>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Po spłate kredytu

G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Witam. W tym temacie będę wpisywał swoje typy. Stawka i ewentualna wygrana. Niektóre spotkania poprzedzone będą również analizą. Raz w miesiącu zrobię podsumowanie moich typów, mam nadzieje że wyjdę na &quot;+&quot;.
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Barcelona - Atletico Madryt TYP:1
Atletico w ostatnim czasie dostało zadyszki, a Barca to klub który bezlitośnie wykorzystuje takie sytuacje. Stawka 1.50 wydaje się być lokatą. Można również próbować zwycięstwo Barcelony przynajmniej dwoma bramkami. Ja postawiłem na pewniejszy typ.
Stawka: 100 zł
Kurs: 1,50
Ewentualna wygrana: 150 zł ++++
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Sevilla - Celta Vigo
Rożne - powyżej 10,5 w meczu
Stawka 200 zł
Kurs: 2.00
EW: 400 zł
Bukmacher:BET365
Ostatnie 5 meczy z udziałem Sevilli to over 10,5 w 4 meczach, a w tym piątym równe 10 rożnych. Pierwszy mecz półfinału Copa del Rey. Sevilla w bardzo dobrej formie ostatnio, na pewno ruszy od początku do ataków aby wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem. Moim zdaniem kolejne rzuty rożne są kwestią czasu, więc polecam zagranie razem ze mną tego typu.

++++++
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Kolumbia - Chile, TYP: Remis lub Chile
Stawka 100 zł
Kurs: 1.95
EW: 195 zł
Bukmacher:BET365
Mecz dwóch drużyn o zbliżonym poziomie. Chile dysponuje bardziej wyrównanym składem, w Kolumbii bez formy jest James Rodriguez. Za taki kurs warto zagrać, myślałem nad czystą dwójką, ale typ z podpórką jest pewniejszy. Polecam!
+++

 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Urugwaj - Ekwador, TYP:URUGWAJ
Stawka 100 zł
Kurs: 1.70
EW: 170 zł
Bukmacher:BET365
Kolejny mecz kwalifikacji do mistrzostw świata. Urugwaj w chwili obecnej zajmuje 2 miejsce w tabeli, mając trzy punkty przewagi nad swoim rywalem. Tak więc jest to mecz z cyklu o &quot;6 punktów&quot;. Silniejsza kadra i atut własnego boiska to wszystko przemawia za Urugwajem. Ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi drużynami w Urugwaju kończyły się remisami. Najwyższa pora by przełamać tą &quot;niemoc&quot; i udowodnić swoją wyższość. Ewentualne zwycięstwo Urugwaju przy jakiejkolwiek stracie punktu Brazylijczyków z Argentyną wywinduje ich na 1 miejsce w tabeli.
Podsumowując, myślę ze zmotywowani Urugwajczycy staną na wysokości zadania i pokonają swoich rywali.
Zachęcam do grania ze mną tego typu.
+++++
2-1 dla Urugwaju ????
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Honduras - Panama live
72&#39; 0-1
TyP:powyżej 1,5 gola w meczu
Stawka 100 zł
Kurs: 1.83
EW: 183 zł
Bukmacher:BET365
------
Niestety Honduras cisnął, ale nic nie wpadło ????
 
G 0

grzesiek9000

Użytkownik
Polska - Słowenia TYP: Zwycięstwo Polski

Stawka 100 zł
Kurs: 1.61
EW: 161 zł
Bukmacher:BET365

Gram na Polaków z punktu widzenia patriotycznego jak i rozsadkowego. Nasi są zdecydowanymi faworytami pomimo nieobecności m.in Lewego. Jest to szansa dla zmienników, a w szczególności dla Teodorczyka, który już w meczu w Rumunii pokazał jakie drzemią w nim możliwości. Polacy będą chcieć z przytupem zakończyć rok grając przed własną publicznością. Ponadto ewentualne zwycięstwo może pozwolić na kolejny awans w rankingu FIFa. Niby rankingi nie grają, ale czyż nie fajnie byłoby w nim się znaleźć przed takimi potęgami jak Włochy, czy Anglia?. Pierwszym warunkiem aby tak się stało jest właśnie pokonanie Słowenii, co moim zdaniem stanie się faktem. Polecam zagranie tego typu.

Ehh no minus, nie spodziewałem się tak eksperymentalnego składu.Gdyby Kuba wszedł wcześniej....
 
Do góry Bottom