>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Resovia nie powinna zagrać gorzej niż dzisiaj, a jeśli to uczyni no to raczej nie ma mowy o obronie tytułu. Przede wszystkim, jak już zostało słusznie zauważone, zawiedli Jochen Schops i Akrem. Zawiedli to chyba zbyt delikatnie powiedziane. Tichacek też dzisiaj nie błyszczał no i wynik jest jaki jest.
Ogólnie to zawiodła cała drużyna, ale w.w. zawodnicy byli &quot;liderami&quot; ????
Przyjęcie momentami było tragiczne.
Bartman pociągnął trochę grę, bo ten wynik mógł wyglądać dużo dużo gorzej.

Resovia nie powinna zagrać jutro gorzej. Jeśli podniosą swoją jakość gry to mogą wygrać. Wiele podnosić nie trzeba. Będzie przyjęcie, będzie gra ????
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Poziom tego spotkania jak na finał PlusLigi bardzo, bardzo niski. ZAKSA grała słabo, ale to co zagrała Resovia było poniżej pewnego poziomu. Nie mam wątpliwości, że jutro będzie zdecydowanie lepiej.
rok temu tez byl sobie taki tam slogan &quot;jutro Skra juz nie przegra, na pewno zagra lepiej&quot;, dzis to samo probujesz powiedziec o Resovii &quot;jutro na pewno Resovia zagra lepiej&quot;
ZAKSA zagrała tak jak grała w półfinałach, bez swojego błysku. Resovia zagrała najsłabszy mecz w PlayOffach. Sporo szans niewykorzystanych, ale ogólnie zasłużona porażka.
Zaksa zagrala 3eci czy4ty mecz slaby, jak na nich nawetbardzo slaby. Wszystkie mecze słabe, wszystkie wygrane. To co dzis zagrał Fonteles to juz bylo przegieciem maksymalnym, wiecej punktow dał Resovii niz zdobył dla Zaksy, Rouzier jak zawsze srednio. Efekt? 3-0.
W Resovii nie było Akhrema i Schopsa, jednakze gra Akhrema stała na podobnym poziomie co Fontelesa. Schops nie gral moze zle ale nie blyszczal, Bartman grał kapitalnie co zdarza mu sie raz na 10 meczy.
Nie widze zadnych szans dla Resovii.
1.5 pobrałem bez wiekszych zastanowień.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie widze zadnych szans dla Resovii.
Źle Wam nie życzę (a wręcz przeciwnie), sam nic nie stawiam tylko oglądam jutro sobie (podobnie jak dziś). Ale mam w sobie myśl czytając te wypowiedzi skreślające szanse Resovii - a żebyście się nie zdziwili. A tak bardziej z uzasadnieniem, to po prostu dziwi mnie, że aż tak bardzo odbieracie szanse Resovii jutro. Dziś sądziłem, że Zaksa sobie poradzi (nie w takim stosunku setowym, of course). Ale jutro to już sądzę, że będzie mecz walki. Tak jak napisałem wyżej, o ile ZAKSA wygra (czego nie wykluczam), to po ciężkim, zaciętym meczu. Każdy typuje jak uważa, ale odmawianie Resovii szans to w mojej opinii spora przesada. Dziś ewidentnie mecz im nie wyszedł, ale to absolutnie nie znaczy, że jutro zagrają na podobnie słabym poziomie. Przekonamy się jaki będzie tego finał jutro wieczorem ???? Powodzenia w typowaniu jutrzejszego meczu ????
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Źle Wam nie życzę (a wręcz przeciwnie), sam nic nie stawiam tylko oglądam jutro sobie (podobnie jak dziś). Ale mam w sobie myśl czytając te wypowiedzi skreślające szanse Resovii - a żebyście się nie zdziwili. A tak bardziej z uzasadnieniem, to po prostu dziwi mnie, że aż tak bardzo odbieracie szanse Resovii jutro. Dziś sądziłem, że Zaksa sobie poradzi (nie w takim stosunku setowym, of course). Ale jutro to już sądzę, że będzie mecz walki. Tak jak napisałem wyżej, o ile ZAKSA wygra (czego nie wykluczam), to po ciężkim, zaciętym meczu. Każdy typuje jak uważa, ale odmawianie Resovii szans to w mojej opinii spora przesada. Dziś ewidentnie mecz im nie wyszedł, ale to absolutnie nie znaczy, że jutro zagrają na podobnie słabym poziomie. Przekonamy się jaki będzie tego finał jutro wieczorem ???? Powodzenia w typowaniu jutrzejszego meczu ????
nie odmawiam im niczego, oczywiscie ze moga wygrac, w koncu sa dwie opjce, albo wygra Zaksa albo Resovia, jednakze aby Resovia wygrała musiałoby zostać spełnionych bardzo wiele czynników takich jak umiejętność lepszego przyjmowania flota (z tym Resovia ma problem od bardzo dawna), wieksza skutecznosc skrzydlowych, oraz zdecydowanie lepsza zagrywka. Od Tichaczka nie bede wymagał chocby wystaw na srodek bo to jakby wymagać od Ruciaka aby atakował nad blokiem. Wiadomym jest ze Tichaczek umie jedynie wystawiać i idzie mu to niezle gdy sypie lewo prawo lewo prawo, jesli zaczyna kombinować to wszystko się wali, a jak juz mamy sytuację &quot;krytyczną&quot; gdzie trzeba zachować zimną głowę to on nie istnieje. Dziś po raz kolejny dał popis swoich umiejętności gdy 3 chyba najważniejsze piłki pod rząd dał Lotmanowi, ktory wiadomo jaka ma rolę na boisku. Co zrobił Guma w takiej sytuacji? 4 piły pod rzad do Fontelesa. Mimo ze 3 razy pod rzad Lipe sie pomylił to czwarta piłkę i tak dał do tego zawodnika. Dlaczego? Dlatego bo jest to lider ktory ma wziąć na barki najważniejsze piłki. Dlaczego Tichaczek postapil tak a nie inaczej? Bo sie zagotował i nie wiedział co sie dzieje.
Zaksa rozegrała kolejny naprawdę slaby mecz. Fonteles zagrał chyba najgorszy mecz w swojej kedzierzynskiej karierze. Guma na poczatku sporo problemow (szczegolnie jak zawsze z Rouzierem) pozniej na poziomie. Kolejny słaby mecz Zaksy, kolejny wygrany i to dość wyraźnie. Zaksa jest wyraźnie lepsza jeśli chodzi o &quot;kulturę gry&quot;, mają rozgrywającego a nie wystawiającego, dobrze działa blok oraz wyblok, dzięki którym na kontrach można &quot;przełamywać podanie przeciwnika&quot;. Zdecydowanie lepsze przyjęcie, wystawy na lotny blok i za przeproszeniem taki Ruciak jedzie Resovię jak chce. Oczywiscie kluczem do osiagniecia przewagi nad Kedzierzynem jest silna zagrywka, albo tez inaczej - pogorszenie ich jakości przyjęcia. To klucz do rozmyślań o ewentualnym zwycięstwie. Wysoka piłka i blok bądź wyblok, inaczej ciężko wygrać przeciwko Zaksie.
Jutro lepiej &quot;musi&quot; zagrać Akhrem, Schops, Fonteles. Tego należy oczekiwać i to wkalkulować. Można oczekiwać jakichś asów z ich strony. Z Zaksą mozna wygrac jedynie przełamując ją jak to prawie zrobiło JW w meczu nr1 gdzie miało 2-0.Skonczylo sie na 2-3, zabrakło zagrywki i % pierwszej akcji. Wszelkie wydłużone akcje są na korzyść Zaksy, bo to oni lepiej się potrafią wyasekurować, obronić, bądź obić przeciwnika. Resovia tego nie potrafi. JW również. Tam każda piłka na kontrze to świeczka na skrzydło.
Rzeszow u siebie męczył sie z Delekta, męczył sie niemiłosiernie i to mając swietnie grajacego Akhrema i Schopsa. Skoro teraz maja grac przeciwko nie dosc ze przeciwnikowi silniejszemu, na dodatek na wyjezdzie i na dodatek przeciwnikowi ktory zagral jeden z najslabszych meczy w sezonie a i tak wygrał 3-0?
PS
Swietny mecz Bartmana ktory bardzo ratowal wynik, skonczyl duza ilsoc bardzo trudnych piłek i swietnie zastapil Schopsa. Ale to i tak nic nie dało.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Jestem niedzielnym kibicem siatkówki ale pozwolę sobie napisać parę słów o pierwszym meczu finału. Resovia zagrała bardzo słaby mecz, na co moim zdaniem największy wpływ miało słabe przyjęcie zagrywki Zaksy. Nie sprawdzałem na jakim procencie przyjmowali, ale na pewno było to poniżej normy. Kędzierzyn niczym pozytywnym mnie nie zaskoczył, nie grali nic wielkiego, a wygrali. Śmiem twierdzić, że jeśli aktualny Mistrz Polski wygrałby pierwszego seta, to mogłoby się skończyć 3-0 w drugą stronę. Co do rozegrania Tichacka, to ja bym się tak jego nie czepiał. Przyjęcie słabe, więc i rozegrać w kilku sytuacjach w ogóle nie mógł. Bardzo słabo Resovia zagrała na środku. Nowakowski bardzo słabo, a Kosok wręcz tragicznie, poza flotem na początku pierwszego seta. Schoeps słabo, ale godnie zastąpił go ZB9. Jeśli Bartmanowi wychodzi jeden mecz, to w kolejnych gra padakę, więc wiemy czego jutro się spodziewać.. Oleg również zawiódł na całej linii, a Lotman grał na swoim poziomie. Nie mogę czasem zrozumieć, gdy Lukas rozgrywa w decydujących momentach na Lotmana, nie rozumiem. Igła dziś bez choćby jednej spektakularnej obrony i tego entuzjazmu po udanych akcjach, tego mi u Ignaczaka dziś brakowało. Zaksę oglądam w tym sezonie regularnie i jak dla mnie Pilarz co wchodzi za Zagumnego, spisuję się lepiej od Gumy. Wszyscy pamiętamy jak kibice z Kędzierzyna byli zasmuceni kontuzją Pawła, a Grzesiu wszedł za niego i rozgrywał bardzo dobrze. Reasumując Zagumny to dla mnie cień zawodnika choćby z zeszłego sezonu. Dużo niedociągniętych piłek, niedopieszczone piłki na środek, ale może tylko zbytnio marudzę. Jeśli pomyślę, że Możdżonek jest kapitanem reprezentacji Polski, to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać.. Dziś zagrał nawet, nawet. Powiedziałbym, że najlepszy mecz od dawien dawna. Kilka punktowych bloków i nie zawiódł w ataku, choć jak wiadomo ma zdecydowanie mniej piłek niż Wiśniewski. Wiśnia..! To dla mnia diament i objawienie tego sezonu! Co ten chłopak wyprawia na środku siatki, to jest coś niesamowitego. Gra na wysokim procencie w ataku, świetnie czyta grę na siatce i regularnie punktuje zagrywką. Zawodnik MVP sezonu według mojego nieznaczącego nic zdania! Felipe Fonteles wygląda jak by był na jakimś haju. Gracz pozytywnie nakręcony, choć myślałem, że po &#39;wystawach&#39;, bo inaczej piłek pod koniec seta wystawianych przez Zagumnego nazwać nie można, nam chłopak zgaśnie. Strasznie źle patrzy mu się z oczu, ale jest to numer 1 w ataku zespołu z województwa opolskiego. Ruciak dziś &#39;niewidoczny&#39;. Ani nie zaskoczył nas zagrywką, ani w ataku bez rewelacji, raczej zajmował się dziś przyjęciem. Tak nawiasem mówiąc, Was też denerwują te długie rękawki Ruciaka? Rouzier. Jak dla mnie ten zawodnik jest za słaby na taką drużynę jak Zaksa. Jak chłopak dobrze nie wejdzie w mecz, to jest po nim. Zdecydowanie wolę oglądać Dominika Witczaka niż Francuza. Nie wiem dlaczego Castellani nie postawił jeszcze na Polaka. Jeśli nam się teraz Rozuier zatnie to Zaksa będzie miała problem. Witczak kontuzjowany, więc Daniel będzie miał niemały problem na pozycji atakującego. Gacek dziś liczony, ciekawe czy się jutro podniesie.. Mecz stał na bardzo niskim poziomie, nie przystało tak chłopaki grać w finale TOP (3,4?) ligi na świecie. Mam nadzieję, że jutro zobaczymy lepszy mecz. Stawianie w jutrzejszym meczu zdecydowanie sobie odpuszczam, ale.. Jak zatnie się nam Felipe, to Rouzier tego nie pociągnie i Resovia będzie miała szansę na zwycięstwo. Jeszcze może słowo o trenerach. Daniel jak dla mnie popełniał cały sezon wystawiając w składzie Rouzier. Tak wiem, kontrakt jest, pensja wysoka, więc musi grać. Ale dlaczego Dominik nie dostał prawdziwej szansy? Teraz jeszcze krótko o Kowalu. Wielu kibiców na niego jedzie, ale jak dla mnie nie ma się do niego jak przyczepić. W ostatnim czasie dobrze reaguje rotując atakującymi, wporwadzając podwójne zmiany, więc z jego strony jak dla mnie jak najbardziej okej. Co do typownia. Jeśli miałbym czegoś próbować, to na pewno jutro w stronę zespołu z Rzeszowa, bo na pewno na nich kursy powędrują w górę. Może na +2.5 będzie @1.5? Wtedy na pewno pogram na seta dla Resovii. Jeśli jutro udałoby się wygrać podopiecznym Kowala, to dwa mecze na Podpromiu zapowiadały by się świetnie i wtedy momentalnie Resovia stałaby się faworytem. Jeśli natomiast jutro wygra Zaksa, to może być po finale, bo zawodnicy z Rzeszowa mają problemy z psychiką w ważnych meczach, a ciążyła by na nich ogromna presja grając u siebie. Hala na Podpromiu jest jak dla mnie największą twierdzą w Polsce, więc w przypadku jutrzejszego zwycięstwa Resovii byłoby Zaksie ciężko coś w Rzeszowie ugrać. Jak dla mnie jutro zostanie rozegrany mecz decydujący o mistrzostwie naszego kraju. Moim zdaniem, kto jutro wyjdzie zwycięsko z batalii, będzie tryumfował. A Waszym zdaniem jutrzejszy pojedynek też będzie najważniejszy? Czy może o mistrzostwie decydować będzie ostatni mecz? Zapraszam do merytorycznej dyskusji, bo chętnie wysłucham zdania koleżanek i kolegów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Jak zatnie się nam Felipe
a jak nazwac to co dzis grał? i skonczylo sie jak sie skonczylo.
Może na +2.5 będzie @1.5?
chyba sobie jaja robisz..
z MO (match odds) 1.45-2.7, chcesz zeby do jutra wyszło ci 1.5 za seta dla Resovi? Fkatycznie jestes niedzielnym &quot;oglądaczem&quot; siatkówki.
btw
statystyka dla Rzeszowa w tym sezonie jest nieubłagana. U siebie wygrali z Zaksa 3-2. Wszystkei pozostałe dotychczas mecze przegrali i to wyraźnie(PP, faza zasadnicza, mecz dzisiejszy PO nr1).
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Wrzucam tutaj swój typ i analizę po raz pierwszy, więc proszę patrzeć na to z dystansem.

Spotkanie:
Politechnika Warszawska - SKRA Bełchatów 2-3 ✅
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1,52
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:
Przed nami trzeci pojedynek pomiędzy Politechniką, a Skrą, która w pojedynku prowadzi 2-0 po zwycięstwach przed własną publicznością. Już jutro może skończyć się mecz o 5 miejsce w Plus Lidze Kadrowo wiadomo, że zespół gości jest dużo lepszy, lecz to mecz o 5 miejsce w męskiej Plus Lidze, więc nie jest to szczyt oczekiwań klubu. W pierwszych dwóch pojedynkach mecze kończyły się 3-2 oraz 3-1. Ostatni pojedynek w Warszawie zakończył się wynikiem 3-2 dla Politechniki. Kolejnym argumentem dla tego typu jest to, że zespół z Bełchatowa w ostatnich 10 meczach na wyjeździe tylko 2 razy grał 3 setówki. Zespół z Bełchatowa nie musi jutro walczyć o wszystko, mogą podejść do meczu na luzie, natomiast gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę. Moim zdaniem SKRA wygra w tym meczu, ale przynajmniej jednego seta wygrają gospodarze!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Resovia Rzeszów / Total Points - Over 185.5 @ 1.97 Marathon ✅
Pierwszy mecz zakonczyl sie dla mnie dosc niespodziewanie, moze nie liczylem na zwyciestwo Resovii, ale ze nie ugraja seta w zyciu bym nie przypuszczal, okazje i to spore wczoraj byly, wyszlo jak wyszlo. Tak sie zastanawiam, ze moze to taka mala zaslona dymna przed dzisiejszym meczem? ;) Wiadomo, ze zwyciestwo wywiezione z Kedzierzyna-Kozle byloby bardzo cenne. Wczorajszy mecz to sporo walki, zaciete sety i dzisiaj bedzie podobnie, tyle, ze o 3:0 dzisiaj juz nie ma mowy, choc to tylko moje skromne zdanie. Dzisiaj jest spora szansa na Tiebreaka, a 4 sety powinny byc wrecz formalnoscia, jak bedzie przekonamy sie po poludniu, licze na dobry mecz i overowy winik.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Co do wczorajszego meczu to poziom naprawdę słaby. ZAKSA nie grała niczego wielkiego, dużo błędów, zwłaszcza Zagumny. Felipe to się nam zaciął wczoraj, a wynik jaki był wszyscy wiedzą. Nie zgadzam się z opinią, że Rouzier za słaby na grę w K-K. Od Final Four gra bardzo dobrze (wcześniej grał dobrze:p), wczoraj również to potwierdził i może nie wygląda na jakiegoś wielkiego bombardiera, ale jak mu Guma rozegra to Antek nie ma problemów ze skończeniem ataku. Ruciak wczoraj najrówniej zagrał ze wszystkich graczy na boisku i jeśli dzisiaj będzie podobnie, a Fonteles trochę lepiej to nie widzę tutaj za bardzo wygranej Resovii.
Reska wczoraj zagrała chyba najsłabszy mecz w Play Off. Achrem i Schops fatalnie. Zbychu jakby nie dał dobrej zmiany to wynik byłby jeszcze gorszy (punkty). Piszecie, że Resovia nie zagra drugiego tak słabego meczu pod rząd. OK, ale Oni muszą zagrać aż o kilka nieb lepiej, żeby tutaj wywieźć zwycięstwo, a w taką diametralną odmianę po wczorajszej nędznej grze nie chce mi się wierzyć. ZAKSA też musi zagrać lepiej, ale co najwyżej o pół nieba lepiej i to powinno wystarczyć na zwycięstwo.
Taki mój typ na dziś to zwycięstwo ZAKSY 3-1.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dla mnie szukanie tutaj zwycięstwa Rzeszowa mija się z celem. Resovia ma bardzo słabe przyjęcie co ze średnio serwującą Skrą jeszcze pozwoliło na awans do półfinału. Później mieli jeszcze słabiej serwującą Bydgoszcz w której to tylko jeden zawodnik konkretnie Konarski zagrywa z wyskoku. Przy czym przytrafiają mu się mecze w których popsuje prawie wszystkie swoje zagrywki. Wika niby też serwuje z wyskoku ale w jego przypadku jest to tylko taka imitacja zagrywki która nie robi rywalowi większych szkód. Przyszło im grać z bardzo dobrze serwującą Zaksą i cóż nie było za bardzo co zbierać. Kędzierzyn grał wczoraj słabo no ale Resovia z tym swoim szarpanym słabym przyjęciem kompletnie nic nie grała. Dzisiaj na pewno oba zespoły zagrają lepiej. Ale patrząc na atuty to zdecydowanie więcej ma ich KK. Stawianie na beznadziejnie grającą na wyjazdach Resovie to moim zdaniem strata kasy. Nie twierdze, że dzisiaj pójdzie Zaksie równie łatwo jak wczoraj ale zwycięstwo Zaksy w 4-5 setach jak dla mnie bardzo prawdopodobne. Ze Skrą Rzeszów przegrał 2 wyjazdowe spotkania z Delectą wygrał jedno wyjazdowe ledwo, ledwo. Z KK nie powinni również na wyjedzie wygrać ani jednego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Zaksa- Resovia typ 1⛔
kurs 1,5
bukmacher: Pinnacle

Dziś o godzinie 18.00 drugie spotkanie finałowe w Hali Azoty. Wczoraj Zaksa dość pewnie ograła Resovie 3-0. Bardzo dobre zawody w drużynie gospodarzy rozegral Michał Ruciak, który trzymał całe przyjęcie i dodatkowo dobrze zagrywał. Fonteles jak na siebie słabo, choć nie przeszkodziło mu to zakończyć pierwszy set asem serwisowym. Rouzier trzymał poziom w ataku i w przypadku braku Witczaka to jedyny atakujące jakim może straszyć Zaksa na ten moment. Jak dla mnie Zagumny słabo, od niego wymagam dużo więcej. Gacek też poniżej swojego poziomu. Środkowi solidnie.

Co do Resovii to trudno kogoś wyróżnić poza Bartmanem, który trochę szarpnał ale na Zakse to było za mało. Było widać, że w przypadku słabej skuteczności Schoopsa i Akhrema przy mizernym przyjęciu Resovia nie istnieje. Należy zaznaczyć, że Zaksa też na najwyższym poziomie wczoraj nie zagrała ale to co grali Panowie z Rzeszowa to dno i 3 metry mułu. Nie spodziewam sie, że przez 24h coś może sie tak diametralnie zmienić. Dlatego czysta 1 po przyzwoitym kursie. Polecam :wink:
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Kubiak dzis zagra ? Wiecie cos , bo nie moge sie niestety dokopac do tego ???? a patrzac na niezrozumiala tendencje spadkowa na delecte , mam obawy co do jego wystepu
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Dzisiejszy finałowy mecz zdecyduje o złocie, tego jestem pewien. Resovia nie zagra słabiej niż wczoraj, niewidoczny Igła, Akhrem nie miał swojego dnia, Schops zastąpiony przez Zibiego, który zagrał niezłe spotkanie. Z drugiej strony atut własnej hali Kędzierzyna, które wczoraj nie zagrało wielkiego meczu, ale jednak na tak słabą Resovie wystarczyło w zupełności. Gigantyczne problemy w przyjęciu powodowały mizerie w ataku, a to przekładało się na skuteczne kontry Zaksy. Okiem kibica Resovii:
over 185.5 @1.86 betsafe ✅✅ (187)
DW 2:3 @6.50 expekt ⛔ (za szybko poszło ;) )
Na szybko jeszcze mecz o brąz. Bydgoszcz u siebie jest bardzo mocna, Łuczniczka nie jest twierdzą nie do zdobycia, jednak ich hala jest atutem. Nie powtarzając opisu drużyn, które prawie każdy zna na pamięć, tylko tyle: w drużynie JW Kubiak po kontuzji, niewiadoma jest jego dyspozycja o ile w ogóle wejdzie na plac gry od początku (http://www.jastrzebskiwegiel.pl/michal_kubiak_quotna_pewno_bedziemy_walczycquot,f64.html). Wg mnie mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, choć na pewno nie będzie to mecz jednostronny.
Bydgoszcz @1.60 betsafe ✅✅
handicap punktowy (0:3,5) Bydgoszcz @1.86 betsafe ✅✅✅ (101-88, so easy :grin ????
DW 3:1 @4.10 expekt ✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W wywiadzie z 5 kwietnia , który dostępny jest na stronie Jastrzębskiego Węgla Kubiak mówił , że czuje się lepiej i odczuwa ból jeszcze przy wyskoku. Fizjoterapełci podobno mają go postawić na nogi jednak ciężko powiedzieć czy zagra w pełnym wymiarze czasowym. Ja właśnie z tego względu odpuściłem typowanie tego meczu bo chciałem grać Delecte jednak Kubiak to ważna postać Jastrzębia i jego obecność lub jego brak może mieć kluczowe znaczenie dla losów tego pojedynku.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Dzisiaj Resovia zamiotła, a dokładniej mówiąc - Zbyszek Bartman. Wysoka skuteczność w ważnych momentach, dobra gra w bloku, no po prostu wypracował zwycięstwo i jest ojcem dzisiejszego sukcesu.
Warto podkreślić, że Tichacek miał dużo gorsze przyjęcie, aniżeli jego vis a vis Paweł Zagumny. &quot;Guma&quot; miał suma sumarum dobre przyjęcie i mógł grać praktycznie wszystko przy swoich możliwościach.
Niestety widać brak zmiennika dla Akhrema, bo Kovacevic nie wnosi do gry tego, co powinien.
Mecz strasznie szarpany. Teraz przerwa dla obu ekip i w Rzeszowie będzie na pewno ciekawie. Czy wrócimy do Kędzierzyna? Według mnie szanse na powrót są 50 na 50.
Pierwszy mecz w Rzeszowie jednak typuję dla Asseco.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Szybko, zanim kursy pospadają, bez zbędnych wypocin, kursy na unibet, mecz sobotni:
Kursy
Chyba nie trzeba objaśniać jak wielkie jest to value na Resovię ????
Resovia-Kędzierzyn @2.00 unibet ✅✅✅✅
Resovia (+1.5)-Kędzierzyn @1.50 unibet ✅✅✅✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Delecta-Jastrzębski FT 2:3
Delecta 1.63 Pinnacle 1/10⛔

Kurs niestety niższy od tego sprzed pierwszego meczu, ale wydaje mi się, że ciągle granie w stronę gospodarzy jest korzystniejszą opcją. Ciągle mają po swojej stronie największy atut jakim jest własna hala. Trudno coś pisać o dzisiejszym meczu, ale z tego co widzę to Delecta nieźle w bloku, Konarski sporo piłek w ataku, skuteczność nie najgorsza, dobre zmiany dali Waliński i Bonisławski, środkowi na super skuteczności w ataku podobnie jak Antiga. Przyjęcie według statystyk lepiej wyglądało po stronie Jastrzębia. Goście tylko 2 asy w całym meczu, trochę mało, bo na zagrywce mają największą przewagę i tylko z dobrą zagrywką mają szansę wyeliminować szybkie rozegranie Masnego. Słaby mecz Holmsa, bez punktowego bloku.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Strasznik ja bym nie przesądzał. Nie widziałem meczu ale w 2 secie Delecta wyrwała JW zwycięstwo, wg mnie to podłamało Jastrzębski. O ile w pierwszym meczu grałem na Delectę (ledwie zdążyłem ;D) to dziś bym się mocno wahał.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie wydaje mi się żebym przesadzał ???? stawka raczej asekuracyjna. A to o czym wspomniałeś to jest jeden z problemów Jastrzębia w PO, nie potrafią utrzymać wysokiego poziomu przez dłuższy okres gry.
 
G 48

grozer9

Użytkownik
alw JW jest po prostu lepsza druzyna , wczoraj zagrywka nie grali dobrze z tego co czytalem, jak zagrywka poceluja to Delecta dzis nie pogra, ofensywa JW jest zdecydowanie lepsza, wazne by grali dobrze, a przeciez potrafia grac , pokazali to nie raz, dzis musza wygrac bo sie zaczna schody jak bedzie 2-0 dla bydzi,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom