>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzina: 15:45
Spotkanie: Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa
Typ: Stal Nysa
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna

Pozostało 2 mecze do zakończenia rundy zasadniczej, Nysa 7 miejsce z dorobkiem 42 punktów w skrajnym przypadku może jeszcze odpaść z play-off, dlatego tego meczu raczej nie odpuszczą i będą chcieli zapewnić są grę w play-off już dzisiaj. Suwałki wprawdzie pokonały ostatnio ZAKSE ale oni już o nic nie walczą w tym sezonie. w H2H stal zazwyczaj lepsza. Wydaję mi się że tutaj powinna Nysa to wziąć 3:0 żeby do ostatniego spotkania podejść już na pełnym luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 3:2

Kolega wyżej pewnie wchodzi w zwycięstwo gości - Stal Nysa ja jednak mam zupełnie odwrotne zdanie i uważam, że spore szanse na zwycięstwo mają gospodarze z Suwałk.
Ostatnio forma Suwałki jest naprawdę dobra mimo, że na ostatnie 4 spotkania wygrali tylko 1 mecz jednak popatrzmy z kim grali. Wygrana pewna na wyjeździe 3:1 z ZAKSą Kędzierzyn Koźle - ok, forma ZAKSy daleka od optymalnej mimo to nadal jest to bardzo ciężki teren, poprzednio porażki minimalne 2:3 z Jastrzębskim Węglem i 2:3 z Aluron Zawiercie oraz 1:3 z Warszawą czyli TOP3 ligi. Z Jastrzęskim prowadzili 2:1 z Zawierciem prowadzili 2:0.
Stal Nysa zgoła odmiennie czyli na ostatnie 5 spotkań 4 zwycięstwa choćby 3:2 z Warszawą czy 3:1 z Gdańskiem czyli drużynami z czołówki.

Popatrzmy na składy obu drużyn:
Suwałki: B. Filipiak, Z. Stern, P. Halaba, K. Stajer, J. Macyra, M. Buculijevic, M. Czunkiewicz
Nysa: M. Muzaj, M. Gierżot, Z. El Graoui, N. Zerba, D. Kramczyński, T. Zhukouski, K. Szymura

Przyjęcie, atak z obu stron wygląda bardzo dobrze. Nie widzę tutaj aż takiej przewagi jednej czy drugiej strony. Uważam, że ten mecz będzie mocno wyrównany.

Suwałki +5,5 1,71 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2054
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Z. Stern under 13,5pkt 1,85 fortuna


Dziś idę w kolejny under pkt., tym razem Słoweńca z Suwałk. Ziga to solidny zawodnik, jednak uważam że linia została wystawiona dość wysoko.
Stern to wielokrotny reprezentant kraju, który zdobył ze swoją reprezentacją kilka medali w ME.
Jednak nie jest to zawodnik wybitny i w reprezentacji pełni raczej funkcję zmiennika.
W karierze klubowej zaliczył kilka dość znanych zespołów, min. Tours, Latina, Friedrichshafen. Jednak nie zagrzał w nich zbyt długo miejsca i po jednym sezonie zmieniał klub.
To jego pierwszy sezon w PLS, gdzie do drużyny Ślepska przyszedł właśnie z Friedrichshafen.
Myślę że włodarze klubu pokładali w nim większe nadzieje, niż jego aktualne osiągnięcia w Suwałkach. Owszem jest solidnym przyjmującym, jednak w ataku mógłby dać więcej swojemu zespołowi. W ostatnim czasie zaliczył kilka dobrych występów. Min w poprzedniej kolejce przeciwko Zaksie zdobył 18pkt, co było jednym z jego najlepszych osiągnięć pkt w tym sezonie. Takich meczy niestety nie miał zbyt dużo, a proponowaną przez bukmachera linię pokonał tylko czterokrotnie podczas 26 meczy w których wystąpił.
Ślepsk ostatnio zanotował naprawdę kilka dobrych występów. Pokonali Zaksę, urwali po punkcie Jastrzębiu i Zawierciu. Dzięki temu zapewnili sobie utrzymanie w PLS i ze spokojną głową mogą podejść do dzisiejszego spotkania.
W ciut innej sytuacji są goście, którzy wciąż walczą o TOP8 i ewentualna dzisiejsza wygrana, zapewniłaby im udział w play-off.
Dlatego myślę że motywacja będzie po stronie przyjezdnych i to oni zejdą jako zwycięzcy z parkietu.
Nie sądzę by drużyna Ślepska za wszelką cenę starała się dziś wygrać, bo swój podstawowy cel już osiągnęli. Nie sądzę też by Ziga zaliczył drugi z rzędu tak dobry występ jak ostatnio i zdobył 14pkt+.
Skoro w całym sezonie przytrafiło to mu się tylko tylko 4 razy i nigdy dwa razy z rzędu, to raczej dziś ta tendencja nie zostanie zmieniona, tym bardziej że to goście będą bardziej zmotywowani by wygrać to spotkanie.
Uważam że to dość fajna opcja na dzisiejszy siatkarski wieczór i zamierzam ją wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typ ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kurs 3.95 Betclic

Zawiercie pewnie aktualnie z Jastrzębskim Weglem to dwie najmocniejsze drużyny Ligi na ten moment. Wiadomodo tego grona dochodzi również Warszawa i pewnie, gdzieś może grająca czasami w kratkę Resovia. W ostatnim meczu wrócił pierwszy rozgrywajacy Tavares i już było widać, że był głodny gry i zagrał dobre spotkanie. Swój typ opieram na przegranym meczu z Warszawa wykonaniu Kędzierzyna-Koźle. Mecz przegrany po tie-breaku, ale patrzac na pierwsze dwa sety wykonaniu Kędzierzyna w głowie miałem, że wróciła stara dobra ZAKSA walczącą o każdy centrymetr parkietu. Było blisko wygrania z Warszawa w trzech setach tam bodajze Kędzierzynianie prowadzili już 22:21 więc 3 pkt zabrakło to pełnej puli. Wrócił Śliwka, gdzie widać, że siatkarze czują się przy nim pewnie. Wiadomo ciągła nie wiadomą jest Kaczmarek, który raz gra kapitalny mecz, a raz przeciętny. Chodz po powrocie jego występy bardziej zaliczyłbym na plus. ZAKSA wcale na papierze nie odstaje od Zawiercia. Dziwi trochę ostatnia porażka z Slepskiem mimo, iż Slepsk nawet dzisiaj wygrali spotkań z Nysa która też walczy o play-offy dzisiaj po tie-breaku odnieśli porażkę. ZAKSA ma całkiem realna szanse na play-offy chodz zadanie jest trudne. Teraz czeka ich Zawiercie potem Jastrzębie. Według mnie jeśli Kedzierzynianie wejdą mentalnie przedewszystkim dobrze w ten mecz to wygraja to mogą sprawić mała niespodziankę. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
J. Kochanowski over 10,5pkt 1,85 fortuna 10pkt niestety

Dziś idę w over pkt Kuby. Myślę że nikomu nie trzeba przedstawiać reprezentacyjnego środkowego bloku. Dla mnie to w obecnej chwili jeden z najlepszych środkowych na świecie. Do tego zawodnik który jest tytanem pracy i wzorem profesjonalizmu. Razem z Norbim, tworzą na tą chwilę najlepszą parę środkowych na świecie.
Niestety ten sezon ligowy nie jest dla niego szczęśliwy, gdyż w meczu 15 kolejki z Treflem doznał złamania palca i powrócił do gry po dwóch miesiącach w 24 kolejce.
Po powrocie nie widać na szczęście śladu po kontuzji i od razu wskoczył na swój wysoki poziom.
Co do linii pkt wystawionej na to spotkanie, to złamał ją 10 razy na 18 kolejek w których zagrał, a raczej w 17, gdyż meczu z Treflem, w którym doznał kontuzji, nie ma co wliczać.
Ktoś mógłby powiedzieć że nie jest to powalająca statystyka i miałby rację. Jednak ja patrzę na to trochę inaczej.
Dzisiaj czeka Reskę dość trudne zadanie, bo jadą na gorący teren do Lublina, który wciąż walczy o jak najwyższe miejsce przed play-off.
Spodziewam się zatem trudnego meczu i minimum 4 setów.
To właśnie jest kluczowe w moim typie, gdyż statystyka Kochanowskiego w meczach które wyszły poza 3 sety jest już bardzo optymistyczna. Zagrał w 10 takich meczach w tym sezonie i linię 10,5pkt przebił w nich 9 razy!!!
Zatem jest to 90% skuteczności takiego typu w meczach 3+ seta.
Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, wolę zagrać na over pkt Kuby z kursem 1,85, niż over 3,5 seta z kursem 1,37, który początkowo chciałem zagrać.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
Bogdanka- Resovia
Typ: 1 (+8,5) ten 4 set :mad:
Kurs: 1,70
GGbet


Resovia mnie wyleczyła już dawno w granie w ich kierunku, od lat zespół na papierze na ostrą walkę o mistrza a nic z tego nie wychodzi. Dziś na wyjeździe zagrają z Bogdanką, która pierwszy mecz w Rzeszowie przegrała 3-2 mimo że prowadzili 2-0 w setach i mieli w trzecim piłkę meczową. Drużyny spotkały się również w pucharze Polski, tam górą już była Bogdanka, która 3-1. Resovia miewa niezłe mecze przeplatane z dramatycznymi, Bogdanka moim zdaniem jest bardziej stabilna, może nie mają w składzie takich gwiazd jak Boyer, Defalco, Cebulj czy Kochanowski, natomiast ekipa złożona z Branda, Komendy, Malinowskiego czy Schulza robi robotę w lidze i szczerze nie mogę się doczekać jak do składu dołączy Leon, możemy mieć kolejna naprawdę topową drużynę na miarę walki w Europie.
Myślę że do gry również over punktowy bo nie sądzę aby ten mecz zakończył się w 3 setach.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
U 35,8K

undertaker87

Użytkownik
Bogdanka- Resovia
Typ: 1 (+8,5)
Kurs: 1,70
GGbet


Resovia mnie wyleczyła już dawno w granie w ich kierunku, od lat zespół na papierze na ostrą walkę o mistrza a nic z tego nie wychodzi. Dziś na wyjeździe zagrają z Bogdanką, która pierwszy mecz w Rzeszowie przegrała 3-2 mimo że prowadzili 2-0 w setach i mieli w trzecim piłkę meczową. Drużyny spotkały się również w pucharze Polski, tam górą już była Bogdanka, która 3-1. Resovia miewa niezłe mecze przeplatane z dramatycznymi, Bogdanka moim zdaniem jest bardziej stabilna, może nie mają w składzie takich gwiazd jak Boyer, Defalco, Cebulj czy Kochanowski, natomiast ekipa złożona z Branda, Komendy, Malinowskiego czy Schulza robi robotę w lidze i szczerze nie mogę się doczekać jak do składu dołączy Leon, możemy mieć kolejna naprawdę topową drużynę na miarę walki w Europie.
Myślę że do gry również over punktowy bo nie sądzę aby ten mecz zakończył się w 3 setach.

Z tym Leonem to bym się tak nie napalał bo jeśli rozegra sezon reprezentacyjny i daj Boże ugramy medal z nim na IO to znowu nie będzie grał przez 3/4 sezonu a przez resztę będzie wchodził z ławki :)
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
N. Meljanac under 19,5pkt. 1,80 fortuna

No to lecimy dalej z punktami. Ostatnio niefartownie bo na 3 wczorajsze typy z punktami zawodników które zagrałem, akurat ten którego byłem najbardziej pewien i podałem na forum oczywiście nie wszedł bo Kubie zabrakło 1pkt.
received_425400119976592.jpeg
Dzisiaj próbuję zagrać under Nikoli.
Serbski atakujący to typowy atleta, który przy wzroście 201cm waży 110kg. Siłę widać też w jego grze, bo większość sytuacji boiskowych rozwiązuje właśnie przy użyciu swoich mięśni. Nie ma tu finezji, technicznych zagrań, ale jest za to ogromna moc uderzeń i często wystarcza to by przełamać blok i zdobyć punkty. Ma średnią 50% w ataku i jest jednym z najlepiej punktujących zawodników ligi. Jednak poza atakiem nie ma zbyt wielu argumentów by zdobywać pkt. W całym sezonie ma tylko 19 asów na 76 błędów w zagrywce, więc statystyka porażająca. Faktycznie jego zagrywka wygląda niejednokrotnie komicznie. W bloku też nie bryluje bo 23pkt w ciągu całego sezonu daje średnią 0,27 pkt na set.
Dzisiaj czeka Czarnych trudne zadanie bo Barkom wciąż ma szansę na awans do TOP8, ale muszą ostatnie dwa mecze wygrać za 3pkt i patrzeć na inne wyniki. Czarni mają już czysto teoretyczne szanse na utrzymanie. Musieliby zgarnąć 6pkt w dwóch ostatnich meczach i liczyć na to że Czewa nie ugra nic z Gdańskiem i Warszawą.
Ich szanse oceniam jednak na mniej niż 5%, szczególnie z tego powodu że na wyjazdach grają tragicznie. Statystyka 1 wygrana przy 13 porażkach mówi wszystko. Do tego w tych 13 porażkach ugrali tylko 3 sety, zatem jest to stosunek setów 3-39!!!!
Meljanac proponowaną linię pokonał 6razy w ciągu całego sezonu, czyli dla niego w 27 meczach. Z tym że w meczach wyjazdowych zrobił to tylko 2 razy. Nie sądzę by dzisiaj Barkom walczący o play-off zlekceważył Radom i pozwolił im nawiązać wyrównaną walkę. Tym bardziej że w ostatnim czasie prezentują bdb formę a w 10ciu poprzedzających ten mecz spotkaniach wygrali siedmiokrotnie.
Myślę że Tupczij i spółka wygrają dziś za 3pkt, a co za tym idzie nie pozwolą na zbyt wielką zdobycz punktową Meljanaca.
 
U 35,8K

undertaker87

Użytkownik
Nysa@3,4 STS

Myślę,.że warto poszukać tutaj niespodzianki. Wątpię czy Zawiercie będzie się tutaj zabijać o zwycięstwo. Olsztyn powinien wygrać swój mecz, który rozgrywa wcześniej i wtedy Nysa będzie potrzebować zwycięstwa żeby utrzymać siódme miejsce. Co ważne, jeśli Jastrzębie pokona Zakse co jest przecież bardzo prawdopodobne to Zawiercie na pewno zajmie drugą lokatę. "Podkładając" się ze Stalą wybierają sobie ich jako przeciwnika w PO a na papierze Nysa raczej troszkę słabsza niż Olsztyn a do tego nie trzeba jechać wtedy calą Polskę na mecz.

Raczej nie warto czekać jeszcze te kilka godzin bo za pewne kursy będą spadać i nie zdziwię się jak przed meczem będzie ok 2,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2496
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
Jastrzębie- Zaksa
Typ: under 178,5
Kurs: 1,79

Lastbet

Zaksa tylko z matematycznymi szansami na awans, musieliby wygrać za 3 punkty z JSW i liczyć na gładkie porażki Skry i Olsztyna. Z uwagi że Zaksa gra jako pierwsza uważam że już Jastrzębie wybije im play offy z głowy bo na rękę będzie im wyrzucenie z PO nieobliczalnego rywala, na chwilę obecną Zaksa gra dno ale przy poziomie sportowym graczy Zaksy zawsze może nastąpić przełom.
W mojej ocenie zespół gospodarzy wygra w 3 setach, profilaktycznie daję under punktowy który nawet przy 3-1 nie niezbyt wyrównanych setach daje szanse powodzenie.
Ostatnie 2 spotkania w Jastrzębiu gospodarze wygrali gładko w 3 setach.

Za drobne:
3:0 @ 2,46 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1093
M 94K

michalkin

Użytkownik
Siemka!
Mam identyczne przemyślenia co U undertaker87. Jastrzebski ogrywa Zaksę, Olsztyn wygrywa ze Ślępskiem i robi nam się mecz Nysy z Zawierciem (prawie) o nic. Zawiercie będzie pewne 2 miejsca więc niejako wybiera sobie rywala w playoffach. Patrząc na h2h, zdecydowanie łatwiej będzie im z Nysa niż z Olsztynem. Pewniak żaden ale myślę, że ma to sens. Dodatkowo myślę, że nie powinien być to długi mecz bo tym bardziej nie ma to sensu.
Mój typ: Nysa -1.5 seta @5.25 superbet

3-1 Stal Nysa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2496
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Nysa - Zawiercie 2,99
K. Butryn
under 19,5pkt. 1,80 nie wystapił

Trochę późno dziś piszę, ale pogoda super i czasu nie było na bukmacherkę. Jednak dzięki temu typowanie mam dużo łatwiejsze bo wszystko już jasne w tabeli. Zawiercie rozegra sparing w Nysie i jestem pewien że będzie dużo rotacji. Play-off rusza dosłownie za chwilę, więc nie ma żadnego sensu eksploatować zawodników. Do tego przegrywając to spotkanie Warta trafia na Nysę w pierwszej rundzie play-off i jest to dla nich zdecydowanie lepsza opcja, niż walka z Olsztynem z którym przegrali oba mecze w fazie zasadniczej.
Dlatego spodziewam się wygranej gospodarzy i ich awansu na 7 pozycję.
Gram też under Karola, bo o ile wyjdzie w pierwszym składzie to pewnie zostanie zmieniony przez Gąsiora i nie sądzę by przebił linię 19,5pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2355
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nysa niemal calkowicie drugi sklad, zawiercie podstawa za wyjatkiem butryna ktorego nie ma bo infekcja i bez bienka. ratuj sie kto może hue hue

a tutaj widze nawet co niektorzy to nie wiedzieli ze butryna nie ma, fajnie fajnie
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Resovia - Trefl Gdańsk typ (Handicap setowy +1.5 seta Trefl Gdańsk) kurs 2.13 Fortuna

Resovia ma już czwarte miejsce w PlusLidze przed faza play-off zagwarantowane bez względu na ten ostatni mecz przed walka o medale. Trefl Gdańsk natomiast zajmie miejsce albo 5 lub 6 także mają o co grać. Na Trefl bardzo wysoki kurs dlaczego ciężko powiedzieć. Resovia może i jest faworytem tego meczu ponieważ ostatnio coś zaczęli wygrywać, graja na swojej hali, ale Trefl to bardzo solidny zespół. Na pozycji atakującego Nasevich lub Sasak dwóch równorzędnych praktycznie atakujących przy drobnej słabszej formie jednego z nich wchodzi rezerwowy na dany mecz i zazwyczaj świetnie się uzupełniają. Na pozycji rozgrywającego doświadczony Kampa. Na libero z Finlandii Koykka dobrze zaklimatyzował się w PlusLidze. Na przyjęciu świetnie serwujący Sawicki i Martinez lub Orczyk. Skład wygląda naprawdę dobrze i myślę, że z Resovia, grająca jeszcze kilka meczów temu mocno w kratkę mogą powalczyc i ugrac min. dwa sety. Resovia jeśli ma mecz o tzw. "pietruszkę" to ciężko im się na takich meczach skupić. Trefl ostatnio wygrali z Jastrzębskim Węglem, ZAKSA, Olsztynem czy Częstochową. Na siedem ostatnich meczów przegrali zaledwie dwa. Według mnie jutro Trefl będzie chciał zgarnąć zwyciestwo, ale ja gram bezpieczniej, że wygraja min. dwa sety. Pozdrawiam.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
zawiercie juz tez gra pelna reezerwa ale wynik odwrotny, tak wiec w tym meczu jakiegos glebszego sensu to nie ma, winiar to wymienia zawodnikow jak mu sie podoba
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
zawiercie juz tez gra pelna reezerwa ale wynik odwrotny, tak wiec w tym meczu jakiegos glebszego sensu to nie ma, winiar to wymienia zawodnikow jak mu sie podoba
Zgadza się bo to sparing zwykły, dlatego 2,99 na Nysę to było duże value
Nie zdziwi mnie jak zrobią teatr i Nysa 3:2 wygra. Wtedy będzie wilk syty i owca cała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
U 35,8K

undertaker87

Użytkownik
Częstochowa @4,7 STS

Dla Projektu jutrzejszy mecz to sparing i mam nadzieję, że potraktują go tak jak dzisiaj Zawiercie. Ekipa z Częstochowy ma jeszcze szanse na zajęcie 14 miejsca i zagranie w PO o miejsca 9-14 i zawsze to jakieś dodatkowe atrakcje i pieniążki z biletów czy transmisji. Nawet jeśli się to nie uda i miał by to być ostatni mecz w tym sezonie to pewnie fajnie było by przerwać passę 5 porażek z rzędu i miło pożegnać się z kibicami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom