>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Heynen nowym trenerem, wiec w chlopakach z Bydgoszczy bedzie dodatkowa motywacja. Beda chcieli sie pokazac, wiec trzeba uwazac ze stawkowanien. Kielczanie pokaza Heynenowi, ile pracy przed nim. Bedzie mial dobry obraz calej sytuacji i solidny material do analizy ;-)
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Przeglądając ofertę na następną kolejkę rzuciły mi się w oczy dwa typy.
Bełchatów - Warszawa + 17.5 pkt Warszawa kurs 1.75 bet365 ✅
Tak wysoki hendi spowodowany jest na pewno tym,że Skra ostatnie mecze wygrywała bardzo wysoko. Bielsko zdobyło w sumie 42 pkt a Gdańsk 45. Warszawa przy przegranym meczu 3;0 musiała by zdobyć 58 pkt ( czyli sety np. 2 razy do 19 raz do 20). Moim zdaniem jak Warszawie nie uda się seta ugrać to przynajmniej będą w jakimś momencie meczu blisko jego wygrania.Zdecydowanie podopieczni Bednaruka poprawili ostatnio grę. Set wygrany z Fenerbatche, następnie świetny mecz w Jastrzębiu który oglądałem i wygrany z Bydgoszczą za 3 pkt to potwierdzają. Bardziej odważnie, na seta Warszawy kurs 2.6 bet365.
A drugi meczu to
Bielsko - Radom -1.5 seta Radom kurs. 1.65 bet365 ⛔ 3;2 . Jednak zeszli poniżej pewnego poziomu :p. Jednak musiał przyjść w końcu słabszy mecz.. Tyle ze nie spodziewałem się tego z najsłabszą drużyną w lidze.
Radom w świetnej formie. Ostatnio nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Powinni spokojnie to wygrać. Twardo stąpają po ziemi i nie wierze by zlekceważyli Bielsko. Odważniej 0;3 Radom kurs. 2.87 bet3.65

Jeszcze się zastanowię nad hendi na Częstochowę z Kędzierzynem. Tam jest 16.5 pkt kurs 1.72. Ale raczej nie mam takiego zaufania do nich jak do Warszawy i chyba odpuszczę.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Krótko, bo mecz niebawem. Jastrzębie wyraźny faworyt, ale niejednokrotnie w tym sezonie pokazali, że z taką rolą radzą sobie średnio. Warszawa ugrała dwa sety, BBTS jeden. Gdańszczanie słabsi nie są, a mają nawet sporo większy potencjał. Posiadają też dobrą zagrywkę przez co mogą trochę punktów bezpośrednio zdobyć np. na Kubiaku jeśli ten nie będzie miał najlepszego dnia. Gdańszczanom brakuje zwycięstw i stabilności, która to z kolei potrzebna jest by wygrywać. Na jednego seta stabilność powinni złapać i nawiązać walkę. Jastrzębie wyraźny faworyt, ale wcale nie musi być łatwo i przyjemnie.

Gdańsk +2,5 seta @ 1,6 ✅ // 22-14 -&gt; 25-23 :cool:
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Ja podobnie jak przedmówca gram w stronę Gdańska tyle że handicap punktowy. Jastrzębie w tym sezonie gra bez rewelacji. Dokonali paru transferów ale one jak na razie nie pomagają. Łasko jest cieniem zawodnika w tym sezonie, Masny zszedł poniżej pewnego poziomu do którego nas przyzwyczaił grająx w Bydgoszczy. Ogólnie gra gospodarzy nie wygląda tak jakiej wszyscy od Nich oczekują. Gdańsk bardzo faluje, ze skrajności w skrajność. Mogą zagrać bardzo dobre zawody lub fatalne. Liczę po cichu że dziś będzie ta pierwsza opcja. Podobnie jak kolega wyżej po cichu liczę że na pokrycie tego handicapu starczy im stabilności. Palcem robieni w końcu nie są.
Jastrzębie - Gdańsk +14.5 2 1.96 marathonbet
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Sory, że komentuje to po meczu, ale muszę. Masny zszedł poniżej poziomu w Bydzi? Wątpię, takie stwierdzenie wywołuje u mnie nawet śmiech. Masny sypie bardzo dobrze, rozumie się z Kubiakiem, uruchamia bardzo ładnie środek i od początku sezonu łapie MVP co kilka meczy... Jedyne czego mu brakuje to odrobiny zgrania. W Bydzi zawodnicy znali się jak łyse konie, tutaj odrobinkę czasu potrzeba, ale bez wątpienia sypa w tym roku wygląda najlepiej od kilku ostatnich lat. Wreszcie Jastrzębie posiada Rozgrywacza z prawdziwego zdarzenia.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Nie no oczywiście Jastrzębie ma w końcu sypacza z prawdziwego zdarzenia, który nie boi się grać niekonwencjonalnie i korzystać z całego potencjału swojej drużyny. Pajenk i Van de Voorde to dwaj najbardziej eksploatowani środkowi ligi. Przeciętnie dostają około 3 piłki na seta. Ja bardzo cenię sobie rozgrywających, którzy lubią grać środkiem. Aż szkoda, że Nowakowski nie gra w Jastrzębiu tylko stygnie w Rzeszowie.... ;))
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
z niego to juz jedynie moze byc chyba dobry celebryta. bo jak sie gra w siatkowke zapomnial z rok dwa temu
No przykro patrzec na to jak zawodnik, ktory mial/ma wielki potencjal nie rozwija sie, bo nie ma do tego warunkow. Szkoda, ze nie zdecydowal sie na zmiane otoczenia, bo to pewnie wyszloby mu na plus. Przy Tichacku wiele nie pogra, a Kowal nie da grac Drzyzdze caly czas. Drzyzga bardziej skory do gry srodkiem. W Resovii jednak nie od dzis nie wiedza, ze srodkowy to rowniez atakujacy, a nie tylko blokujacy zawodnik.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Częstochowa - Bełchatów (-2.5) @ 2.05 ✅
Innego wyniku niż wygrana Skry nie wchodzi w rachubę. Obie ekipy dzieli przepaść i jestem przekonany, że będzie to widoczne na parkiecie. Częstochowa tuż nad strefą spadkową trzy ostatnie mecze przegrane i to bardzo zdecydowanie. Owszem udało im się ugrać seta z ZAKSĄ przed tygodniem, ale dzisiaj spodziewam się, ze kompletnie nie będzie przyjęcia w wykonaniu tej drużyny. Zagrają bardzo osłabieni ponieważ nie zagrają Janusz, Vesely, Bąkiewicz. To sprawia, że Kardas będzie miał poważne problemy z ustawieniem najmocniejszej szóstki. Skra to zupełnie inna drużyna niż ZAKSA zdecydowanie mocniejsza wedlug mnie. W ostatnich meczach stracili zaledwie jednego seta i to z Resovią. Skra wraca na szczyt tabeli i niewątpliwie są głównym faworytem do Mistrzostwa Polski. Z skończeniem pierwszej akcji nie będą mieli większych problemów. Na papierze dużo mocniejsi. Do swojej formy powraca Conte, który może być jednym z liderów tego zespołu. Nie powinni mieć goście żadnych problemów z wygraniem tego meczu ponieważ są zdecydowanie mocniejszą ekipą, a po takim kursie aż grzech nie zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Na zakończenie roku w PlusLidze Effector Kielce zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała, LOTOS Trefl Gdańsk podejmie AZS Politechnikę Warszawską, a Transfer Bydgoszcz pod wodzą nowego trenera uda się do Olsztyna.
