>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mecz katastrofa, tyle błędów na zagrywce i błędów własnych nie popełnia nawet Trefl Gdańsk. To nie Resovia wygrała ten mecz to Zaksa go przegrała. W każdym secie fatalny początek i później ciężko się odrabia. Kędzierzynianie zagrali bez atakujących bo Antek i Witczak zagrali katastrofę. Reska nic nadzwyczajnego nie pokazała, jednak to co pokazali zawodnicy KK to w pełni należało się zwycięstwo Sovii. Grozer przeciętnie w ataku jednak trzeba pamiętać że Tichacek słabo mu sypał. W bloku obie drużyny porównywalnie, w obronie lepsza Reska, w ataku lepsza Reska w przyjęciu oprócz pierwszego seta to Zaksa wyglądała lepiej. Sporo piłek zbierał Gacek i próbował chować kolegów z pierwszej linii. Jego vis a vis Igła bardzo mało przyjmował najwięcej to chyba na Lotmana grali ale nie odpalają mi statystyki także nie mogę tego sprawdzić. O dzisiejszym meczu można już zapomnieć jutrzejszy na pewno będzie inny, a kto wygra zobaczymy,
Są już kursy: 1,75 na Zaksę i 1,95 na Resovię
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Szczerze jestem trochę zszokowany tak wysokim kursem na Resovie i chyba zmienię zdanie i zagram na nich ???? Może bez szaleństw ze stawką, bo grubiej jak coś zagram już w czasie meczu.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Panowie, zamiast się kłócić o to kto miał rację pomyślmy jak ograć buka w meczu Skra - JW, bo czasu zostało niewiele. Gra na samo zwycięstwo Skry mija się z celem, bo kurs żenujący. Co myślicie o handicapie -2,5 w setach po kursie 2.0? Oba zespoły miały podobną przerwę więc dylemat z meczu Zaksa - Resovia: długi odpoczynek - rytm meczowy raczej odpada. Branie pod uwagę meczu towarzyskiego z poprzedniego tygodnia też raczej nic nie wniesie, bo Skra wystawiła rezerwy a JW nie zagrał na maksa.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Kogut ja chyba najbardziej polecam -12,5 pkt. (betsafe) Pewnie jakiś set Skra wygra do 15-17 i wtedy już ten handi pokryją z łatwością.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kogut ja chyba najbardziej polecam -12,5 pkt. (betsafe) Pewnie jakiś set Skra wygra do 15-17 i wtedy już ten handi pokryją z łatwością.
Ja bym grał taki handicap punktowy w stronę Jastrzębia. Bądź co bądź 13 punktów to dużo a JSW potrafi utrzymać kontakt w każdym secie. ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów​


Wczorajsze spotkanie stało na kiepskim poziomie. Wiele osób twierdziło, że spotkania Resovii z Dynamem w CEV mogą wpłynąć na ich słabszą postawę. Było troszkę inaczej. ZAKSA od jakiegoś czasu nie grała z wymagającym rywalem i było widać tego efekty.

Wczoraj Tichacek może nie zagral rewelacyjnego spotkania, ale przede wszystkim dobrze rozkładał grę w ataku. Grozer miał najwięcej ataków, ale nie była to jakaś ogromna ilość. Sporo gry środkiem, sporo piłek do Lotmana. Bardzo dobry mecz Akhrema, który wraca do optymalnej dyspozycji.

ZAKSA przy słabszym przyjęciu nie ma zbyt wielu argumentów. Przy dobrze dogranej piłce sporo piłek będzie dostawał na pewno Czarnowski. Dobrymi zawodnikami są Ruciak i Samica, ale jakoś wątpie w to, że będą sobie radzić z podwójnym czy potrójnym blokiem. Cały czas do Rouziera grać się nie da.

Resovia na pewno w dobrych humorach. Myślę, że porażka w Moskwie mogła zawodnikom dodać pewności siebie. Resovia na wyjazdach nie błyszczy i przed meczem z Moskwą przechodziła mi przez głowę myśl, że mogą tam przegrać 0:3 (zwłaszcza, że w pierwszym meczu przegrali pechowo w końcówce i byli trochę podłamani). Pokazali jednak charakter. Takie spotkania budują zespół, team spirit.

ZAKSA zagra dzisiaj z przysłowiowym nożem na gardle. Jeżeli dzisiaj podopieczni Trenera Stelmacha przegrają to według mnie będą mieli naprawdę małe szanse na awans do finału PlusLigi.

Resovia osiagnęła plan minimum, ale na tym się nie skończy. Widać, że są w gazie i według mnie są faworytem dzisiejszego spotkania. Warto również wspomnieć o tym, że Resovia ma wyrównany, szeroki skład i Trener Andrzej Kowal ma tutaj bogactwo wyboru.

Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.00 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów 1 @ 2,06 Pinnacle ✅ 3-1 tera po finał
Wysoki kurs na Kędzierzyn także warto zagrać. Wczoraj dość łatwo przegrali 3-0. Tak to oni przegrali mecz a nie Resovia go wygrała. Mecz bardzo słaby, bardzo dużo błędów na zagrywce i błędów własnych, gra się nie zawiązywała i nie dało się tego oglądać. Wczoraj po porażce prezes Zaksy zapowiadał męską rozmowę. Także liczę że wstrząsnął zespołem i Zaksa wywalczy awans do finału. Wydaje mi się że im więcej gry tym lepiej będzie wyglądała drużyna Stelmacha, wczoraj było widać że brakuje ogrania, niestety opcja z napiętym terminarzem była korzystniejsza niż opcja spokojnego przygotowywania się do spotkań półfinałowych. Zaksa musi ewidentnie poprawić zagrywkę i wzmocnić siłę w ataku. Rouzier wczoraj nie istniał dużo błędów w ataku i gorzej zagrać już nie może. Przyjęcie w Zaksie wyglądało nieźle, lepiej niż w Resovii no i właśnie brakowało skuteczności na siatce. Tak jak wczoraj było valułe na Resovię tak dzisiaj jest value na Zaksę. Mam nadzieję że stan rywalizacji po dzisiejszym spotkaniu będzie 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
PGE Skra Belchatow - KS Jastrzebski Wegiel
Typ: over 160,5 pkt.

Wczoraj niby zgodnie z planem, wygrana Skry, ale tylko 3:2. Jastrzębski Węgiel w pierwszym meczu półfinałowym był niezwykle blisko wygranej w Bełchatowie, prowadził ze Skrą najpierw 1:0, potem 2:1. Mimo to jastrzębianie przegrali to spotkanie w tie-breaku i nie wykorzystali ogromnej szansy na wygraną. Dzisiaj też wielkie faworyzowanie Skry, a według mnie Jastrzębski ma mocne argumenty i może ponownie pokusić się o nawet wygraną, a jeśli nie to nie sądzę, aby skończyło się na 3:0 dla Skry. Wiele osób potwierdza, że gdyby nie proste błędy w ataku, to Jastrzębski mogłby wczorajszy mecz wygrać. Dzisiaj też uważam, że gości stać na wygranie conajmniej 1 seta. Patrząc na statystyki to oba zespoły bardzo równo, 46% ataku Skry i 48% Węgla, w zagrywce 5-6, w bloku 12-12, w przyjęciu lepsza Skra. Znakomity mecz zagrał Lasko, który uzyskał 28 pkt. Tak czy inaczej mam nadzieję, że goście zregenerowali siły, a w ataku bardziej włączą się i Bartman i Kubiak, co pozwoli na pokrycie handicapu setowego tego zakładu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 2 @ 1,45 Bah ✅ 2-3
Mecz co prawda dopiero we wtorek ale gram już teraz, powinny być spadki kursów a @1,45 na Skrę często się nie zdarza. Skrze Jastrzębski Węgiel leży, ogrywają ich na każdym kroku czy to w pucharze Polski, czy w fazie zasadniczej Plus Ligi, czy ostatnio. Stan rywalizacji 2-0 dla Skry i wydaje mi się że we wtorek podopieczni Jacka Nawrockiego postawią kropkę nad i. Skra jest w formie, głównie Bartek Kurek i Mariusz Wlazły. W drugim meczu w Bełchatowie we dwójkę rozmontowali JSW. Do tego dobra gra środkowych, Misiek Winiarski też swoje robi. Do tego Skra kopie zagrywką, bardzo dużo piłek celują w Kubiaka w ten sposób eliminując go z ataku. Bartmana idzie łatwo zagotować, więc na dobrą sprawę przy mocnej zagrywce i przeciętnym przyjęciu ze strony JSW do ataku pozostaje tylko Misiek Lasko. A jak wiemy jednym zawodnikiem w siatkę się nie wygra. W fazie zasadniczej Skra wygrała w Jastrzębiu 3-1 grając na wpół rezerwowym składem. Skra jest faworytem, pierwszy mecz półfinałowy trochę im nie wyszedł i wygrali zaledwie 3-2. Ale w drugim już było widać że są przynajmniej poziom wyżej niż reszta ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Skra - Jastrzebie Over 3.5 Pinnacle 1,55 ✅
Pierwszy mecz pokazał że Jastrzebie potrafi grac, w moim odczuciu ten mecz powinni wygrac. Drugi to juz raczej jednostronny pojedynek, jedynie w drugim secie jastrzebie bylo blisko. Kurs na Skre niski,a Jastrzebie zaczyna grac coraz lepiej, widac ze kryzys maja juz raczej za soba. Nie mowie ze Jastrzebie wygra, ale mysle ze powinni powalczyc, a ugranie seta to minimum na jakie ich stac
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel - Skra
over 180,5 1.75 Sbobet

Osobiście uwazam, ze Skra dzisiaj wygra ale juz nie raz w sporcie druzyna, która prowadzi 2-0 w kolejny meczu na wyjezdzie jest lekko zrelaksowana, Jastrzebski ugra dzis minimum seta moim zdaniem i mecz moze byc w miare wyrównany. Wynik drugiego meczu mozna bylo przewidziec bo Łasko nie jest w stanie wykonać na 100% kilkadziesiąt ataków dwa dni pod rząd. Ogólnie jednak Jastrzębski Węgiel jest w niezej formie, szczególnie na tle tego co grał miesiąc temu. Nie jest to moze ta forma w której ogrywali zespół z Kazania ale jest lepiej niz się wszyscy spodziewali. Skra ma przewagę na kazdej pozycji oprócz ataku gdzie widzę remis, oprócz tego jeszcze środek siatki mocno nie odstaje bo Holmes to bardzo dobry zawodnik a Gawryszewski złapał formę w ostatnim czasie. Dwaj przyjmujący Skry są o klasę lepsi od przyjmujących Jastrzębskiego, Bartman często gra dobrze do pierwszej spektakularnej czapy a Kubiak w mojej opinii jest trochę przereklamowanym graczem. Na takiej linii warto spróbować ale bez szaleństwa ze stawką bo SKRA jest w stanie wygrać to spotkanie 3:0.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Widać, że Jastrzebie stać jest na wyrownana walke z Skra jak Łasko jest bardzo skuteczny to pokazal pierwszy mecz. Jednak mu nie szło Jastrzebie przegrywalo partie zaś w drugim meczu bylo to bardzo widoczne. Dzisiaj graja na wlasnej hali jednak nie spodziewam sie, zeby im to moglo dac jakis duzy plus. Tym bardziej, ze na przestrzeni calego sezonu moga i tak byc bardzo zawoleni, ze udalo im sie dojsc do polfinalu poniewaz chya nikt tego nie przypuszczal, ze ta sie stanie. Obok Łaski widac, ze w tym zespole nie ma kogos kto bylby w stanie pociagnac gre. Bartman jest w stanie zobyac punkty jednak jak napisal Toudi, do pierwszej pozadnej czapy wowczas traci pewnosc siebie i to nie ten sam zawodnik. Kubiak jak dla mnie calkiem dobry zawodnik jednak nie jest w stanie przeskoczyc swojego poziomu. A Skra to Skra widac, ze w pojedyczych meczach mozna im zagrozic ale na dlugo mete w dolskiej lidze obecnie nie jest zadna inna druzyna przynajmniej obecnie. Skra ma duzo lepszy sklad a przede wszystkim doswiadczenie i jestem przekonany, ze juz dzisiaj zaprezentuja sie z dobrej strony i od jutra beda mogli przygotywac sie do finalu.

Typ Skra @1.35
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sędziowanie w meczu JSW-Skra na poziomie sędziowania wułefisty na wułefie czyli karygodne i skandaliczne ???? to jest po prostu kpina na takim poziomie gry.
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2 @ 3,07 Pinnacle ⛔ 3-2 nie zasłużyli na wygraną ????
Według mnie rywalizacja w tym półfinale przeniesie się do Kędzierzyna. Myślę że Zaksę stać na wygranie jednego spotkania w Rzeszowe. Jak na razie stan rywalizacji to 1-1. Pierwszy mecz wygrała Resovia 3-0, nie grali nic nadzwyczajnego i praktycznie to Zaksa przegrała to spotkanie. Drugie spotkanie wygrała Zaksa 3-1. Już było widać że zaczynają wchodzić w rytm meczowy. Resovia wydaje się że ma lepszą zagrywkę niż Zaksa. To może być bardzo kluczowy element, jednak w przyjęciu Zaksa spisuje się bardzo dobrze, także mogą zniwelować ten atut Resovii. Jeśli Zaksa zagra tak jak w drugim meczu to o wynik jestem dość spokojny. Gdyby jeszcze Antek na młotku grał na swoim wysokim poziomie to byłoby świetnie. Jednak jego vis-a-vis Grozer niczym szczególnym się nie wyróżnia, no może tylko potężną zagrywką. W dobrej formie jest Akhrem także trzeba poszukać go w bloku i zniwelować siłę w ataku. Resovia ma lepszą ławkę, jednak ostatnio Kapelus dał niezłą zmianę za Samika także Stelmach również ma niezły potencjał w kwadracie rezerwowych. Jeśli dzisiaj Zaksa nie wygra to w kolejnym meczu również spróbuję zagrać na podopiecznych Krzyśka Stelmacha.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Sędziowanie w meczu JSW-Skra na poziomie sędziowania wułefisty na wułefie czyli karygodne i skandaliczne ???? to jest po prostu kpina na takim poziomie gry.
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2 @ 3,07 Pinnacle
Według mnie rywalizacja w tym półfinale przeniesie się do Kędzierzyna. Myślę że Zaksę stać na wygranie jednego spotkania w Rzeszowe. Jak na razie stan rywalizacji to 1-1. Pierwszy mecz wygrała Resovia 3-0, nie grali nic nadzwyczajnego i praktycznie to Zaksa przegrała to spotkanie. Drugie spotkanie wygrała Zaksa 3-1. Już było widać że zaczynają wchodzić w rytm meczowy. Resovia wydaje się że ma lepszą zagrywkę niż Zaksa. To może być bardzo kluczowy element, jednak w przyjęciu Zaksa spisuje się bardzo dobrze, także mogą zniwelować ten atut Resovii. Jeśli Zaksa zagra tak jak w drugim meczu to o wynik jestem dość spokojny. Gdyby jeszcze Antek na młotku grał na swoim wysokim poziomie to byłoby świetnie. Jednak jego vis-a-vis Grozer niczym szczególnym się nie wyróżnia, no może tylko potężną zagrywką. W dobrej formie jest Akhrem także trzeba poszukać go w bloku i zniwelować siłę w ataku. Resovia ma lepszą ławkę, jednak ostatnio Kapelus dał niezłą zmianę za Samika także Stelmach również ma niezły potencjał w kwadracie rezerwowych. Jeśli dzisiaj Zaksa nie wygra to w kolejnym meczu również spróbuję zagrać na podopiecznych Krzyśka Stelmacha.
myślałem że mecz o 20-30 i wyrobię się cos napisac odnosnie Twojej analizy, a tu psikus 20 mecz, tym nie mniej powiem tak, że w drugim meczu to Resovia dała dupy po prsotu i przegrała, a nie Zaksa weszła na jakiś poziom, owszem grali o wiele lepiej niż w meczu nr 1 jednakże przegrać z drużyną która nie ma jednego skrzydła to wg mnie nie lada wyczyn (Kapelus/Samik).
Juz w pierwszym secie Reska osiagnela spora przewage i wlaczyla jak ja to nazywam &quot;taktyke autodestrukcji&quot; gdzie z okolo 5 pkt przewagi w koncowce, na tablicy wynikow pojawil sie chyba nawet remis, co bylo spowodowane nie jakas gra Zaksy a glupimi/dziecinnymi/prostymi/durnymi bledami Resovii. Seta jeszcze udalo im sie wygrac i w 2. secie wydawalo sie ze wszytsko idzie w dobrym kierunku az do stanu 10-5 dla Resovi gdzie Rzeszowiacy uzyli swojej tajnej &quot;autodestrukcyjnej taktyki&quot;. Glupie dziecinne bledy w przyjeciu i obronach (te 10 czy iles tam asow Zaksy to zaden wyczyn gdyz ich zagrywka to flot za wyjatkiem Ruciaka - niby byla ta jego zagrywka silna jednak przy tym co dzis serwowwala Skra i Jw, to zagrywka dziecinnie latwa).
Powiem tak ze wygrana Zaksy bedzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo Resovia ma zdecydowanie wiekszy potencjal, zdecydowanie silniejsze skrzydla jak i srodek oraz nieporiwnywalnie silniejsza zagrywke. Po stronie Zaksy przemawia jedynie osoba Zagumnego.
Resovia to bezproblemowo wygra jesli nie uzyje w/w taktyki &quot;autodestrukcji&quot;. Wiem ze moze to brzmi dziwnie ale taka jest prawda i to nie przeciwnik Resvoi wygrywa mecze a Resovia je przegrywa.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Pierwszy finałowy pojedynek na naszym rodzimym podwórku. Wielokrotny hegemon, Bełchatowska Skra, podejmuje Rzeszowską Resovię, która wyraża wszelkie aspiracje do zdetronizowania giganta. I trzeba przyznać, że wszelkie argumenty do tego drużyna z Podpromia posiada. Przyjrzyjmy się zawodnikom szóstkowym po obu stronach:
Mariusz Wlazły - Gyorgy Grozer: godni siebie przeciwnicy, rasowi atakujący, prawdziwi liderzy swoich zespołów. Trudno wskazywać, który lepszy. Na przestrzeni całego sezonu postawiłbym znak równości. Wlazły wydaje się być bardziej stabilniejszy pod tym względem, Niemiec miał swoje dobre i złe mecze, w najważniejszych jednak nie zawodził - półfinał Pucharu Polski oraz finały Pucharu CEV. Atuty u obu takie same - wszechstronność w ataku, mocna, rotacyjna zagrywka, dynamika, duży zasięg, trzymanie kierunków.
Miguel Angel Falasca - Lukas Tichacek: tutaj jednak przewagę ma Falasca. Zna się lepiej z zawodnikami swojej drużyny, gra szybsze piłki do nich, szczególnie do Wlazłego. Czech gra pierwszy sezon ze swoimi kolegami i czasem aż nadto to widać. Sporo błędów technicznych, niedociągnięte piłki na szerokości, czasem za niskie, nie w tempo. Ostatnio jednak nastąpił spory progres u tego zawodnika i ciągle mam nadzieję, że zacznie grać to, co pokazywał choćby u Fryderyków.
Bartosz Kurek+Michał Winiarski - Aleh Achrem+Paul Lotman: W Skrze para nad wyraz zbilansowana, Kurek prawdziwa wieża i strzelba na lewym skrzydle, Winiarski bardziej od zadań defensywnych, jednak swoje w ataku też potrafi dołożyć. W Resovii ułożyłem parą podobną, Aleh to też ogromna siła w ataku, Lotman przyjęcie na bardzo dobrym poziomie, może nie ma takiej siły w ataku jak Winiarski, ale to, co dostaje od Tichacka, kończy i wcale nie jest tego mało, patrząc na niektóre mecze. Do tego każdy z nich potrafi postraszyć zagrywką.
Daniel Pliński+Marcin Możdżonek - Piotr Nowakowski+Wojciech Grzyb: Etatowi lub byli środkowi reprezentacji Polski. Para ze Skry to absolutny światowy top, Daniel Pliński w ataku to robi po prostu co chce, a jego przepuszczenie piłki do lewego barku to już pewnie wszyscy znają, a i tak dają się nabrać. Możdżonek może nieco ustępuje w ataku, jednak w bloku nieraz piłka dosłownie się go lepi. Po drugiej stronie wcale nie gorzej - Nowakowski kolejna wieża, kosmiczny zasięg w ataku. W przypadku Wojtka Grzyba to jest to istny renesans tego zawodnika. Wykorzystał kontuzję Grześka Kosoka i wskoczył do szóstki. Ogromny postęp w zagrywce, reszta na starym, dobrym poziomie, który wszyscy pamiętamy.
Paweł Zatorski - Krzysztof Ignaczak: Także libero niczego sobie. Obaj wyprawiają cuda w obronie, w przyjęciu są pierwszoplanowymi postaciami. Igła może jest bardziej charyzmatyczny i ekspresyjny. Nie jestem w stanie znaleźć słabych punktów u któregoś z tej pary.
Ławka rezerwowych:Tutaj wydaje mi się, że przewagę ma jednak Resovia. W ataku Grozera z powodzeniem może zastąpić Gontariu, Bojić kiedy pojawia się za Achrema to w parze z Lotmanem daje kosmiczne przyjęcie, Dobrowolski swoim doświadczeniem jest ostoją, a ze środkowych jest zawsze w obwodzie Kosok + Perłowski. W Skrze godni moim zdaniem następcy są tylko na pozycji środkowego i jest to Karol Kłos głównie. Młody atakujący Atanasijević dostawał dość mało szans, Cupković także grał zbyt mało i Kurkowi do pięt nie dorasta, Bąkiewicz wieczny rezerwowy, na którego zawsze można było liczyć, ale od dobrych dwóch lat to on może z 5 pełnych meczy rozegrał.
Podsumowując, siłą Skry jest jedność i zgranie, atutu Resovii można doszukiwać się w ławce rezerwowych. Zapowiada się ciekawy finał! Dzisiaj moim faworytem jest Resovia, bowiem Skra od co najmniej dwóch lat pierwszy mecz finałowy przegrywa. Jak to mawiają, do trzech razy sztuka. ;)
Typy
Asseco Resovia Rzeszów +1,5 seta
@2,55 Milenium ✅ 1:3
Asseco Resovia Rzeszów @3,50 Milenium ✅ 1:3 jednak coś w tym jest ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Plus Liga mężczyzn w siatkówkę
Data spotkania: 17.04.2012/ 18:00
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle- Jastrzębski Wegiel
Typ: over185,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsafe
Analiza:



Niezwykle emocjonujące i zacięte spotkanie rozpocznie się dziś w Kędzierzynie gdzie to miejscowa Zaksa zagra przeciwko niezwykle utalentowanej ekipie Jastrzębskiego Węgla. Zarówno Zaksie jak i Jastrzębskiemu Węglowi nie udało się awansować do dalszej fazy i w małym finale zmierzą się między sobą. Minimalnym faworytem tego spotkania jest ekipa gopodarzy która w sezonie zasadniczym uplasowała sią na miejscu vicelidera. Moim zdaniem w starciu tym ciężko wskazać zdecydowanego lidera dlatego też jestem bardzo mocno przekonany, że w tym meczu zostaną rozegrane conajmniej 4 sety, co w konsekwencji powinno zakonczyć się liczbę powyzej 185 punktów. Ale do rzeczy, oba zespoły znają się bardzo dobrze gdyż w tym sezonie walczyły już trzykrotnie i dwa razy zwycięsko wychodzili z tego siatkarze Jastrzębia, lecz w ostanim starciu to Zaksa wygrała mecz wyjazdowy wygrywając w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego 3-0 na wyjeździe. Dlatego też dziś liczę na niezwykle wielką chęć rewanżu ekipy z Jastrzębia która przecież już niejednokrotnie pokazała, że potrafi wygrywać zajmując drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata pod koniec 2011 roku. Swoją słabszą postawą w lidze może tlumaczyć właśnie taka walka na dwa fronty w innych rozgrywkach. Co prawda przegrali oni z Bełchatowem rywalizacje 3-0 lecz w dwóch meczach będąc naprawdę blisko zwycięstwa lecz niestety polegając w TB. Stawiam dziś na 2-3 dla Jastrzębia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Podsumowując, siłą Skry jest jedność i zgranie, atutu Resovii można doszukiwać się w ławce rezerwowych. Zapowiada się ciekawy finał! Dzisiaj moim faworytem jest Resovia, bowiem Skra od co najmniej dwóch lat pierwszy mecz finałowy przegrywa. Jak to mawiają, do trzech razy sztuka.
;)
Typy
Asseco Resovia Rzeszów +1,5 seta
@2,55 Milenium
Asseco Resovia Rzeszów
@3,50 Milenium


Tylko że ławka rezerwowa siedzi a nie gra więc co to za atut ? Poza tym chyba nikt nie myśli że w meczu o taką stawkę Kowal zmieni Grozera na Gontariu nawet jak temu pierwszemu nie będzie szło. Bo jak sezon pokazał Kowal nie stosuje takiej zmiany w meczach o najwyższą stawkę. Bojić na ławce jest ok ale Marko w meczach o najwyższą stawkę praktycznie zawsze gra przeciętnie więc nawet jak by tutaj kogoś miał zmienić to wątpię aby wniósł coś pozytywnego w grę swojego zespołu na dłuższą metę. Cała reszta ławki to nic wielkiego i nie ma nawet co o nich wspominać.

To że w ostatnich dwóch latach pierwszy mecz finału Skra przegrywała nie oznacza że dziś również przegra. Rzucasz monetą wypada orzeł przed drugi rzutem szanse że wypadnie orzeł są takie sam jak i przed pierwszym rzutem...
Dla mnie osobiście ten mecz to trochę taki znak zapytania i niespodzianka jest możliwa nie mniej jednak aby była on możliwa Resovia musi mieć przyjęcie którego często w meczach ze Skrą nie miała. Po drugie musi sama mocno ruszyć Skrę w przyjęciu swoją zagrywką. Po trzecie muszą uniknąć tych najbanalniejszych błędów które czasem popełniają.
Wczoraj w pinnacle dostępne było +2.5 seta po 1.55 i ten zakład wyglądał chyba najlepiej na ten mecz aczkolwiek sam osobiście też z niego zrezygnowałem bo pierw wolę się przekonać bez obstawiania co pokażę Resovia i ewentualnie po pierwszym meczu z jakimś punktem odniesienia typować kolejne pojedynki.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Tylko że ławka rezerwowa siedzi a nie gra więc co to za atut ?
W Skrze to ona faktycznie siedzi, i to chyba ma dość wygodnie na tej ławce. Trener Kowal natomiast w drugiej części sezonu już chętniej sięga po rezerwowych. Takim przełomowych meczem było chyba starcie z Fenerbahce Stambuł w Pucharze CEV, gdzie omal nie ograli ich na wyjeździe.
Poza tym piszesz o meczach o najwyższą stawkę - a ile to ich było? Zdefiniuj mi pojęcie &quot;najwyższa stawka&quot;, bo jak dla mnie to właśnie dziś jest mecz o najwyższą stawkę. Ewentualnie ten dwumecz z Dynamem Moskwa można by jeszcze tak nazwać, ale więcej ich nie widzę. I akurat Bojić kiedy wszedł na boisko za Achrema, którego złapały skurcze, spisał się dobrze, choć początek meczu wtedy był w jego wykonaniu fatalny i musiał ratować sytuację Lotman. Rotacja następuje głównie między nimi, bowiem dobrze się uzupełniają.
To że w ostatnich dwóch latach pierwszy mecz finału Skra przegrywała nie oznacza że dziś również przegra. Rzucasz monetą wypada orzeł przed drugi rzutem szanse że wypadnie orzeł są takie sam jak i przed pierwszym rzutem...
Naturalnie, że tak, to tylko taki przypis w ramach ciekawostki, jednak coś on obrazuje - przyjezdni rzucają wszystko na Skrę, by od razu ją ugryźć w pierwszym meczu i już dwukrotnie się to udało.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów -1,5 - Resovia Rzeszów 1 @ 1,595 Pinnacle ⛔ 1-3 jak można przegrać z takimi cieniasami ?
Finał Plus Ligi, nie wyobrażam sobie żeby Resovia coś ugrała w Bełchatowie. Prawda jest taka że są drużyną o klasę gorszą od Skry. Skra tworzy wielki kolektyw, zawodnicy sobie ufają i grają wręcz na pamięć. Falasca w decydujących momentach zaczyna rozgrywać na niezłym poziomie. Wlazły i Kurek w wysokiej formie a jeśli oni w jednym momencie odpalą to po Resovii nic nie zostanie. Winiarski w przyjęciu wygląda bardzo dobrze, ostatnio więcej zadań w ofensywie a Misiek i tak nie zawodzi. Zatorski to równa półka co Igła no może ciut gorszy, ale ostatnio trzyma świetnie przyjęcie Bełchatowskiej Skry. Na środku Pliński i Możdżonek są lepsi niż ich rywale ze środka z Rzeszowa. Resovia ma ten problem że jest Tichacek który jest cienki. Główna armata to oczywiście Grozer jednak w ważnych meczach Niemiec często zawodzi i gra średnio. Wysoką formę załapał Akchrem i na niego trzeba uważać. Lotman w przyjęciu wygląda dobrze, jednak w ataku kończy tylko z szybkich piłek. Środek może dzisiaj nie dostawać wiele piłek, po pierwsze mogą mieć problemy z przyjęciem, no i po drugie Tichacek będzie wszystko ładował na Grozera. Zagrywka na porównywalnym poziomie i kto będzie miał przewagę w tym elemencie zdecyduje dyspozycja dnia. Przyjęcie po stronie Skry, siła w ataku także, wszystko przemawia za Bełchatowianami także set to maksimum ile mogą stracić podopieczni Jacka Nawrockiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom