>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
M 0

masa0000

Użytkownik
Bawią mnie niektóre komentarze.... ,,Delecta 2 klasy lepsza,,..... i to ze Makowski ma jaja i wpusci 1 sklad na caly mecz.A co bedzie jak którys nabawi sie kontuzji?np Konarski .Antiga lub Masny?Dalecta wtedy ma powazny klopot i wtedy moze sobie te jaja urwac.
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Według mnie Jastrzebie nie bedzie ryzykowało grania ze Skrą lub Resovią bo niby jaki to ma sens.Według mnie Jastrzebie wygra zeby grac z Polibudą,Skra raczej tez nie bedzie kombinowac pewnie chcą odbudować swoją gre,poza tym juz dwa razy z rzedu przegrali u siebie jeszcze mają cień szansy przeskoczyć Resovie i mieć ewentualny 5 mecz u siebie.Resovia tez raczej nie powinna miec problmeów z Gdańskiem,myśle ze zachowanie tego 4 miejsca jest dla nich bardzo ważne bo przypadku ewntualnego spotkania sie ze skrą i wyniku meczów 2;2 piąty mecz u siebie moze odegrac decydującą role w awansie do półfinału
Skra 1.28 Bet365
Resovia 1.15 Bet365
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bawią mnie niektóre komentarze.... ,,Delecta 2 klasy lepsza,,..... i to ze Makowski ma jaja i wpusci 1 sklad na caly mecz.A co bedzie jak którys nabawi sie kontuzji?np Konarski .Antiga lub Masny?Dalecta wtedy ma powazny klopot i wtedy moze sobie te jaja urwac.
Gadanie o kontuzjach też za mądre nie jest. Siatkówka to nie piłka nożna, tutaj zawodnicy częściej sami robią sobie krzywdę, niż wynika to z jakiegoś kontaktu. Równie dobrze mogą zrobić sobie coś na zwykłym treningu... Trenować im chyba do play-offów nie zabronisz? ;)
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Jak widać nawet w PLS drużyny kombinują , oj masakrycznie wygląda ta kolejka choć się jeszcze nie skończyła. Zaksa specjalnie w plecy z Effectorem tak by mieć 2 lub 3 miejsce i grać z Jastrzębiem. Skra przegrywa 1:2 i już wiadomo że na 3 miejscu nie skończą - chyba o to chodziło , co prawda trafią chyba na Resovie lecz jeśli ją przejda Delecta i droga do finalu do ogarniecia. No koszmar , nikt mi nie wmówi , że takie wyniki to przypadek.
Ciekawe co zrobi jutro Resovia ? Tak naprawdę nie wiadomo czy nie obiorą takiego kursu jak Skra, czy możę jednak Politechnika i półfinał z Zaksą.
Po tym co zobaczyłem wiem jedno: Zaksie i Skrze Mistrzostwo się nie należy.
Jak narazie zaimponowała Delecta , mimo pewnej 1 pozycji w generalce wyszli najmocniejszym składem i ograli rywali 3:0 na wyjeździe. Drużyna Makowskiego może być jedyną w tej kolejce która pokaże zasady fair play i walki do końca
 
G 0

goodevening

Użytkownik
Może i SKRA trochę kombinowała, ale teraz to już chyba nie musieli.
Osobiście wydaję mi się że po prostu im nie idzie. Na ataku gra Atan, który jest bez formy(caly czas po tej kontuzji), i zamiast wstawić tam Wlazłego to jest młody Muzaj. Skrze się nie układa gra od dłużeszego czasu i będzie im bardzo ciezko coś ugrać z Resovią. Oczywiscie to tylko moje skromne zdanie.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Akurat Skra nie miała powodów, żeby kombinować. Tak czy siak Jastrzębskiego by nie wyprzedzili. W przypadku zwycięstwa za 3 pkt mieliby szanse (wątpliwe) wyprzedzić Resovię i grać w play-offach pierwsze dwa mecze u siebie... Stąd też wziął się mój typ na to spotkanie.
http://zapodaj.net/5fb5b6edcde0a.jpg.html
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Lotos FT 3:1
Resovia (-2,5) 2.30 bet365 1/10
⛔
Resovia gra jutro o to, aby w 1/4 ze Skrą zagrać dwa pierwsze spotkania i ewentualnie piąte na Podpromiu.
Trzy punkty zapewni im to miejsce oraz da chwilową nadzieję na wyprzedzenie Jastrzębia, aż taka wielka wtopa JSW jest raczej niemożliwa, ale jak pokazuje ten sezon nie można być niczego pewnym.
Rywal trafił im się na taki mecz wymarzony. Przyjeżdża Lotos, który dzisiaj jak się okazało zapewnił sobie już ósemkę. Do tego Lotos ma na ławce trenerskiego asa ???? . który (nie wiem jak on to robi) z przyzwoitą drużyną ledwo załapał się na play-offy.
Jeśli się nie mylę to Gdańsk nie ma już szans przeskoczenia Kielc w tabeli (poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie).
Mecz w Rzeszowie, więc mega atut po stronie Resovii. Nie jestem fanem umiejętności trenerskich Kowala, ale mam wrażenie, że powoli gra Resovii zaczyna zmierzać w dobrym kierunku.
Kurs w miarę ok, może warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jak widać nawet w PLS drużyny kombinują , oj masakrycznie wygląda ta kolejka choć się jeszcze nie skończyła. Zaksa specjalnie w plecy z Effectorem tak by mieć 2 lub 3 miejsce i grać z Jastrzębiem. Skra przegrywa 1:2 i już wiadomo że na 3 miejscu nie skończą - chyba o to chodziło , co prawda trafią chyba na Resovie lecz jeśli ją przejda Delecta i droga do finalu do ogarniecia. No koszmar , nikt mi nie wmówi , że takie wyniki to przypadek.
Ciekawe co zrobi jutro Resovia ? Tak naprawdę nie wiadomo czy nie obiorą takiego kursu jak Skra, czy możę jednak Politechnika i półfinał z Zaksą.
Po tym co zobaczyłem wiem jedno: Zaksie i Skrze Mistrzostwo się nie należy.
Jak narazie zaimponowała Delecta , mimo pewnej 1 pozycji w generalce wyszli najmocniejszym składem i ograli rywali 3:0 na wyjeździe. Drużyna Makowskiego może być jedyną w tej kolejce która pokaże zasady fair play i walki do końca
ja mówię że takie wyniki są w pelni akceptowalne i mnie nie dziwią. Skra przez cały sezon gra piach i traci wszędzie punkty, tu udało im się nawet wygrać. Zaksa grała drugim składem, wcześniej ten drugi skład przegrał u siebie z Gdańskiem, więc dla mnei żadną rewelacją nie jest ich porażka z Efectorem. To że im akurat pasowało zdobyć jeden punkt, to sądzę że to mogło mieć wpływ na to co działo się w TB.
Czemu niby Zaksie MP sie nie należy? Bo nie sa głupimi burakami, którzy potrafią powiedziec jak Pliński &quot;MP nam się należy&quot;, którzy potrafią (na czele z trenenem) zwyzywać komisarza meczu od &quot;kurew&quot; bo nie potrafią przegrywać, potrafią płakać którys sezon z rzędu że złoty set to niesprawiedliwość (ale kupowanie F4 to oczywiści jest sprawiedliwość). ZAKSIE MP ZDECYDOWANIE SIĘ NALEŻY jeśli poprzez swoją grę pokażą że są najlepsi i wygrają istotne pojedynki. To że trener daje odpocząć pierwszemu składowi i wpuszcza drugi żeby nie przemęczać istotnych zawodników, jest wg Ciebie czyms przez co Zaksie nie należy sie MP? Wolne żarty, to że Castellani ma mózg, w przeciwienstwie do niektorych trenerów PLS wg Ciebie jest złe i za takioe zachowanie MP sie nie należy? Lepiej zajeździć zawodników pierwszego składu, a później w wywiadach płakać że &quot;nie idzie nam bo mamy plagę kontuzji&quot; BLA BLA BLA, a kogo to obchodzi ???

SMUTNE
Co do Delekty, pojechali sobie na sparing i rozgromili słabeuszy 3-0. Im porażka czy wygrana nci nie dawała, więc chwała im że im się chciało. A czy było to mądre, Bóg wie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Ja rozumiem dać odpocząć podstawowym jak sytuacja w tabeli jest już wyjaśniona jednakże przed tą ostatnią kolejką nie wiadomo było na jakiej pozycji skończą drużyny , więc czołówka postanowiła sama sobie wybrać rywali. To jest według mnie nie w porządku, jest to wbrew zasadą fair play. Ja wiem , że Zaksa ma rewanż z Izmirem, Rouzier ma różne dolegliwości lecz specjalnie ustawić się na 2 lub 3 pozycji by mieć teoretycznie łatwiejszą drogę do finału jest nie w porządku. Delecta pokazała jak wygląda profesjonalizm i tak się powinno grać. Skra już kombinuje jak może - sezon mają zmarnowany i liczą na cud w Play offach a tak naprawdę z Resovią ich szanse są niewielkie choć oni sami jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy. To może w przyszłym sezonie niech Zaksa wyjdzie z 8 miejsca i wygra Play offy ??? Uważasz że wtedy byłoby to sprawiedliwe ?? Większość sezonu odpuścić w lidze , skupić się na Play offach i tak szarpnąć mistrza. Mistrzostwo Polski zdobywa się postawą drużyny zarówno w fazie zasadniczej jak i Play off. Ja bynajmniej mam takie zdanie. Drużyna która sobie ustawia drabinke pokazuje że rywali się boi i tak naprawdę nie jest w 100 % przekonana co do swoich możliwości. Dzisiejszy sport bywa brutalny , czasem zwycięstwo osiągane jest za wszelką cenę.
Tyle ode mnie.
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Gdzie Ty tu widzisz kombinowanie Zaksy czy Skry????
Skra pozbawiła sie mozliwosci jakiegokolwiek kombinowania wygrywajac z Kielcami za 3 pkty we wczesnijeszej kolejce. Po tym fakcie bylo pewne ze ostaną sie na 5 miejscu i beda grac przeciwko Resovii i to na dodatek zaczynajkac na Podpromiu.
Zaksa z kolei ustawila sie juz dawno dawno temu, w meczu u siebie przeciwko Delektcie.
W tej kolejce nie doszlo do żadnych ustawek, bo nie bylo nawet takiej możliwości, więc się zastanów co piszesz, bo takie rozpisywanie jakie teraz toczymy obaj nie ma zadnego sensu.
Co z tego ze Delekta wygrała? Kumplują sie z Gdanskiem to odprawili Olsztyn i tyle. Wiec o pewnej ustawce tez tu mozna mowic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Tadzin wow ???? wreszcie ktoś mówi do rzeczy. Szkoda, że nie można 2 razy kliknąć dzięki ;D.
Emilszczak idąc twoim tokiem rozumowania to w duchu &quot;fair play&quot; trzeba pchać się na najmocniejszego rywala już w pierwszej rundzie. No bo na tym przecież polega sport? To jest żałosne... Sport to pieniądze chłopaku. Zwycięstwa to pieniądze, a ich w siatkówce brakuje. Niestety takie są realia... W życiu trzeba kombinować, żeby dorobić, osiągnąć sukces. Wybacz ale nikt za piękne oczy nie dostanie góry pieniędzy ;D. Jeszcze jeden mały szkopuł. Mam prośbę nie myl bynajmniej z przynajmniej bo to aż w oczy kole.
Co do Waszego oburzenia to błagam Was... To, że wylewacie frustrację po pogrzebanych kuponach najeżdżając na drużyny PLSu to troszkę śmieszne ???? . To było logiczne że w tej kolejce wyniki będą baaaaardzo niespotykane i trudne do przewidzenia. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
midel 189

midel

Użytkownik
Gdzie Ty tu widzisz kombinowanie Zaksy czy Skry????
Skra pozbawiła sie mozliwosci jakiegokolwiek kombinowania wygrywajac z Kielcami za 3 pkty we wczesnijeszej kolejce. Po tym fakcie bylo pewne ze ostaną sie na 5 miejscu i beda grac przeciwko Resovii i to na dodatek zaczynajkac na Podpromiu.
Zaksa z kolei ustawila sie juz dawno dawno temu, w meczu u siebie przeciwko Delektcie.
W tej kolejce nie doszlo do żadnych ustawek, bo nie bylo nawet takiej możliwości, więc się zastanów co piszesz, bo takie rozpisywanie jakie teraz toczymy obaj nie ma zadnego sensu.
Co z tego ze Delekta wygrała? Kumplują sie z Gdanskiem to odprawili Olsztyn i tyle. Wiec o pewnej ustawce tez tu mozna mowic ????
Idąc tym tropem zastanawiam się czy Jastrzębski jutro nie podłoży się Częstochowie. Co prawda zagrywka mega ryzykowna trafić na Skrę, ale przez to mogą wejść do finału. Trzeba zauważyć, że:
- Jastrzębski wygrał ze Skrą 4 razy w tym roku, nie przegrał ani razu, wyniki: 3-0, 3-0, 3-1, 3-2
- jeżeli wygrają teraz to trafiają na Polibudę, z którą mają w tym sezonie 1-1 (1-3 w W-wie, 3-2 u siebie)
- a później na Zaksę, z którą mają tragedię 0-3 i tylko jeden wygrany set!
- jeżeli jednak teraz podłożą się i wygrają to trafiają na Delectę, tutaj mają na pewno większe szanse, mimo że Delecta gra cudownie z tym sezonie, ale bilans mają 1-1 (gospodarze wygrywali po tb)
Kurs na Cze-wę ponad 10, myślę, że warto zaryzykować jakąś skromną sumę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Idąc tym tropem zastanawiam się czy Jastrzębski jutro nie podłoży się Częstochowie. Co prawda zagrywka mega ryzykowna trafić na Skrę, ale przez to mogą wejść do finału. Trzeba zauważyć, że:
- Jastrzębski wygrał ze Skrą 4 razy w tym roku, nie przegrał ani razu, wyniki: 3-0, 3-0, 3-1, 3-2
- jeżeli wygrają teraz to trafiają na Polibudę, z którą mają w tym sezonie 1-1 (1-3 w W-wie, 3-2 u siebie)
- a później na Zaksę, z którą mają tragedię 0-3 i tylko jeden wygrany set!
- jeżeli jednak teraz podłożą się i wygrają to trafiają na Delectę, tutaj mają na pewno większe szanse, mimo że Delecta gra cudownie z tym sezonie, ale bilans mają 1-1 (gospodarze wygrywali po tb)

Kurs na Cze-wę ponad 10, myślę, że warto zaryzykować jakąś skromną sumę.
Powiem Ci, że przy tak grającej obecnie Skrze, to nawet nie jest słaba opcja odpuszczając mecz z Czewą. Zawsze można się wytłumaczyć, że Czewa już ogrywała na wyjazdach Reskę i Skrę więc porażka u siebie z Czewą to nie jest jakaś mega niespodzianka.
Skra aktualnie gra dno, Jacuś N. robi robotę. Do fazy play-off nic się nie zmieni, już treneiro Skry o to zadba. Uważam, że Jastrzębie wyszłoby na niezłych kozaków załatwiając sobie na własne życzenie granie ze Skrą(mimo wszystko, kto by kiedyś tak pomyślał?) w 1/4, potem Delecta, którą można ugryźć mocną zagrywką i z takich &quot;pierwszo-rundowych&quot; pusiaczków mamy finalistę MP. W tym sezonie to ZAKSA wydaje się być najpewniejszym kandydatem do MP i ich należy unikać.

Gdyby Puchar Polski dawał przepustkę do LM i gdyby JSW go wygrał to byłbym niemal pewny, że dzisiejszy mecz JSW odpuści.

Tym razem w imię ducha niesportowej rywalizacji Czewa po kursie 11
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Znowu szukacie jakiś spisków. JSW odpuści żeby grać w 1/4 ze Skrą zamiast z Warszawą. To by było ryzykowanie na to, że odpadnie się w 1/4 bo no ok wygrali ze Skrą w tym roku 4 razy ale to, że wygrali wcześniej nie oznacza, że wygrywali by w PO. Jednocześnie było by to zabieranie sobie rozstawienia w 1/2 i zaczynanie dwoma meczami na wyjedzie. Niby w tej 1/2 grali by z Delectą zamiast z Zaksą niby to teoretycznie lepiej a pierw musieli by wygrać 1/4 ze Skrą co pewne nie jest a odpadnięcie w 1/4 był by katastrofą. Kielcew 1/4 przejdą na 100% i mają przynajmniej najlepszą czwórkę w tym sezonie. Takie kombinacje zrobiło w roku ubiegłym Bergamo w lidze Włoskiej kobiet które specjalnie spadło na miejsce 6 aby uniknąć w 1/2 gry z Busto które Rundę zasadniczą zakończyło z bilansem 19-1. Udało im się uniknąć konfrontacji z Busto ale w 1/2 odprawiło je Villa Cortese.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Znowu szukacie jakiś spisków. JSW odpuści żeby grać w 1/4 ze Skrą zamiast z Warszawą.
JSW wygrywając za 3 punkty (obojętnie czy 3:0 czy 3:1) zajmie 2 miejsce i w 1/4 zagra z Kielcami, a nie z Warszawą. Więc jest to rywal w teorii jeszcze słabszy.
Oczywiście też brałem pod uwagę taką opcję, że JW może spaść na 4 miejsce, ale uważam podobnie jak Filip. Nie sądzę, żeby ryzykowali starciem ze Skrą już w Ćwierćfinale.
 
midel 189

midel

Użytkownik
JSW wygrywając za 3 punkty (obojętnie czy 3:0 czy 3:1) zajmie 2 miejsce i w 1/4 zagra z Kielcami, a nie z Warszawą. Więc jest to rywal w teorii jeszcze słabszy.
Oczywiście też brałem pod uwagę taką opcję, że JW może spaść na 4 miejsce, ale uważam podobnie jak Filip. Nie sądzę, żeby ryzykowali starciem ze Skrą już w Ćwierćfinale.
W tym sezonie określenie &quot;ryzyko starcia ze Skrą&quot; w mojej opinii nie powinno funkcjonować. Tak beznadziejnej Skry nie było dawno. I nie jest to kwestia dwóch gorszych meczów, ale całego sezonu.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
W tym sezonie określenie &quot;ryzyko starcia ze Skrą&quot; w mojej opinii nie powinno funkcjonować. Tak beznadziejnej Skry nie było dawno. I nie jest to kwestia dwóch gorszych meczów, ale całego sezonu.
Jeśli Jastrzębie wygra dziś za 3 pkt to skończy rundę zasadniczą będąc lepszym zespołem od Skry o 4 pkt. A 4 pkt to różnica nie znaczna biorąc pod uwagę fakt, że Skrę przez cały sezon gnębiły kontuzję a zespołu JSW kontuzję praktycznie nie nękały to już masz odpowiedz. Dla mnie Jastrzębie wcale nie jest lepszy zespołem od Skry. Powiem więcej jeśli Skra ma w pełni zdrowego Atana, Wlazłego i Winiarskiego to Ja nie widzę żadnej przewagi Jastrzębian. Bo skrzydła w JSW Łasko, Kubiak, Martino są moim zdaniem słabsze od tego co ma Skra. Gdy spojrzymy jeszcze na ławkę rezerwowych i u jednych widzę Gierczyńskiego a u drugich Bąkiewicza to też już mam jasność kto ma lepszą alternatywę w zapasie. Skra zagrała najsłabszą rundę zasadniczą od dawna i nagle niektórzy twierdzą, że wszyscy ograją Skrę bez problemu tak jak by to była jakaś Warszawa. No bez przesady bądźmy realistami.
Gdyby JSW dzisiaj tak by zaryzykowało to było by zagranie Va banque. W razie niepowodzenia (ujmując to kolokwialnie) ktoś by za to grubo beknął bo brak awansu do 1/2 był by klęską dla Jastrzębian. A w chwili obecnej mają rozsądne wyjście. Z doświadczenia też wiem, że takie kombinatorstwo kończy się z reguły źle dla drużyny kombinującej.
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
PLS
JSW wygrywając za 3 punkty (obojętnie czy 3:0 czy 3:1) zajmie 2 miejsce i w 1/4 zagra z Kielcami, a nie z Warszawą. Więc jest to rywal w teorii jeszcze słabszy.
Jeśli Jastrzębie wygra za 3 pkt z Częstochową to zrównają się punktami Z Zaksą.
Załóżmy że wygrają nawet 3:0 wtedy stosunek setów wygląda następująco:
Zaksa - 45:27 czyli +18
JW - 42:24 czyli +18

Także przy takim układzie liczyć się będą bezpośrednie mecze między obiema drużynami w PLS:
1-http://www.plusliga.pl/games/id/3155
2 - http://www.plusliga.pl/games/id/3200

W takim razie nie widzę możliwości by Jastrzębie mogło zakończyć fazę zasadniczą na 2 miejscu.

Co do meczu z Częstochową , zagrałem za drobne na gości , kurs przy takich okolicznościach jakie sie dzieją ostatnio w lidze wart ryzyka.

Pozdro. ????
 
S 72

szpak007

Użytkownik
przecież dla takiej drużyny jak JSW to każde rozwiązanie poza wygraniem ligi jest porażką. Owszem odpadnięcie w 1/4 trochę słabo wygląda, ale chcąc wygrać ligę muszą i tak pokonać prędzej czy później Skrę, Zaksę i Resovię. Delecty nie wliczam bo dla mnie nie jest to drużyna na medal w naszej lidze, z całym szacunkiem oczywiście za ich wynik w rundzie zasadniczej. Także czy odpadną w 1/2 z Zaksą czy odpadną ze Skrą w 1/4 ro raczej dużej różnicy nie będzie bo oni celują tylko w złoto. A raczej większe szanse mają se Skrą chyba jednak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom