>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pochwal się swoim kuponem!

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm nie znam się na koniach ani na wyścigach konnych ale przez tyle lat czytania analiz na forum wiele się nauczyłem.Z typami i analizami ludzi typujących konie jest podobnie , murowany faworyt , pewniak , na pewno wygra to bardzo często się nie sprawdza.A nie jest bez szans , powinien powalczyć, bukmacherzy go nie doceniają to często przynosi efekty. Screenshot_20221120-130600_William Hill.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
I mój kupon dnia za free bet 5 euro od buka 181 zwrot.Ach żeby tak codziennie. ALE ŁYZKA DZIEKCIU DO TEGO MIODU ! zabrakło 1 rzutu Walii w pierwszej powie by kupony siadły z asami Rubleva I Ruda:-( Screenshot_20221121-204754_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20221121-204754_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221121-220349_Samsung Internet.jpg Screenshot_20221121-220237_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +914
Do góry Bottom