>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Szkoda że osoby wrzucający analizy tego nie wiedzą. Życie
Po to między innymi jest takie forum. To że ktoś wrzuci analizę to jedno ale to ile ludzi pogra taki typ za pieniądze to drugie .Dlatego wcześniej pisząc do nas o sprawdzenie składu kto nie zagra powinieneś od razu napisać co konkretnie jest na rzeczy żeby ostrzec innych. Dopiero dzięki uprzejmości CoelPablo dowiedzieliśmy się o konkretach i jemu należą się podziękowania bo ludzie mogli by utopić kasę. Owiane to było tajemnicą że nie mogłeś napisać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Po to między innymi jest takie forum. To że ktoś wrzuci analizę to jedno ale to ile ludzi pogra taki typ za pieniądze to drugie .Dlatego wcześniej pisząc do nas o sprawdzenie składu kto nie zagra powinieneś od razu napisać co konkretnie jest na rzeczy żeby ostrzec innych. Dopiero dzięki uprzejmości CoelPablo dowiedzieliśmy się o konkretach i jemu należą się podziękowania bo ludzie mogli by utopić kasę. Owiane to było tajemnicą że nie mogłeś napisać?
To juz ekspertow pytaj
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Widzę, ze na Resovię jak co roku pompowany jest balonik no bo gwiazdy no bo team kompletny i u niektórych buków dziś Reska jest faworytem. Czy słusznie ? Moim zdaniem nie. To są indywidualności i w moim przekonaniu Drzyzga nie potrafi scalić tego zespołu jako rozgrywający mimo już kolejnego sezonu z Cebuljem to wciąż jest mnóstwo niedolotów, przelotów etc. Kozamernik w ostatnim spotkaniu brak punktowego bloku, btw. Drzyzga mało korzysta ze środka w przeciwieństwie do Łomacza. Reska bazuje na skrzydłach i głównie od nich będzie zależeć wynik rzeszowian. Owszem jeśil zagrywka będzie im siedzieć to Skrze nie będzie łatwo , widać pogorszenie przyjęcia po odejścia Ebadipoura, finalnie to jednak minimalnym faworytem jest Skra.
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
PGE SKRA Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

Kadrowo wyglądają kompletnie - może sam osobiście wzmocnił bym tylko atak bo Muzaj nie do końca mnie przekonują jednak potrafi mieć bardzo dobre mecze​
Od dwóch spotkań w ataku gra Bucki. A Muzaj oraz Zatorski nie grają z powodu problemów fizycznych i nie wiadomo kiedy wrócą.
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Panowie „eksperci „ czepiacie się Zibiego ze nie sprawdził i nie napisał w Swojej analizę o braku Maliny i Romaca ..
Dla mnie osobiście brzmi to jakby dziś w meczu Skra reska nie było Atana czyli podstawowego grajka który ma duże znacznie dla zespołu ..
Malina o jego potencjale nie będą mówił ,dla mnie ważne jest to ze w tym sezonie był kompletnie bez formy ..Mowi się pokaz jak jak zagrywasz powiem Ci w jakiej jesteś w formie ..nie pamiętam czy Matii miał chociaż jednego asa …a w jego przypadku zagrywka zawsze była na wyśmienitym poziomie ,wielokrotnie ratował JW i Warte z opresji ..w tym sezonie dramat ..
Romac zmiennik maliny ,z Olsztynem zagrał od początku ,w 2 secie zmieniony przez Wachnika nominalne przyjmującego ..Również bez formy ..
Wiec panowie ktoś mi może wytłumaczy o co cały ten szum ???o gości którzy byli kompletnie bez formy i nic nie wnosili do zespołu ??
Przychodzi Rafał Faryna ,gość z podobnym potencjałem do Maliny ale niestety nie zagrał nawet jednej akcji w tym sezonie i jego gra to będzie wielka zagadka ..
Dla mnie osobiście gorzej od Romaca nie zagra,bo tego rozumiem wszyscy nie musieli wiedzieć ale już o malinie to Panowie eksperci wystarczyło oglądać mecz z AZS Olsztynem ,a nawet już wcześniej mówiono o jego problemach zdrowotnych :) także nie wiem Pany o co ten szum :)pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1149
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko raz odniosę się do zarzutów bo w sumie nie chce mi się i nie mam czasu na głupie kłótnie i sprzeczki.

Jeżeli w analizie Ja bądź inny typer NIE PODA informacji na temat jakiegoś gracza to WYSTARCZY poprawić w poście typu " słuchaj ten i ten gracz nie gra, ma kontuzje itd..." i po temacie a nie ciągnięcie od 2óch dni bezsensu rozmowy.

ar0nek i forrest_gump

Zapraszam do podawania typów bo rozumiem, że tylko możecie kogoś krytykować a sami już nie podacie nic od siebie? Tak najlepiej w sumie :)

ar0nek co do zdania "jaki ekspert taki typ" Ja żadnym "ekspertem" się nie nazywam ale dziękuję, że masz takie zdanie o mnie :) Zatem chętnie zobaczę typy od Ciebie.

forrest_gump co do zdanie "zibi NIGDY nie sprawdza" dobrze, że znasz mnie całe życie a podajesz tylko przykład z ostatnich 2 typów :)
Również i Ciebie zapraszam do podawania swoich przemyśleń.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1115
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Panowie taki kuponik dziś ode mnie :) Spodziewam się dzisiaj fajnych wyrównanych meczykow a jeśli tak będzie to jest duża szansa ze De falco ,Butryn /Kovaceowicz i Szerszeń dadzą radę :)
Post automatycznie złączony:

Chyba nie wgralo mi zdjęcia kuponu :)
1. Skra Resovia De falco powyżej 14.5 kurs 1.77
2. Warta Olsztyn Typ ze jeden z zawodników zdobędzie 20 pkt kurs 1.73 Tak
3. Lublin Katowice Szerszeń powyżej 14.5 kurs 1.75

Oferta Forbet .
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +376
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Panowie taki kuponik dziś ode mnie :) Spodziewam się dzisiaj fajnych wyrównanych meczykow a jeśli tak będzie to jest duża szansa ze De falco ,Butryn /Kovaceowicz i Szerszeń dadzą radę :)
Post automatycznie złączony:

Chyba nie wgralo mi zdjęcia kuponu :)
1. Skra Resovia De falco powyżej 14.5 kurs 1.77
2. Warta Olsztyn Typ ze jeden z zawodników zdobędzie 20 pkt kurs 1.73 Tak
3. Lublin Katowice Szerszeń powyżej 14.5 kurs 1.75

Oferta Forbet .
Cholera wie czy De Falco w wyjściowym, czyli zakład może być anulowany. Ostatnio na przyjęciu Cebulj i Rossard. Resovia ma trzecb mega przyjmujących i jak Amerykanin wyjdzie od początku to może nie skończyć z trzech piłek i bez zastanawiania jest zmiana na przyjęciu. Dla mnie typ ryzykowny.

Katowice z nowym środkowym. Wypożyczony Adamczyk z Bełchatowa.
Post automatycznie złączony:

Tylko raz odniosę się do zarzutów bo w sumie nie chce mi się i nie mam czasu na głupie kłótnie i sprzeczki.

Jeżeli w analizie Ja bądź inny typer NIE PODA informacji na temat jakiegoś gracza to WYSTARCZY poprawić w poście typu " słuchaj ten i ten gracz nie gra, ma kontuzje itd..." i po temacie a nie ciągnięcie od 2óch dni bezsensu rozmowy.

ar0nek i forrest_gump

Zapraszam do podawania typów bo rozumiem, że tylko możecie kogoś krytykować a sami już nie podacie nic od siebie? Tak najlepiej w sumie :)

ar0nek co do zdania "jaki ekspert taki typ" Ja żadnym "ekspertem" się nie nazywam ale dziękuję, że masz takie zdanie o mnie :) Zatem chętnie zobaczę typy od Ciebie.

forrest_gump co do zdanie "zibi NIGDY nie sprawdza" dobrze, że znasz mnie całe życie a podajesz tylko przykład z ostatnich 2 typów :)
Również i Ciebie zapraszam do podawania swoich przemyśleń.
Oczywiście że nie przeglądasz klubowych stron i nie zbierasz informacji. Nawet spotkań nie oglądasz, bo być wiedział że Muzaj od dwóch spotkań nie gra, czy że Sbertoli od tygodnia z kontuzją i w ostatnim meczu nie grał. Z tym co dzieje się w Luk Lublin to też nie wiedziałeś, a info od 24 godzin przed ukazaniem Twojego postu. A to wszystko w przeciągu ostatniego tygodnia. Mimo to wrzucać dalej w takiej formie jakiej chcesz te analizy nie będę zwracał na nie uwagi i komentował. Szkoda mojego pisania. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wrzucam sobie dzisiaj do AKO wygraną Ślepska Suwałki @1.60 LVBet.
jak dla mnie są faworytem i kurs nie taki zły. Lwów walczy ale jednak mogą nie mieć podjazdu do Ślepska. Filipiak, Kujundzić i Halaba powinni ten mecz ogarnąć. Chyba że coś z tym meczem jest nie tak i będzie jakis cyrk ale zobaczymy.
Powodzenia i zieloności

@edit: jednak nie było większych problemów :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1368
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Wrzucam sobie dzisiaj do AKO wygraną Ślepska Suwałki @1.60 LVBet.
jak dla mnie są faworytem i kurs nie taki zły. Lwów walczy ale jednak mogą nie mieć podjazdu do Ślepska. Filipiak, Kujundzić i Halaba powinni ten mecz ogarnąć. Chyba że coś z tym meczem jest nie tak i będzie jakis cyrk ale zobaczymy.
Powodzenia i zieloności
Suwałki w tym roku bardzo fajny skład :) Szczególnie mi się podoba Sanchez :)to prawdziwy sypacz z wyobraźnia a nie wystawiać typu Lomacz drzyzga itd.. Jedyny minus dziura w bloku, taki Woicki tylko w porównaniu do Pawełka jemu to naprawdę fajnie wychodzi ..
Martwi mnie brak formy u Filipiaka :)W meczu z Wawa został zmieniony przez Xxxx Żanetę jeśli nie popełnię literówki :)
Kujundzic mega fajnie ,Halaba tez Swoje dokłada :)
Drużyna z Lwowa również bardzo mi się podoba :) Niezły sypacz z Turcji ,bardzo dobry Tupcci ,Niezły Kwalen i mamy drużynę która tanio skory nie odda :)Mega waleczni i potrafią grać fajna siatkówkę :)
Osobiście nie zagrałbym na Slepsk po takim kursie :)Uważam ze będzie to zacięte spotkanie i typuje ze dziś Lwów będzie się cieszył z 1 zwycięstwa :)Szykuje się zacięte meczyk ,4 sety minimum a moim zdaniem powtórka z wczoraj i 5 setow :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Moim zdaniem Trefl ogra dzisiaj Radom za 3 punkty czyli będzie 3:0 lub 3:1
Dlatego gram Trefl handicap (-1, 5) seta @1.70 betclic
wynik 3:0

O ekipie z Gdańska pisałem w kontekście meczu z Bełchatowem. Na papierze mają dużo lepszy skład niż Radom. Czarni wygrali ostatnio z Katowicami ale kto oglądał ten wie, że GKS robił mnóstwo błędów. Przyjmujący prawie w ogóle nie istnieli do połowy meczu. Mecz w Ergo Arenie więc jeszcze jeden argument na korzyść gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1542
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Panowie pomocy ! Ktoś ma pojęcie czemu plusliga zmieniła pkt Buckiego z 20 na 19???
I przez to anulowali mi prawie 13 koła :((
Obejrzyj sobie jeszcze raz cały meczyk i postaraj się zliczyć jego akcje, może przy jakimś bloku będzie ciężko się dopatrzeć, ale przy takiej kwocie do wyciągnięcia chyba warto...... Obczaj też na innych stronkach (siatka.org, sportowefakty, lub na stronce klubowej) ile jest podane w jego zdobyczy
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Obejrzyj sobie jeszcze raz cały meczyk i postaraj się zliczyć jego akcje, może przy jakimś bloku będzie ciężko się dopatrzeć, ale przy takiej kwocie do wyciągnięcia chyba warto...... Obczaj też na innych stronkach (siatka.org, sportowefakty, lub na stronce klubowej) ile jest podane w jego zdobyczy

Chce obejrzeć tylko nie wiem gdzie :( w tv na Polsat sport jak jest powtórka meczu to nigdy nie ma całego meczu ,zwykle pomijają jakiś jeden cały set :(

jesli chodzi o jego pkt ..to chodzi o pkt w ataku ..według PlusLiga ma 17:( a na Polsat sport np 18..:(..
Plus 1 as i 1 blok
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Chce obejrzeć tylko nie wiem gdzie :( w tv na Polsat sport jak jest powtórka meczu to nigdy nie ma całego meczu ,zwykle pomijają jakiś jeden cały set :(

jesli chodzi o jego pkt ..to chodzi o pkt w ataku ..według PlusLiga ma 17:( a na Polsat sport np 18..:(..
Plus 1 as i 1 blok
Zerknij na stronę klubową, ale ogólnie to możesz napisać do konsultanta bukmachera i zapytaj skąd czerpią oficjalne wyniki
 
Do góry Bottom