>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Generalnie to zgadzam sie jezeli chodzi o handi w stronę norwidu ale polecam również bednorz under 14.5 1.80 . Zastrzegam ze duza szansa na zwrot bo moze nie wyjsc w podstawowym skladzie ale jeżeli wyjdzie to :
- moze dlugo nie pograć bo beda rotacje przy spokojnym wyniku
-nie wierzę w 4 sety wiec jezeli nawet nie bedzie rotacji to under spokojnie do pokrycia, zakladam ze czestochowa podejmie ryzyko na zagrywce bo i nie ma wyjścia wiec sporo punktow moze uciekać po błędach
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Jeszcze moja dygresja w czasie meczu.
Nie wiem o co chodzi, ale mam nieodparte wrażenie, że talent Dulskiego jest marnowany w Częstochowie!!!
Trzeci mecz, gdzie chłopak gra na porażającym procencie w ataku i jest zmieniany.
Ma wszystko co powinien mieć atakujący: wzrost, siłę, motorykę, zagrywkę, a wali przed siebie w blok!!! Na przerwach trener ani razu nie wziął go na bok by dać jakieś wskazówki.
Moim zdaniem, ewidentnie jest źle prowadzony w Norwidzie. W Aluronie mimo że był rezerwowym, to widać było że fajnie się rozwija, a tutaj kompletna klapa!!!
Szkoda zawodnika....
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jeszcze moja dygresja w czasie meczu.
Nie wiem o co chodzi, ale mam nieodparte wrażenie, że talent Dulskiego jest marnowany w Częstochowie!!!
Trzeci mecz, gdzie chłopak gra na porażającym procencie w ataku i jest zmieniany.
Ma wszystko co powinien mieć atakujący: wzrost, siłę, motorykę, zagrywkę, a wali przed siebie w blok!!! Na przerwach trener ani razu nie wziął go na bok by dać jakieś wskazówki.
Moim zdaniem, ewidentnie jest źle prowadzony w Norwidzie. W Aluronie mimo że był rezerwowym, to widać było że fajnie się rozwija, a tutaj kompletna klapa!!!
Szkoda zawodnika....
Borkowski go nakrył dziś w tym meczu.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Jeszcze moja dygresja w czasie meczu.
Nie wiem o co chodzi, ale mam nieodparte wrażenie, że talent Dulskiego jest marnowany w Częstochowie!!!
Trzeci mecz, gdzie chłopak gra na porażającym procencie w ataku i jest zmieniany.
Ma wszystko co powinien mieć atakujący: wzrost, siłę, motorykę, zagrywkę, a wali przed siebie w blok!!! Na przerwach trener ani razu nie wziął go na bok by dać jakieś wskazówki.
Moim zdaniem, ewidentnie jest źle prowadzony w Norwidzie. W Aluronie mimo że był rezerwowym, to widać było że fajnie się rozwija, a tutaj kompletna klapa!!!
Szkoda zawodnika....
Sam chciał iść do drużyny, w której więcej pogra ale nie koniecznie to mu się przełoży na plus ( zresztą dobrze o tym mówi w wywiadzie Oskar Kaczmarczyk)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3:1

Przed nami hitowe starcie w 4 kolejce Plus Ligi, Jastrzębski Węgiel podejmuje we własnej hali Resovie Rzeszów.
Jastrzębski ma do tej pory komplet 3 zwycięstw z zaledwie 1 straconym setem + porażka w meczu o Superpuchar Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle gdzie prowadzili już 2:0 i 19:13! mimo tego przegrali mecz 2:3.
Resovia Rzeszów ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i porażkę 1:3 z będącym w bardzo dobrej formie od samego początku Projekt Warszawa.
Obie drużyny mają swoje problemy, zacznę od gospodarzy gidze jutro prawdopodobnie nie zobaczymy Naszego środkowego będącego chyba w życiowej formie N. Hubera. Doznał On kontuzji w ostatnim meczu ale ta kontuzja nie jest groźna i prawdopodobnie odpocznie sobie kilka dni. W ekipie Resovii brakuje Francuskiego atakującego Boyer, zastępować go musi J. Bucki. Wiadomo, że Bucki to solidny zawodnik ale to Boyer jest tym podstawowym atakującym.
Obie drużyny mają gwiazdy w swoich kadrach z jednej strony Fornal, Huber, Patry, Gładyr z drugiej strony DeFalco, Boyer, Cebulji, Drzyzga czy Kochanowski.

Jastrzębski do tego spotkania krócej się przygotowywał bo grał wspomniany wyżej mecz 3 Listopada natomiast Resovia ostatni mecz rozegrała 29 Października.
Stawiam w tym meczu na over ale sam osobiście na pewno pójdę w stronę gości, kurs jest zbyt wysoki uważam a kadrowo obie drużyny prezentują się bardzo dobrze.
Na pewno brak Hubiego będzie bardzo widoczny przypomnę, że po kontuzji wracają dopiero co Gładyr i M'baye - ostatni mecz z ZAKSĄ był ich pierwszym meczem po kontuzji.

powyżej 179,5 1,72 LVBet
Resovia 2,95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +516
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Jastrzębski - Resovia
Resovia -1,5 seta 4,5 Fortuna


Zibi mnie wyprzedził bo o tym meczu miałem napisać już w poniedziałek, jednak zabrakło czasu. Całkowicie się zgadzam z tym że kursy są tu wystawione na wyrost, bo patrząc na składy, to dla mnie jednak Reska jest ciut mocniejsza. Natomiast gdy patrzymy przez pryzmat braku Norberta, to Rzeszów zjada środkiem Jastrzębie.
Huber gra sezon życia i po świetnych występach w reprezentacji, swoją niesamowitą dyspozycje przeniósł na parkiety PLS. W dotychczasowych meczach zdobył odpowiednio 18, 9 i 11pkt. Szczególnie spektakularny był pierwszy wyjazdowy mecz z Nysą, gdzie zdobył w trzech setach 18pkt z czego 7 blokiem. Prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie widziałem trzysetowego spotkania w którym środkowy zgromadził 18pkt!!!
W meczu o superpuchar również zanotował świetny występ gromadząc 12pkt, ale na początku czwartego seta musiał zejść z powodu kontuzji. Na szczęście nie jest to groźny uraz i niebawem wróci do gry. Jednak dziś wszystko wskazuje na to, że nie wystąpi w prestiżowym spotkaniu z Rzeszowem.
Ktoś mógłby powiedzieć że brak jednego zawodnika nie powinien decydować o sile zespołu. Jednak brak Hubera w obecnej dyspozycji, to niepowetowana strata, tym bardziej że Gładyr i M'baye dopiero wracają do zespołu po kontuzjach i ich dyspozycja raczej nie będzie topowa.
Z drugiej strony to jednak Resovia ma kompleks Jastrzębia, bo w ostatnich latach dostaje regularnie od nich lanie. Ostatnia wygrana Rzeszowa to domowa potyczka z 2019 r. po której nastąpiło 10 kolejnych przegranych w PLS bądź pucharze. Natomiast ostatni wyjazdowe zwycięstwo to jeszcze odleglejsze czasy, bo rok 2017!!!
Jednak w tym sezonie skład Resovii naprawdę mi się podoba i myślę że są w stanie powalczyć o najwyższe cele, szczególnie gdy do składu wróci Boyer.
Sądzę że dziś w końcu nastąpi przełamanie i to podopieczni Medei zejdą z parkietu jako zwycięzcy. Gram handi bo wierzę że brak Hubera okaże się tu kluczowy i Resovia to skrzętnie wykorzysta wygrywając za 3pkt. po bardzo atrakcyjnym kursie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nie wiem czy waszym celem jest wpuszczanie ludzi na gigantyczne miny (moze czerpiecie z tego jakas przyjemnsc nie wiem), albo macie pamiec typowego wyborcy (max 1 tydzien), to polecam sobie przypomniec jak sie prezentowal u siebie rzeszow przeciwko zawierciu grajacemu w polowie zawodnikami rezerwowymi, juz nie mowiac jakie lanie zebrali od warszawy.. tak naprawde z zawierciem grajacym łabą/cooperem (SIC!!) powinni przegrac 0-3 gdyby zawiercie wykorzystalo freeballe na mecz ktore mialo bodaj 2 przy grze na przewagi. gdzie jest aktualnie zaksa i jw jesli chodzi o poziom/forme/potencjal w porownaniu do w pol rezerwy zawiercia/wawki ?no mozliwosc jest tylko jedna i jest to wyzszosc jw/zaksy, a jak ma reska wypasc na kogos z dwojki jw/zaksa jak nie ma zielonego pojecia o grze u siebie przeciwko wawce czy w pol rezerwie zawiercia? no coz to juz "wyzsza matematyka". o tym ze siatkarsko na reske nie da sie patrzec bez usmiechu politowania nawet nie wspomne. oczywiscie "moze sie zdarzyc cud" i resovia nagle w "magiczny sposob" bedzie funkcjonowac jak druzyna siatkarska, a nie obwoźny cyrk, ale granie na to ze "zdarzy sie cud" - za takie cos musieliby dobrze placic, a aktualny kurs nie spelnia takich warunkow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
nie wiem czy waszym celem jest wpuszczanie ludzi na gigantyczne miny (moze czerpiecie z tego jakas przyjemnsc nie wiem), albo macie pamiec typowego wyborcy (max 1 tydzien), to polecam sobie przypomniec jak sie prezentowal u siebie rzeszow przeciwko zawierciu grajacemu w polowie zawodnikami rezerwowymi, juz nie mowiac jakie lanie zebrali od warszawy.. tak naprawde z zawierciem grajacym łabą/cooperem (SIC!!) powinni przegrac 0-3 gdyby zawiercie wykorzystalo freeballe na mecz ktore mialo bodaj 2 przy grze na przewagi. gdzie jest aktualnie zaksa i jw jesli chodzi o poziom/forme/potencjal w porownaniu do w pol rezerwy zawiercia/wawki ?no mozliwosc jest tylko jedna i jest to wyzszosc jw/zaksy, a jak ma reska wypasc na kogos z dwojki jw/zaksa jak nie ma zielonego pojecia o grze u siebie przeciwko wawce czy w pol rezerwie zawiercia? no coz to juz "wyzsza matematyka". o tym ze siatkarsko na reske nie da sie patrzec bez usmiechu politowania nawet nie wspomne. oczywiscie "moze sie zdarzyc cud" i resovia nagle w "magiczny sposob" bedzie funkcjonowac jak druzyna siatkarska, a nie obwoźny cyrk, ale granie na to ze "zdarzy sie cud" - za takie cos musieliby dobrze placic, a aktualny kurs nie spelnia takich warunkow.

Zgadzam się z Tobą w większości tego co napisałeś , natomiast jeśli wspominasz o kursach i opłacalności gry na win Resovii przy @ 2.59 bodajże , to już absolutnie odpada granie Jastrzębia przy @ 1.44..... Z kolei ten kurs jest w moim odczuciu zaniżony..
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
nie wiem czy waszym celem jest wpuszczanie ludzi na gigantyczne miny (moze czerpiecie z tego jakas przyjemnsc nie wiem), albo macie pamiec typowego wyborcy (max 1 tydzien), to polecam sobie przypomniec jak sie prezentowal u siebie rzeszow przeciwko zawierciu grajacemu w polowie zawodnikami rezerwowymi, juz nie mowiac jakie lanie zebrali od warszawy.. tak naprawde z zawierciem grajacym łabą/cooperem (SIC!!) powinni przegrac 0-3 gdyby zawiercie wykorzystalo freeballe na mecz ktore mialo bodaj 2 przy grze na przewagi. gdzie jest aktualnie zaksa i jw jesli chodzi o poziom/forme/potencjal w porownaniu do w pol rezerwy zawiercia/wawki ?no mozliwosc jest tylko jedna i jest to wyzszosc jw/zaksy, a jak ma reska wypasc na kogos z dwojki jw/zaksa jak nie ma zielonego pojecia o grze u siebie przeciwko wawce czy w pol rezerwie zawiercia? no coz to juz "wyzsza matematyka". o tym ze siatkarsko na reske nie da sie patrzec bez usmiechu politowania nawet nie wspomne. oczywiscie "moze sie zdarzyc cud" i resovia nagle w "magiczny sposob" bedzie funkcjonowac jak druzyna siatkarska, a nie obwoźny cyrk, ale granie na to ze "zdarzy sie cud" - za takie cos musieliby dobrze placic, a aktualny kurs nie spelnia takich warunkow.
Cóż, dziś się przekonamy czy Resovia to tak słaby zespół jak piszesz? To że wygrali z Zawierciem tylko mogło ich wzmocnić. Podążając Twoim tokiem myślenia to co powiedzieć o meczu o superpuchar? Przecież Jastrzębie miało 19:13 w trzecim secie i wypuściło mecz. Takich sytuacji w siatkówce było, jest i będzie mnóstwo.
Piszesz tu o Warszawie jak o jakimś średniaku z którym przegrał Rzeszów, więc nie wiem czy śledzisz naszą PLS, bo ja widziałem 70% wszystkich męczy i Warszawa w trzech pierwszych kolejkach prezentowała się zdecydowanie najlepiej.
W tym roku na bank nie będzie dominacji ZAKSY i Jastrzębskiego, tak jak w latach poprzednich. Z resztą ZAKSA już przegrała mecz z Czewą i nie ważne że grali na w pół rezerwami bo właśnie o to chodzi że kontuzje będą i trzeba mimo tego sobie radzić.
Takie zespoły jak Zawiercie, Warszawa, nawet Gdańsk, będą z pewnością urywały punkty faworytom i to jest nieuniknione.Co do Rzeszowa to jestem wręcz pewien, że jeśli nie będzie plagi kontuzji to staną na podium w tym roku.
A co do dzisiejszego meczu to zdecydowanie wolę pograć na Rzeszów z handi za 4,5 niż na Jastrzębski bez Norberta za 1,44
 
A 819

albatross

Użytkownik
nie wiem czy waszym celem jest wpuszczanie ludzi na gigantyczne miny (moze czerpiecie z tego jakas przyjemnsc nie wiem), albo macie pamiec typowego wyborcy (max 1 tydzien), to polecam sobie przypomniec jak sie prezentowal u siebie rzeszow przeciwko zawierciu grajacemu w polowie zawodnikami rezerwowymi, juz nie mowiac jakie lanie zebrali od warszawy.. tak naprawde z zawierciem grajacym łabą/cooperem (SIC!!) powinni przegrac 0-3 gdyby zawiercie wykorzystalo freeballe na mecz ktore mialo bodaj 2 przy grze na przewagi. gdzie jest aktualnie zaksa i jw jesli chodzi o poziom/forme/potencjal w porownaniu do w pol rezerwy zawiercia/wawki ?no mozliwosc jest tylko jedna i jest to wyzszosc jw/zaksy, a jak ma reska wypasc na kogos z dwojki jw/zaksa jak nie ma zielonego pojecia o grze u siebie przeciwko wawce czy w pol rezerwie zawiercia? no coz to juz "wyzsza matematyka". o tym ze siatkarsko na reske nie da sie patrzec bez usmiechu politowania nawet nie wspomne. oczywiscie "moze sie zdarzyc cud" i resovia nagle w "magiczny sposob" bedzie funkcjonowac jak druzyna siatkarska, a nie obwoźny cyrk, ale granie na to ze "zdarzy sie cud" - za takie cos musieliby dobrze placic, a aktualny kurs nie spelnia takich warunkow.
Resovia miała 1,5 tygodnia żeby przygotować się do tego meczu a u nich forma będzie rosnąć z meczu na mecz. Wraca Boyer wiec zmiana na ataku w porównaniu do wcześniejszych kolejek a wiadomo jaki potencjał ma Francuz do tego grał w zeszłym sezonie w barwach Jastrzębia wiec będzie chciał się pokazać. Huber w mega formie a dzisiaj nieobecny więc odchodzi jakies 35 % zespołu, blok zagrywkach atak on w tym momencie na top poziomie. Zostaje Fornal i Patry któremuś zdarzy się słabszy dzień i mamy problem do tego Toniutti który obniżył loty i nie jest już taki dokładny na wystawie. Sam grałem Resovie po 3,25 i jestem nadal zdziwiony ze kurs się trzyma koło 2.9.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W tym roku na bank nie będzie dominacji ZAKSY i Jastrzębskiego, tak jak w latach poprzednich. Z resztą ZAKSA już przegrała mecz z Czewą i nie ważne że grali na w pół rezerwami bo właśnie o to chodzi że kontuzje będą i trzeba mimo tego sobie radzić.
pisząc takie potworki ze "nie jest wazne ze grali na pol rezerwa" to sie sam dyskwalifikujesz z bycia traktowanym na powaznie.

Zgadzam się z Tobą w większości tego co napisałeś , natomiast jeśli wspominasz o kursach i opłacalności gry na win Resovii przy @ 2.59 bodajże , to już absolutnie odpada granie Jastrzębia przy @ 1.44..... Z kolei ten kurs jest w moim odczuciu zaniżony..
jest roznica pomiedzy graniem "na kogos", "przeciw komus", a nie graniem, ja napisalem ze zlamanej zlotowki na to dysfunkcyjne cos z rzeszowa potykajace sie o wlasne nogi bym nie dal, szczegolnie ze graja przeciwko komus kto umie grac w siatkowke na najwyzszym poziomie. ewentualne granie na jw to kompletnie inna inkszość, w koncu poza graniem na resovie albo graniem na jw jest tez opcja Nie gram i stoje z boku.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Jastrzębie - Resovia

Dowolna drużyna wygra mecz po przegraniu 1 seta 3,20 etoto

Na dzisiaj proponuję taki typ, trochę szalony ale uważam że przy tych wszystkich zawirowaniach kto jak gra, z kim albo bez kogo, tutaj w tym meczu może się wszystko wydarzyć. Moim zdaniem ten mecz nie skończy się wynikiem 3:0 w którąś ze stron, osobiście przewiduje tie-break. Jeśli ma grać Boyer to będzie duży plus dla Reski z tym że to 1 mecz ligowy byłby dla niego więc niewiadomo jak wygląda, ponadto na starych śmieciach więc stresik dodatkowy.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
pisząc takie potworki ze "nie jest wazne ze grali na pol rezerwa" to sie sam dyskwalifikujesz z bycia traktowanym na powaznie.



jest roznica pomiedzy graniem "na kogos", "przeciw komus", a nie graniem, ja napisalem ze zlamanej zlotowki na to dysfunkcyjne cos z rzeszowa potykajace sie o wlasne nogi bym nie dal, szczegolnie ze graja przeciwko komus kto umie grac w siatkowke na najwyzszym poziomie. ewentualne granie na jw to kompletnie inna inkszość, w koncu poza graniem na resovie albo graniem na jw jest tez opcja Nie gram i stoje z boku.
Natomiast ty się dyskwalifikujesz tym, że nie podajesz na tym forum żadnych typów, krytykując tylko innych. Zero merytoryki w twoich postach tylko płacz i płacz nad tym co inni napisali.
Żałosny jesteś!!!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bogdanka LUK Lublin - Trefl Gdańsk 3:2

Zacznę od gości dzisiejszego spotkania, Trefl Gdańsk rozpoczął świetnie sezon wygrywając wszystkie 4 spotkania tracąc zaledwie 1 seta ale powiedzmy sobie szczerze, Katowice, Czarni Radom, Cuprum Lubin to są ekipy z tej dolnej części tabeli. LUK wygrał 3 z 4 spotkań, 3:1 z Bełchatowem na wyjeździe, 3:2 z Cuprum na wyjeździe i u siebie 3:0 z Czarni Radom. Ulegli jedynie z Barkom Lwów 2:3.
Obie ekipy mają dość solidny skład z jednej strony Malinowski, Ferreira, Brand, Thales, Komenda, Schulz czy J. Nowakowski z drugiej zaś strony Sawicki, Sasak, Orczyk, Niemiec czy Martinez.
Uważam, że będzie to bardzo zacięte spotkanie, lekkim faworytem goście jednak ja no nie poszedł bym w ich stronę. Liczę na co najmniej 4 sety i over meczowy.

powyżej 180,5 1,72 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1607
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
LUK Lublin - Trefl Gdańsk

superbets: Malinowski powyżej 16,5 pkt, Sawicki powyżej 16,5 pkt, Sasak powyżej 18,5 pkt @5,5 superbet ✅

W Lublinie spodziewam się wyrównanego starcia. Powinniśmy zobaczyć minimum 4 sety. Malinowski to lider gospodarzy. Sawicki i Sasak natomiast w tym sezonie rządzą w Treflu. Wszyscy w tym sezonie zdobywali już nawet ponad 20 pkt. Raczej ciężko się spodziewać, żeby któryś z nich dostał zmianę. Kurs na taki zakład to na pewno spore value i przy odrobinie szczęścia ma szansę na wejście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2747
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Panowie jak coś to 1.45 STS wystawił na Resovię, niestety nie ma jeszcze możliwych handicapow ale myślę że nawet jako singiel to pewna lokata.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Oczywiście że ma kim ale nie ma kto rozgrywać a to w siatkówce najważniejsze. A Ci zawodnicy ściągnieci na szybko to myślę że Śliwka lepiej rozgrywa
 
Do góry Bottom