>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Połowa/koniec meczu.

paput 0

paput

Użytkownik
Witam, szukam bukmachera na którym jest taka opcja połowa/koniec meczu.. I nie chodzi mi tu o taki typ jak jest na bet at home ze 2/2 czyli druga drużyna wygra połowę i cały mecz, tylko o to że jak postawie sobie X - to jeżeli do przerwy będzie remis, a potem któraś z drużyn wygra to mecz mi uzna jako zaliczony bo do połowy był remis.. Takie coś jest w fortunie i tych sts&#39;ach - a ja szukam bukmachera takiego, tylko że na necie który będzie miał takie typy w swojej ofercie, oczywiście rzecz jasna chodzi mi głównie o piłkę nożną, nie wiem czy w jakiś hokejach coś takiego w ogóle istnieje, tak więc chodzi tylko o typy z piłką nożną, z góry dziękuje za pomoc..
 
paput 0

paput

Użytkownik
Właśnie o tym napisałem, nie chodzi mi o taki typ jaki podałeś.. Bo to jest tak jak by dokładny 1/1 czyli pierwsza drużyna musi prowadzić do połowy i wygrać cały mecz a mi chodzi o coś takiego bardziej bezpiecznego, tj. postawie na X to wystarczy że w jednej z połów będzie remis i mecz na kuponie mi wchodzi.
I nie chodzi mi tu o taki typ jak jest na bet at home ze 2/2 czyli druga drużyna wygra połowę i cały mecz, tylko o to że jak postawie sobie X - to jeżeli do przerwy będzie remis, a potem któraś z drużyn wygra to mecz mi uzna jako zaliczony bo do połowy był remis..
 
paput 0

paput

Użytkownik
O dzięki wielkie, przyda się na pewno, a jeszcze gdyby ktoś znał innego bukmachera, żebym sobie mógł na wszelki wypadek przeanalizować dwa na którym te dwa typy będą dostępne to będę wdzięczny jak poda jeszcze inne propozycję..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przeszukałem większość i wszyscy mają praktycznie tylko te z pierwszego screena.
Bwin jest pod tymi opcjami najlepszy, ponieważ tą drugą ma praktycznie na każdy mecz, nieważne czy LM czy też polska liga.
Jeśli znajdzie się taki drugi to będzie małe zaskoczenie, lecz nawet jeśli takowy jest to na pewno nie ma owej opcji w większości spotkań.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Co Ty, &quot;większe&quot; nazwiska z naszego forum nigdy nie miały problemów - z tego co czytałem. Ja tak samo i nie mówię tutaj o 500-1000 zł jednorazowo. Po prostu ci co narzekają na baw pierw sami sobie narobili problemów i tyle.
Od razu po rejestracji wklejasz w profilu skany dowodu i grasz w najlepsze.
Nie zapomnij przy ewentualnej rejestracji o linku promocyjnym, bo fajna promocja 150% do 100 zł.
 
Do góry Bottom