>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów @ 1,45 Pinnacle ✅ 3-1
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle -1,5 - Asseco Resovia Rzeszow @ 1,877 Pinnacle ✅
Po takich kursach aż żal nie skorzystać. Dawno nie grałem siatkówki wyniki również śledziłem powierzchownie. Ale Resovia jutro gra bez Akhrema i Grozera. Ile ci dwaj zawodnicy znaczą dla tej drużyny chyba nie muszę wspominać. Pewnie za Alka zagra Mika jednak siła na tej pozycji niewątpliwie spadnie. Grozera zastąpi Józefacki. Zaksa zagra jutro pełnym składem. Dla nich ten mecz jest o tyle ważny że muszą wygrać, najlepiej za 3 punkty i odskoczyć w tabeli Częstochowianom, by w play-offach nie trafić na Skrę Bełchatów. Mi ten bet wydaje się bardzo dobry i mam nadzieję że będzie izzi.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Czewa+2,5 - Skra @1.4 betsafe⛔
Czewa+1,5 - Skra @2.3 betsafe⛔
Identyczna sytuacja jak w meczu Zaksy z Resovią. Częstochowa walczy z Zaksą o 3. miejsce by uniknąć w playoffach Skry, Skra gra o nic, 1. miejsce mają zapewnione. W ostatnich dwóch meczach Skra grała dość długo Bąkiewiczem, Antigą i Novotnym i w tym przypadku również nie ma się co spinać i grać od początku najmocniejszą szóstką. Sądzę że 1 set to pewnik jeśli chodzi o akademików, po cichu liczę nawet na zwycięstwo drużyny spod Jasnej Góry, gdyż Skrę z Bąkiem i Novotnym można pokonać i to dość łatwo, szczególnie gdy defensywny przyjmujący (Bakiewicz), który powinien trzymać perfekcyjne przyjęcie, przyjmuje w granicach 30 % i to w większości na 4-5 metr...
@ Skra miała o co grać nawet w wywiadzie przed meczem Zatorski mówił że woli grać z Czewą półfinał, szkoda ze ten wywiad przeczytalem za pozno...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów @ 1,45 Pinnacle
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle -1,5 - Asseco Resovia Rzeszow @ 1,877 Pinnacle
Po takich kursach aż żal nie skorzystać. Dawno nie grałem siatkówki wyniki również śledziłem powierzchownie. Ale Resovia jutro gra bez Akhrema i Grozera. Ile ci dwaj zawodnicy znaczą dla tej drużyny chyba nie muszę wspominać. Pewnie za Alka zagra Mika jednak siła na tej pozycji niewątpliwie spadnie. Grozera zastąpi Józefacki. Zaksa zagra jutro pełnym składem. Dla nich ten mecz jest o tyle ważny że muszą wygrać, najlepiej za 3 punkty i odskoczyć w tabeli Częstochowianom, by w play-offach nie trafić na Skrę Bełchatów. Mi ten bet wydaje się bardzo dobry i mam nadzieję że będzie izzi.
nie mysle ze bedzie to łatwy mecz dla ZAKSY która na ostatnie 12 meczy u siebie w 10 stracila co najmniej seta do zera wygrala tylko 2 razy z Delecta...Resovia wlasnie z nimi pokazala ze nawet rezerwy maja silne i poradzili sobie bez problemow z Delecta...ja mysle ze beda chcieli wyzucic Zakse z miejsca 3 aby ominac ich w 1/2 ... a lepszy ciezki rywal gla SKRY..... bo AZS szans nie ma w półfinalach...cos mi tu smierdzi ze dzis Reska zagra przeciw ZAKSie z mocna wiara - i to w cale nie jest tak ze o nic nie graja bo 2 miejsce nie zagrozone... ....nie twierdze ze Reska wygra ale na pewno mocno powalczy ja mysle ze lepiej zagrac :
Politechnika- Delecta -1,5 seta typ 1 1,45 tobet 6/10⛔ rezerwy...
ZAKSA-Resovia over 160,5 - 1,40 betway 8/10✅✅✅
AZS-Skra over 160,5 betway 1,55 8/10⛔- mój katastrofalny błąd w prognozowaniu tabeli....
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów
Mecz, który ma duże znaczenia dla gospodarzy, a meczem o nic jest dla zespołu Mistrzów Polski.
W Częstochowie bardzo liczą na finał w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi, a jeśli zajmą 4 miejsce w tabeli - ich szansę diametralnie spadną, ponieważ półfinałowym rywalem będzie właśnie Skra. Walka z ZAKSĄ na pewno będzie zacięta. W AZS&#39;ie nie zagra Jakub Oczko, który ma problemy ze stawem skokowym. Reszta składu raczej w normie, jakieś minimalne urazy mają Sobala i Dębiec, ale mogą dziś grać.
Ekipa Skry ostatnie mecze wyraźnie odpuszcza. W ataku często gra Novotny, któremu bądź co bądź jeszcze sporo brakuje do Wlazłemu. Bełchatowianie tak jakby odpuszczali, niektóre sety - dając pograć zmiennikom, a jeśli zachodzi potrzeba zmiany, bo wynik jest niekorzystny - wchodzą gracze pierwszej szóstki. Na razie jest to skuteczne, 2 zwycięstwa 3-2 z mocnymi rywalami.
Także w ty meczu goście raczej nie powinni zbytnio szaleć.
Moje propozycje:
Częstochowa +2.5 ---------- 1.40 @ 9/10 ⛔
Częstochowa +1.5 ---------- 2.20 @ 5/10 ⛔
Rezultat po 2 setach - X --- 2.25 @ 4/10 ⛔
Over 185.5 ----------------- 2.10 @ 5/10 ⛔
Over 160.5 ----------------- 1.50 @ 9/10 ⛔
 
B 0

bakard

Użytkownik
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów ( -1,5 ) - 2 , kurs 1,6 365bet
Nie zgodzę się z opiniami że jest to mecz o nic dla Bełchatowa. Teraz w Plus lidze walka toczy się tylko pomiędzy Kędzierzynem i Częstochową o miejsca 3-4 , Skra w play off zagra z drużyną z 4 miejsca i na pewno będzie wolała zagrać z drużyną słabszą a taką na teraz zdecydowanie jest AZS. Mecz z tygodnia pomiędzy Skrą i Zaksą w którym Bełchatów oddał przeciwnikom 2 sety i 1 punkt aby &quot;wzmocnić&quot; ich szanse na 3 miejsce jeszcze mnie w tym przekonaniu umocnił , myślę że dzisiaj Skra dalej będzie &quot;wzmacniać&quot; szanse Zaksy i nie odda AZS-owi nawet punktu.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
AZS Częstochowa - Skra Bełchatów ( -1,5 ) - 2 , kurs 1,6 365bet
Nie zgodzę się z opiniami że jest to mecz o nic dla Bełchatowa. Teraz w Plus lidze walka toczy się tylko pomiędzy Kędzierzynem i Częstochową o miejsca 3-4 , Skra w play off zagra z drużyną z 4 miejsca i na pewno będzie wolała zagrać z drużyną słabszą a taką na teraz zdecydowanie jest AZS. Mecz z tygodnia pomiędzy Skrą i Zaksą w którym Bełchatów oddał przeciwnikom 2 sety i 1 punkt aby &quot;wzmocnić&quot; ich szanse na 3 miejsce jeszcze mnie w tym przekonaniu umocnił , myślę że dzisiaj Skra dalej będzie &quot;wzmacniać&quot; szanse Zaksy i nie odda AZS-owi nawet punktu.
Zaksa wygra z Resovią bo Delecta to nie Zaksa gdzie drugi garnitur nie ugrywa seta z Reską, także na pewno będą na biężąco informowani o sytuacji w Kędzierzynie. Właśnie grali w środę 5 setów i na pewno to odczują, bynajmniej powinni być oszczędzani Ci którzy najwięcej grali, czyli Winiarski i Kurek bo Wlazły nawet do Częstochowy nie pojechał. Po cichu liczę, że Tytan wygra spotkanie
nie mysle ze bedzie to łatwy mecz dla ZAKSY która na ostatnie 12 meczy u siebie w 10 stracila co najmniej seta do zera wygrala tylko 2 razy z Delecta...Resovia wlasnie z nimi pokazala ze nawet rezerwy maja silne i poradzili sobie bez problemow z Delecta...ja mysle ze beda chcieli wyzucic Zakse poza burte polfinalow bo na p[ewno dla wszystkich byloby lepiej aby w 4 byla Czewa nizeli Zaksa... cos mi tu smierdzi ze dzis SKRA i Reska zagraja przeciw ZAKSie....nie twierdze ze Reska wygra ale na pewno mocno powalczy ja mysle ze lepiej zagrac :
Politechnika- Delecta -1,5 seta typ 1 1,45 tobet 6/10
ZAKSA-Resovia over 160,5 - 1,40 betway 8/10
AZS-Skra over 160,5 betway 1,55 8/10
Polibuda zagra rezerwami w końcu im się należy, bo stawką jest tylko przewaga psychologiczna w playoffach. Delecta pilnie potrzebuje odbudowac morale bo 10 porażek z rzędu to jakiś horror, zawodnicy pewnie są tym faktem mocno zdesperowani i będą chcieli to zmienić
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie mysle ze bedzie to łatwy mecz dla ZAKSY która na ostatnie 12 meczy u siebie w 10 stracila co najmniej seta do zera wygrala tylko 2 razy z Delecta...Resovia wlasnie z nimi pokazala ze nawet rezerwy maja silne i poradzili sobie bez problemow z Delecta...ja mysle ze beda chcieli wyzucic Zakse poza burte polfinalow bo na p[ewno dla wszystkich byloby lepiej aby w 4 byla Czewa nizeli Zaksa... cos mi tu smierdzi ze dzis SKRA i Reska zagraja przeciw ZAKSie....nie twierdze ze Reska wygra ale na pewno mocno powalczy ja mysle ze lepiej zagrac :

Politechnika- Delecta -1,5 seta typ 1 1,45 Tobet 6/10
ZAKSA-Resovia over 160,5 - 1,40 Betway 8/10
AZS-Skra over 160,5 Betway 1,55 8/10
Zedytowałeś posta ja jednak przeczytałem go w pierwotnej formie, no i na szczęście ktoś zacytował, a że dotyczy mojego typu więc się do tego odniosę. Nie żebym cwaniakował bo znam wyniki, ale przedtem nie miałem czasu Ci odpisać bo miałem mecz.
Nikt nie mówił że będzie to łatwy mecz dla Zaksy ale oni wiedzieli o co grają, musieli wygrać to już minimum, najlepiej wygrać za 3 punkty.
Resovia napewno bardzo chciała wyrzucić Zakse z półfinałów bo Częstochowa jest to o wiele mniej wymagający rywal.
Ale nie rozumiem jednego zdania dlaczego niby Reska i Skra miałyby zagrać przeciwko ZAKSIE. Resovia to rozumiem ale Skara, przecież oni również chcą trafić w półfinale na Czewę bo to jest dużo słabsza drużyna aniżeli Zaksa. I nie wiem po co dzisiaj mieliby podkładać się Częstochowianom.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
tutaj mój błąd - przyznaję bardziej Skra wmyslalem ze nie wygra gladko bez Wlazlego nawet na lawce - w ciezkim momentach ostatnich meczy zmienial Novotnego i wygrywal sety....
niestety sam nie wiem co mi sie pomylilo i skad moja sugestia ze Skra powinna przegrac - niestety odwrotnie - sorry ...
ale kto podejrzewal ze Politechnika zagra rezerwami ... wiadomo odpoczynek...nie warto grac takich meczy;;; o nic naprawde ale jak nie ma co to sie gra na sile ....
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
dzisiaj wszystkie mecze ale niestety o nic.... jedynie o ... sam nie wiem co ciezko cokolwiek typowac ale moze warto poszukac niespodzianek...
Resovia-AZS 1 1,46 pinacle 5/10 tutaj bardziejs sie spodziewam odpuszczenia przez AZS nizeli przez Reske ktora i tak zagra z rezerwowymi...
Delecta-Zaksa over 160,5pkt 1 1,45 betsafe 7/10 - goscie powinni odpoczywac gdyz nie robili tego ostatnio wogole rozgrywajac w ostatnich 30 dniach najwiecej meczy a i ostatnie mecze z Reska i Skra na pewno maja w nogach i chyba odpoczna troche co spowoduje chyba dlugi mecz
a za mniej czysta 1 4,0 tobet 2/10
POlitechnika - Skra under 185,5 1 1,42 betsafe 6/10 mimo iz zapewne obydwa zespoly rezerwami to na pewno lepsza lawka dysponuje Skra w ktorej powinien cos pograc Falasca wracajacy po kontuzji, natomiast goscie pewnie tak jak ostatnio zagraja rezerwami bo i tak sa bez szans z rospedzona SKra... 1-3 maksymalnie i sety do ponizej 20
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Spotkanie: Resovia Rzeszów vs Kędzierzyn Koźle
Typ: Kędzierzyn Koźle -1,5 seta
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Siatkówka PlusLiga mężczyzn.
Dzisiaj w Rzeszowie pierwszy półfinałowy mecz. Na Podpromiu pomoc Boga Resoviakom będzie potrzebny, bo dzisiaj zagrają w bardzo okrojonym składzie. Nie trzeba przypominać, że Grozer i Akrem byli motorem napędowym tego zespołu i od nich zależała siła ognia. Co więcej wszystkie dotychczasowe spotkania kończyły się zwycięstwem po tibreku Rzeszowian, ale ostatnie spotkanie gdzie dwóch wyżej wymienionych nie zagrało zakończyło się klęską. Do składu Zaksy wraca najprawdopodobniej Świderski, co będzie ogromnym wzmocnieniem i Guma będzie mógł w końcu wykorzystać potencjał zespołu w ataku. Według mnie niemal na każdej pozycji w obecnej sytuacji Zaksa ma przewagę ... Do tego Milar ostatnimi czasy nie żyje w zgodzie z Travicą, więc nie wiadomo jak to wpłynie również na jego grę i czy w ogóle zagra. Wobec braku Alka i Jurka nie widzę innej możliwość jak pewna wygrana Zaksy.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
- Wszyscy chcemy wygrać oba mecze. Wszyscy mamy świadomość, jak ważne są to spotkania, dlatego każdy z nas zostawi na boisku serce. Z moją nogą jeszcze nie wszystko dobrze, ale trzeba zacisnąć zęby. Chcę zagrać i pomóc drużynie w obu pojedynkach. Oczywiście, wiemy, że czeka nas ciężka przeprawa – mówi Olieg Achrem, który przez ostatnie dwa tygodnie leczył kontuzjowane kolano. – Szkoda, że nie będzie &quot;Dżordza” Grozera...
Z tej wypowiedzi wynika, że jednak go zobaczymy na boisku. Być może nię będzie w pełni sprawny, ale i tak powinien byc lepszy niż zmiennicy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Do składu Zaksy wraca najprawdopodobniej Świderski, co będzie ogromnym wzmocnieniem i Guma będzie mógł w końcu wykorzystać potencjał zespołu w ataku. Wobec braku Alka i Jurka nie widzę innej możliwość jak pewna wygrana Zaksy.
Po pierwsze to Świderski raczej nie zagra. Wczorajsza informacja o jego grze i wyjściu w podstawowym składzie była żartem.
Po drugie Alehandro wczoraj normalnie trenował i najprawdopodobniej rozpocznie spotkanie w wyjściowym składzie. Niewiadomą pozostaje jego dyspozycja.

Oczywiście faworytem będzie ZAKSA, ale na jakąś łatwą przeprawę bym nie liczył.

WELCOME TO HELL !
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Świderski jest na tym samym etapie co Alek. Obaj są w kadrze meczowej i jeśli zajdzie taka potrzeba to wystąpią. Jednak w obu obozach powtarza się, że zawodników zdrowie najważniejsze. Bez Grozera Reska traci 50%, jak nie więcej to raz, a dwa Zaksa nawet osłabiona walczyła jak równy z równym z mocną Resovią. Dzisiaj nie widzę szans dla Resoviaków mimo, że jestem blisko drużyny z Rzeszowa trzeba obiektywnie oceniać szanse.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Bez Grozera Reska traci 50%
Bez Grozera i Akhrema traci 50 % z tym się zgodzę, sam Grozer aż tak bardzo mocno nie ciągnie całej drużyny, po wypowiedziach przedmeczowych sądzę że Akhrem zagra, z kolei ciekaw jestem postawy Józefackiego, gdyż mam wrażenie że jest on o wiele lepszym zmiennikiem Grozera niż Witczak Jarosza.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Rzeszów - Kędzierzyn ⛔
Typ: Rzeszów; @2,05
Milenium

Początkowo miałem grać na Kędzierzyn, ale niesamowicie spadające kursy na gości - to mnie lekko zniesmaczyło ;-) Buki trochę przesadzają z tymi kursami. Reska wiadomo, że osłabiona, ale kurs @2,05 na ten klub grający u siebie - to bardzo dużo. Przede wszystkim ten kurs mnie przekonuje do gry na Rzeszów, no i oczywiście fakt, że są gospodarzami. Rzeszowski zespół ma też inteligentnego trenera, który pracuje już z tym klubem kilka lat. Travica jest dla mnie trochę takim gwarantem dobrej gry Resovii. Jeśli chodzi o Kędzierzyn, to dla mnie nie ma znaczenia czy zagra Świderski czy nie. Po długiej przerwie i tak pewnie nie będzie wstanie dać tyle zespołowi co aktualnie podstawowi przyjmujący. Podsumowując, typuję zwycięstwo gospodarzy po dobrym kursie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Warto spojrzeć w statystyki z dzisiejszego spotkania Warszawy z Bydgoszczą.

Atakujący Politechniki, Oleksandr Statsenko popisał się rzadko spotykanym wynikiem. Spotkanie zakończył z 95% skutecznością w ataku. Ukrainiec skończył 18 z 19 piłek, które otrzymał od Salasa.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
Albo na skuteczność w ataku drużyny z Warszawy w trzecim secie, 16 na 18 ataków skończonych co daje skuteczność 89 %...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
RESOVIA - ZAKSA
Już dziś o 14.45 kolejne spotkanie o finał PlusLigi , Resovia będzie chciała zrewanżować się Zaksie za wczorajszą bolesną porażkę na własnej hali po TB.
Po tym co wczoraj zobaczyliśmy dziś również możemy szykować się na zacięty pojedynek i bardzo możliwe że na kolejną 5 - setówkę .
Znakomitym typem w tym spotkaniu wydaje się być over punktowy , na bodajże 5 meczów w tym sezonie między tymi zespołami mieliśmy 5 tie breaków i jeden wynik 1:3 dla Zaksy , wczorajszy mecz tylko potwierdził że są zespoły absolutnie wyrównane i granie 1 lub 2 w tych meczach mija się z celem , natomiast kolejny bardzo wyrównany mecz i 5 setów jest jak najbardziej prawdopodobne. Proponuję zagrać over 186.5 pkt , aby ten typ wszedł wystarczy że mecz potrwa 4 sety i każdy z nich zakończy się wynikiem 25 - 22 .
Over 186.5 pkt - 1.80
Do tego proponuję zagranie na Skrę i Warszawę które wczoraj rozgromiły swoich rywali nie pozwalając im w żadnym secie wyjść z 20 .
Win Skra - 1.04
Win Warszawa - 1.15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom