>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

lbj 142K

lbj

Użytkownik
Ktoś gra na Totalbet i się orientuje dlaczego potrącili mi podatek od tego kuponu ? Dotychczas tego nie robili, a i dodatkowy bonus był zazwyczaj...

Pokaż załącznik 20650
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 20651

Pokaż załącznik 20652
Z tego co się orientuję to na totalbecie żeby grać bez podatku to trzeba minimum 3 kursy na kuponie po 1.30 to jeśli chodzi o te mniejsze wygrane. Jeśli o to wysoka to jak kolega wyżej ponad 2280 zł zawsze zabierają przecież.
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Kupon 1
1660597958375.png
Kupon 2
1660598266411.png
Pierwszy kupon mega podziękowanie dla użytkownika barlo123 👏👏👍- za 3 typy z Serie A.
Drugi kupon grany pod przerwanie serii Liverpoolu (dla bezpieczeństwa porażka w przynajmniej jednej połowie i weszło na styk).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1775
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
1660915741767.png

-Fc Zurich na plus,mimo iż w lidze ostatnie miejsce to tu poszli na noże i zrobił się fajny mecz.Hearts dzięki karnemu (sędzia Frankowski) robi mi robotę już w 1 połowie.W sumie Hearts z dwa sezony temu w lidze Szkockiej trafiały mi wygrane i Bts'y.
-Fiorentina -Twente nie widziałem.Jeden celny strzał gości i jeden gol ratujący mi BTS.

Na minus ewidentnie AIK Sztokholm , Basel (robiły mi kupony sezon temu) i klasycznie Lech..no i Koeln za całe1,22 grosza (szybkie czerwo z drużyną którą złoił w lidze Ferencvaros).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1567
Do góry Bottom