>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
Pieszmy się łapać kursy, bo tak szybko spadają
AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel @ 1,72
kiedy ten mecz?? Bo nie mogę znajść
 
L 0

lukin007

Użytkownik
Witam
to mój pierwszy post na forum.
Jako ze interesuje się siatkówka to na dziś podam mecz o 13 miejsce pomiędzy Kielcami a Będzinem.W drużynie gości nie zagra Mateusz Bieniek.(podkręcony staw skokowy na wczorajszym treningu).Uważam że jest to ważna informacja która skłania mnie do położenia paru groszy na drużynę gospodarzy.

Bedzin -Kielce 1 (1,53 ) bet365
Bedzin(-1,5 seta)- Kielce 1 (2,1) bet365
 
F 38

freakzoid

Użytkownik
W drużynie gości nie zagra Mateusz Bieniek.(podkręcony staw skokowy na wczorajszym treningu)

Ma ktoś potwierdzenie tej informacji? Nie mogę nigdzie znaleźć, a poważne osłabienie.
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Koledzy, co myślicie o Kędzierzynie-Koźli i Resovii Rzeszów?

Win zaksy 1,44. Polecacie rozegrać mecz na sety live? Może macie jakiś mocny typ na ten mecz? Nie powiem że kibicuje Kędzierzynowi no ale ważniejsze jest $$$ :p
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Uwaga, kibice zaksy organizują się aby zrobić jak największy doping swojej drużyny. Przed rozpoczęciem meczu ma towarzyszyć im kolumna motocyklistów, sektory mają być ubrane w kolory zaksy (po 3 rzędy w jednym kolorze). Namawiają do brania ze sobą &quot;trąbek&quot; itp. Oczywiście będą bębny i duże flagi. Na radiu od kilku dni trąbią o organizacji kibiców a dziś to co 30 minut.

Myślę że Zakse dostanie dodatkowej mocy na ten mecz i jam dla mnie jest faworytem, jako ze win jest 1,44 na bet365 to po przemyśleniach i usłyszanych kilku wywiadach i opinii to stawiam dziś:

Kędzierzyn-Koźle wygra 1 set i mecz po 1,90.
 
P 0

pavlinho

Gość
Zaczynają się finały. O ile ZAKSA zasłużyła w nich na grę prezentując całą rundę zasadniczą równą formę, tak Resovia niezupełnie bo od początku do końca grali srakę a w finale znaleźli się przez jeszcze większą nieudolność Skry.

Kędzierzyn jest faworytem na papierze. Wygrali dwa razy z Rzeszowem raz na Podpromiu, gdzie decydowały pojedyncze piłki a mecz był na styku i drugi raz u siebie gdzie oba zespoły zagrały tragiczny mecz, popełniając masę błędów w polu serwisowym i innych elementach.

Dla mnie ZAKSA nie potrafi radzić sobie z presją, co było widoczne chociażby na finale Pucharu Polski. Mieli wygraną w kieszeni a sfrajerowali się jak jakaś banda kadetów która pierwszy raz gra w finale wojewódzkiej ligi.
A dzisiaj presja będzie ogromna, wszyscy oczekują, że rozjadę Resovię która sezon ma fatalny.

Poza tym ich kosmiczna jak na Polską ligę gra trochę siadła.

Dodatkowo mieli 10 dni przerwy od grania a to potrafi bardzo mocno wybić drużynę z rytmu meczowego co można chociażby zaobserwować po Lube, które miało takiej przerwy 18 dni i nie mogą się odnaleźć kompletnie a byli przez wielu uważani za pewniaka w finale LM i ligi włoskiej.

Resovia przystępuje do tych finałów z myślą, że mogą a nie muszą.

Oglądałem ich występy w Krakowie i jak do tej pory zaprezentowali najlepszą grę w tym sezonie i podejrzewam, że szczyt formy jest przygotowany właśnie na te finały.

Są w rytmie meczowym, pierwsza szóstka już się w miarę ukształtowała. Achrem i Holmes są w mega formie, Jaeschke dużo daje w polu serwisowym. Odciążą Kurka w ataku. Co do samego Kurka, jego forma gaśnie ale tutaj będzie miał łatwiej niż na FF. W polu serwisowym wyglądają dobrze a mają jeszcze spore rezerwy. Najsłabsze ogniwo to Dima/Dryja i wystawy na lewy atak Drzyzgi bo to co oni czasami robią, to jest kryminał. Igła i Wojtaszek stały, równy poziom.

O Kędzierzynie się nie wypowiem, bo ostatnio grali prawie dwa tygodnie temu i jeszcze rotowali składem. Żeby z nimi wygrać, trzeba ich ruszyć zagrywką co pokazała Skra. Jak są odrzuceni od siatki, to sobie nie radzą, bo ich gra polega na idealnym przyjęciu, ekspresowym rozegraniu i technice. Deroo jest miękkim graczem i może nie dać rady w finale no ale mają w obwodzie Buszka.

Po takim kursie jaki proponuje bet365, ja za płaską stawkę zaryzykuję zwycięstwo Resovii w pierwszym meczu.
 
P 0

pavlinho

Gość
To co zaprezentowała Resovia to jakiś dramat. Podejrzewam że Będzin by ugrał więcej punktów niż ta &quot;drużyna&quot;. Myślałem, że po Final Four Ligi Mistrzów się coś zmieniło. Nie zmieniło się nic. Dostaną 3-0 w serii.
Brawa dla ZAKSY, byli lekko osrani na początku pierwszej partii, potem zdeklasowali przeciwników w każdym elemencie.
Jedyną drużyną w Polsce w tym momencie która jest w stanie się im przeciwstawić jest Skra. Kto oglądał mecz o 3 miejsce wie o co chodzi.
Siatkówka jest takim sportem, że jutro może być mecz taki sam tylko w drugą stronę.
Ale ja w to nie wierzę ;) Mistrzem Polski zostanie ZAKSA.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina:siatkówka
Godzina : 20 : 30
Spotkanie : Zaksa vs Resovia ✅✅izzi
Typ:1/1 wygra pierwszy set/wygra cały mecz
Kurs:1,70
Zaksa po prostu dzis zdemolowała Resovie i myślę , że jutro wynik sie powtórzy, maksymalnie Sovia ugra jednego seta,ale dla mnie dobry bet i go biore. Zawodnicy Zaksy podbudowani dzisiejszym zwycięstwem. mam tylko nadzieję ze ten set który ugra Resovia , nie bedzie tym pierwszym ????
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina :20 :30
Spotkanie :Zaksa vs Resovia
Typ 1 Dw 3:0✅✅ no i sie zarobilo;)
Kurs 3.00 Betson
Analiza; Po wczorajszym meczu myslalem ze bedzie to wyrównane spotkanie jednak grubo sie pomyliłem bo Resovia wogóle nie istniała. Po lidze mistrzow gdzie Resovia nie grala zle myslalem ze przyjedzie do Zaksy powalczyc a tu gładkie 3vs0 praktycznie bez walki. Nie którzy zawodnicy chyba nie wiedzieli wczoraj gdzie sa. Mam wrażenie ze mistrzostwo jest juz rozdane a dzisiaj Zaksa to potwierdzi bo jakos nie chce mi sie wiezyc ze po 1 dniu cos sie zmieni w głowach zawodników Resovi. A Zaksa nakrecona i do tego fenomenalni kibice którzy niosą niesamowity doping. Jak ktos sie boi moze zagrac -1,5 seta za 1.83 chociaz wydaje mi sie ze zakonczy sie tak jak wczoraj 3 do0. powodzenia wszystkim;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obc 119

obc

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina :20 :30
Spotkanie :Zaksa vs Resovia
Typ: Zaksa -1.5 seta ✅✅✅
1.62
Jak dla mnie też dzisiaj zwycięstwo ZAKSY, może już nie takie pewne i okazałe jak wczoraj. Myślę że Asseco ugra seta ale tylko seta. Na trybunach znów będzie istne szaleństwo i to poniesie zawodników Zaksy. Rzeszowianie chyba się jeszcze nie obudzili po Final Four Lm, i po przegranych tam meczach. Ja próbuje grę z handicapem - 1,5 na Zaksę
Powodzonka ????
I gitara
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Wielkim znawca siatkówki nie jestem, ale mimo słabej gry reski na wyjezdzie i dostania lania po 3:0. U siebie powinni cos pokazac i przynajmniej wygrac ten jeden mecz
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - 2 @1.76 ✅✅✅
Bukmacher:
Marathonbet
Myślę, że ZAKSA nie będzie chciała tego przedłużać i odbierze tytuł już w Rzeszowie (z resztą nikt o zdrowych zmysłach nie pomyślałby o tym, żeby jeszcze wracać do Kędzierzyna ???? ). Cóż, cały sezon prezentują się bardzo dobrze, pełna kontrola. Sovia cały rok niemrawo, bez wyrazu. Kowal powinien coś ze swoich zawodników wycisnąć i w Podpromiu opór powinien być zdecydowanie większy. Na ile to jednak pozwoli? Może na seta moim zdaniem. ZAKSA zasłużyła i powinna postawić kropkę nad &quot;i&quot;.
Poza tym Skra? Też wszystko wskazuje na szybkie 3-0 w całej rywalizacji. ✅
 
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
Gdańsk - Bełchatów✅ 0:3 (11:25, 19:25, 17:25).
Typ: 2 -1,5 seta @1.70 Pinnacle
Wszystko wskazuje na gładkie 3-0 dla Skry. Wiadomo w Gdańsku mobilizacja i pewnie przyjdzie sporo osób do Ergo kibicować (5-6 tyś.). Jednak czy naprawdę ten doping wystarczy i poniesie Gdańszczan? Wątpię. W pierwszym meczu I seta jako tako grali potem słabizna. Drugi mecz to już w ogóle totalna błazenada Lotosu, przyjęcie tragedia... Błędy na zagrywce, dramat... Jeszcze nie tak dawno Lotosowi Będzin potrafił zgarnąć seta. Nie ma co Skra, pewnie jest zażenowana tym że walczą tylko o 3 miejsce, ale nie ma co kombinować wygrają dzisiaj to na luzie. Gdańsk bez formy, a Skra z nowym trenerem jako tako wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom