>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

power30 18K

power30

Forum VIP
Gdańsk @ 2,0 sts

Część buków w ogóle wycofała rynek 12 na to spotkanie. Kędzierzynianie prawdopodobnie nadal bez Bednorza i Szymańskiego na przyjęciu. W wyjściowym składzie wyjdzie Zapłacki, który grał wczoraj ligowy mecz. Prawdopodobnie zabraknie również Kaczmarka, co znacznie komplikuje sytuację. Na ataku powinien zagrać Kluth lub Takvam. Na rozegraniu 3 sypacz - Gil.

Edit:

Do Gdańska nie pojechał również środkowy - Smith.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1634
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Trefl - ZAKSA

Trefl win 1/1 @2,65 forbet ✅ (3:0)

Bukmacher: FORBET

ZAKSA dziś potężnie osłabiona, w tym bez Kaczmarka, Smitha i Bednorza. Trefl u siebie przed 8 tysiącami widzów, jest w formie. Powinni to wziąć gładko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3299
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Czarni Radom - Resovia Rzeszów

Louati powyżej 9,5 pkt @1,75 superbet 19 pkt

Spotkanie głównego kandydata do spadku z drużyną aspirującą do mistrzostwa. Czarni ostatnio odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając 3:2 w Częstochowie. Resovia aktualnie zajmuje czwarte miejsce w lidze z dwoma porażkami na koncie.

Faworyt w tym meczu jest zdecydowany i są nim goście. Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo za 3 punkty gości będzie sensacją. Ja w tym meczu idę w over przyjmującego Resovii, Yacine’a Louatiego. Kluczową informacją jest fakt, że nie zagra w tym meczu Torey Defalco, który leczy kontuzję. Zabraknie także Jakuba Kochanowskiego. Francuz powinien dziś stworzyć linię przyjęcia z Cebuljem. Yacine powinien dziś dostawać dość dużo piłek. Ostatnio z Katowicami Resovia zagrała w podobym zestawieniu i Francuz zdobył 15 pkt w trzech setach. Na innych bukmacherach mamy na niego linię nawet 12,5. Louati spokojnie powinien zdobyć te 10 ,,oczek’’ nawet w 3 partiach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1721
I 24,8K

iti

Użytkownik
Absurdalną sytuacją jest to, że Resovia zagra dzisiaj i za dwa dni zagra z Trentino... Taka luźna uwaga, że warto się powstrzymać od grania jak najwyższych linii na Rzeszów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +138
1 0

19qrchuck83

Użytkownik
Absurdalną sytuacją jest to, że Resovia zagra dzisiaj i za dwa dni zagra z Trentino... Taka luźna uwaga, że warto się powstrzymać od grania jak najwyższych linii na Rzeszów.
Z jednej strony racja a z drugiej, nie mogą sobie pozwolić na grę na styku i 4 bądź 5 setow.
Nie tykam plus ligi ale zabrałem +17.5
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Z jednej strony racja a z drugiej, nie mogą sobie pozwolić na grę na styku i 4 bądź 5 setow.
Nie tykam plus ligi ale zabrałem +17.5
Mecz już trwa, ale gdybym coś miał ruszać to właśnie dodani handicap na Radom. Resovia osłabiona, ale powinni w miarę kontrolować przebieg tego meczu i trzymać dystans kilku punktów cały czas.

Z 3 strony większość z nich w reprezentacji ma styczność z graniem codziennie, więc jedyny problem to podróż
No i to jest kolejny argument, że nie spodziewałbym się wyniku 25-15,25-15,25-15 ;)
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA - Projekt Warszawa

Projekt wygra @2,21 Betclic

Totalnie niezrozumiały kurs na Projekt w Kędzierzynie-Koźlu. Stołeczny zespół gra aktualnie najlepszą siatkówkę w lidze. Ostatnio w znakomitym stylu wygrali z Jastrzębskim i Zawierciem. ZAKSA natomiast ciągle ma ogromne problemy kadrowe. Udało się ostatnio wygrać w Belgii w LM, ale kędzierzynianie stracili Olka Śliwkę. Kapitan ZAKSY złamał palec i nie zagra przez długi czas. To oznacza, że dalej na przyjęciu będzie występował drugoligowiec Zapłacki z Bednorzem, którzy też jeszcze do końca nie jest sprawny. Nie ma co ukrywać, do meczu to Projekt będzie faworytem, a taki kurs na ich zwycięstwo trzeba po prostu wziąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +720
J 0

jakxx88

Użytkownik
Siema wszystkim jestem tu nowy , ale wracając do tematu kolegi wyżej. Zgadzam się w 100% że projekt w tej chwili jest w mega gazie a ZAKSA bez śliwki traci bardzo dużo bo wiemy jak ważny on jest dla drużyny z Kędzierzyna Koźle.
Zastanawiam się nad meczem Bełchatów - Zawiercie? Wie ktoś o jakiś problemach w Zawierciu że kurs jest taki duży ze slabą drużyną Bełchatowa w tym sezonie.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
GKS Katowice - Czarni Radom
Radom 3,20

Niezrozumiałe jest dla mnie takie faworyzowanie Katowic. Obie drużyny na dnie PLS, obie z jednakowym bilansem pkt i zwycięstw, obie na podobnym poziomie sportowym, a kurs jakby gospodarzem był Jastrzębski?
Wg mnie to mecz 55%-45% i tylko z uwagi na to że GKS jest gospodarzem spotkania.
Owszem do Katowic dołączył Kvalen za Szymańskiego, ale jak do tej pory nic wielkiego nie wniósł do gry zespołu. Z pewnością większym wzmocnieniem jest Saitta, lecz nie wiadomo czy w ogóle dziś wystąpi bo przecież tydzień temu skręcił staw skokowy. Prawdę mówiąc jeśli nawet wystąpi to nie sądzę żeby był gotowy w 100% na cały mecz.
Natomiast co do gości, to jeśli Meljanac zagra dziś takie zawody jak ostatnio z Rzeszowem, to naprawdę widzę sporą szansę na to by to Czarni zeszli z parkietu zwycięsko.
Myślę że zobaczymy wyrównany mecz, który wyjdzie poza 3 sety i wiele będzie zależało od dyspozycji dnia.
Dla mnie kurs na gości to zdecydowanie value i dlatego gram w ich stronę.​
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
GKS Katowice - Czarni Radom

superbets: Jarosz powyżej 17,5 pkt, Meljanac powyżej 19,5 pkt @3,0 superbet Jarosz 14, Meljanac 8


Spotkanie dwóch drużyn, które zajmują ostatnie miejsca w Pluslidze. Zarówno Katowice, jak i Radom mają na swoim koncie 3 punkty. Obie ekipy pokonały jedynie beniaminka z Częstochowy. Jednak trzeba zauważyć, że radomianie ostatnio się rozkręcają. W poprzednim meczu urwali punkt naszpikowanej gwiazdami Resovii.

Moim zdaniem zespół Katowic w tym meczu przez bukmacherów jest za bardzo faworyzowany. Owszem grają u siebie, ale problemy ostatnio miał rozgrywający Saitta, a to spore osłabienie. Natomiast radomianie złapali wiatr w żagle. Ja idę tutaj w liderów obu ekip: Jarosza i Meljanaca. Atakujący Katowic zdobył w tym sezonie 126 pkt. Najlepszy mecz zaliczył z Częstochową, gdy zdobył 29 ,,oczek”. Meljanac natomiast to aktualnie trzeci najlepiej punktujący naszej ligi. Zdobył do tej pory 181 punktów. W ostatnim meczu z Resovią aż 30 pkt. Jego forma idzie w górę, a rozgrywający Todorovic bardzo mu ufa.

Myślę, że w tym meczu zobaczymy minimum 4 partie, a to spotkanie będzie popisem obu atakujących. Linie nie są zbyt wysokie, a obaj powinni dostawać naprawdę sporo piłek. Kurs @3,0 jak na takie zdarzenie jest bardzo kuszący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Nie wiem jak to jest że wszystko ładnie pięknie te typy, a co do czego zawsze w pizdę 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Też uważam, że buków kompletnie pogieło z tymi kursami. O ile faktycznie Warszawa jest faworytem i brak Śliwki i w dalszym ciągu Smitha..? To spora strata ale dawać 1,18 na wyjeździe na Warszawę? Takich kursów nie było przy brakach Janusza, Bednorza, Kaczmarka...
Zastanawiające troszkę to jest i najlepiej chyba ominąć to spotkanie. Albo zaryzykować na 1 bądź 2 sety gospodarzy w końcu będą grać Kaczmarek, Bednorz, Paszycki, Janusz to nadal klasa sama w sobie.
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Też uważam, że buków kompletnie pogieło z tymi kursami. O ile faktycznie Warszawa jest faworytem i brak Śliwki i w dalszym ciągu Smitha..? To spora strata ale dawać 1,18 na wyjeździe na Warszawę? Takich kursów nie było przy brakach Janusza, Bednorza, Kaczmarka...
Zastanawiające troszkę to jest i najlepiej chyba ominąć to spotkanie. Albo zaryzykować na 1 bądź 2 sety gospodarzy w końcu będą grać Kaczmarek, Bednorz, Paszycki, Janusz to nadal klasa sama w sobie.
ja tylko jeden argument pod rozwage podrzucam,że Bednorz o ile nie podpisał z Rzeszowem fizycznie to myślami jest w Rzeszowie już
 
Do góry Bottom