcia w szatni, brak zgrania? Ciezko powiedzieć, ale rozgrywający Ivanow nic nie wnosi do zespołu, jakieś spięcia z Kadziewiczem, złe wystawy do Plińskiego, sporo niedokładności o zagrywce nie wspomnę.
Krótka recenzja gry wybranych zawodników:
Jastrzebski:
- Siezieniewski – bardzo dobra gra, najlepszy zawodnik meczu, piekne pojedyncze bloki na Wlazłym, dobra zagrywka
- Szymański – dobra dyspozycja wysoka skuteczność, parę błędów
- Murek – niby wszystko dobrze ale grał bez waleczności sporo jak na niego błędów w przyjęciu, w ataku nie błyszczał
- Rusek- libero z takim przyjęciem ?
- Ivanov – dużo niedokładności, zagrywka fatalna, według mnie wprowadza złe relacje z zawodnikami
Skra:
- Dobrowolski – trzyma swój dobry wysoki poziom gry
- Heikkinen – dobry blok, zagrywka, nie pozwolił pograć Pińskiemu
- Wlazły – bez rewelacj, srednia zagrywka
- Ignaczak – klasa sama w sobie, przyjęcie, obrona, widać, że pragnie wrocić do kadry polski
 
new 0

new

Użytkownik
Dokładnie dziwiło mnie jedno - kontakt pomiędzy Ivanovem i Kadziewiczem... Piłka odebrana poprawnie a wystawia Kadziewicz - Ivanov kręci głową i bez żadnej interesowności wraca na swoje miejsce...
Zespół Jastrzebia wygląda narazie jak puzzle przed ułożeniem w całość... Myślę że uda się je poukładać - a wtedy drużyna z najlepszym środkiem na świecie odegra znaczącą rolę w lidze.
Pozdrawiam i podaje terminarz na następna kolejke ligi.



[center:dca58169b6]KS Jastrzębski Węgiel SA - Jadar Sport SA Radom
2006-12-30
godz. 17:00

PZU AZS Olsztyn - BOT Skra Bełchatów Transmisja w TV

2006-12-30
godz. 17:00

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - BKSCh Delecta Bydgoszcz
2006-12-30
godz. 17:00

J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn-Koźle transmisja w tv

2006-12-30
godz. 15:00

KS Gwardia Wrocław - Resovia SSA Rzeszów2006-12-30
godz. 18:00

[/center:dca58169b6]
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Wczorajszy mecz na szczycie, stał na dość wysokim poziomie, zwłaszcza dwa pierwsze sety. Niestety Skra nie mogła zagrać najmocniejszą szóstką. W zespole z Bełchatowa na skrzydłach dobrze radzili sobie wicemistrzowie świata M. Wlazły oraz P. Gruszka. Środek praktycznie nie istaniał w obu drużynach. Jastrzębski Węgiel to team, który musi się zgrać. Poza tym Ivanov kompletnie nie rozumie się z Ł. Kadziewiczem i D. Pliński. Nie wykorzystuje ich potencjału :p Chyba lepiej by było gdyby w pierwszym zespole grał J. Bednaruk.
 
new 0

new

Użytkownik
[center:3384f8d1b6]KS Jastrzębski Węgiel SA - Jadar Sport SA Radom

Myślę że tych meczów nawet nie ma co analizować, Jastrzębie w swojej własnej hali - kurniku, rozniesie Radomian zagrywką, myśle że w końcu zacznie działac duet Ivanov - Kadziewicz i Ivanon - Pliński.
Mój typ - szybkie 3;0 :plus: :plus: 3;0:plus:


Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - BKSCh Delecta Bydgoszcz 1

Dokładnie tak samo jak wyżej. Częstochowa chce powalczyć w tym roku o miejsca na podium. Nie wydaje mi się że Bydgoszcz zdoła odebrac mu tą możliwość.
Mój typ - Juz nie takie szybkie, ale 3;0 ✅ ✅ 3;0 ✅


J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn-Koźle 2

Kędzierzyn powoli chce wrócić do lat swojej świetności, gdy to co rok przez pare lat z rzędu sięgali po najjwyższe siatkarskie trofea w Polsce. Najsłabszą stroną akademików z warszawy jest słaby odbiór. Pokazała to słabiutka w tym roku Wrocławska Gwardia, która rozbiła ich zagrywką w 2 i 3 secie. Kędzierzyn nie ma tak silnej zagrywi, ale maja kilku naprawde dobrych i doświadczonych graczy, jak chociaż Nowak - najwyższy siatkarz w polskiej lidze.
Lidze na Kędzierzynian - a i kurs na nich jest większy ????
Mój typ 1:3 ✅ ✅ 1:3 ✅ ✅



KS Gwardia Wrocław - Resovia SSA Rzeszów 2

Resovia to wg mnie zespół który bedzie liczył się w miejscach 1-4.
Świetnie poukładany zespół, który nie ma jednak takiego zaplecza finansowego, i nie może pozwolić sobie na zakupy takich gwiazd jak Skra, czy inne zespoły.
Mają jednak świetnie zgrany zespół, którym kieruje rozgrywajacy - G. Pilarz. Świetny rozgrywający który dostał się nawet do szerokiej kadry na MŚ w Japoni, ale ostatecznie musiał uznać wyższość zagumnego&amp;Żygadły. Wydaje mi się że jego dni w Reprezentacji jeszcze nadejdą. Resovia jest bardzo groźną drużyną u siebie w hali, a teraz wyjeżdża do Wrocławia. Do Wrozławia który w tamtym sezonie nie zwyciężył we własnej hali. Jak dla mnie pewna 2.
Mój typ - 0:3 ✅ ✅ 0;3 ✅


I na koniec najlepszy mecz w tej kolejce...

PZU AZS Olsztyn - BOT Skra Bełchatów 1

Drużyna Ireneusza Mazura, która jeszcze w tamtym sezonie podejmowac będzie mistrza Polski. Skra osłabiona brakiem środkowych, ostatnio rozegrała 2 bardzo cięzkie 5 setowe pojedynki, które jednak pozostają w nogach... W drużynie z Olsztyna zobaczymy najlepszego rozgrywającego MŚ, Pawła Zagumnego, który ma do wykorzystania bardzo skuteczno środek - Grzyb&amp;Możdżonek. A na koniec atuty własnej hali...
Reasumując - Skra ma trudny początek sezonu - gra w lidze mistrzów, kontuzja środkowych, napięty terminaż. Olsztyn jest zbyt doświadczoną drużyną, i ma zbyt doświadczonego trenera by tego nie wykorzystać. Polecam postawić na olsztyn, bo kurs pewnie będzie spadał.
Mój typ 3:1 ✅ ✅ 3;1 ✅
[/center:3384f8d1b6]
 
D 0

damian591

Użytkownik
PZU AZS Olsztyn - BOT Skra Bełchatów 1
Gwardia Wrocław - Resovia Rzeszów 2
AZS Politechnika Warszawska - Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle 1
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 1
Jastrzębski Węgiel - Jadar Radom 1


PZU - Skra

Mecz na szczycie, bez wątpienia najciekawszy w tej kolejce. Przewagą gospodarzy będzie własna hala, gorąca publiczność, jakby nie mówić będzie grało im się łatwiej. Mecz zakończy się w czterech lub pięciu setach. Skra jest osłabiona brakiem Ivanova. w PZU gra najlepszy rozgrywający na świecie - Paweł Zagumny. MÓJ TYP: Zwycięstwo PZU ????

Gwardia - Resovia

Resovia ten sezon rozpoczeła rewelacyjnie. W Częstochowie urwała cenny 1 pkt. A w zeszłym tygodniu zmiaźdzyła na własnym parkiecie ekipe z Warszawy w trzech setach. Teraz wyjazd do Wrocława. Łatwo nie będzie, ale myśle, że zwyciężą Resovianie. Mój typ: 2

Warszawa - Mostostal

Siatkarze Politechniki musza zaczac wygrywać. Mecz rozpocznie się na ich parkiecie. Tacy siatkarze jak Siebieck czy Rybak pociągną cały zespół po zwycięstwo. Jak dla mnie zwycięstwo Warszawy za 3 pkt.

Wkręt-met Domex - Chemik
Jastrzębie - Jadar


Tutaj nie ma innej opcji jak zwycięstwo AZS-u Częstochowy i Jastrzębskiego Węgla. Mój typ: szybkie 3-0 dla Jastrzębia i Częstochowy ????

POZDRAWIAM I ŻYCZE POWODZENIA ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
PZU AZS Olsztyn vs BOT Skra Bełchatów
Bez wątpienia hit kolejki.Brązowy medalista ubiegłorocznych rozgrywek podejmuje u siebie mistrza Polski.PZU AZS w dotychczasowych meczach nie miał trudnych rywali,wygrywając dwa mecze po 3:0.U Skry już zrobiły się schody.Przed tygodniem bełchatowianie po zaciętej walce wyszli cało z pojedynku z Jastrzębskim Węglem.Skra ma taka przewagę nad AZS-em że już są dobrze ograni rywalizując Lidze Mistrzów.O formie Skry można już sporo powiedzieć w przeciwieństwie do AZS który pierwszy poważny mecz w tym sezonie zagra dopiero dziś.U bełchatowian osłabieniem będzie brak środkowego Ivanowa. Olsztyn prawdopodobnie zagra w pełni podstawowym składzie.Po dwóch stronach siatki stanie aż 5 wicemistrzów świata.
Porównanie pozycji:
atak: Papke vs Wlazły
środek: Grzyb vs Hakinen , Możdżonek vs Neroj (prawdopodobie)
przyjęcie: Bąkiewicz vs Stelmach (remis) ,Tanik vs Gruszka
rozegranie:Zagumny vs Dobrowolski
libero:Lambourne vs Ignaczak

Mecz zapowiada się badzo emocjonująco.Stawiam na 3:1 dla PZU AZS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom