>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Nysa win @2,9 superbet

W starciu 17. kolejki PlusLigi pomiędzy Nysą, a ZAKSĄ idę w stronę gospodarzy. Aktualnie Stal zajmuje 7. miejsce w lidze. U siebie zespół wygrał cztery ostatnie mecze. Liderem zespołu jest Gierżot, a ostatnio ze świetnej strony pokazał się Muzaj. Nysa to bardzo niewygodny rywal dla wszystkich. ZAKSA natomiast jest w ogromnym kryzysie. W lidze zajmuje dopiero 10. miejsce. Zanotowała aż 10 porażek w ostatnich 14 meczach. Od dawna kędzierzynianie mają problemy kadrowe. Mocno widoczny jest brak Olka Sliwki. Para Bednorz-Chitigoi ma spore problemy z przyjęciem zagrywki. Ostatnio w lidze ZAKSA przegrała 3:0 ze Skrą, a pierwszy set zakończył się wynikiem 25:12. W środku tygodnia kędzierzynianie odwrócili losy meczu z Roeselare, ale także to był ich słaby mecz. W pierwszym meczu tego sezonu pomiędzy tymi drużynami ZAKSA wygrała 3:2. Dziś moim zdaniem Nysa ma sporo atutów żeby ten wygrać, a kurs jest bardzo kuszący. W superbet przy prowadzeniu 2:0 zakład rozliczany jest już na plus.
 
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Norwid Częstochowa- Zawiercie
Typ: 1 (+17,5)
Kurs: 1,91
Lasbet


Moim zdaniem przesadzone handi na zespół spod Jasnej Góry. Owszem Zawiercianie jeden z faworytów do pudła, z kolein beniaminek powalczy o ligowy byt, natomiast są to derby regionu, a Norwid z meczu na mecz pokazuje coraz więcej swoich możliwości. Uważam że zdecydowanym faworytem jest zespół gości ale czy aż tak aby ni pozwolić ugrać 20 punktów w secie zespołowi z Cze-wy?
Pierwsze spotkanie w Zawierciu zakończyło się wynikiem 3-0 dla Aluronu, ale dwa pierwsze sety wygrane do 22, natomiast w trzecim odjechali Norwidowi do 14. Dziś liczę że gospodarze przed własną publicznością nie pozwolą tak odjechać rywalowi i zobaczymy jeszcze bardziej wyrównany mecz. Nieco ostrożniej myslę że warto pograć 4 sety w tym spotkaniu:
over 3,5 seta @ 2,26 Fortuna
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki, typ Ślepsk Malow Suwałki kurs 6.00 Fortuna

Mnie jakoś Resovia nie przekonuje w dalszym ciągu. Rozumiem ostatnio wygrana na trudnym terenie we Włoszech z Trento, ale ten zespół trzeba powiedzieć sobie szczerze grali już o nic. Slepsk jeśli chce jeśli powalczyć o 1-8 to muszą sprawidz jakaś niespodziankę. W zupełności stać ich na zwyciestwo z Resovia, która przeplata meczami lepszymi z gorszymi. Ostatnia wygrana z Warszawa ma wyjeździe wszystko niby w porządku z ich strony, ale w Warszawie nie było głównego rozgrywajacego Janka Firleja. Slepsk ma kim postraszyć rywali. Na pozycji atakującego Bartosz Filipiak naprawdę gość godny zwrócenia uwagi. Pamiętam jak praktycznie sam wygrywał mecz jeszcze z dawna Skra, która wyglądała kadrowo obiecująco. Na rozegraniu Argentyńczyk Sanchez, który próbuje grać szybką siatkówkę, narzuca dobre tempo dla swoich kolegów z zespołu. Co do rozegrania w Rzeszowie Kozub, który momentami grał na ławce w Katowicach. W Rzeszowie są z niego bardzo zadowoleni bo odkąd przyszedł nie ukrywam, że są lepsze wyniki. Jeśli chodzi o Suwałki na przyjęciu bardzo dobrze prezentujący się Halaba oraz Ziga Stern. Na libero ostatnio grający na dość wysokim procencie w przyjęciu Czunkiewicz. Resovia w niedzielę ma bardzo ciężkie spotkanie z Jastrzębskim Węglem. W dodatku pamiętam wypowiedzi niektórych zawodnikow z Rzeszowa, że na spotkania z dolna częścią tabeli nastawienie mają zupełnie inne niż na zespoły z gornej części tabeli. Suwałki ostatnio w dobrym stylu pokonali Czestochowe i mocny AZS Olsztyn, gdzie postawili się wczoraj Jastrzębskiemu Weglowi i zagrali całkiem solidne spotkanie, ale mieli za dużo własnych błędów. Suwałki stać dzisiaj ma zwyciestwo i nie będzie według mnie to duża jakas niespodzianka. Kursy powinny być na pewno mniejsze w stronę Suwałk.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 18:20
Spotkanie: Warta - Resovia
Typ: powyżej 170,5 pkt 193 pkt z dużym zapasem
Kurs: 1,47
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Tym razem idziemy w kierunku siatkarskiego pojedynku w Plus Lidze. Rewelacja tegorocznych rozgrywek drużyna Warty Zawiercie podejmie u siebie ligowego pewniaka Resovię. Aktualnie Warta na 3 miejscy z przewagą 3 oczek właśnie nad Resovią. W poporzednim spotkaniu między nimi byliśmy światkami tie breaka oraz jednego seta granego na przewagi Dlatego wybieram zakład na over punktowy z bezpieczną w mojej ocenie linia 170,5 pkt. Ten wynik można osiągnąć w 4 setach. A przy tak wyrównanych ekipach nie powinno to być problemem. Warta u siebie tylko jedna porażka , Resovia na wyjeździe tylko 2 porażki. Liczę, że będziemy światkami niezłego i długiego widowiska
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1440
M 94K

michalkin

Użytkownik
GKS Katowice - Aluron CMC Warta
GKS Katowice @6.50 superbet
DW 3-2 @16 sts


No więc zacznijmy od tego, że podany wyżej kurs daje prawdopodobieństwo wygranej nieco na ponad 15%. Warta w tym sezonie w Plus Lidze na wyjeździe przegrała tylko 2 razy. W 1 i 3 kolejce, które to miały miejsce jeszcze w październiku ubiegłego roku. Na 10 ostatnich pojedynków 9 zwycięstw i 1 porażka. Forma najlepsza w lidze. Na chwilę obecną 3 miejsce w lidze z nieduża stratą do lidera. Po drugiej stronie mamy zespół co najwyżej przeciętny. Na swoim parkiecie 3 zwycięstwa na 5 rozegranych spotkań, ale wszystkie te wygrane z drużynami szorującymi po dnie ligowej tabeli. No ale dlaczego gram dziś na zwycięstwo gospodarzy?

Od sezonu 2020/21 następuje regularna wymiana punktów w fazie zasadniczej. 7 spotkań i 7 zwycięstw drużyny, która rozgrywała mecz na własnym parkiecie. W każdym przypadku gdzie wygrywała drużyna z Katowic była ona zdecydowanym underdogiem.
Sezon 20/21 - Katowice kurs 3.50
Sezon 21/22 - Katowice kurs 6.25
Sezon 22/23 - Katowice kurs 7.90 (zwycięstwo bez straty seta)

Oczywiście jeśli weźmiemy aspekty tylko i wyłącznie sportowe to GKS co najwyżej może buty czyścić na chwilę obecną gościom. Jeśli mecz skończy się wynikiem 0-3 dla Zawiercia to oczywiście nie będzie zdziwienia z mojej strony. Jednak sport bywa nieprzewidywalny to po pierwsze, a po 2 chyba nie muszę nic mówić. Jako załącznik macie podgląd jak wyglądały ostatnie sezony między tymi drużynami. Przy takim kursie jak najbardziej można zaryzykować i choćby dla emocji rzucić przysłowiową dyszkę. A jeśli ktoś nie ma przekonania do takiego typu to niech lepiej nie gra i później nie wylewa żali. Nie biorę za to odpowiedzialności. To są moje luźne przemyślenia.
Z fartem!

1-3 trochę emocji mimo wszystko było
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki
Czarni 3,75
Czarni -1,5 seta 7,10
Czarni +1,5 seta 2,40


No poszaleli bukmacherzy z kursami.
Owszem Radom to zdecydowany autsajder PLS, ale żeby taki kurs wystawiać na nich w meczu we własnej hali z drużyną która mnie całkowicie nie przekonuje w tym roku, a ich wyniki są ponad ich możliwości?
Dziwi mnie że Ślepsk ma tyle samo pkt co np Olsztyn czy Nysa, które mają większy potencjał kadrowy i grają zdecydowanie lepszą siatkówkę. Ciężko mi się ogląda ich mecze bo przeważnie są to słabe widowiska.
Radom jak do tej pory wygrał tylko 2 mecze, w tym jeden we własnej hali, ale.... No właśnie, u siebie grali dotąd 9 meczy z czego 8 z nich to pojedynki z drużynami z pierwszej dziesiątki. Z Barkomem, który jest poza top10 wygrali 3:1. Powalczyli fajnie ze Skrą, przegrywając 1:3, ale po naprawdę dobrym meczu. Z Resovią zdobyli punkt, przegrywając dopiero w piątym secie. W ostatnim meczu domowym z Bogdanką, mimo przegranej 0:3, pozostawili po sobie dobre wrażenie.
Suwałki natomiast na wyjeździe wygrały 3 spotkania. Dwa z nich to wygrane na początku rozgrywek z Norwidem i Katowicami, które to wówczas były w beznadziejnej dyspozycji i przegrywały wszystko co się dało. Trzecia wygrana to zwycięstwo w Bełchatowie, który jednak w tym roku ma najsłabszą kadrę od kilku sezonów. Przegrali natomiast z Barkomem, czyli zespołem na ich poziomie.
Wg mnie dzisiaj Meljanac i spółka, są jak najbardziej w stanie pokonać przyjezdnych i szanse na wygraną w tym spotkaniu oceniam 50%-50%.
Zatem mamy tu duże value w kursach. Moim głównym typem jest wygrana Czarnych 3,75, ale gram również ich win -1,5seta, bo kurs 7,1 to prezent od buka.
Dla mniej odważnych proponuję Radom +1,5seta bo kurs na to zdarzenie jest też bardzo atrakcyjny 2,40.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3896
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki
Czarni 3,75
Czarni -1,5 seta 7,10
Czarni +1,5 seta 2,40


No poszaleli bukmacherzy z kursami.
Owszem Radom to zdecydowany autsajder PLS, ale żeby taki kurs wystawiać na nich w meczu we własnej hali z drużyną która mnie całkowicie nie przekonuje w tym roku, a ich wyniki są ponad ich możliwości?
Dziwi mnie że Ślepsk ma tyle samo pkt co np Olsztyn czy Nysa, które mają większy potencjał kadrowy i grają zdecydowanie lepszą siatkówkę. Ciężko mi się ogląda ich mecze bo przeważnie są to słabe widowiska.
Radom jak do tej pory wygrał tylko 2 mecze, w tym jeden we własnej hali, ale.... No właśnie, u siebie grali dotąd 9 meczy z czego 8 z nich to pojedynki z drużynami z pierwszej dziesiątki. Z Barkomem, który jest poza top10 wygrali 3:1. Powalczyli fajnie ze Skrą, przegrywając 1:3, ale po naprawdę dobrym meczu. Z Resovią zdobyli punkt, przegrywając dopiero w piątym secie. W ostatnim meczu domowym z Bogdanką, mimo przegranej 0:3, pozostawili po sobie dobre wrażenie.
Suwałki natomiast na wyjeździe wygrały 3 spotkania. Dwa z nich to wygrane na początku rozgrywek z Norwidem i Katowicami, które to wówczas były w beznadziejnej dyspozycji i przegrywały wszystko co się dało. Trzecia wygrana to zwycięstwo w Bełchatowie, który jednak w tym roku ma najsłabszą kadrę od kilku sezonów. Przegrali natomiast z Barkomem, czyli zespołem na ich poziomie.
Wg mnie dzisiaj Meljanac i spółka, są jak najbardziej w stanie pokonać przyjezdnych i szanse na wygraną w tym spotkaniu oceniam 50%-50%.
Zatem mamy tu duże value w kursach. Moim głównym typem jest wygrana Czarnych 3,75, ale gram również ich win -1,5seta, bo kurs 7,1 to prezent od buka.
Dla mniej odważnych proponuję Radom +1,5seta bo kurs na to zdarzenie jest też bardzo atrakcyjny 2,40.
nie gra mejlanac i hofer. co to oznacza wie kazdy kto cos tam sie zna.
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
nie gra mejlanac i hofer. co to oznacza wie kazdy kto cos tam sie zna.
Najwyraźniej zmiennicy okazali się strzałem w dziesiątkę, to jedno.
Drugie, to potwierdza się słabość Ślepska o której pisałem i ich dziwnie wysoka pozycja w tabeli w stosunku do jakości gry😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla AZS Olsztyn) kurs 6.50 Fortuna

Powiem tak typ mocno ryzykowny bo dokładny wynik, ale czuję, że Olsztynianie wygraja to spotkanie i to pewnie. Oglądając praktycznie większość spotkań obu zespołów to Olsztyn według mnie prezentuje się lepiej mimo niekorzystnych ostatnich wyników. Grając z Jastrzębskim Węglem mimo porażki przez większość meczu nie odstawali od swojego rywala. Ostatnie mecze to m.in: przegrana po tie-breaka z Zawierciem, ZAKSA oraz Nysa więc naprawdę solidnymi zespołami. Belchatowianie pamiętam jak zaczęli sezon, gdzie większość zadawało sobie pytanie czy będą grali o coś więcej niz tylko o utrzymanie badz bezpieczna pozycje w lidze. Skra gra lepsza siatkówkę niż na początku sezonu, ale to Olsztynianie z atakującym Alanem, na przyjęciu Karlizkiem świetnie serwującym, Szerszeniem, amerykaninem Tuaniga, która jest drugim rozgrywającym Reprezentacji USA, na libero Hawryluk młody utalentowany, który czasami wyciąga piłki po prostu kosmos. Ostatni mecz Bełchatowian był zdecydowanie poniżej oczekiwań i gładka porażka w trzech setach z Lublinem, masa błędów w tym meczu. Olsztynianie wyglądają lepiei prakrycznje w każdym elemencie i czuje, ze w końcu jutro zapunkutuja. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2085
T 271

typnet1

Użytkownik
Nie wiem czy oglądałeś ostatni mecz Olsztyna :)
Szerszeń od 3 seta, ławka, plecy.
Trzeba poczekać czy Konarski wyzdrowieje przede wszystkim.
 
J 0

jakxx88

Użytkownik
Skąd masz takie info? Właśnie szukałem tej info i nic nie znalazłem odnośnie Konarskiego. Wg mnie mecz ciężki do wytypowania oby dwoje walczą o Play off.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Kazany Lwów 0:3
Ajjj trzeba było brać czystą dwójkę po takim kursie...

Według mnie kursy mocno zaniżone na gospodarzy, Ślepsk Suwałki w nie najlepszej formie 6 porażek i 4 zwycięstwa w ostatnich 10 spotkaniach. W ostatnich 5 spotkaniach w 4 z nich co najmniej 4 sety. Porażka z Czarni Radom 1:3 gdzie Czarni nie zagrali w swoim optymalnym zestawieniu na pewno zrobiła negatywne wrażenie dla kibiców Suwałk jak i samych siatkarzy.
Dziś co prawda u siebie z Ukraińskim Barkom Lwów, którzy także grają dla mnie poniżej oczekiwań, ostatnie 2 spotkania to 2 porażki 0:3 z Gdańskiem i Warszawą a nie ma co się oszukiwać mają w swoim składzie Tupchii, Palonsky, Gueye czy Kovalov, którzy są solidnymi siatkarzami to co najmniej postawić się w meczu jest to wymagane.

W tym sezonie Barkom u siebie już wygrał z Suwałkami 3:1 gdzie kursy były identyczne i kurs na Barkom 3 wszedł bardzo gładko jednak sety były bardzo zacięte i overek wszedł również spokojnie. Dziś liczę, że obie drużyny nie odpuszczą, zagrają ambitnie i będzie walka o te punkty dlatego idę w over punktowy.

powyżej 180,5 1,80 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów typ (Handicap setowy -1.5 seta ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) kurs 2.58 Fortuna

Kędzierzynianie po zmianie trenera wyglądają lepiej. Nie wiem dokonca czy to było przyczyną słabszej gry momentami, ale widać, że po objęciu sterów drugiego trenera ZAKSY Łukasz Kaczmarek i spółka po prostu wyglądają lepiej w grze i widać także, że humory wróciły. ZAKSA przedewszystkim kadrowo wygląda naprawdę obiecująco. Co prawda nie ma Śliwki solidnego zawodnika, ale na przyjęciu Chitigoi, Bedni w ataku Kaczmarek, libero Shoji na rozegraniu czolowy rozgrywajcy Reprezentacji Polski Marcin Janusz. ZAKSA ostatnio mnie zaskoczyli, gdzie w meczu Ligi Mistrzów pokonali u siebie po tie-breaku solidny Halkbank Ankare z Ngapethem oraz Nimirem czołowymi siatkarzami światowego formatu. Kędzierzyn mieli już praktycznie dwa zerocw setach dotylu, a jednak kapitalnie Łukasz Kaczmarek świetnie na zagrywce przy stanie w drugim secie 14:19 i doprowadzili do stanu 20:19. ZAKSA niesamowicie zespół walczący. Są aktualnie poza ósemką i muszą zrobić wszystko, aby do niej jak najszybciej wrócić. Mecz z Ankara będzie bardzo ciężki i nadal Kędzierzynianie są w sytuacji ciężkiej chodz lepszej od Ankary. Zespół z Rzeszowa ostatnio co prawda wygrali ostatnio w trzech setach z Zawiercie, ale Warty w tym meczu nie było. W Resovii nie zagra Kuba Kochanowski za niego przeciętny Mordyl. Na rozegraniu grający w kratkę Łukasz Kozub, gdzie w meczu z Jastrzębiem grał bardzo niedokładne piłki. Rzeszowianie wygrali z Trentino po tie-breaku, gdzie włoski zespół miał już awans z pierwszego miejsca z grupy więc grali praktycznie o nic. Mecz w Warszawie wygrany przez Rzeszów, gdzie nie grał tam czołowy rozgrywający Warszawy Jan Firlej. Ja nadal nie jestem przekonany do gry drużyny z Rzeszowa i według mnie ZAKSA u siebie jest zespołem bardzo mocnym i muszą jutro zgarnąć trzy punkty i nie odstawać od 1-8 bo porażka może już nieco ich od tego oddalić. Obie drużyny mają trudne spotkania w tym tygodniu, ale Kędzierzynianie muszą także myśleć o PlusLidze ponieważ w rozgrywkach Pucharu Polski w tym sezonie już nie zagraja, a jeśli chodzi o grę w Lidze Mistrzów czeka ich naprawdę ciężkie zadań w Turcji oczywiście do zrobienia. Myślę, że Kedzierzynianie jeśli awansują do play-offow są praktycznie każdemu zespołowi postawić trudne warunki. Czuję, że jutro ZAKSA wygra pewnie z Resovia. Pozdrawiam
 
S 72

szpak007

Użytkownik
Ogólnie nie jestem fanem Resovii w tym zestawieniu. Nie ma tam drużyny, tylko zlepek zawodników. Ale analiza na -1,5 ZAKSA pisana tylko i wyłącznie pod typ.
Podobnie można było napisać w tygodniu na Zawiercie które było/jest w mega formie i miało serie nastu wygranych. A skończyło się jak sie skończyło.
ZAKSA ma 2 mecze mniej od bezpośrednich rywali do PO, później seria łatwych spotkań więc spokojnie awansują. A w środę przed nimi mega ważne spotkanie w LM więc wątpię żeby jutro walczyli jak o życie. A Resovia ma kim grac.
 
J 0

jakxx88

Użytkownik
O co chodzi z tymi kursami na mecz zaksa -resovia? Lecą na łeb na Rzeszów, czyżby coś wiadomo co do absencji w Kędzierzynie? Bo inaczej tego nie da się tłumaczyć.. ale nigdzie nic nie znalazłem.. jakby ktoś coś wiedział niech da znać bo to mi zamyka kupon na over punktowy..
 
Do góry Bottom