>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Przestań wprowadzać ludzi w błąd!
nie wskazałeś w której firmie zagrałeś, w takiej fortunie np. zakład będzie rozliczony jako przegrany bo zawodnik grał.
W "takiej fortunie" masz wyraźnie napisane że musi wyjść w pierwszym składzie, więc nie pisz bzdur!!!
Owszem, możesz mieć teraz zakład jako przegrany, ale wystarczy do nich napisać i to poprawią. Miałem w fortunie już tą sytuację nie jeden raz.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
BOGDANKA LUK Lublin - GKS Katowice typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla BOGDANKA LUK Lublin) kurs 2.90 Fortuna

Najważniejszym faktem, który sugeruje sienw głównej mierze temu typowi to jeżeli BOGDANKA LUK Lublin wygra za 3 pkt to wezmą udział w marcowym Pucharze Polski. Lublinianie maja bardzo kompletny skład. Na libero rewelacyjny brazylijczyk Hoss, ma rozegraniu świetnie spisujący się ostatnio Marcin Komenda. Na pozycji atakującego Damian Schulz, który zagral bardzo dobre spotkanie w Rzeszowie, ewentualnie może też być naprawdę bardzo perspektywiczny Malinowski, który potrafi znakomicie zaskakiwać polu serwisowym. Na przyjęciu Ferreira oraz Brand obaj siatkarze w szczytowej formie. Patrząc na środkowych Nowakowski i Kania tutaj dość stabilnie to wygląda i na Katowice to powinno w zupełności wystarczyć. Katowiczanie od jakiegoś czasu zrezygnowali z czołowego rozgrywającego Kozuba. Na przyjęciu pozyskali Kvalena rezerwowego Resovii oraz na w/w pozycji odszedł do ZAKSY czołowy gracz Katowic Szymański. Gra Katowic zależy od gry atakujacego Jarosza. Według mnie na bardzo dobrze grajacy zespół z Lublina to dzisiaj nie wystarczy, który będzie chciał bardzo pewnie wygrać dzisiejsze spotkanie na swoim terenie. Kursy dość wysokie na Liblin że względu na wygrane trzy spotkania przez Katowiczan, ale z zespołami z dołu tabeli. Ostatnio BOGDNKA co prawda przegrali mecz w Rzeszowie, ale mieli sześć pilek meczowych. Lublinianie sprawiali niespodzianki, gdzie nie byli faworytem spotkań. Według mnie dzisiaj motywacja będzie podwójna i powinni tak jak pisałem wyżej pewnie wygrać to spotkanie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3234
#10 19,8K

#10

Użytkownik
BOGDANKA LUK Lublin - GKS Katowice
Damian Schulz powyżej 18.5 pkt (18)
1.85
Superbet

Zapowiada się ciekawy mecz i choć faworytem wyraźnym są tutaj gospodarze to może im nie być dzisiaj łatwo. Katowice mimo że są daleko w tabeli dopiero na 14. miejscu to jakby nie patrzeć maja obecnie serię 3 zwycięstw z rzędu w lidze, a ogólnie przez cały sezon mają tylko 4 zwycięstwo więc trzeba przyznać że są w dobrej formie. Myślę że goście są w stanie postawić się dzisiaj Bogdance. Gospodarze w tym pojedynku wyglądają bardziej kompletnym zespół co obrazuje tabela gdzie Lublinianie są wysoko na 7 pozycji z 8 zwycięstwami. W formie wydaje się być ich atakujący Damian Schulz która miał ostatnio bardzo dobre mecze. W tym ostatnim pociągnął on do walki swój zespół przeciwko Asseco Resovii. Różnie ostatnio bywa z forma pozostałych skrzydłowych a Damian punktów dostarczał masę. Ta zdobycz punktowa wydaje sie bardzo duża do osiągnięcia ale mam nadzieję że mecz będzie co najmniej 4setowy i przy dobrej grze Damiana zdobędzie on około 20 punktów.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cuprum Lubin - Czarni Radom

Cuprum wygra @1,67 superbet ✅

W starciu na dnie tabeli PlusLigi idę w Cuprum. Obie drużyny dzielą zaledwie 2 pkt w tabeli. Radom ostatnio pokonał Lwów. Cuprum natomiast przegrywa mecz za meczem, jednak mają oni dobre momenty w meczach. Mimo wszystko potencjał kadrowy Cuprum jest większy niż Radomia. Hanes, Berger czy Kwasowski to naprawdę uznani zawodnicy. Sam Meljanac w Radomiu to może być za mało na lubinian. Spodziewam się dzisiaj ich przełamania i oddalenia widma spadku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4038
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
KGHM Cuprum Lubin - Enea Czarni Radom typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla KGHM Cuprum Lubin) kurs 4.70 Fortuna

Dzisiaj idę dość ryzykownie na wygraną w trzech setach przez zespół z Lubina. Gospodarze mają tzw. "czarna serię" i według dzisiaj przełamanie powinno przyjść z ostatnio lepiej grającym Radomiem. Alexander Berger wrócił do podstawowego składu Cuprum Lubin. Pamiętam występy właśnie Lubinian z tym siatkarzem, gdzie był to zespol groźny dla każdego. Czarni Radom z nowym trenerem widać, że graja lepiej, ale w dużej mierze ich gra spoczywa na Meljanacu. Uzupełnieniem Radomia jeszcze na przyjęciu jest Hofer, ale patrzac m.in na Rafala Buszka to zdecydowanie lepiej wygląda to u gospodarzy. Masłowski na libero także umiejętnościami przewyższa libero Radomian. Atakujący na podobnym poziomie, ale jeśli Hanes się rozkręci to jest praktycznie nie do zatrzymania. W Lubinie można rotować składem przy drobnej niedyspozycji siatkarzy, w Radomiu nie za bardzo. Według mnie dzisiaj Cuprun weźmie ten mecz myślałem o handicapie -1.5 w strone Cuprum, ale idę po wyższym kursie typ bardziej ryzykowny lecz całkiem patrzę na Niego optymistycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3095
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Ślepsk Suwałki - Norwid Częstochowa 2.81

Oj ktoś tu znacznie przeszarżował z kursami!!!
Sąsiedzi w tabeli z identycznym bilansem 5-10, z podobnym potencjałem, a kurs na gospodarzy 1.38???
Nie twierdzę że Czewa tu na pewno wygra, ale szanse na zwycięstwo oceniam 50-50. Swobodnie można grać wszelkie handi w stronę gości bo ten mecz z pewnością nie skończy się 3:0 dla gospodarzy. Również polecam zagrać over pkt. Dulskiego, bo po słabym starcie sezonu, wyrósł na niekwestionowanego lidera drużyny i praktycznie w każdym z ostatnich meczy przebija linie wystawiane przez buka.
Myślę, że bukmacherzy zasugerowali się ostatnią wygraną Suwałk z Olsztynem i stąd u nich kursowy hurraoptymizm? Jednak to był mecz derbowy, a w takich różne rzeczy się dzieją. Poza tym Olsztyn jest w tym sezonie strasznie chimeryczną drużyną i ostatnia porażka wcale mnie nie zdziwiła.
Niestety Ślepsk, mimo wygranej w derbach, w tym sezonie gra naprawdę słabo. Patrząc na nazwiska można by się spodziewać lepszej gry, bo o ile domowe porażki z Zaksą, Treflem czy Aluronem można zrozumieć, o tyle 0:3 z tragicznym Lubinem już nie bardzo.
Natomiast Norwid ostatnio przegrał 1:3 z Projektem, ale po całkiem niezłym spotkaniu, a wcześniej miał serię 3 wygranych i to min z Treflem i Bogdanką.
Moim zdaniem, to drużyna z Częstochowy wygląda obecnie lepiej na parkiecie. Widać że zespół w trakcie sezonu zaczyna tworzyć coraz lepszy kolektyw i sądzę że sprawią jeszcze nie jedną niespodziankę.
Co do gospodarzy nie mam podobnych odczuć. Myślę że będą walczyć o utrzymanie i wybitnych występów się po nich nie spodziewam.
Tak jak pisałem wcześniej, nie twierdzę że dzisiaj Częstochowa łatwo wygra mecz, ale widzę duże value w kursach i dlatego zagram w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
podrażniony Rzeszów
czegos tak zabawnego o tym obwoźnm cyrku dawno nie przeczytalem, podrazniozny rzeszów hah podrażnoiny chyba swoim wlasnym nieudacznictwem i prezentowaniem antysiatkówki ze to mozna jedynie jako dobry kabaret traktować, bo na pewno nie sport. zobaczymy czy łysy ma mozliwosci zeby hokeiste posadzic na lawie ktory sieje jedynie ferment w rzeszowie swoim zalosnym zachowaniem nastoletniej obrazonej dziewczynki i da w szostce od poczatku kozuba. inaczej to rzeszow z tą splakaną beksą na sypie moze konczyc sezon.

e
no i zaczynaja z tym kozubem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Skra - ZAKSA

superbets: Konarski i Kaczmarek over 18,5 pkt @3,5 superbet

Starcie Skry z ZAKSĄ zapowiada się interesująco. To starcie sąsiadów w tabeli. Obie drużyny są w tej chwili poza ósemka. O ile miejsce Skry zbytnio nie dziwi, to ZAKSY już tak. Jednak kędzierzynianie w tym sezonie mają mnóstwo pecha, a jak pokazują ostatnie mecze nie są w dobrej formie.

Moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany. Nie spodziewam się, żeby zakończył się w 3 setach. Idę tutaj w liderów obu ekip: Konarskiego i Kaczmarka.

Konarski w tym sezonie notuje średnio 19,15 pkt/mecz. W ostatnich 8 meczach tak wyglądają jego zdobycze punktowe: 19,25,13,28,20,17,24,24. Linii 18,5 nie pokrył tylko w dwóch spotkaniach, które trwały 3 sety.

Kaczmarek natomiast to lider ZAKSY. On otrzymuje najwięcej piłek od Janusza. Przy braku Śliwki i słabej formie Chitigoia odpowiedzialność za wynik spoczywa na Kaczmarku i Bednorzu. W ostatnich meczach ,,Zwierzu" zdobywał 30,25, 24 i 17 pkt.

Linie na obu nie są zbyt wysokie i myślę, że przy minimum 4 setach powinny być pokryte.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Dokładny wynik meczu 3:0 dla ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) kurs 4.50 Fortuna

Oglądając Skre Bełchatów jeszcze na początku sezonu był to zespol, który był uznawany jako najgorszy grający w elemencie przyjęcia. Teraz po pracy z Gardinim sporo się zmieniło i Belchatowianie wyglądają lepiej w swojej grze. Dużo ciagnie grę Dawid Konarski atakujący Skry. Ostatnie trzy spotkania Skry na swoim obiekcie i trzy przegrane co prawda z Zawierciem i Jastrzębiem, ale także z przecietnym w tym sezonie Slepskiem Malow Suwałki. Wczoraj Resovia pokazała, że po przegranej w Lidze Mistrzów, gdzie nie mają już szans na wyjście z grupy mimo to wygrali na Torwarze z mocna Warszawa. Ostatnio Kędzierzynianie rozegrali .ech w Grecji z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, gdzie mogli zapewnić sobie wyjście z grupy, ale jednak przegrali w trzech setach po dość słabym spotkaniu. W Kędzierzynie już kadrowo wyglądają naprawdę dobrze z tego co słyszałem możliwe, że dzisiaj może wystąpić David Smith środkowy ZAKSY. Na pozycji atakującego Kaczmarek Reprezentant Polski. Kolejny reprezentant na rozegraniu Marcin Janusz. Na przyjęciu Bartosz Bednorz także reprezentant Polski oraz młody perspektywiczny grający coraz lepiej Chitigoi, na libero czołowy gracz Reprezentacji USA. Jako kolejny środkowy Paszycki utrzymujący dobra formę. Według mnie Kędzierzynianie są aktualnie w lekkim dołku, ale potrzebują pewnego zwycięstwa i punktowania, żeby zakwalifikować się do 1-8. Skra gra falami raz graja dość pewnie, a przychodzi okres w grze gdzie tracą punkty seriami. Według mnie dzisiaj wygrana Kędzierzyna jest pewniakiem, ale ja gram, że wygraja bez straty seta. Kędzierzynianie też ostatnio mieli ciężkie spotkania z Zawiercie czy Jastrzębiem. Oglądając mecz z Jastrzębskim Węglem, Kędzierzynianie postawili bardzo ciężkie warunki aktualnemu liderowi tabeli. Według mnie ZAKSIAKI powinni odnieść dzisiaj trzy punkty. Pozdrawiam.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
INDYKPOL AZS OLSZTYN - Jastrzębie
Typ: INDYKPOL AZS OLSZTYN 1 set/mecz kurs @5.75 Superbet

Po powrocie po kontuzji Nico Szerszenia w końcu ponownie wszystko się klei w zespole Webera. AZS Olsztyn grając pełnym składem dysponuje świetną, kompletną ekipą.
Ostatnio bez straty seta ograli wicelidera z Warszawy, następnie niespodziewanie chociaż po dobrej grze ulegli Suwałkom i ostatnio porażka po niesamowitej batalii z najlepiej aktualnie grającym zespołem w kraju, czyli Zawierciem. Ten mecz może aspirować to spotkania sezonu. Po drugiej stronie siatki Jastrzębie, czyli aktualny lider w tabeli. Trzeba jednak zaznaczyć, że ostatnio ich gra nie jest perfekcyjna. W ciągu niespełna 3 tygodni rozgrywają już 6 mecz. Brakuje w ich poczynaniach świeżości i notorycznie tracą sety z niżej notowanymi rywalami. Ostatnio również duża wpadka w LM z Hiszpanami. Ich ewentualna porażka w dzisiejszych spotkaniu nie będzie sensacją, ale nie zagrozi im spadkiem z 1 miejsca.
Hala Urania wysprzedana w całości od 3 dni. Kocioł będzie niesamowity. Liczę na narzucenie gry przez AZS Olsztyn od początku spotkania. Trio Alan, Karlitzek, Szerszeń to gwarancja siły na skrzydłach.
 
Do góry Bottom