>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Początkujący

L 0

lukasz85

Użytkownik
Witam
Jako początkujący chciałbym aby ktoś &quot;w temacie&quot; odpowiedział mi na kilka pytań dotyczących bukmachera bet at home:
1. Nie mam konta bankowego. Czy ktoś może wpłacic pieniadze za mnie ze swego konta na moje konto gracza. I czy w pózniejszym czasie nie będę miał z tego tytułu problemów z wypłatą pieniędzy?.
2. Czy rejstrując się muszę posiadac już konto bankowe ? czy moge je założyc w każdym późniejszym terminie?.
3. Czy musze wpłacic pieniadze na moje konto imienne czy to może byc kazde inne konto ?.
Dziekuje za informacje.
 
lubieherbate 51

lubieherbate

Użytkownik
Dawno mnie na BAH nie było, ale jeśli nic się nie zmieniło, to przy rejestracji nie trzeba podawać numeru konta, depozyt możesz zrobić z dowolnego rachunku, natomiast konto do wypłaty środków musi się zgadzać z danymi przy rejestracji.
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Depozyt możesz zrobić z dowolnego rachunku, natomiast konto do wypłaty środków musi się zgadzać z danymi przy rejestracji.
Potwierdzam, to jest akurat prawda u wielu buków. Ale prawie wszyscy operują paysafecard, można je kupić stacjonarnie albo online. Tylko uważaj na allegro, tam nie mają zezwolenia na ich sprzedaż a potem buki robią problemy przy weryfikacji - tutaj z tego konkretnie nie korzystałem, ale u innych zdarzyło mi się mieć przez to problemy.
 
Do góry Bottom