>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Po robocie nie gadamy o robocie - - >> NBA << - -

half 4

half

Użytkownik
Rozpoczynam po dosyć długiej przerwie na tym forum nowy temat. Tym razem chciałbym jak najwięcej ugrać na NBA korzystając z pełnych analiz oraz statystyk. Analizy będę wrzucał co jakiś czas jeśli będę dysponował chwilą. Prawdopodobnie w weekendy. Zależy od popularności tematu. Pierwsze typy już wieczorem. Pozdrawiam.
Na koncie w Bet-at-home mam obecnie około 200zł po ostatniej wygranej w LM więc na razie nie dopłacam tylko staram się mnożyć to co jest.
 
half 4

half

Użytkownik
Zaczynamy od mocnego uderzenia i dużych kursów. Na dziś wypatrzyłem ciekawe zdarzenie jakim jest mecz Indiany z przeciętnym Milwaukee. Normalny człowiek stawiałby tutaj na zdecydowane zwycięstwo Indiany, która w tym sezonie swoją znakomitą grą defensywną plasuje się na 1 miejscu w rankingu z bilansem 8-0 zostawiając w tyle takie drużyny jak Miami czy San Antonio. Dlaczego jednak zdecydowałem się postawić tak wysoki kurs? Każda passa musi kiedyś minąć i mam nadzieję, że stanie się to właśnie dzisiaj. Nie zdecyduje się jednak na wysoką stawkę ponieważ jest to szansa jedna na kilka, że to wejdzie. Jednak warto spróbować.

???? Milwaukee Bucks - Indiana Pacers 1, 13.00 ⛔77-104⛔

Stawka: 5zł
Ako:13zł
EW: 65zł


No niestety jednak przeceniłem zdolności Bucks. Indiana jak na razie leci swoją defensywą na mistrza NBA. Zobaczymy jak im wyjdzie jak trafią na Miami. Wieczorem coś bardziej pewnego niż to ????
 
half 4

half

Użytkownik
Kolejna dawka typów, które przygotowałem na dzisiaj. Zapraszam:

????Orlando - Miami 2 ✅
Miami na fali, leci po mistrza po raz trzeci. Dawno już zapomnieliśmy o niezbyt dobrym wejściu w nowy sezon. Orlando nic nie pokazuje w tym sezonie (bilans 4-6).

????Milwaukee - Portland 2 ✅
Portland miało ostatnio bardzo dobry mecz przeciwko Brooklyn Nets. Bilans 9-2 mówi sam za siebie o tym w jakiej formie jest ta drużyna w tym sezonie.

????Dallas - Houston 1 ✅
Houston nie notuje zbyt dobrej formy od ostatniego meczu. Howard snuł się po boisku i zaliczył bardzo słabą skuteczność. Mecz powinien być bardzo wyrównany, lecz wierzę w zwycięstwo Mavericks.


Stawka: 20zł
EW: 72zł✅✅
 
Do góry Bottom