Na początek może zacznę od spotkania w stolicy województwa świętokrzyskiego. Po niezbyt udanym spotkaniu w Bydgoszczy podopieczni Dariusza Daszkiewicza wracają do swojej świątyni by poprawić swoją grę i udanie zakończyć rok. Ciężko będzie skończyć rok w dobrych nastrojach, jeśli nie ulegnie poprawie gra kielczan. W ostatnim spotkaniu w Bydgoszczy nie wszystko funkcjonowało jak powinno. Przede wszystkim szwankowali przyjmujący. W defensywie spisywali się nie najgorzej, natomiast w ataku już nie istnieli. Całe szczęście w dobrej dyspozycji był Jungiewicz, a Lipiński od czasu do czasu mógł uruchomić również środkowych. Bielszczanie skazywani na pożarcie w pojedynku z rewelacją sezonu Czarnymi Radom sprawili niespodziankę i w pięciu setach pokonali faworyzowanych radomian. Dla jednej i drugiej drużyny własna hala to spory atut. Czy jednak na tyle spory, by w świetle wcześniejszych wydarzeń odważyć się i po kursie ~ 1,3 zagrać na gospodarzy?
LOTOS Trefl Gdańsk i Politechnika Warszawska to dwie drużyny, którym nie wiedzie się najlepiej. Cele obu ekip przed sezonem to jednak dwie inne bajki. Gdańszczanie zbudowani z myślą o namieszaniu w czołówce, natomiast dla warszawian najważniejsza była i jest dobra gra. Choć przed sezonem wydawać się mogło, że Politechnika może lekko namieszać, to jednak wylany kubeł zimnej wody szybko ostudził atmosferę i tych co tak myśleli sprowadził na ziemię. Nie da się ukryć, że dużo więcej spodziewać się można było po graczach znad morza, ale również i w tym przypadku woda w kuble była zimna, a może nawet i zimniejsza. W każdym razie, na tyle zimna, że podopieczni Panasa nie mogą się wciąż otrząsnąć. Sytuacji na przełamanie było co niemiara, ale nie udaje się tego wykorzystać. Warszawianie ostatnio postraszyli Jastrzębski Węgiel, wygrali z Bydgoszczą i zgodnie z mottem życiowym jednego z zawodników MMA, a raczej KSW – tanio skóry nie sprzedali w Bełchatowie. Cały ten ciąg wydarzeń można uznać za dobry prognostyk przed zbliżającym się spotkaniem. Tak jak w przypadku spotkania w Kielcach, tak i tutaj przestrzegam przed graniem na gospodarzy, bo to również mecz, który może pójść w dwie strony.
Indykpol Olsztyn to drużyna, która pokazała nam już w tym sezonie wszystkie swoje oblicza. Po świetnym starcie teraz przyszedł trudniejszy moment, ale jak pokazał ostatnio beatboxujący Piotrek Hain i rapujący Bartosz Krzysiek – zawodnicy nie tracą humorów. Nastroje mogą być jeszcze lepsze, jeśli uda wygrać się z Bydgoszczą. Nie ma co ukrywać, faworytem są gospodarze. Trudno się dziwić, bo Bydgoszcz nic specjalnego w tym sezonie nie pokazuje i zasłużenie okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Gra Bydgoszczy ostatnio opiera się na Walińskim i Clarku. W Olsztynie tych zawodników, którzy mogą pociągnąć grę jest znacznie więcej. Mówiąc krótko – Bydgoszcz ma zbyt mało argumentów by wydrzeć olsztynianom punkty – nawet jeśli ci nie są w najwyższej dyspozycji.
http://www.youtube.com/watch?v=DNURXfLCFOg#t=70
W spotkaniu w Kielcach i w Gdańsku, ani Effector ani Gdańsk nie są dla mnie tak wyraźnymi faworytami, by grać ich po kursie 1,3. Nie uważam też, że mogą gładko wygrać po 3:0, dlatego też szukam overków. Co do Olsztyna, to tak jak wspomniałem – wyraźny faworyt, dlatego też takie typy.
Kielce- Bielsko-Biała over 182.5 @1,85
Gdańsk – Warszawa over 180.5 @ 1,8
Olsztyn @ 1,35
Olsztyn -1,5 seta @ 1,72
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Gdańsk - Warszawa + 8.5 pkt kurs 2 bet365
Moim zdaniem Warszawa wygra ten mecz lecz takie hendi jest pewniejsze. Warszawa dużo bardziej gra poukladaną siatkówke od Gdańska i nie rozumiem że aż takim faworytem według buków jest Gdańsk na który jest kurs 1.3. Gdańskowi w każdym meczu zdarzają się długie przestoje. Od paru meczów nie widać u nich progresu w przeciwieństwie do Warszawy. Gram hendi bo w przypadku gdyby Gdańskowi wyszedł jednak dobry mecz to hendi może uratować typ.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Po dosyć długiej przerwie w końcu wraca liga. Bardzo byłem ciekawy jakie kursy będą wystawione na mecz w Rzeszowie. Jak zobaczyłem na bwinie 1.2 na Rzeszów to myślałem że źle spojrzałem. Oczywiście Resovia jest faworytem tego meczu. U siebie grają dużo lepiej niż na wyjeździe. Do tego ostatnio mecze między tymi zespołami zawsze wygrywał gospodarz i to za 3 pkt. Lecz mimo wszystko taki kurs to trochę przegięcie. Ale hendi na +2.5 seta w stronę Jastrzębia to żaden buk nie wystawił w ofercie ???? . Co do analizy. Taka długa przerwa sprawia ,że jeszcze trudniej przewidzieć co się wydarzy. Co prawda, obydwa zespoły zagrały mecze sparingowe ( Resovia z Radiomiem 4;0 i 2;2 a Jastrzebski z Bielskiem 4;1) to jednak trudno wyciągać jakieś wnioski. Mecze typowo grane aby potrzymać rytm meczowy. W Jastrzębiu po raz kolejny zabraknie Michała Łaski. Uraz okazał się bardziej poważny niż przewidywano. Lecz ja jestem spokojny. Młody Malinowski pokazuje,że potrafi godnie go zastąpić. W Resovi raczej bez braków kadrowych ( a nawet gdyby były to mają tak szeroką ławkę że niewiele to by zmieniło ). Przeczuwam,że zostanie podtrzymana zasada między tymi zespołami ,że gospodarz wygrywa ale czy to będzie taki gładki mecz jak kursy pokazują? Wydaje mi się ,że takie hendi +9.5 pkt Jastrzębie powinno pokryć.

Rzeszów - Jastrzebie +9.5 pkt kurs : 1.96 marathon ✅
Mecz bardzo słaby, pewnie spowodowane było to długą przerwą. Kto by pomyślał ze grając bez atakującego prawie cały mecz Jastrzębie ugra 2 sety ???? .
 
targetlost 0

targetlost

Użytkownik
Środa to prawdziwa gratka dla fanów volleyballa, większość kursów na czyste wygrane nie poraża, jednak w moim odczuciu są dość pewne aby zagrać za grubsze pieniążki bez większej spiny. Na naszym krajowym podwórku będzie się sporo działo, począwszy od meczu Resovia - Jastrzebski, tutaj upatruję pewną wygraną gospodarzy, którzy prezentują super poziom grając u siebie. Jastrzębie bazuje na grze Michała Łaski, którego jutro zabraknie oraz jego imiennika grającego na przyjęciu jednak zależy jaki będzie miał dzień, czy wstrzeli się z zagrywką co znacznie poprawiłoby jego pewność w ataku, z drugiej strony na siatce będzie czekał na niego Nowakowski z resztą bandy, odnośnie tego wątku Malinowski pomimo fajnego rozegrania Masnego dostanie kilka czap i szybko zgaśnie, jednak Włoch polskiego pochodzenia w takich meczach jest o wiele lepszą opcją. B-A-H oferuję kurs 1,2 na to spotkanie, tak jak wspominałem wcześniej szału niema, jednak gorąco zachęcam na podbicie kombi oraz grania sporych pieniążków, pamiętajmy o tym że siatkówka jednak jest dość bezpieczną dyscypliną do obstawiania. Bez większego wniku, kolejne typy według mnie godne zagrania:
RCS Czarni Radom - Transfer Bydgoszcz - pewna 1 po kursie 1,30 nie ma co się rozczulać nad tym meczem, chłopaki z Bydgoszczy nie prezentują formy z tamtego sezonu, nie bez powodu okupując ostatnie miejsce w lidze. Kooistra wraca z meczy reprezentacyjnych gdzie Holandia została w koncertowy sposób pozbawiona udziału w MŚ, najlepiej punktujący gracz Plusligi myślę, że wyżyje się na Transferze.
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Belchatów - stawiam na gości po śmiesznym kursie 1,10 (wszytskie kursy z BAHa, który niestety nie ma rozbudowanej oferty na te wydarzenia a szkoda), drużyna z Olsztyna miała fajny początek sezonu, jednak w starciu z Bełchatowem nie upatruję tutaj zbyt wielkich szans, Hain i Krzysiek prezentują fajny poziom, ale to nie wystarczy na Bełchatowian, którzy nadal szukają pozycji dla Wlazłego, pewnym punktem tego zespołu jest Wrona (obok Nowakowskiego czołówka środkowych, mam nadzieję że Antiga będzie powoływał go do reprezentacji ze względu na umiejętności i znajomości ???? ), co do środkowych z Bełchatowa, jest pewna osoba, która jest dosłownie nienormalna, niejaki Karol Kłos zwróćcie uwagę na jego zachowanie po zdobyciu punktu (jutro Polsat Sport g.20.30).
Podsumowując te 3 meczyki dają kurs 1,72 myślę, że można śmiało zagrać grubiej bo pewniaki, dosłownie. Do tego sprawdźcie Włoską ligę ( zwłaszcza fajne kursy z Polakami w składach, drużyna Kurka jedzie po wszystkich a kurs jak najbardziej godny uwagi) i rosyjską. Powodzenia !
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Ja absolutnie nie polecam grać Resovii po 1,20.
Mogą być zdecydowanym faworytem , Jastrzębie może grać bez Łasko jednak granie po takim kursie w meczu tak wysokiego kalibru jest kompletnie nieopłacalne.
Resovia u siebie owszem jest bardzo mocna jednak Jastrzębski jest takim zespołem , który przy dobrej dyspozycji dnia mógłby rywalizować z największymi klubami w Europie. W porównaniu do poprzednich sezonów mają godnego rozgrywającego , który urozmaica grę i jest ciężki do przeczytania. Brak Michała Łaski nie musi być tak wielkim osłabieniem jak się wydaje. Malinowski to zdolny chłopak. W ataku być może nie tak skuteczny jak Łasko , ale dużo nadrabia dynamiką i przede wszystkim zagrywką - bardzo kąśliwą. Masny często korzysta ze środka i jak jest dobre przyjęcie w drużynie to Jastrzębie naprawdę trudno zatrzymać. Zadaniem Resovii będzie odrzucić gości od siatki. Kubiak i Gierek są na tyle rozgarnięci jeśli chodzi o grę na takim poziomie , że oprócz przyjęcia stanowić będą dodatkowe rozwiązania w ataku. Węglowi posiadają graczy dobrze wyszkolonych technicznie i pewnych siebie. Jak Resovia nie przyciśnie zagrywką i blokiem wcale nie musi być tak kolorowo. Rzeszów łapał formę już w poprzednich meczach jednak jesteśmy po przerwie świątecznej - prawie 3 tygodnie bez oficjalnego meczu.

Według mnie Jastrzębski Węgiel powinien się postawić , być nie może nie wygra jednak według mnie zamiast ładować się w 1,20 na Rzeszów korzystniej skorzystać z over 3,5 seta po 1,58 w Pinnacle . Prawdopodobieństo nawet ciut większe niż samo zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
prawdopodobienstwo o3,5 na pewno nie wieksze jak win rzeszowa. Jw bez Łasko badz w Łasko w zenujacej formie, to druzyna ktora zotaje zmieciona z powierzchni ziemi przez Czarnych 3-0. &quot;jw-halkbank&quot;- to nie byl mecz a kabaret tak samo jak &quot;halkbank-tomis&quot;.
mecz meczowi nierowny, fakty sa nieublagane, a na dodatek statystyka wybitnie zla, stosunek setow przez ostatnich 5 lat w meczach na podrpomiu to 0-15. kurs adekwatny do absencji i Łasko. co nie oznacza ze ciekawy.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
. &quot;jw-halkbank&quot;- to nie byl mecz a kabaret
Mogę wiedzieć dlaczego tak uważasz? Ze niby Turcy oddali mecz ? To dlaczego tak walczyli na końcówkach a w tie breaku prawie wyciągli mecz z chyba 13:8. Trudno przyznać,że Jastrzębie grało bardzo dobre spotkanie? Kubiak i Masny zagrali wtedy kosmos? Bardzo drażnią mnie tego typu teksty. Jedyny mecz który był żenujący to ten w Radomiu. Zagrali najgorszy mecz w sezonie i w żadnym innym meczu nie zaprezentowali się podobnie słabo. Ale to nie powód by generalizować.
A drugie pytanie, co w takim razie sądzisz o meczach Rzeszowa z Czarnogórcami i to co pokazywali pod koniec rundy w lidze.

edit.
Poczytałem sobie inne twoje posty i wszystko jasne. Możesz nie odpowiadać na moje pytania.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
AZS Olsztyn - Skra Bełchatów
+1,5 AZS Olsztyn
Analiza:
AZS Olsztyn to z pewnością duża niespodzianka tego sezonu zasadniczego. Olsztyn zbudował naprawdę solidną pierwszą &quot;szóstkę.&quot; Bełchatów ostatnio w bardzo dobrej formie. Dominują w Plus Lidze, wygrywają również w europejskich pucharach, myślę że Olsztyn mimo wszystko u siebie powinien zdobyć dzisiaj jakieś punkty, przed własną halą są bardzo groźni. Ich pierwsza szóstka prezentuje się następująco: Maciej Dobrowolski, Pablo Bengolea, Rafał Buszek, Matti OIvanen, Piotr Hain, Bartosz Krzysiek, Michał Żurek (libero). W ostatnim meczu u siebie z Bydgoszczą wygrali pewnie 3:0. Bardzo dobrze prezentowali się w zagrywce, wysoką skuteczność utrzymywał atakujący AZSu Bartosz Krzysiek. Jest on naprawdę bardzo dobrze zapowiadającym się polskim atakującym. Dobrze w skład wprowadził się argentyński przyjmujący Pablo Bengolea. Skra po przerwie świątecznej i noworocznej może nie prezentować od początku meczu wysokiej formy. Spodziewam się wyrównanego meczu, jeżeli Olsztyn będzie sprawiał problemy swoją zagrywką to może to spotkanie nawet wygrać. Polecam zagranie po dobrym kursie. Olsztyn naprawdę stał się bardzo solidną ekipą i niebezpieczną dla wszystkich.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
PlusLiga wraca po przerwie na właściwe tory. Pierwsza kolejka na przetarcie po przerwie świąteczno-noworocznej za nami. Pora na kolejną dawkę emocji, których niewątpliwie nie powinno zabraknąć w Bydgoszczy. Miejscowy Transfer podejmować będzie niekwestionowanego Mistrza Polski - Resovię Rzeszów. Faworytem oczywiście rzecz jasna Kowal i spółka. Po tym jednak co pokazali w ostatnim spotkaniu z Jastrzębskim Węglem na własnym parkiecie w moich oczach stracili wiele. Przestoje jakie pojawiały się w grze Asseco nie powinny mieć miejsca na tym poziomie i w tym momencie sezonu. Bydgoszcz ostatnio notuje zwyżkę formy i gra coraz lepiej. Być może to wszystko za sprawą świeżego spojrzenia i korekt Heynena. Do zespołu dołączył również nowy przyjmujący Muagututia Garrett o całkiem niezłych warunkach fizycznych i pokaźnym zasięgu. W spotkaniu z Czarnymi Radom był wyróżniająca się postacią, ale cała drużyna zagrała na dobrym poziomie. W związku z zaistniałymi sytuacjami nie chce mi się wierzyć, żeby Resovia, której przede wszystkim brakuje stabilności wygrała to spotkanie 3:0.

Bydgoszcz +2,5 seta @ 1,48⛔

Notujący ostatnio serię porażek Lotos Trefl Gdańsk wreszcie przełamał swoją niemoc i na własnym parkiecie bez straty seta pokonał Effector Kielce. Tym razem do Gdańska przyjeżdza beniaminek BBTS Bielsko-Biała, któremu nie wiedzie się najlepiej, a czas pokazał zawodnikom BBTS-u miejsce w szeregu. LOTOS potencjał ma, o czym już mówiono wielokrotnie. Brakuje jednak wyników. Trafia się szansa na kolejne 3 punkty, bo rywal zbytnio wymagający nie jest. BBTS to najsłabsza drużyna w lidze, która już została rozpracowana i nie zaskakuje niczym. Podczas meczu w Kielcach widać było brak komunikacji i zrozumienia. ZAKSA z kolei rozbiła ich w drobny mak, nie było co zbierać. Jarosz, Żalińśki, Wierzbowski z Kielcami pokazali się z nie najgorzej i to dobry prognostyk przed meczem z BBTS-em. Typ jest prosty. LOTOS za 3 punkty.

LOTOS -1,5seta @ 1,3✅
LOTOS -2,5seta @ 2,09
✅

Dodatkowo:
Jastrzębski - ZAKSA 1 1,75⛔
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
WilliamHill dał nam promocję
Jastrzębski - ZAKSA over 177.5 pkt ✅
w innych bukach linia 186.5 albo 185.5. nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu. Jastrzębski ostatnio zagrał dobre spotkanie z Resovią na wyjeździe, pomimo braku Michała Łaski powalczyli świetnie z miszczem z Rzeszowa. Bardzo dobrze serwował Marechal, środek też świetnie funkcjonował i nawet Malinowski dość dawał radę za Łaskę. ZAKSA z kolei pokonała pewnie Bielsko 3-0. I choć jest to drużyna okrutnie słaba to brak straty seta może napawać optymizmem ponieważ ZAKSA ostatnie spotkania była TRAGICZNIE. Jednak seta powinni tutaj ugrać bo wątpię żeby JSW zagrał na super poziomie cały mecz, z resztą oceniam szanse 60-40 dla JSW, buki podobnie więc 3-0 zdażyć się nie powinno, a wcale nie jest wykluczony tiebreak. W każdym razie taką linię powinni spokojnie pokryć w 4 setach o ile nie zdarzy się jakiś burak do 13 punktów. ENJOY
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Dodatkowo:
Jastrzębski - ZAKSA 1 1,75
Z typem na JSW zgodzić się nie mogę. Jak dla mnie nie mają wystarczających atutów. Brak Łaski robi się coraz bardziej widoczny, Jarmoc czy Malinowski to nie ta para kaloszy. W meczu z Resovią było widać że nie ma komu wystawić świeczki, ponadto Gierczyński znacznie obniżył formę z początku sezonu. Powiecie że Jastrzębski powalczył z Resovią ale jak dla mnie byli w elementach siatkarskich znacznie słabsi. Gdyby nie ogromna ilość bezsensownych, niewymuszonych błędów Resovii to do Jastrzębia nie pojechałby nawet 1 pkt.
ZAKSA wypoczęta po przewie, jak sami mówili naładowali wyczerpane akumlatory. Ostatnio bez odpoczywającego Koya rozjechali BBTS co jakimś wielkim wyczynem nie jest ale widać że czuli się dobrze. W pucharach już nie grają więc zostaje im liga.
Na miejscu ZAKSY wszystkie zagrywki kierowałbym w stronę Kubiaka co ograniczy jego poczynania w ofensywie. Samym środkiem JSW tego meczu nie wygra bo po drugiej stronie siatki równie dobrzy środkowi a nie lansowany od kilku lat na gwiazdę światowego formatu Nowakowski i inne &quot;Kosowskie Perły&quot;. Ponadto niski blok na skrzydłach Jastrzębia będzie mieć spory problem z zatrzymaniem Boćka.
Dla mnie kursy są wystawione odwrotnie, więc:
Jastrzębski- ZAKSA 2 2,15 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom