>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2020/2021

vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Kursy poszybowały z okolic 1.10 na 1.50 (...)
Kursy rzędu 1.10 były wystawiane, gdy ten mecz miał się odbyć w pierwszym terminie, czyli 17 listopada. Te, wystawiane wczoraj na nowo to okolice 1.40. Do momentu poznania składów to nic pre nie jest warte gry, ciężko się odnieść do kursów i ich wartości.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Prośba o przeniesienie do Plus Liga

Jastrzębski Węgiel vs Aluron Warta Zawiercie
Typ: poniżej 183.5 punktu
Kurs: 1.85, Unibet


Myśle, ze pojdzie raczej szybko, żadnej z drużyn nie zależy na długim graniu. Aluron w kiepskiej formie i raczej szuka stabilizacji niż rywalizowania o wyższa pozycje w tabeli. Jastrzębski po swojemu ustawia teraz Gardini i każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
To i tak nie zmienia faktu, ze są beznadziejni. Serio myslisz ze oni myślą o 4? Niech się cieszą ze są w top8
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pogralem przed meczem Zawiercie, jest remis w 3 secie i właśnie zdałem sobie sprawę ze błędnie założyłem ze Jastrzębie odpuści. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego ze wygrywając z Zawierciem gospodarze przesadzają o tym ze zagrają z nimi w play-off. Jeżeli Jastrzębie się podłoży daje szansę Zawiercianom na awans w tabeli kosztem Bełchatowa. A tego raczej Jastrzębie w cwiercfinale chce uniknac
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Nie chce, żebym wyszedł że gadam po meczu ale ja osobiście grałem handi na Zawiercie tylko i wyłącznie że względu na... kurs. A dokładnie rzucił mi si za duży kurs na Jsw, było ponad 1,4. Biorąc pod uwagę serię zwycięstw i pozycje w tabeli to tam powinno być 1,15 maks. A ja nie wierzę w promocje za darmo więc zagrałem na przekór, to był kurs podpucha dla mnie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zastanawiająca postawa Jastrzębia. To jest ten zwycięski zakład po ktorym człowiek jest zadowolony ze się poszczescilo bo przegapil w analizie dość istotny fakt. Po co ta porazka Jastrzębiu? Nie mam pojęcia. Teraz na miejscach 3-7 robi się kocioł. Bełchatów, Verva, Resovia, Trefl i Zawiercie - tak bym oceniał potencjal tych drużyn ale rzecz jasna w takiej kolejności nie skończą. Jeżeli Jastrzębie dostanie juz w cwiercfinale Bełchatów to sami sobie będą winni. Mogli dzisiaj zrobić ogromny krok do półfinału to się podłożyli. Ciekawe ciekawe
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zastanawiająca postawa Jastrzębia. To jest ten zwycięski zakład po ktorym człowiek jest zadowolony ze się poszczescilo bo przegapil w analizie dość istotny fakt. Po co ta porazka Jastrzębiu? Nie mam pojęcia. Teraz na miejscach 3-7 robi się kocioł. Bełchatów, Verva, Resovia, Trefl i Zawiercie - tak bym oceniał potencjal tych drużyn ale rzecz jasna w takiej kolejności nie skończą. Jeżeli Jastrzębie dostanie juz w cwiercfinale Bełchatów to sami sobie będą winni. Mogli dzisiaj zrobić ogromny krok do półfinału to się podłożyli. Ciekawe ciekawe
Nie rozumiem ciebie jak mozna pisac takie głupoty. jastrzebie ma 2 miejsce i ma juz wyjeba. Po co sie przemeczac
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Loveparade mało rozumiesz najwidoczniej. Mają pewne 2 miejsce wiec i pewność że grają w cwiercfinale z 7 drużyna. Dzisiaj mogli przesądzic ze tym 7 zespołem będzie Zawiercie. Jednak przez to ze przegrali ryzykuja o to bardzo ze trafia na zespół o wiele mocniejszy niż Zawiercie. Dalej nie rozumiesz?
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Loveparade mało rozumiesz najwidoczniej. Mają pewne 2 miejsce wiec i pewność że grają w cwiercfinale z 7 drużyna. Dzisiaj mogli przesądzic ze tym 7 zespołem będzie Zawiercie. Jednak przez to ze przegrali ryzykuja o to bardzo ze trafia na zespół o wiele mocniejszy niż Zawiercie. Dalej nie rozumiesz?
Ja generalnie nie rozumiem co to za kalkulacja, jeżeli ktoś zakłada, ze nie będzie w stanie pokonać Skry w tym sezonie to zwyczajnie nie ma czego szukać w play-off’ach. Żadna z tych drużyn nie jest lepszym czy gorszym wyborem, ani Aluron nie jest najsłabszy ani Trefl najlepszy z tego zestawienia. Decydować będą pojedyncze mecze, które jak widzimy w fazie zasadniczej mogą pójść w każda stronę. Dlatego pewnie Jastrzębski nie miał co kalkulować i zagrał tyle ile mógł.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
No dobra. Jeżeli nie widzicie różnicy między Zawierciem a Skra to faktycznie ta dyskusja jest bez sensu
Pewnie, nie mam zamiaru kogoś na siłę przekonywać, niech hala zweryfikuje tę zajebistość Skry ;) Ten sezon jest ogólnie bardzo dziwny i myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy, życzę w każdym razie powodzenia!
Żeby nie było off-top'u, w sobotę proponuję pograć pre na Cuprum w meczu z ZAKSĄ. Kędzierzynianie zrobią moim zdaniem to samo co w meczu z Zawierciem, czyli wystawią drugą szóstkę mając pierwsze miejsce i w perspektywie dłuższą grę w Lidze Mistrzów, Pucharze Polski i fazie play-off. Cuprum z kolei nadal z szansami na ósemkę, jeżeli uda się wygrać za trzy punkty to te szanse mogą być całkiem realne. Do wyprzedzenia GKS Katowice, Indykpol Olsztyn i Ślepsk Suwałki, dwa pierwsze zespoły grają mecz bezpośredni tego samego dnia, więc ktoś punkty na pewno zgubi.
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Pewnie, nie mam zamiaru kogoś na siłę przekonywać, niech hala zweryfikuje tę zajebistość Skry ;) Ten sezon jest ogólnie bardzo dziwny i myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy, życzę w każdym razie powodzenia!
Żeby nie było off-top'u, w sobotę proponuję pograć pre na Cuprum w meczu z ZAKSĄ. Kędzierzynianie zrobią moim zdaniem to samo co w meczu z Zawierciem, czyli wystawią drugą szóstkę mając pierwsze miejsce i w perspektywie dłuższą grę w Lidze Mistrzów, Pucharze Polski i fazie play-off. Cuprum z kolei nadal z szansami na ósemkę, jeżeli uda się wygrać za trzy punkty to te szanse mogą być całkiem realne. Do wyprzedzenia GKS Katowice, Indykpol Olsztyn i Ślepsk Suwałki, dwa pierwsze zespoły grają mecz bezpośredni tego samego dnia, więc ktoś punkty na pewno zgubi.
To jest tylko sport więc każdy wynik możliwy ale 8 miejsce raczej dla Suwałk....dwa ostatnie mecze grają z Będzinem i Nysą u siebie....no chyba że Olsztyn zrobi 6 pkt w Katowicach gdzie zagrają o być albo nie być w top.8 i z Rzeszowem który walczy o pozycje przed playoffami.....jak dla mie Suwałki ogarną temat....już to zrobili z mocnym Gdańskiem za 3pkt....nie wypuszczą tego z rąk
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Pewnie, nie mam zamiaru kogoś na siłę przekonywać, niech hala zweryfikuje tę zajebistość Skry ;) Ten sezon jest ogólnie bardzo dziwny i myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy, życzę w każdym razie powodzenia!
Żeby nie było off-top'u, w sobotę proponuję pograć pre na Cuprum w meczu z ZAKSĄ. Kędzierzynianie zrobią moim zdaniem to samo co w meczu z Zawierciem, czyli wystawią drugą szóstkę mając pierwsze miejsce i w perspektywie dłuższą grę w Lidze Mistrzów, Pucharze Polski i fazie play-off. Cuprum z kolei nadal z szansami na ósemkę, jeżeli uda się wygrać za trzy punkty to te szanse mogą być całkiem realne. Do wyprzedzenia GKS Katowice, Indykpol Olsztyn i Ślepsk Suwałki, dwa pierwsze zespoły grają mecz bezpośredni tego samego dnia, więc ktoś punkty na pewno zgubi.
Jeśli masz nosa że Zaksa będzie odpoczywać z cuprum to masz do tego prawo ale dlaczego nie odpoczywali kolejnych meczy z Radomiem,Katowicami.....przecież mogli....wszyscy wiemy kto przyszedl z Zawiercia do Zaksy bo Łukasik się posypał....reszte sobie sam dopowiedz.Otóż grali z katowicami i radomiem bo chodzi o rytm meczowy....co robi przerwa w graniu.....Perugia grała ostatnio w LM i przegrali 3-0 po tragicznym meczu (2 tyg.bez gry bo zasadnicza się skończyła) Modena zaś ciągle gra bo walczą o playoffy więc rytm jest......wczoraj Lube też grało po dwutygodniowej przerwie efekt widzielismy.Ja nie mówię że zapominają jak się gra w siatkówkę po dwóch tygodniach......ale jest to pewne wybicie z rytmu meczowego,żaden trening tego nie zastąpi więc trenerzy jak już rotują składem to bardziej dadzą dogrywać seta zmiennikom niż calkowita przerwa w graniu.....a taki przykład z życia.....czy masz taki sam automatyzm w pracy po urlopie dwutygodniowym niż przed.....ja osobiscie chwile zamulam zanim odpale....ale to tak na marginesie
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Jeśli masz nosa że Zaksa będzie odpoczywać z cuprum to masz do tego prawo ale dlaczego nie odpoczywali kolejnych meczy z Radomiem,Katowicami.....przecież mogli....wszyscy wiemy kto przyszedl z Zawiercia do Zaksy bo Łukasik się posypał....reszte sobie sam dopowiedz.Otóż grali z katowicami i radomiem bo chodzi o rytm meczowy....co robi przerwa w graniu.....Perugia grała ostatnio w LM i przegrali 3-0 po tragicznym meczu (2 tyg.bez gry bo zasadnicza się skończyła) Modena zaś ciągle gra bo walczą o playoffy więc rytm jest......wczoraj Lube też grało po dwutygodniowej przerwie efekt widzielismy.Ja nie mówię że zapominają jak się gra w siatkówkę po dwóch tygodniach......ale jest to pewne wybicie z rytmu meczowego,żaden trening tego nie zastąpi więc trenerzy jak już rotują składem to bardziej dadzą dogrywać seta zmiennikom niż calkowita przerwa w graniu.....a taki przykład z życia.....czy masz taki sam automatyzm w pracy po urlopie dwutygodniowym niż przed.....ja osobiscie chwile zamulam zanim odpale....ale to tak na marginesie
Suwałki już nie raz mogły ogarnąć temat i tego nie zrobiły, w nich wierze najmniej pomimo tego korzystnego terminarza. Z ta przerwa to zgoda, ze za długa przerwa zle działa na zawodników, ale oni grają rewanż dokładnie tydzień później, a w międzyczasie właśnie mecz ligowy. Trzeba będzie znaleźć balans pomiędzy rytmem meczowym, a świeżością i wypoczynkiem, tym bardziej, ze dużo meczów jeszcze przed nimi i nie mogą ryzykować jakiejś głupiej kontuzji. Przykład Perugii tutaj nie ma zastosowania.
W układ z Zawierciem tez nie wierze, poszli im po prostu na rękę, Depowski jest czwartym wyborem w rotacji i w ‚normalnym’ meczu nie powinien zagrać ani jednej akcji.
Tez potrzebuje chwili na dojście do siebie po urlopie, ale pracuje jeszcze gorzej jak siedze po godzinach i nie mam wolnego weekendu... także tego ;)
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Suwałki już nie raz mogły ogarnąć temat i tego nie zrobiły, w nich wierze najmniej pomimo tego korzystnego terminarza. Z ta przerwa to zgoda, ze za długa przerwa zle działa na zawodników, ale oni grają rewanż dokładnie tydzień później, a w międzyczasie właśnie mecz ligowy. Trzeba będzie znaleźć balans pomiędzy rytmem meczowym, a świeżością i wypoczynkiem, tym bardziej, ze dużo meczów jeszcze przed nimi i nie mogą ryzykować jakiejś głupiej kontuzji. Przykład Perugii tutaj nie ma zastosowania.
W układ z Zawierciem tez nie wierze, poszli im po prostu na rękę, Depowski jest czwartym wyborem w rotacji i w ‚normalnym’ meczu nie powinien zagrać ani jednej akcji.
Tez potrzebuje chwili na dojście do siebie po urlopie, ale pracuje jeszcze gorzej jak siedze po godzinach i nie mam wolnego weekendu... także tego ;)
Nie chodziło mi o układ z Zawierciem bardziej na ręke tak jak napisałeś bo kluby raczej mają dobre relacje o kibicach nie wspominając.Każdy ma inny punkt widzenia ja jednak jestem tego zdania żeby pograć coś na live w meczu z cuprum. Od dluzszego czasu gra Zaksy wygląda tak że wychodzą nominalną szóstką....jest przewaga dogrywają zmiennicy i w ten sposób trener balansuje rytm meczowy z odpoczynkiem.Więc przy ewentualnej znaczącej przewadze iść w hc.pkt na korzyść Lubina.Ale wiele razy też to się nie sprawdziło bo zmiennicy ogarniali temat a zespół przeciwny miał wybitą siatkówkę z głowy 😉 ZAKSa w tym sezonie to jest maszyna w której wszystko prawidłowo funkcjonuje....pożyjemy zobaczymy
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Mimo że yannick nie do końca zgadza się ze mną co do jastrzębia to nie będę na przekór teraz ja obalal wszelkich jego wpisów i uważam że ma rację jeżeli chodzi o mecz Zaksy. Mecz z Zawierciem odpuścili, podstawowa szóstka odpoczywała po zapewnieniu sobie 1 miejsca. Czemu nie odpuścili z Radomiem? Ponieważ trzeba było wracać po krótkiej przerwie i zrobić przetarcie przed pp z Resovia. Teraz mają za chwile w środę rewanż i stają przed wielką szansą by wyrzucić faworyzowany zespół. Po co tu wchodzic w jakakolwiek wymianę ciosow z drużyną ktorej zależy? Po co wystawiać podstawowych graczy kilkadziesiąt godzin po powrocie z Wloch? Z rytmu meczowego nie wypadną. Inna oczywiście sprawa czy Lubin stać na niespodzianke kiedy naprzeciw wyjdzie druga szóstka Kędzierzyna
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Lubin jak widać stać było na niespodzianke , dzisiaj ciekawe kursy na Verve , ciekawe czy tym samym trop m pójdzie trener Skry przed rewanżem w LM
 
S 0

szewa73

Użytkownik
Nie rozumiem Twojego porównania Skry do Zaksy .
Zaksa ma pewne 1 miejsce i rewanż w LM za kilka dni więc mogli nawet pozwolić sobie na porażkę 0:3 a Skra walczy o top 3 i żeby się tam znaleźć musi dziś wygrać .
Dodatkowo nie ukrywajmy że Skra ma nikłe szanse na wygranie z Zenitem i przejście dalej
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Pełna zgoda z szewa73 ze tu nie ma żadnej analogii. Jednak też nie zgodzę się ze Skra będzie walczyla o 3 miejsce. Szanse ma marne i myślę że wolą pozostać tam gdzie są.

Miejsca 4-5 oznacza półfinal z Zaksa. Te miejsca będą parzyc i pokazało juz wczoraj Zawiercie ze nie ma co się pchać za bardzo w górę tabeli
 
Do góry Bottom