>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Po wpłacie i wysłaniu skanów dowodu - brak kontaktu

S 0

summerca

Użytkownik
Kilka dni temu chciałem sprawdzić zakłady piłkarskie przez internet, wpłacić kwotę (188zł) i wypłacić.
Tego drugiego się nie da. Wysłałem od razu nawet skan dowodu, ale nadal &quot;Wymagana jest weryfikacja tożsamości&quot;.
Nie ma żadnej odpowiedzi ze strony bwin od 6 dni, ani support polski ani po angielsku.
 
M 0

marion90

Użytkownik
Z tego, co widzę, sentencja &quot;spiesz się powoli&quot; pasuje do Bwin jak ulał.

Od 11 lutego odblokowują mi konto, na które mogłem przelać pieniądze. Nie wiem, jaki jest sens w umożliwieniu przelania kasy (co zrobiłem, bo nie wiedziałem, że mam zablokowane konto) na konto, jeżeli nie można z niej skorzystać.
 
S 0

summerca

Użytkownik
Właśnie. To jest jakiś koszmar i żadnej odpowiedzi, z ich strony. Jak można się skontaktować żeby odpowiedzieli?
 
P 0

pilarulg

Użytkownik
Musisz czekać cierpliwie. mi bez powodu zablokowali wypłaty, tłumacząc to weryfikacją konta, które już było zweryfikowane i były wyplaty. Na maila odpowiedzieli po tygodniu, ze akceptowałem regulamin i mam czekać. Dziś odblokowali wypłaty i nawet o tym mailowo nie informowali. Bez skladu i logiki.
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
ja od 21 stycznia stoję w kolejce do supportu, także radzę uzbroić się w cierpliwość ????
 
Do góry Bottom