>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom​


Na wjazd informuję, że mam dobre dojście do informacji o Czarnych Radom. - W miarę możliwości będą świeże informacje o kontuzjach i tak dalej (ale to raczej dla swojego użytku :cool ???? - Teraz premiera sezonu 2013/2014. Bardzo fajny skład w Radomiu się zmontował. Jest głośne nazwisko w postaci Wytze Kooistry, który do Radomia doturlał się w poniedziałek i uczestniczył w dwóch treningach. - Kontuzjowany jest środkowy bloku Jozef Pivovarci + Kooistra trenował także jako środkowy (do Czarnych przyszedł w zamian za kontuzjowanego Mariena Moreau), więc najprawdopodobniej będzie taki motyw, że Kooistra zagra na środku razem z Adamem Kamińskim lub Bartkiem Grzechnikiem. Na ataku wyjdzie wtedy utalentowany i zbierający naprawdę sympatyczne noty Bartek Bołądź, który przyturlał się do Radomia z SMSu Spała. Na przyjęciu wyjdą zapewne doświadczeni Radomski oraz Dirk Westphal chociaż nie wiadomo czy trener Prygiel nie anonsuje lidera drużyny w rozgrywkach I-ligowych, 20-letniego Jakuba Wachnika - który z pewnością poradziłby sobie w takim spotkaniu. Na libero także 20-letni Paweł Filipowicz - stara się i niewątpliwie będzie to dla Niego spore wyzwanie, ale ciężko pracował na to aby móc grywac w PlusLidze.



Zugi ostatni sezon spędził w PGE Skrze Bełchatów w której miał okazje wystąpic podczas kontuzji Dejana Vincica. Dzisiaj przychodzi walczyc mu o pozycje w PlusLigowych Czarnych Radom z Bartkiem Nerojem. - Kto poprowadzi Radomian w spotkaniu ze srebrnym medalistom ostatniego sezonu?

ZAKSA Kędzierzyn Koźle. - Mają Ruciaka, Kooya i Zagumnego. Są Wiśniewski, Możdżonek czy Gładyr - ale nie mają solidnego atakującego. - Witczak czy Bociek to jednak nie jest to co powinno grac w takiej drużynie jak ZAKSA. Podobno ZAKSA mocno męczy się na początku sezonu, wiedzą to w Radomiu i jadą na Opolszczyznę po zwycięstwo. - Jest zdrowie i bardzo fajna atmosfera - nie ma także większej presji - czyli wszystko składa się na pełnie możliwości siatkarzy z Radomia. Moim zdaniem handicap jest nieco zawyżony i Czarni są w stanie ugrac set, który powinien zamykac sprawę kilkunastopunktowego handicapu.

Mecz w sobotę od 14:45 na Polsacie Sport. - Polecam typ i zachęcam do obczajenia bardzo fajnie skomponowany team jakim są Czarni Radom.
Czarni Radom +16.5 punktu ▶ Marathonbet 1.96​
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Zaczynamy sezon meczem o 16 na Podpromiu w Rzeszowie, beniaminek z Bielska spotyka się z Resovią, aktualnym mistrzem kraju. Patrząc na sparingi a także historię z kilku poprzednich lat, Resovia na początku sezonu nie błyszczy, przygotowania nie są możliwe w pełnym zestawieniu, z racji obowiązków kadrowych zawodników. Nie ma Penczewa grającego w MŚ u23, Akhrem dołączył do drużyny we wtorek, do tego dochodzi kontuzja Igły, którego zastąpi Lotman na libero, a na ławce usiądzie 19-letni Michał Filip, trenujący od początku okresu przygotowawczego z pierwszą drużyną. Ugranie seta przez BBTS będzie dla mnie niespodzianką, jednak forma obu drużyn jest zagadką. Nie widzę tu jakiegoś wielkiego lania.

Resovia - Bielsko-Biała (+18) @1,96 Marathonbet ✅ (76-67)
over 135,5 pkt @2,4 unibet (teraz zjechało do 2,00) ✅ (143)

// a Igła bardzo szybko wrócił po kontuzji :grin:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra - Gdańsk​
Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek, głównie ze względu na prawie całkowicie odmieniony zespół Skry.
Bełchatów praktycznie całkowicie wymienił trzon zespołu po katastrofalnym poprzednim sezonie. Najciekawsze transfery to oczywiście zakup dwóch Argentyńczyków Uriarte i Conte. Uriarte to raczej pewniak do podstawowego składu, Facundo pewnie też, ale myślę, że nie jest jeszcze w na tyle optymalnej formie aby już dziś wyjść w pierwszej szóstce.
Gdańsk podstawowy skład zostawił praktycznie nietknięty, głównym wzmocnieniem jest Jarosz, który powinien pełnić rolę lidera zespołu. Największe problemy będą tutaj z przyjęciem zagrywki, z resztą to samo co w sezonie poprzednim
Typowanie pierwszej kolejki na pewno ciężkie, dlatego nie ma co szaleć ze stawką, ale myślę, że można zagrać coś w kierunku gospodarzy.
Skra -14.5 (1.96) Marathon ✅
Oprócz tego:
Czarni +15.5 (1.96) Marathon ⛔
ZAKSA jednak duże osłabienia przed sezonem, odejście Rouziera i Fontelesa na pewno odbije się na wynikach drużyny. Są nowe twarze jak Kooy i Bociek, zobaczymy co zaprezentują
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 11

bandziuk

Użytkownik
Ja jakoś nie lubię grać w siatce handicapów punktowych sam osobiście pograłem dokładny wynik 3:0 po kursie 2,13 w ComeOn i myślę że tak też się skończy Jarosz ma być liderem w Sopocie jakoś nie widzę go w tej roli, Wlazły wraca na prawy świetnie. Skład Skry jest bardzo mocny jakby nie patrzeć wydaje mi się że taka rewolucja była bardzo potrzebna dobre transfery dobra gra w sparingach Falasca wydaję się być człowiekiem w odpowiednim miejscu niby byli siatkarze nie nadają się na trenerów w sumie się z tym zgodzę jeżeli chodzi o wyszkolenie ale jeżeli chodzi o prowadzenie drużyny wydaję mi się ze Falasca spokojnie sobie poradzi jak ktoś trenuje albo trenował siatkówkę wie jakie emocje są podczas meczów a Falasca były rozgrywający który notabene grał w skrze myślę że sobię poradzi i będzie dawał taki spokój swoim podopiecznym, ciekawi mnie jeszcze jak sobie poradzi sobie Uriarte, jestem fanem jego talentu podoba mi się jego gra jak nie spali się na starcie będzie git. Także 3:0 w stronę Skry.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Tak jak już kolega wspomniał, pierwsza kolejka może przynieść mniejsze, bądź większe niespodzianki, dlatego nie ma co szaleć. Ja ze swojej strony za drobne pograłem :
Kędzierzyn- Radom over 137.5 kurs : 1.72 (bet365)
Jastrzębie - Olsztyn over 141.5 kurs: 1.75 (bet365)
Mecz Kędzierzyna myślę,że może przypominać wczorajszy mecz Rzeszowa. Kędzierzyn raczej to wygra lecz biorąc pod uwagę początek sezonu oraz dotychczasową grę, powinni się trochę pomęczyć co może skutkować setami obwitymi w punkty. A kto wie, może i seta Radom ugra?
Na podobną sytuacje szykuje się w Jastrzębiu. Jastrzębie w tych meczach które widziałem (sparingi z Ostrawą i Rzeszowem). gra falami to raz a dwa Olsztyn nieźle się wzmocnił a do tego mieli więcej czasu na treningi w optymalnym składzie. Mecz powinien być zacięty i sądzę, że nawet mogą pokusić się o seta.
Tego czego nie zagrałem a sądzę ,że powinno też wejść z overów punktowych to mecz Bydgoszczy z Częstochową. Linia jest tam 180 czyli 4 sety powinny to pokryć. Nie widziałem jednych i drugich więc jedynie się domyślam. Bydgoszcz nie powinna być jakoś bardzo mocna po takiej przebudowie spodziewam się w takich meczach jak z Częstochową zaciętych pojedynków.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Wchodzę w AZS po 3.22 (3.37 już nawet) Pinnacle ✅ [1:3]
Drużyna po przebudowie, sparingi z Olsztynem ładnie, memoriał Ambroziaka trochę nie wyszedł, ale Bydgoszcz jest w zasięgu akademików.
Bąkiewicz, Vesely, i Kaźmierczak z Kamińskim powinni odbudować pozycję AZS-u z dwóch poprzednich sezonów. Duże szanse na dobry końcowy wynik zwłaszcza że H2H jest po stronie częstochowian.
zatkało troszkę panie dawid.400 :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 374

medalikarz

Użytkownik
Wchodzę w AZS po 3.22 (3.37 już nawet) Pinnacle
Drużyna po przebudowie, sparingi z Olsztynem ładnie, memoriał Ambroziaka trochę nie wyszedł, ale Bydgoszcz jest w zasięgu akademików.
Bąkiewicz, Vesely, i Kaźmierczak z Kamińskim powinni odbudować pozycję AZS-u z dwóch poprzednich sezonów. Duże szanse na dobry końcowy wynik zwłaszcza że H2H jest po stronie częstochowian.
Lepiej odpuść sobie bo z tego co mi wiadomo to Kamiński z Kaźmierczakiem w fatalnej dyspozycji i istnieje opcja że będzie AZS grał na 3 przyjmujących bo Murek wypalił.... a poza tym są kwestie pozasportowe które nie działają motywująco na akademików z Częstochowy ???? ile w tym prawdy okaże się dzisiaj. Lepiej wydaje mi się pograć że Trefl urwie seta Skrze i w Warszawie śmierdzi mi tie breakiem ???? tak też pogram ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk under 178,5 @ 1,85 Expekt ⛔ 179 ???????? złodzieje z bełtchatowa ????
Dziwna linia, dziwny kurs. Skra jest zdecydowanym faworytem i powinna zrobić Trefl na 3-0. Ale przy tej linii to nawet 4 sety dają dużą szansę na wejście tej linii. Gdańsk ma ciekawy skład i przede wszystkim najlepszego trenera w Polsce. Także mogą być objawieniem sezonu. Dwa a nawet 3 ogromne wzmocnienia przed sezonem, czyli przyjście Jarosza i Panasa ale największym wzmocnieniem zespołu jest odejście Mateusz Miki. No i trzeba pamiętać że za trenerem przywędrował Krzychu Wierzbowski (dwa lata temu współpracowali w Warszawie). Gdańsk może grać ładną siatkówkę ale potrzeba im kilka kolejek na zgranie. Skra pod wodzą Falaski będzie wyglądała lepiej niż ta Nawrockiego, Mario wraca na swoją pozycję. Stefan w przyjęciu co da ogromy spokój i da możliwość Uriarte grania tego co uwielbia czyli szybkiej i kombinacyjnej siatkówki.
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
nie interesuje się bardzo siatkówka. proszę o odpowiedź znawców. dlacZego Jarosz przeszedł do gdańska? z tego co kojarze nawet dobrze mu szlo w latinie. coś się wydarzyło o czym nie wiem że odszedł?
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Jakby kogoś zainteresowało i komuś się przydało to AZS w Bydgoszczy wyjdzie takim składem: Kozłowski - Kamiński - Bąkiewicz, Hebda - Vesely, Kaźmierczak - Piechocki. Później do usunięcia.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
nie interesuje się bardzo siatkówka. proszę o odpowiedź znawców. dlacZego Jarosz przeszedł do gdańska? z tego co kojarze nawet dobrze mu szlo w latinie. coś się wydarzyło o czym nie wiem że odszedł?
Jarosz wrocil do Polski z racji tego, ze urodzi mu sie (lub juz sie urodzilo) dziecko i to jest glowny powod. Czolowka nie chciala go / miala obsadzony atak, wiec poszedl do Gdanska, gdzie jest ciekawa druzyna plus ogarniety trener.
 
M 11

mg87

Użytkownik
Czarni i Delecta w tym roku raczej do bicia. Delecta straciła najwięcej spośród wszystkich drużyn.Nawet dużo więcej niż Zaksa w postaci Fontiego i Rouziera.Antiga , Wrona , Masny i Makowski to przecież było 110% tej druzyny. W tym roku spadek
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Czarni i Delecta w tym roku raczej do bicia. Delecta straciła najwięcej spośród wszystkich drużyn.Nawet dużo więcej niż Zaksa w postaci Fontiego i Rouziera.Antiga , Wrona , Masny i Makowski to przecież było 110% tej druzyny. W tym roku spadek
ciekawe ciekawe, tylko w jaki magiczny sposob bydgoszcz ma spasc z ligi pomimo ze liga jest zamknieta (tzn nie da sie z niej spaść) ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mimo iż zdobył w sumie 14 pkt to na atakującego 31% w ataku to nie jest oszołamiający wynik.
to ciekawe jak okreslic janeczka ktory zagral na prawie identycznej skutecznosci, ale dla odmiany oddał 13 punktow przeciwnikowi dzieki swoim atakom (6 czap 7 autow), takze z tego jego ataku pozytek byl prawie zerowy, kaminski oddal w ataku raptem 5 pkt, a nabił 10.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
SUPERPUCHAR

Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Dzisiaj walka o pierwsze trofeum w tym sezonie. Wielkiego ciśnienia pewnie nie będzie, bo nie jest to jakiś wielki prestiż, ale z drugiej strony żaden z tych zespołów nie odpuści. Mecz rozgrywany na neutralnym terenie w Poznaniu.
ZAKSA przed sezonem dokonała kilku ważnych zmian. Przede wszystkim odeszli trener Castellani, Fonteles i Rouzier. Zwłaszcza Fontelesa będzie bardzo ciężko zastąpić. Nie chodzi tu już tylko o czysto sportowe umiejętności, ale też o charakter. Odejście Rouziera ciężko trochę ocenić. Nie przepadam za nim, strasznie chimeryczny zawodnik. Tylko czy Bociek jest już na takim poziomie, żeby być pierwszym atakującym czołowego klubu w Polsce ? Ciężko powiedzieć, ale potencjał na pewno ma. W razie czego jest jeszcze Witczak, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Dalej atutami ZAKSY powinna być przede wszystkim gra przez środek.
Resovia również dokonała kilku korekt, ale w większości są to bardzo dobre transfery. Przede wszystkim Fabian Drzyzga. Ciężko powiedzieć czy od razu będzie pierwszym rozgrywającym, ale swoje szanse będzie dostawał. Kolejny zawodnik to Peter Veres. Świetny zawodnik, waleczny i według mnie dosyć szybko wpasuje się w tą drużynę. Fajnie, że przyszedł Penchev, który cały czas się rozwija. Trochę nie podoba mi się pomysł z Konarskim, ale może kiedy indziej o tym napisze. Ostatni mecz Resovii pokazał, że w tym sezonie będą dążyć jednak do znacznie szybszej gry. Nie da się ukryć, że styl Resovii (a raczej brak stylu) w poprzednim sezonie (pomimo tego, że zdobyli MP) jednak trochę rozczarowywał. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest para Akhrem - Veres. Węgier jakoś tragicznie nie przyjmuje, ale to ofensywny zawodnik i w parze z Akhremem, który ma podobną charakterystykę może to wyglądać średnio.
Obie drużyny pewnie jeszcze jakoś wybitnie grać nie będą. Podejrzewam, że będzie przede wszystkim mnóstwo walki. Leciutko w stronę Resovii. Głównie dlatego, że ZAKSA jednak się trochę osłabiła. Resovia również dokonała kilku korekt w składzie, ale są to zawodnicy, którzy powinni być lepsi od zawodników których mogą zastąpić (oprócz pozycji atakującego, bo według mnie Bartman dałby Resovii więcej od Konarskiego).

Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.78 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Do pełni wykorzystania Veresa, bardziej pasuje Drzyzga, aniżeli Tichacek. Veres lubi szybkie piłki i wtedy jest trudny do zatrzymania. Drzyzga dużo lepiej przystosowany do szybkiej, kombinacyjnej gry i myślę, że niedługo posadzi Czecha na ławce. Penchev + Veres na przyjęciu to moim zdaniem optymalne zestawienie. Drzyzga na rozegraniu, a dalej to jak już kto woli. Konarski czy Schoeps dla mnie nie ma różnicy. Obaj mi nie pasują do tego teamu. Pytanie tylko, czy Kowal jest w stanie posadzić Akhrema na ławce ? ???? Penchev póki co mało czasu spędził w Rzeszowie, ale myślę, że z biegiem będzie tylko lepiej. Dziś szansa na próbę takiego zestawienia.

Witczak w ZAKSIE ogromnym plusem pierwszej kolejki, ale na tle takiego rywala to trudno oceniać jego formę. Kooy w pierwszym meczu jakby bez życia i ogólnie trudno będzie załatać dziurę po Fontelesie. Po Zagumnym moim zdaniem latka też już widać i dobre przyjęcie to podstawa.

Resovia według mnie dysponuje większym potencjałem, zwłaszcza na przyjęciu. W tym meczu ciężko ocenić co zadecyduję bo to początek sezonu. Ja też skłaniam się jednak ku Resovii i mam nadzieję, że zobaczę Drzygę na dłużej w dzisiejszym spotkaniu.
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Co do meczu o SUPERPUCHAR to po obejrzeniu pierwszej kolejki plus ligi lekkim faworytem wydaje się być jednak ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Swój mecz wygrali pewnie pokazując całkiem niezłe zgranie i pomysł na grę. Resovia z kolei męczyła się z BBTS Bielsko-Biała nie ze względu na jakąś świetną grę beniaminka lecz słabą własną grę.
Patrząc z perspektywy poprzedniego sezonu Resovia także nie błyszczała na początku rozgrywek ligowych a superpuchar przegrała ze Skrą do zera

Typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 2,09 betsson⛔ (mecz na dobrym poziomie co pozwala patrzeć optymistycznie na rozgrywki europejskie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom