>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
remo91 57

remo91

Użytkownik
nawet jeżeli ten trzeci mecz odbędzie się w Częstochowie to moim zdaniem Bydgoszczanie dadzą radę, wczoraj przegrali dopiero po zaciętym Tie-Breaku,
nawet dobrym typem może być handi +1,5seta na Delecte
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Witam

Meczu nie oglądałem ale wnioskuję, że troszke zaawansowani wiekiem siatkarze Delecty mogą byc poprostu bardzo zmeczeni po takim zaciętym i długi spotkaniu.
Na pewno kosztowało to ich mnóstwo siły. Co innego w AZS gdzie trzon drużyny opiera się na młodych, zdolnych zawodnikach. Wiem, że stawka meczu ogromna
i w takim momencie nie powinniśmy myślec o braku sił Gruszki inny wyjadaczy.
Jednak ja nie napalałbym się aż tak na Delecte.

Pozdrawiam
 
R 2

rambovip

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typ: 2
Kurs: 5,50
Bukmacher: Ladbrokes


Typ dnia jak dla mnie. Szczerze gram to spotkanie przez kurs na gości bo granie JW @ 5,50 nawet w Bełchatowie to dla mnie lekka przesada. Dlaczego? Jastrzębski Węgiel to po za Skrą Bełchatów najlepsza drużyna w Polsce bo takie są fakty, wygrali Puchar Polski i grają w Finale Plus Ligi, czyli mają szanse na złoto, jak jedni tak drudzy są też pewni występu w przyszłorocznej LM. Podopieczni R.Santilliego to zespół który w tym roku nie raz udowodnił, że w siatkówkę grac potrafi i nawet w krótkiej przygodzie z LM zdarzały się dobre mecze, jednak głównie w lidze. W zespole jest dużo graczy światowej klasy, gwiazdą drużyny jest gwiazda siatkówki na świecie i reprezentant Rosji - Pavel Abramov. Do niego dochodzą tacy zawodnicy jak np. nasze orły typu Łomacz, Czarnowski, czy Rusek, albo młodzi ale jakże zdolni Australijczycy jak np. Igor Yudin, jeden z najlepszych jak nie najlepszy atakujący ligi. Co zauważyłem w Skrze? Skrze jak gra wychodzi to wszystko jest ok, jednak jak rywal zaczyna z nimi rywalizowac, zaczynają się problemy, jak np. z Dynamem Moskwa w LM, pierwszy set to bezapelacyjna dominacja Skry i łatwa wygra, pozniej zaczły się kłopoty i Skra niby po walce przegrywała sety i dostała 1-3, stracony set z Ach Volley Bled też nie najlepiej świadczy i problemy, bo w momencie braku szczęścia to Słoweńcy mogli byc dziś na 3 miejscu w LM. Jeśli ktoś liczy na spacerek Skry i złoto to wg. mnie się grubo myli, czego dowody będą dzisiaj, na pewno będzie zacięte spotkanie i granie 2 @ 5,50 to promocja. Dziś Jastrzębie wpuści na parkiet wszystko co najlepsze dodam do tego, że ekipa ze Śląska ma za sobą tydzień przerwy jak Skra grała FF w LM. Jak Yudin, Abramov i spółka zachowają swoją skutecznośc w ataku, może dołożą coś zagrywką i taki Rusek nie da się rozbic po przez serw Skry to będzie dobrze.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
No to cóż, dzisiaj pierwszy mecz finałowy i o trzecie miejsce w Plus Lidze.
Pierwszy mecz wydaje mi się, że będzie bez historii, SKRA może nie gra jakiejś siatkówki z kosmosu, albo chociaż taką jak kiedyś, ale z meczu na mecz grają coraz lepiej. Ich głównym atutem oprócz własnej hali jest Wlazły, chłopak po powrocie do gry pokazuje, że mu jej brakowało i kończy większość piłek które otrzyma. A Jastrzębski gra słabiej niż na początku sezonu, ich gra stała się bardzo niestabilna, potrafią seta zagrać super, a następnego fatalnie, ilość błędów, które popełniają Jastrzębianie jest zbyt wielka żeby wygrać na wyjeździe ze SKRĄ
SKRA - 1,5 seta - JSW @ 1,35
Co do drugiego spotkania ZAKSy z Resovią to sam nie wiem. Wydaje mi się, że dwa sety powinien Rzeszów ugrać, ale historia pokazuje, że Resovia nie radzi sobie z ZAKSą w tym sezonie. Myślę, żę TB powinien być, ale ... pewności nie mam.
Wydaje mi się, że SKRA wygra 3:0 może 3:1
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Skra Bełchatów- Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębie +2.5 seta ✅
Kurs: 1.60
Buk: Unibet
Prawdziwy prezent dał nam dziś Unibet, oceniając tak nisko szansę wygrania przez Jastrzębskiego choćby jednego seta w bełchatowskiej hali.
Chyba jak wszyscy, uważnie śledziłem turniej finałowy Ligi Mistrzów, w którym udział brali mistrzowie Polski. Skra zajęła 3 pozycję, co odwrotnie niż przed dwoma laty nie zostało przyjęte jako sukces, a było uznane wręcz za dużą porażkę. Straszna butność i pewność siebie zgubiła bełchatowian. Pamiętamy słynne &quot;teraz Rosjanie się nas boją&quot;. Jastrzębianie w rywalizacji półfinałowej stoczyli pięciomeczowy bój z Mostostalem Kędzierzyn (celowo: Mostostal), który wygrali 3:2. Aż 4 z tych 5 meczów kończyły się w pięciu setach. Osobiście uważam, że ten półfinał stał na nieco wyższym poziomie niż mecze Skry z Resovią. Skra tę rywalizację wygrała, przegrywając jedno spotkanie na Podpromiu w Rzeszowie. Pojedynki te nie były tak zacięte jak mecze JSW z Kędzierzynem.
Wiemy jak dużą siłą personalną dysponuje Bełchatów- Kurek, Bąkiewicz, Pliński, Winiarski, Wlazły, Antiga, Falasca- tych nazwisk nie trzeba nikomu przedstawiać. W moim przekonaniu Jastrzębie dysponuje na tyle dobrym składem personalnym, jest zespołem na tyle zgarnym, że może urwać przynajmniej jednego seta bełchatowianom. Osobiście w dzisiejszym spotkaniu widzę tie-break.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przed nami finał, gdzie teoretycznie faworyt jest tylko jeden, czyli Skra. Tyle, że Skra grająca tak jak ostatnio w lidze czy w FF nie jest moim zdaniem aż tak wielkim pewniakiem jak by wskazywały kursy wystawiane przez bukmacherów. Co prawda osobiście uważam, że znów zdobędą mistrzostwo, ale na pewno będą musieli się sporo wysilić, bo Jastrzębski to nie są jakieś tam &quot;ogórki&quot;. W Bełchatowie na pewno nie zawiedzie Wlazły, który zdaje się wracać do świetnej formy. Co do reszty to może być różnie, ale myślę, że Michał Winiarski będzie grał coraz lepiej, a zamiast bezbarwnego Antigi zobaczymy Kurka, który w ataku o niebo przewyższa Francuza. W mojej opinii słabym punktem Skry jest Gacek, który ani z Bledem ani tym bardziej z Dynamo nie zagrał na poziomie, którego można by oczekiwać od libero. Jeśli chodzi o rozegranie i środek, to przyznam szczerze, że nigdy nie byłem fanem Falaski i Możdżonka. Obaj dobre mecze przeplatają słabszymi, a FF było po prostu słabe w ich wykonaniu.Ze środkowych nie zawiódł mnie tylko Pliński, ale on rzadko schodzi poniżej swojego dobrego poziomu gry. Z kolei w JSW na pierwszy plan wysuwają się Yudin i Abramov, którzy wg mnie byli &quot;ojcami&quot; zwycięstwa w boju z Kędzierzynem. Obaj prezentowali się znakomicie i mam nadzieję, że w rywalizacji ze Skrą także nie zawiodą. Rozgrywający Grzesiu Łomacz także grał bardzo równo i w zasadzie nie popełniał większych błędów. Najsłabszym ogniwem Węgla był Hardy, któremu zdecydowanie za często zdarzały się przestoje. Ciężko mi jednoznacznie ocenić grę środkowych JSW, a szczególnie Nowika, który nie zbyt często dostawał piłki do ataku. Co innego Czarnowski, świetnie rozumiejący się z Łomaczem, co trochę przypomina mi grę Falaski z Plińskim. Na koniec zostawiłem sobie libero, Pawła Ruska, bardzo niedocenianego, a który kapitalnie spisuje się w tym sezonie i jest zdecydowanie mocnym punktem drużyny.
Podsumowując, nie sądzę, żeby Skra miała w tym finale zdeklasować Jastrzębskiego. Resovia pokazała (co prawda tylko w jednym meczu), że Bełchatowianie to nie są cyborgi i nie będą za każdym razem niszczyć przeciwnika. W ofercie na pierwszy mecz spodobał mi się handicap punktowy na gości - +12,5. Jak na rywalizację finałową to bardzo dużo i postanowiłem to wykorzystać. Mam nadzieję, że JSW dziś powalczy i ugra seta albo nawet dwa, choć nawet przy zwycięstwie Skry 3:0 nie spodziewam się jakichś pogromów w setach.
PGE Skra Bełchatów v Jastrzębski Węgiel [Punkty - handicap] 0:12.5 ✅ 99-123,5!
Kurs: 1,85
Bukmacher: Partybets (albo Gamebookers)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SKRA BEŁCHATÓW - JASTRZĘBSKI WĘGIEL
Typ : Jastrzębski + 2,5seta @ 1,60 UNIBET ✅2:3 O nieudanym Final Four w wykonaniu Skry można pisac bardzo długo. Wg mnie zawiódł przede wszystkim trener Jacek Nawrocki który zagubił się w swojej taktyce. Z uporem maniaka ufał Stephanowi Antidze i bał się zaryzykowac ustawienia z Bartkeim Kurkiem na przyjęciu. Antiga był cieniem gracza, którego obserwowaliśmy na początku sezonu. Aż żal było patrzec na poczynania jego w Łódzkiej Atlas Arenie. Nie wiem na co liczył trener Nawrocki kiedy ewidentnie brakowało Skrze mocnego punktu w ataku a Antiga grał nie dośc że słabo w przyjęciu to w ataku tragicznie. Śmiem stwierdzic że Kurek gorzej by na pewno nie przyjmował, bo gorzej się już nie dało! A rywale i tak celowali zagrywką w Gacka. Kiedy już Kurek wkońcu zameldował się na parkiecie( zdecydowanie za poźno) to stanowił alternatywe w ataku dla Mariusza Wlazłego. Wlazły to właśnie jedyny zawodnik do którego nie można miec pretensji za Final Four LM. 51pkt jakie zdobył w obu meczach pozwoliły mu zdobyc nagrode dla najlepiej punktującego zawodnika turnieju. Ogólem można się o wiele przyczepic do stylu gry Skry w ubiegły weekend. Ciekawe czy dzisiaj Nawrocki wkońcu zaryzykuje i wyjdzie z Kurkiem na przyjęciu czy dalej zastosuje swoje zachowawcze ustawienie z Antigą i Winiarskim...
Jastrzębian ostatni raz widzieliśmy w starciach z ZAKSą w dramatycznych starciach półfinałowych. Może i w niektorych momentach ich gra była słaba i falowała, ale potncjał w zespole jest spory. Jeżeli Skra zagra tak kiepsko w przyjęciu i Nawrocki wyjdzie z Antigą to szanse na ugranie czegoś w tym meczu po stronie Jastrzębian są spore. Przede wszystkim zagrywka Yudina i Abramowa może sprawiac rywalom duże problemy.
SKRA : Falasca, Wlazły, Możdzonek, Pliński, Winiarski, Antiga(Kurek?), Gacek
JASTRZĘBSKI : Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Abramow, Hardy, Rusek
Początek meczu o godzinie 18:00 a transmisja w Polsacie Sport .​
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Widze ze wiele osob patrzy przez pryzmat FF co wg mnie jest ogromnym bledem. Nie mozna porownywac zespolu Dynama chocby do jakiejkolwiek druzyny z Plus Ligi (poza Skra) gdyz po prostu jest to roznica klas. To co zagrali Rosjanie a to co gra JSW to niebo a ziemia. Z tego wzgledu nie bede patrzyl na to iz Antiga i Winiar zagrali koszmarnie, gdyz jesli taki sam poziom zaprezentuja w finale to bedzie on i tak spokojnie wystarczajacy. Po pierwsze w JSw nie ma zadnej armaty na zagrywce, ani takich przyjmujacych czy atakujacych jak w Dynamie (no poza Abramovem). Po drugie to co gral Wegiel z Zaksa zbyt wysokich lotow nie bylo, powiem wrecz ze jak na polfinal bylo dosc slabawe i kulejace. Byly to wymiany ciosow na zasadzie wpierw wygrywamy jednego seta a nastepnego przegrywamy i tb decyduje. Zero koncentracji oraz brak jakichs konkretow na zagrywce tez byly czesto widoczne ( ala zagrywki Czarnowskiego ktory oddawal pilke za darmo na druga strone). Z tych przyczyn za typ ciekawy uznalbym:
Skra -2,5 - JW @ 2,4 bwin ⛔
Zachodzi tylko pytanie czy Skra znow nie zagra jakiejs parodi w I secie jak to mialo miejsce w obydwu meczach w Belchatowie przeciwko Resovi. Jakos taki scenariusz i to trzeci raz w tak krotkim okresie czasu po prostu nie miesci mi sie w glowie. Skra ma cos do udowodnienia nie tylko sobie ale i kibicom, ze nadszedl czas zakonczyc serie niepowodzen i zdobyc chociaz tytul MP w porzadny sposob i pokazac ze w Polsce nie ma dla nich rywala.
@edit po obejrzeniu meczu musze stwierdzic ze to co tu napisalem to glupoty do potegi ..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ Tadzin
Dynamo wcale tak bosko jak piszesz się nie zaprezentowało. Popatrz na mecz finałowy.Co oni tam robili to woła o pomste do nieba. Ogólem owszem cały turniej na słabym poziomie stał... Porównywanie ich z Jastrzębskim że to niebo a ziemia nie jest wcale prawdą. Otóż Dynamo grające ostatnio fatalnie i które dostało baty trzykrotnie od Zenitu 0:3 i od Trentino 0:3 postawiło bardzo trudne warunki Skrze i tylko dzięki Wlazłemu i błędom Rosjan udało się Bełchatowianom wygrac pierwszego seta... Niestety taka prawda. Do Winiarskiego osobiście nie mam nic bo gra on o wiele lepiej od Antigi, a Stefan nawet już w starciach z Resovią zawodził. Nie jest pewny w ataku.
Jastrzębski ma armate w postaci Igora Yudina a i może liczyc na Pavla Abramowa. Rosjanin w ważnych momentach atakuje skutecznie. I para Łomacz - Czarnowski gra bardzo dobrze środkiem, a Falasca jakby zapomniał o tym elemencie podczas Final Four ale to powodowało słabe przyjęcie. Przez pare dni znacząco nie da się poprawic gry zespołu. Ja sądze że Skre na 3-0 nie stac w dniu dzisiejszym.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
@Robson
Mecz z Dynamem wizualnie wygladal mniej wiecej tak :
Wlazly - Dynamo 1-3
Do finalu FF odniesc sie nie moge gdyz meczu nie ogladalem, po statystykach widze ze byl to jakis pogrom.
Dynamo ogromną przewagę uzyskało dzięki bardzo dobrej zagrywce a dzieki temu braku rozegrania w Skrze. Pilki konczyl praktycznie tylko Wlazly. W tak wysmienitej formie Wlazlego ostatnio nie widzialem. Mecz ten typuje nie ze wzgledu na to co zagra JW gdyz ich poziom jest w miare rowny, zagrywką nie szaleja, rozegranie calkiem dobre, atak tez niezgorszy jednak to co grali z Zaksa mnie kompletnie nie przekonuje gdyz ich gra strasznie falowała. Sadze ze pierwszy set zadecyduje o wyniku spotkania i tylko w tym secie szukalbym mozliwego zwyciestwa JW.
W osobie Yudina widzę dobrego atakującego jednak potrafi on popelnaic czasem strasznie glupie bledy, z kolei Abramov ostatnio formą zbyt wybitną nie blyszczy chociaz porownujac do tego co gral Antiga w FF to jego gra jest wspaniala ????
Coz moje argumenty nie sa zbyt mocnego kalibru jednak mysle ze slaba zagrywka JSw pozwoli Skrze na dobra spokojną gre kombinacyjną co nawet przy slabej postawie Antigi i Winiarskiego i chocby przy ich powiedzmy 30 % skutecznosci w ataku pozwoli Skrze na zwyciestwo w I secie i w calym meczu, gdyz sam srodek + Mariusz Wlazly wystarcza do wygrania meczu i to 3-0.
Ja sądze że Skre na 3-0 nie stac w dniu dzisiejszym.
Bardziej sie obawiam czy Jw stac na wygranie seta niz czy Skre stac na takie zwyciestwo.
Mozliwe ze nie mam racji i sie myle ale mowiac szczerze tak jak napisalem powyzej bardziej sie obawiam urwanie tego jedynego seta przez Jastrzebian.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ja krótko chciałbym zwrócić uwagę na jeden, moim zdaniem szalenie istotny fakt - chodzi o podejście obu drużyn do meczu. Jastrzębie osiągnęło w tym sezonie bardzo dużo - wygrali Puchar Polski, są w finale PlusLigi. Nikt dzisiaj nie wymaga od nich wygranej, będą grali na totalnym luzaku, bez żadnej presji. Skra, po słabym występie w FF Ligi Mistrzów ma coś do udowodnienia. Skra grająca pod presją często się myli, mamy tego liczne dowody, to nie będzie łatwiutki mecz jak spotkania w sezonie zasadniczym. Myślę, że przy dobrej zagrywce Jastrzębie wywrze sporą presję na Skrze i na pewno urwie chociaż jednego seta.
Tyle ode mnie,
Jastrzębie +2,5 seta @1,60 Unibet ✅
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Skra - Węgiel.
Kurs na Węgiel 5 całkiem niezły. Po tym co Skra ostatnio grała w FF można śmiało grać na Jastrzębski. Bardzo bym chciał żeby dzisiaj Bełchatów przegrał, bo jeśli wygra to obnaży to słaby poziom naszej Plusligi. Po tym co skra zagrała na weekendzie to dzisiaj nie może byc 3-0 dla gospodarzy, ale właśnie takiego wyniku sie obawiam. Dla mnie jedyną drużyną w Polsce która zawsze jakoś potrafiła grać przeciwko Skrze TO politechnika warszawska. Oczywiście z punktu widzenia formy obu zespołów można grać hendikapy +2.5 seta na JSW, ale jeśli Skra od początku wyjdzie z Kurkiem na przyjęciu to niestety może się skończyć 3-0 dla gospodarzy i nawet wielki Paweł Abramov nie pomoże.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel​

Dzisiejszy mecz jest pierwszym starciem obu ekip w rywalizacji finałowej w Plus Lidze. Oba mecze w fazie zasadniczej wygrała bełchatowska drużyna pokonując jastrzębian dwukrotnie 3:1. Teraz jest jednak inna sytuacja. Skra ma za sobą fatalny występ w FF Ligi Mistrzów w Łodzi i musi poprawić swoją reputację. Jednakże Węgiel łatwo nie odda skóry i będzie się starał wykorzystać ich zagubienie, błędy oraz rozczarowanie. Bardzo ważną kwestią, która została poruszona w temacie siatkówka jest postawa Jacka Nawrockiego. Ja również uważam, że to nie jest trener na miarę Skry. Popełnia on za dużo głupich błędów odnośnie taktyki. Jest on bardzo przywiązany do Antigi i bardzo mu ufa przez co cierpią Kurek oraz Bąkiewicz. Jednak Francuz ostatnimi swoimi występami daje do udowodnienia, że ma wyraźny regres formy i nie prosta długiemu sezonowi. Ewidentnym liderem bełchatowskiej ekipy jest Mariusz Wlazły, który w miniony weekend zdobył ponad 50 punktów i zdobył nagrodę dla najlepiej punktującego FF. Gra Falasci będzie się mocno na nim opierała, bo również Michał Winiarski nie błyszczy formą, jaką pamiętamy za czasów jego gry w Trento. Nie doszedł jeszcze do pełni dyspozycji po kontuzji. Ważną kwestią jest również to, czy wreszcie Nawrocki &#39;zaryzykuje&#39; i postawi na Bartka Kurka, który imo się lepiej spisuje od podstawowych przyjmujących Skry. Teraz przejdę do sytuacji Jastrzębskiego Węgla, która jest zgoła odmienna niż w szeregach Skry. Jak mądrze nikkol wspomniał, wygrali oni PP w Bydgoszczy, zajęli już gwarantowane drugie miejsce, co było ich priorytetem w tym sezonie i grają teoretycznie bez presji przez co ich gra nie będzie tak chaotyczna, jaką oglądaliśmy w meczach z Zaksą. Ważnym ogniwem Węglan jest Igor Yudin. Australijczyk w tym sezonie pokazał swoją siłę i umysł w ataku. Nie gardzi on również swoimi umiejętnościami w bloku oraz na zagrywce. Praktycznie w każdym meczu osiąga liczbę punktów w granicach 20. Uważam, że słabszą dyspozycję Skry jastrzębianie będą chcieli skrzętnie wykorzystać i powalczyć jak równy z równym. Dodam, że mieli oni blisko dwutygodniową przerwę w grze. Są wypoczęci i zwarci do gry na pełnych obrotach. Sadzę, że dzisiaj zobaczymy piękny. równy mecz opiewający fantastycznymi zagraniami z obu stron.
Prawdopodobne składy:
Skra Bełchatów:
Falasca - Wlazły - Pliński - Możdżonek - Winiarski - Antiga - Gacek
Jastrzębski Węgiel:
Łomacz - Yudin - Nowik - Czarnowski - Hardy - Abramov - Rusek
Moja propozycje:
Jastrzębski +2.5 seta @ 1.60✅
Powyżej 160.5 pkt @ 1.60✅
Mariusz Wlazły powyżej 22.5 pkt @ 1.75⛔
Igor Yudin powyżej 17.5 pkt @ 1.85✅

Mariusz Wlazły odbierający nagrodę dla najlepiej punktującego FF Ligi Mistrzów.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ostatnio dostałem zrypę od Marnika i prawie kartkę za to co napisałem. A napisałem że Możdżonek to drewno które trzeba wyrąbać siekierą. Tak to jest wielkie drewno i dla porównania, został zmieniony przez Wnuka, gracza który jest już prawie na siatkarskiej emeryturze. I Wnuk do spóły z Kurkiem ratuje mecz Skrze. Możdżonek jest bez formy, nie ma czucia w bloku, Wnuk obecnie w formie rozkłada Możdżonka na łopatki.
I jeszcze jedno, forma Winiara, Możdżonka to zasługa tylko i wyłącznie pana wuefisty Jacka Nawrockiego.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Ostatnio dostałem zrypę od Marnika i prawie kartkę za to co napisałem. A napisałem że Możdżonek to drewno które trzeba wyrąbać siekierą. Tak to jest wielkie drewno i dla porównania, został zmieniony przez Wnuka, gracza który jest już prawie na siatkarskiej emeryturze. I Wnuk do spóły z Kurkiem ratuje mecz Skrze. Możdżonek jest bez formy, nie ma czucia w bloku, Wnuk obecnie w formie rozkłada Możdżonka na łopatki.
I jeszcze jedno, forma Winiara, Możdżonka to zasługa tylko i wyłącznie pana wuefisty Jacka Nawrockiego.
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz że Możdżonek to bezmózgie drewno które grać nie potrafi a potem podsumowujesz że gra Możdżonka to wina braku umiejętności szkoleniowych Nawrockiego czyli gdyby Skrę prowadził Castellani to i Możdżonek grałby znacznie lepiej. Czyli jest drewniany czy nie jest? Chyba że drewna też miewają równe formy, racja miewają... stołu, krzesła....
Prawda taka że Możdżonek też człowiek i może mieć słabszy dzień. Typowa polskość z Ciebie wychodzi, jak chłopak zdobywał złoto ME to był świetny, teraz gra słabo to od razu jest drewniany a przy wzroście 210 naprawdę ciężko o kocie ruchy uwierz mi.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Generalnie mecz z JSW, które wcale nie jest w najwyższej formie potwierdził jak nisko stoi teraz SKRA. Potwierdza również, że to, że Dynamo w finale FF przegrało tak wysoko z ITASEM, wcale nie wynikało z jakichś aspektów wykraczających po za umiejętności. Dynamo przegrało w PO trzy mecze po 3:0 i są po prostu teraz słabi, ale SKRE po prostu rozjechali. Cieszę się, że SKRA przegrała wczoraj mecz, bo całkiem prawdopodobne, że przez to przegrają i finał (mam nadzieję), dzięki czemu zwolniom Nawrockiego, który nie nadaje się na trenera SKRY. Od kiedy Odszedł Castellani SKRA systematycznie obniża loty. A pamięta ktoś początek sezonu ? Jak był pełen skład i każdy miał nadzieję, że SKRA wygra FF ... Niech się cieszą, że Akhrem nie grał w półfinałach (choć Mika zagrał dobrze wg mnie), bo może SKra byłaby bez medalu.
Powoli wydaje mi się, że mecz ZAKSa - JSW to był finał Plus Ligi...
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Kocur,
poszedłeś trochę za daleko. Wczoraj Yudin z Abramovem zagrali wspaniałe spotkanie, Jastrzębie bez presji (w pierwszych dwóch setach) jest naprawdę silne. Później trochę ich zjadło, wspaniale grę w bloku pociągnął Radek Wnuk. Skra zagrała na swoim przeciętnym poziomie, wcale niewiele słabszym od normy. Moim zdaniem czeka nas jeszcze sporo emocji, i Skra będzie się musiała strasznie napocić, żeby doprowadzić do piątego meczu w Bełchatowie (wątpię, żeby wygrali oba na wyjeździe, choć jest to prawdopodobne). Sądzę, iż dzisiaj wygra Skra, ale na pewno nie w trzech setach,
stąd typ over 160,5 @1,50 Unibet
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Wiesz miałem takie samo odczucia co Ty :p szczególnie po 2 drugim secie jak Skra zaczęła wygrywać, gdy zobaczyłem wynik w TB 6:2 mówiłem &quot;jednak wygrają&quot; ale stało się inaczej. Może ta gra nie jest aż tak drastycznie słaba jak piszę, ale wg mnie SKRA obecnie na złoto nie zasługuje. Najśmieszniejsze jest to, że wydaje mi się, że wszystkie 4 zespoły z półfinałów mają spadek formy, dopiero ZAKSa wczoraj ruszyła, bo od dawna mieli problem z kończeniem pierwszej akcji.

Jak dla mnie dzisiaj warto grać ZAKSę po kursie 1,7 bet365
i Over 160,5 w Bełchatowie 1,5 unibet
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Moim zdaniem Skra dziś wygra, ale nie ma co tego ruszać, bo kursy naprawdę nie zachęcają. Wtedy kluczowy będzie mecz nr 3, jeśli i w nim bełchatowianie zwyciężą to sprawa mistrzostwa może zostać rozstrzygnięta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom